Co vám mohou nabídnout karty a astrologie


Karty nám napoví, odpoví na otázky, jestli ano nebo ne. Když se zeptáte konkrétně a hovoříte o problému.

Ne vždy se ptáme na to, na co bychom měli, protože občas je nám zatěžko přiznat, že problém máme nebo si ho nejsme vědomi.

Ale vidí ho ti druzí lidé a jen proto dostáváte lekce, které se nám třeba vůbec nelíbí. Ale většinou nežijeme na pustém ostrově a tak postupně v průběhu svého života korigujeme dle svých možností svůj přístup, chování, hodnotový systém...

Neustále potkáváme podobné lidi, zažíváme stejné situace a buď nám to vyhovuje anebo je čas připustit si, že je třeba něco z gruntu změnit.

Astrologie - váš horoskop zrození, který je dán datem, místem a časem narození (hodina, minuta) dává více informací o vás a vašich možnostech genetických (nebo minulých životů). Například, co předcházelo vašemu zrození. Narodili jste se z lásky? Těšili se na vás? Prožívala maminka těhotenství v klidu a pohodě a bezpečí a byla milována? Nepreferovali rodiče pohlaví dítěte? Proběhl porod v pořádku a bez komplikací? - pak jste měli štěstí a byli jste šťastné a broukající miminko.

Nebo naopak - rodiče, (či jen jednoho z nich) těhotenství zaskočilo, nebyli dostatečně zralí, netoužili již po dalším dítěti. Chtěli studovat, cestovat. Měli své plány, měli talent a toužili po úspěchu.Prožívali období finančního nedostatku, ztráty, pocitu selhání. Rozcházeli se...

To vše vás hluboce ovlivní na vaší cestě.

Máte někde hluboce ve vás ukryté obavy, strach, že neuspějete, nedosáhnete toho, po čem toužíte? Přeháníte, bojíte se ztráty, žárlíte, dusíte partnera.Tlačíte na pilu a převálcujete všechno a všechny, protože čeho se obáváme, to zničíme?

Jste introvert nebo extrovert? Horoskop mapuje vaše prosazení, hodnoty, možnosti, dary, talenty. Ale i sílu a energii uspět. Je spousta talentovaných lidí, ale již méně těch opravdu úspěšných, kteří se dokázali poprat i s počátečními nezdary.

Kde máte zabrat, kde ubrat, jestli se příliš vznášíte a nemáte půdu pod nohama, nebo naopak až příliš na něčem lpíte a stagnujete?

Jsem krásná, inteligentní, movitá, úspěšná? Nebo naopak máte jiné vlastnosti, pro které si zasloužíte být milována, obdivována. Jako je energie, vitalita, pracovitost, upřímnost, čestnost, soucit, podpora, umění naslouchat? To vše jsou dary, které jste dostali do vínku a druzí lidé vás mohou „chvíli“ obdivovat. Máte totiž něco, co postrádají...

Ale víme, že krása je pomíjivá, může být bezduchá, prázdná, chladná dusící, studená.

Penízky se mohou rozkutálet a úspěch?

Jakmile usnete na vavřínech, očekávejte strmý pád. Po cestě dolů potkáváte lidi, které jste přehlíželi nebo se k nim nechovali jak byste měli.

Toužíte třeba po naplňujícím vztahu a chcete podat ruku partnerovi, nabídnout mu ruku i srdce - sebe sama bez příkras a pozlátek?

Buďte sami sebou. Nehrajte si na tvrďáka nebo oběť.

Jedině tak máte šanci nalézt konečně to, co hledáte.

Samozřejmě nejen v partnerském vztahu, ale i v jiných oblastech, kde si přejete a chcete uspět.


Neznáte-li hodinu narození, nevadí. Mohu vám váš dotaz zodpovědět z karet, hodinového horoskopu, či pomocí Indiánského draka - kyvadlo


Vaše Melissa

Býk 21.4. - 20.5.

