Astrokonstelace 31.7.2019

Krásné středeční odpoledne přeji. Venuše ve Lvu se pomalu blíží do kvadrátu na Uran v Býku, naším nitrem jsme vedeni ke změnám v našich hodnotách a k odložení strachu se projevit tak, jací opravdově a skutečně jsme. Celý červenec byl tak nějak věnován našemu nitru, komunikaci s ním a přeorganizovávání a remodelování toho, co chceme žít, toho, co nám dělá radost a kudy vede naše skutečná cesta. Máme odložit motivace typu zavděčení se ostatním, motivace dělám věci ze strachu, aby..., tyto motivace jsou poháněny palivem emocí spíše stahujících, tak i činy z nich vycházející nevedou většinou k výsledkům, které bychom očekávali. Dnes ale i v dalších dnech, budeme vedeni k odvaze být tím, co a kdo jsme. Dnešní dopoledne jestě patří Luně v Raku, procesy v našem nitru jsou stále aktivní a energie nás vede dovnitř, k nám samým. Odpoledne v 15.18 hod vstoupí Luna do Lva a přidá se tak k Venuši, Slunci a Marsu, kteří ji tam už očekávají. Energie nás povede ven, k činům a uskutečňování našich záměrů, ale i ke hravosti, radosti ze života, hledání naplnění tužeb. Energie Lva je ohnivá a životodárná, pokud není poškozená nebo nesprávně pochopena a vnímána. Potom se laskavý Otec a moudrý Vládce může změnit v panovačného Tyrana a egoistického Dikrátora. Ale je to jenom na nás, jak tuto energii v sobě zpracováváme, jak s ní umíme zacházet. Jak sami sebe dokážeme motivovat a laskavě inspirovat. Používání této energie námi samými hodně souvisí s otisky našich rodičovských vzorů, ale ty jsme celý minulý měsíc hodně zpracovávali, tak přistupujme k sobě s energií novou, která je naplněná sebeláskou, sebeúctou a hlubokým respektem ke svým potřebám. Každý z nás je jiný a jedinečný, respektujme svoji jedinečnost, jenom jejím projevením se ve světě můžeme světu dát dar. Nikdo jiný to za nás udělat nemůže. Mars na 18. st. Lva v kvinkunksu na Neptun v Rybách nás k tomu vybízí, ale je to takové nesmělé vyhlížení, zda dáme sami sobě povolení, že opravdu můžeme. Prostě to zkoušejme a dovolme si dělat chyby, patří to k naší lidské přirozenosti. Přijímejme se i tak, jsme lidé a ne stroje chladnokrevně zaměřené na výsledky. Ochutnávejme barvy léta a života v celé jejich paletě a radujme se z jeho pestrosti a různorodosti.


31.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 30.7.2019

Přeji krásné úterní ráno. Luna dnes celý den a ještě zítra do 15.18 hod prochází znamením Raka, znovu si zopakujeme trochu konstelace z července, ale už jenom s mírným podtextem. Luna projde opozicí na Saturn, Pluto a Jižní lunární uzel v Kozorohu a konjunkcí se Severním lunárním uzlem. To, co se v nás celý červenec tavilo, přeorganizovávalo a měnilo, teď snad už spočine na tom správném místě a my se usadíme více u svého Středu s lepší a otevřenější komunikací se svým nitrem. Tak nějak pochopíme, že sami před sebou nemůžeme hrát hru na schovávanou a odkládat neřešené věci do sklepení naší duše nebo do 13. komnaty, se také moc nevyplácí. Asi jsme se měli naučit komunikovat sami se sebou tak, abychom další kostlivce do skříně našeho nitra nepřidávali. Ti staří tak nějak popadávali ven od začátku července a teď je čas na nové přístupy, nové začátky ale i nové zacházení se svými pocity, city a emocemi. Respektujme jejich legitimitu, nepotlačujme je, komunikujme s nimi. Ony nám vždy nesou nějaká důležitá poselství a zprávy. Pokud je zatlačujeme a nerespektujeme, neslyšíme ani volání naší Duše a možná dokonce jdeme tak nějak mimo naši cestu. Naše Duše vždy Ví, naše Ego si jenom myslí, že ví. Pokud mají náhodou stejný názor a přístup, pak je vše v pořádku, ale pokud ne, pak jsme smýkáni něčím, co ani my nejsme. Často jde i o energetické vzory našich rodů nebo vzory, které jsme si přinesli z jiných inkarnací a nebo se na ně nějak napojili přes kolektivní nevědomí. Poselství transformačních červencových konstelací bylo mimo jiné i to, abychom si ochraňovali čistotu komunikace s naším nitrem, duší, s naším vnitřním dítětem. Jenom tak projevíme v našich životech to co skutečně jsme, svoji kreativitu a tvořivost a sílu. Ve Lvu máme dnes tři planety, Slunce, Mars a Venuši. Zítra se k nim přidá ještě Luna, která se potká ve čtvrtečním novoluní v 05.12 hod se Sluncem. Tím můžeme odstartovat zcela nvou etapu v našich životech, kdy budeme projevovat navenek skutečně to, co jsme uvnitř.


