Konstelace na 19.3.2019

Krásné probuzení do úterního rána přeji. Zvraty počasí v nás mohou vyvolávat velkou únavu a pokud trpíme chronickou nemocí i zhoršení obtíží. Buďme proto k sobě laskaví a regenerujme svoje síly dostatečným spánkem, cvičením a vhodnou stravou. Nezapomínejme ani na dostatek tekutin, důležité je pít i čistou vodu a bylinkové čaje. Dnes ve 02.41 hod se přesune Luna do znamení Panny a bude nás právě k výše uvedenému vybízet. Když Luna prochází znamením Panny jsme obecně konfrontováni s trávením a to ve všech rovinách, nejen v té fyzické. Už opakovaně bývá proto toto období náročné na emoční vyladěnost, Luna projde opozicí na Merkura a Neptuna v Rybách, Ve čtvrtek ve 02.28 hod přejde do znamení Vah a hned na to ve 02.43 hod nastane úplněk. Citlivější z nás mohou pociťovat rozkolísanost a pokles energie, důležité je se opravdu zaměřit na laskavou péči o sebe samé. Vynechat všechny podružné a nedůležité činnosti a nahradit je těmi, které nám přináší radost, oblaží naše tělo nebo duši. Venuše ve Vodnáři se dostává do kvadrátu s Marsem v Býku, ženské a mužské vidění světa, událostí a situací se bude asi výrazně lišit. Buďme si toho vědomi a nesnažme se za každou cenu prosadit svoji pravdu. Kompromis je zde na místě. Možná budeme zažívat obdobu této vibrace i uvnitř sebe, jedna naše část může zaujímat výrazně jiné stanovisko než ta druhá a výsledkem může být nerozhodnost. Netrapme se tím, vše jednou pomine a správné řešení k nám přijde. Před vstupem Slunce do Berana je dobré si stanovit cíle a záměry na další rok, mají velkou sílu a jsou nabity silou rodícího se jara.


19.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 18.3.2019

Přeji hezký začátek nového týdne, ve kterém přijde dlouho a toužebně očekávané jaro a hned na to, ve čtvrtek úplněk ve znamení Vah. Bude to tedy týden plný změn a zajímavých událostí. Venuše ve Vodnáři je v polosextilu se Saturnem v Kozorohu a ve středu bude v polosextilu s Plutem v Kozorohu, to přes všechnu touhu po svobodě nepovede ke zbrklosti, ale k uváženým krokům, jak se k volnosti a nezávislosti postupně, krok za krokem dopracovat. Mars v Býku v trigonu k Satrunu a Plutu na to také dohlíží. Luna je 18.03.2019 celý den ve Lvu a projde opozicí k Lilith ve Vodnáři a trigonem k Jupiteru ve Střelci. Přes bolestné zkušenosti z minulosti se budeme snažit v přítomnosti vyrůst do Radosti. Víme, už co bolest obnáší a přijmuli jsme odpovědnost za její vznik. Ta nás posouvá směrem k moudrosti vyplývající z prožité zkušenosti a zároveň dám dává předpoklad chyby neopakovat. Retrográdní Merkur v Rybách v sextilu se Saturnem v Kozorohu nám tento vhled přímo nabízí a vede nás k větší zodpovědnosti za vše, co se v našem životě děje. Možná zprostředkuje i přímou zkušenost, že vše než se odehraje venku, se odehraje uvnitř nás, ať už jako silná touha, strach nebo nevědomá myšlenka. Buďme proto bdělí a sledujme, kam míří naše pozornost. Neznamená to, že k nám negativní myšlenky nemohou přijít. Přijdou, ale my jim nemusíme věnovat pozornost. Své myšlenky si vybírejme láskyplně jako si vybíráme svoje oblečení nebo jídlo. I svoji mysl můžeme obléknout do krásných šatů, našich pozitivních myšlenek.