Sotva bychom našli znamení, které je tak trpělivě pracující.V osamění tvořícím duchem. Vytrvalá chuť do práce je jeho předností. Je velice důkladný a svědomitý.Býk se projevuje hlubokým klidem a smysl pro všechny pozemské hodnoty, potrpí si na hezké věci. Rád ovlivňuje jiné lidi. Poznávací znamení je síla.


Býk - žena. Snaží se být věrná, její um je především zacházení s financemi. Neúnavně pečuje o členy rodiny, jestliže pak vzplane láskou, ztrácí veškerou rozvahu.

Býk
Býk - muž. Myslí logicky, má silnou vůli, má rád domov a rodinu. Země: hmota, praktičnost.
Jsem Vodnář s ascendentem v Býku a já přeji všem Býkům na jejich životní cestě hodně štěstí.

AlliRose, linka č.8

Přeji všem krásné březnové dny,

Jsme v před-jarní době,kdy se pomalu probouzíme spolu s přírodou a hlavně očekáváme nové informace i nové věci kolem nás. Hodně nás i bez ohledu na roční dobu a počasí zajímají vztahy. Partnerské vztahy. Jak se budou vyvíjet, zda najdeme novou i pravou lásku.

V poslední době je otázka zda opravdu existuje pravá láska. Ano, existuje, ale je pro výjimečné lidi. Lidi kteří ji chápou,věří v ní, dokáží ji poznat. Dávat, přijímat, vnímat a prožít.

Pravá láska není jen o radostných dnech, ne vždy budou úspěšné dny. Lásky je potřeba v každé době, každém století.

Vím že se opakuji, ale láska je velký dar. Kdo ji pochopí pozná pravou lásku. Láska přináší radost ale i starost, je provázena emocemi, neslibuje vždy dny zalité sluncem, ale slibuje naplnění. Občas dokáže ublížit, ale proto bychom se jí bát nemuseli a nevyháněli ze svých srdcí.

Přeji všem krásné březnové dny

Chtěli bychom aby láska byla jednoduchá. Je, vždy byla a proto je výjimečná.

Proto jsou lidé kteří prožili pravou lásku šťastní. Ale je to jen hrst lidí, kteří se umí dívat na vztah z jiného úhlu pohledu, jsou spíše vyrovnaní a empatičtí.

Láska nese radost i problémy a to proto abychom pochopili že umět milovat je zázrak i dar. Dar pro lidi, kteří v ní věří a nevzdávají se ji hledat, najít a poznat.

Psychosomatika pro laika

Psychosomatika pro laika a její historie v nejen – lidském? životě.

Po dlouhých desetiletích léčení pouhého příznaku nemocí a rozvoje chemických léků, se dnes konečně v tradiční medicíně ujala i celostní medicína. Pochopení nejen stavu nemocí a jejich léčby, ale hledání i příčiny nemocí.
Tato praxe, léčit nejprve duši a posléze teprve somatizování stavu duše tělem – nemocemi těla, pochází už z předvěků „našeho“ lidstva. Ale hlavně z věků čtvrté rasy na Zemi – Atlanťanů, a třetí rasy na Zemi – Lemuřanů, kteří dosáhli jako první skutečného hmotného těla. Oproti prvním dvěma rasám, co žily prvně na Zemi bez hmotného skupenství.

Nakousnutý koláč o rasách dokončím, ale nejprve je třeba se pověnovat naší hmotné schránce.

Tedy, co jsou to psychosomatika?
Je to stav minimálně na hodinovou přednášku a ne na pár slov. Budu se tedy snažit vysvětlit pojmy a k tomu přidám historii, na které jsou naše duše závislé.
Psychosomatika je věda. Je to nemocný stav těla a orgánů, nikoliv na základě buněčné – dědičné chyby v chromozomu. Tady jde o způsob bytí, nespokojenosti s vlastním životem a jeho nastavením a dlouhodobém fungování v určitém modelu, který jsme přijali, ale není náš vlastní.