30.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 29.7.2019

Přeji krásný začátek nového týdne. Mars ve Lvu je ve kvinkunksu k Saturnu v Kozorohu a k Neptunu v Rybách, pro své činy hlednáme hlubší souvislosti a snažíme se jimi překonat naše vnitřní limity a vystoupit tak z naší komfortní zóny. Je to pro nás velmi důležité, neboť Slunce ve Lvu je v kradratiuře na Uran v Býku a i tento aspekt nás vede k transformaci a změně, můžeme pociťovat radostné rozechvění a očekávání z toho, co přijde a nebo pokud milujeme status quo a změna je náš nepřítel číslo jedna, určitou podrážděnost a napětí. Co si vybereme, je na nás. Jenže sám život je neustálou změnou a proměnou, vše se proměńuje, rodí a zase zaniká, proti tomu prostě není žádná obrana. Tento postulát je potřeba se naučit přijmout, zákonem tohoto vesmíru je změna a bojovat s ním nelze, tímto postojem přivodíme sami sobě jenom zbytečné utrpení . První polovina dne patří jestě Luně v Blížencích, lehkost komunikace bude patrná všude, kam vstoupíme. Ve 13.31 hod přechází do znamení Raka a my se staneme daleko emotivnějšími, vnímavějšími a citlivějšími. Luna v Raku vždy patří k dnům, kdy se více zajímáme o naše domovy, děti, domácnost, nitro, citové prožívání a naplnění, vztahy a city. Luna je v Raku doma a Slunce ve Lvu také, mohou se tedy krásně doplnit a shodnout právě v tématech rodiny a dětí, neboť Luna je matkou zvěrokruhu a Slunce otec zvěrokruhu. Pokud tedy chceme vyřešit společný rodičovský postup vůči výchově potomků, v tyto dny se můžeme dohodnout a shodnout. Pokud se týká vnitřního prožívání, tady můžeme pociťovat trochu zmatek, Luna v Raku po nás chce pohled do nitra a Slunce ve Lvu zase silné nasazení a akceschopnost. Vše se vyřešit dá, ale jenom vhledem, respektem a soucítěním, ne bojem. Pokud budeme bojovat sami se sebou, hrozí nám neuvážené činy a rozhodnutí, která by vycházela z momentálního emočního napětí, které bychom chtěli tímto způsobem uvolnit. Jenže to moc nefunguje, raději dopřejme sami sobě trochu pohody a času pro snění a hluboké vhledy do sebe a můžeme nechat přes rameno nakukovat i Slunce, třeba se podiví nad tím co uvidí a bude trochu schovívavějsí v tlaku na akci. Prostě buďme v souladu sami se sebou a nic nelámejme přes koleno, Respektujme sami sebe a naše potřeby. Uvidíme, že se domluví a odměnou nám bude to, že my se domluvíme se světem. Jak dole, tak nohoře, jak uvnitř, tak venku.