18.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 17.3.2019

Krásné nedělní ráno přeji. Luna v Raku, která vynášela naše emoce do výšin i propadů se dnes brzy ráno přesunula do ohnivého znamení Lva a podpoří tak v konstelacích na obloze živel ohně, který byl nyní zastoupen jenom Jupiterem ve Střelci. Slunce je na 26 st. Ryb a pomalu završuje pouť tímto znamením. Do Berana vstoupí ve středu 20.03. 2019 ve 22.58 hod a přijde jaro, alespoň to astronomické. Máme možnost dokončit věci a procesy, které se v nás otevřely a spustily při novoluní v Rybách, abychom očištěni od minulosti se oddali plně energiím nových začátků, znovuzrození, energiím jara. Luna ve Lvu nám k tomu přinese patřičnou jiskru, energii a zápal.Možná si prostě jenom sami sobě řekneme, že pustíme to, co bylo, pustíme všechny křivdy, žaly a boly a rozhodneme se pro odpuštění. Odpuštění je dárek, který dáváme především sami sobě. Poslední dny Slunce v Rybách nás povedou i k intenzivnímu prožití pocitu soucítění. Nezaměňujme prosím s lítostí a sebelítostí. Když někoho litujeme ( včetně nás samotných), nevěříme, že ten druhý nebo my sami máme dostatek síly a energie na zvládnutí úkolu. Pokud s někým soucítíme, víme sice, že to je možná těžké, ale že nám nikdy není naloženo více, než uneseme a tudíž máme patřičné síly a schopnosti ke zvládnutí úkolu. Energie soucítění je nádherná a pomáhá všude tam, kde už ostatní prostředky nezabraly. Když budeme soucítit sami se sebou, naučíme se odpouštět. Automaticky. Protože nám na nějaké rovině prostě dojde, že jakékoliv lpění na negativních zkušenostech v našich životech, zatěžuje především nás samé. A proč bychom to tedy sami sobě dělali? Energie odpuštění a soucítění nás posune, odblokuje bloky na životní energii a my se budeme cítit hned lehčí, svobodnější a volnější. Nezapomínejme i na dostatek odpočinku, jarní únava je znát na nás na všech. Neděli věnujme tedy hlavně sobě a regeneraci našich sil.


17.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 16.3.2019

Krásné sobotní ráno přeji. Vzhledem k počasí se budeme dnes asi věnovat spíše domácím aktivitám. Důležité je vyhradit si čas na relax a odpočinek, abychom mohli přivítat jaro svěží. Přijde, alespoň astronomicky, už příští týden. I když venku to tak zatím nevypadá. Luna je dnes celý den v Raku a to je čas pro rodinné aktivity a "pyjamové dny". Dopřejme si někdy ten luxus se jen tak povalovat a nic nedělat, To nicnedělání nám přinese ovoce v podobě nových vhledů a možností. Merkur je stále retrográdní a opustil náruč Slunce a je dnes v přesném trigonu na Lunu, můžeme vyjádřit svoje hluboce skryté pocity třeba malováním, psaním nebo jinou kreativní činností. Luna je i v sextilu na Mars v Býku a to napovídá , že své pocity můžeme realizovat i nějakou velice praktickou činností, která v závěru zkrášlí náš domov. Natřeme poličku, ušijeme závěs, namalujeme květináč. Mohou nám jít od ruky i domácí práce, které je potřeba vykonat a které jsme dlouho odkládali. Luna se dnes potkává se Severním lunárním uzlem a je v přesné opozici na Pluto a Jižní lunární uzel v Kozorohu. To nás vede k uvědomění, že všichni členové rodiny tvoří celek a ať jsou vztahy mezi nimi jakékoliv, vždy pod povrchem proudí Láska a spojení. Důležitá je tolerance k potřebám druhých, respekt, svoboda, empatie, zdravé nastavení hranic. Vím z konzultací, že to vždy nebývá jednoduché, ale je potřebné se o to snažit. Členy rodiny, zvláště děti, rodiče, sourozence nemůžeme prostě vymazat, je potřeba se s nimi naučit spolupracovat, žít a sdílet i v jejich odlišnosti.


16.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 15.3.2019

Krásné páteční ráno přeji.Jaro si s námi sice hraje na schovávanou, ale včera jsem si v Šárce již nasbírala první výhonky česneku zvaného podivný, vypadá jako trochu jako tráva nebo pažitka, ale chutná opravdu česnekově. Jaro se prostě zastavit nedá, jenom se trochu odkládá. Včera ve 22.49 hod vstoupila Luna do znamení Raka a bude v něm až do neděle brzkého rána. V 1.57 hod se přesune do Lva. Pátek s sobota se tedy ponesou v duchu emocí a rodinných záležitostí. Rak je znamení ovládající emoce, vládne mu Luna a ta se mění na obloze nejrychleji. Proto můžou být naše emoce v tomto období stejně proměnlivé, nijak to neposuzujme ani nekritizujeme u sebe, ani u jiných. Je to přirozené jako počasí v dubnu. Život je prostě proměnlivý a tyto dny si to budeme vybírat možná i na nějaký ten čas dopředu. Odpovídají tomu i trochu protichůdné aspekty Luny, postupně projde opozicí na Saturn a Pluto v Kozorohu, trigonem na Neptun, Slunce a Merkur a sextilem k Marsu v Býku a konjunkcí se Severním Lunárním uzlem. Takže na proměnlivé nálady máme opravdu nárok. Mars v Býku naštěstí zajišťuje, že podle nich (snad) nebudeme jednat a své soukromé bouře si odžijeme uvnitř sebe. Můžeme být i nostalgičtí a sentimentální, zasteskne se nám po dětství a různých jiných minulých dobách. To vše je v pořádku, v neděli to stejně budeme vidět jinak. Tak si dnes a zítra užijme svoji náladovost.


15.3.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.