Jde o stahování z osob rodinně blízkých a to zejména malými dětmi. To je kapitola sama o sobě, kterou dnes vynecháme. Ale hlavně jde o naše dospělé prožívání světa, tedy spokojenost našeho emočního zažívání s tím, co se nám děje. Schůdnost a toleranci k tomu, co se děje, aniž bychom si to přáli.
Chápu. Toto vysvětlení je složité uchopit všeobecně a umět využít v každodenním životě. Proto předám, pro dnes, základní pojem selského rozumu k pochopení somatizování těla.

Původně jsem hodlala napsat starou známou a funkční frázi, že za vše může psychika pacienta. Pravda to je, všichni ji znají, ale málokdo jí chce, anebo umí rozumět. Tady narážím např.na úrazy. Ty jsou, tak jako děti, zvláštní kapitolou. I když patří k tématu jednoznačně, protože rozhodují o změnách v životech lidí poměrně dost zásadně. Jde ale o somatika zbloudilců a lidiček, co tzv. čekají na poslední moment. Ale o tom si napíšeme zase příště.

Psychosomatika určuje odborník v terapii a následně s nimi pracuje do úplného vyléčení dlouhé hodiny, měsíce i roky. Proto nelze zadat cílenou radu. Tedy vezměme člověka od hlavy tzv. letem světem.

Hlava
– Mozek – veškeré poruchy vnímání, nádory na mozku, zapomínání apod. ukazují, že člověk něco špatně chápe v daném čase, nikoli navždy. I když to pochopení může trvat.
– Oči – nechci, anebo nevidím něco podstatné, co bych měl.
– Uši – nechci, anebo neslyším, co bych měl.
– Ústa – nechci, anebo neříkám pravdu, protože se nehodí, popř. nemohu.
– Obličej – nejsem upřímný ke svému okolí, musím, anebo chci hrát hru.
– Vlasy – schovávám se za svou podstatou, anebo proklamuji jinou podstatu, za kterou se schovávám (velmi často „holé lebky“- ať už chtěně, nebo z důvodu funkce hormonů – něčí přejatý názor, ne můj vlastní).
– Krk- vyslovit – mluvím, co nechci, nebo mě naučili a stejně to nejsem já, co bych řekl, popř. mlčím – introverti.


Hruď
– Plíce, průdušky – neumím rozdýchat nastalou situaci, vnucenou okolím, rodinou, politikou atd.
– Srdce – nevyrovnané emoční stavy, zrada, ublížení, strach.

Břicho
– Žaludek, jícen a žlučník – nemohu strávit to, co jiní nastavují, anebo se mi děje.
– Játra, slezina – akutní zloba, naštvání, nesnášenlivost.
– Střeva – nemohu strávit, co žiji.

Ženské orgány, prsa – akutní stres z nedostatku času být ženou – dnes častý jev. Nároky okolí a okolností ve spojitosti s dětmi (možnými anebo žijícími). Zejména ale stav nekomunikace, či problému v původní rodině, anebo s vlastními dětmi, nechtěné potraty atd..

Prostata – taktéž civilizační nálož na muže, nestíhám být otcem, když děti mám, nebo se nestýkám, nevidím stabilitu otcovskou anebo partnerskou, popř. nemám „koule“- sebedůvěru budovat – strach.

Kyčle – nefunkční letité plány.

Ledviny, močovod – trubice, měchýř – vztahy v rodině a s nejbližší rodinou, nevydařené vztahy a žádné vztahy dlouhodobě.

Končetiny
Ruce
– levá – poddajnost a nutnost změny.
– pravá – přílišná nálož, ubrat od povinností a snahy.
Nohy
– levá – nevracet se do minulosti, ukončit zastaralé.
– pravá – vykročit vpřed, nutnost změny, velmi akutně a rychle.