29.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 28.7.2019

Krásnou letní neděli přeji. Dnes ve 04.00 hod vstoupila Venuše do znamení Lva a přidala se tak ke Slunci a Marsu, energie ohně se v našich životech začne výrazně projevovat. V Raku zůstal retrográdní Merkur a Severní lunární uzel, ale silné prožitky v oblasti nitra odeznívají, teď jsou na řadě činy. Jak projevíme v našem životě to, co skutečně jsme, to co jsme se v minulém období naučili, co jsme pochopili a kde s kým změny provedeme a uskutečníme. Z určitého úhlu pohledu nás může čekat v srpnu nejhezčí období v roce, kdy se nadšení a odhodlání skloubí s příležitostmi posunout naše životy k větší harmonii a radostnému prožívání naší každodennosti. Planety ve znamení Lva budou postupně procházet trigonem na Jupiter ve Střelci a to je velmi silná a podporující energie vedoucí nás k sebe projevení, sebevědomému vystupování ale i radostnému a hravému prožívání volného času a třeba i k rozhodnutí prožívat takto i svůj čas pracovní. Není to rozhodně nemožné, spíše naopak, pokud najdeme to, co nás skutečně baví a naplňuje, co je posláním naší duše tady na Zemi, to čím máme obohatit druhé, je zaručené, že práce pro nás bude zcela přirozeně hrou a zábavou, ve smyslu, že nás neunaví a budeme se na ni prostě těšit. I takto se dá žít. Chce to jenom dovolit si odvahu ke změně, tedy za předpokladu, že jsme našli svoje poslání. Chiron v Beranu nás stále ještě jemně terapeuticky bude hlídat a oslovovat v situacích, kdy bychom chtěli snad udělat krok stranou z nastoupené cesty. Luna je dnes stále v Blížencích a projde sextilem na Mars ve Lvu, i naše emoce se ustálí a projdou očistou a regenerací a uvědoměním si toho, co je v životě skutečně důležité a že opravdu není potřeba se trápit. Prostě jsme tu a sbíráme zkušenosti vedoucí k poznání a harmonii.


28.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 27.7.2019

Krásné sobotní ráno přeji.Dnes máme poslední den s Venuší v Raku, zítra v 04 hod přechází do znamení Lva, aby se přidala ke Slunci a Marsu, kteří ji tam už netrpělivě očekávají. Dny, kdy planety opouštějí znamení a chystají se na přechod do dalšího znamení mají svoji zvláštní energii, bilancujeme, co jsme se v této lekci naučili a možná se snažíme dohnat, co jsme zameškali a i to, o čem jsme si mysleli, že na to máme času dost. Letošní Venuše v Raku nám přinesla hluboká transformační témata, týkající se našeho nitra, hlubin duše, citového prožívání i rodinných vazeb a vztahů. Pokud máme někde nedodělky, neváhejme a udělejme to, o čem víme, že udělat máme.Možná to ještě stihneme a lekci splníme a neučíme se, co je potřeba. Luna dnes v 08.29 hod vstupuje do znamení Blíženců a pomůže nám vidět kolem sebe lehkost Bytí, snadnou komunikaci a určitou formu nadhledu nad situacemi. Včerejšek se snažil vnést do našich životů stabilitu a prosperitu, dnešek to vše trochu obrací na ruby, možná nám chce sdělit, že jediná životní jistota je stálá nejistota. Vlastně nikdy nevíme, co přijde, to asi změnit nelze, můžeme činit určitá opatření, pojistky a rozhodnutí, ale Život si vždy hledá svoji cestu. Možná se máme zbavit strachu z nejistoty a přijmout ji jako nedílnou součást našich životů. S vědomím toho, že my to tady asi moc neřídíme a že vše co se děje, má svoje vyšší poslání a význam a my ty konce prostě nedohlédneme. Nicméně české přísloví to vystihuje moudře a jednoduše: Všechno zlé pro něco dobré. Když budeme vždy dělat to nejlepší, co v dané chvíli umíme, známe a víme, i tak můžeme udělat chybu. Ale to je součást našeho učení se tady. Žijme srdcem, to chyby nedělá. I když rozum se mu to snaží neustále namlouvat. A možná i to bude tématem dnešního dne, Luna čerstvě v Blížencích, intelekt v citech a Venuše poslední den v Raku, srdce, duše a nitro, síla citu a sounáležitosti. Možná to bude chtít, aby se tyto dvě energie nějak domluvily a naučily se spolupracovat a doplňovat jedna druhou, než aby byly v antagonistickém vztahu. Mostem je Láska a soucítění s naší lidskou přirozeností, která prostě chyby dělá. Odevzdejme se proudu Života a důvěřujme, že on nás odnese na místa pokoje a naplnění našich životních úkolů. Luna v polosextilu s Uranem v Býku a sextilem s Venuší v Raku a později se Sluncem ve Lvu nám dodá potřebou energii a vhled, jděme tam, kde naše duše roste a srdce je šťastné.


27.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.