Psychosomatika těla jsem popsala velmi stručně, vím. Šlo o zásadní pochopení těla a jeho projevů.

A vrátím se k vyučované i nevyučované historii, která je hlavním důvodem, proč jsme „zdědili“ ona mentální somatika ve hmotě. Máme se totiž učit.

My – Árijci, jsme pátou rasou zde na Zemi a přejímáme a znovuobjevujeme moudrosti předané a dávno znalé. Vzhledem k neblahé evropské zkušenosti válkou, vedenou ztracenou duší, která se vtělila jako Adolf Hitler, máme mylnou představu o slovu „Árijec“. Jako pátá rasa jsme proto tak barevní…to je fyzický důkaz potop světa. A nejde o modré oči, blond vlasy…to byl diktát člověka, vtěleného ďábla, který měl psychickou poruchu a mnoho informací o rasách před čtvrtou světovou potopou na planetě Zemi. A protože chtěl Zemi uchvátit, diktovat, poupravil si znalosti k obrazu svému a běžný člověk nevěděl, že lže. Jen věděl, že koná zlo.

 

Tedy Árijci – naše rasa, převládla po poslední potopě na planetě Zemi, v roce cca 11.500 př.n.l. Převládla! Zůstala! V oné pusté Zemi, zpustošené potopou po střetu s planetkou (často jmenovaná jako Trinitat apod.). Vznikli jsme ale o stotisíce let dříve, po boku předchozí rasy Atlanťanů. A spolužili mnoha let, mnoha tisíce let. První, ale zásadní potopa Atlantské říše, byla už dříve, po čtvrtém posunu pólů Země o 6.666 km, cca před 850.000 lety, kdy už naše rasa Árijců existovala…v plenkách, ale byla.
Nicméně, po poslední, beze změny pólů Země, menší potopě 11.500 př.n.l., jsme uplatňovali znalosti předchozí rasy. A budovali za pomocí učitelů (Atlanťanů) opětovně svět, přežití a zdraví. To je základem přežití hmoty – lidského těla.

Od té doby už jsme si na pokrok zbyli skoro sami. Poslední žijící poloatlantští učitelé, potomci dvou ras na Zemi, zemřeli v období asi 18 – 16 tisíc let př.n.l.. Kupodivu nikoli jedem (úklady vedoucích rodin), ale hormonální nevyvážeností metabolismu. Hmota se sama rozhodla na základě mysly. Začaly boje nikoli s „bohy“, ale o moc. O půdu, nerostné bohatsví, zlato, peníze a jiné pitominy zemského charakteru. Opět o moc a nadvládu, na čemž už po druhé po roce 11.500 př.n.l. skončili vůdci – Atlanťané. Tentokrát vědomě. Předali a mohli odejít v klidu. Jak v Egyptě, tak v dnešní Číně a Tibetu (což jsou tehdejší světová centra přežití rasy – lidí, po posunu a potopě kontinentů). Předali ze starého potopeného kontinentu vše.

Ze znalé historie víme, že 3.000 let př.n. l. už psychosomatické nemoci uměli celostně léčit právě v Číně, díky generaci císaře Nung. Vznikla tzv. Ayurvédská medicína, což je tzv. celostní medicína, ke které se znovu navracíme. Ale pozor, ve stejnou dobu v Egyptě jedeme stejný příběh. Díky Atlanťanovi jménem Imhotep, řekové ho nazývali Hermes Trismegistos, jehož aritmetiku převzal Pythagoras půl století po Kristu. Nutno dodat, že Imhotep a Trismegistos je tatáž osoba, byť se v dějinách objevuje po 3.000 let. Délku jeho působení na Zemi není třeba dnes řešit. Asi chápete s prozrazením ras a jejich učitelů. Tentýž „člověk“- hmota, se v Bibli objevuje jako Melchísedek, syn královny ze Sáby a krále Šalamouna. Vtipné je si srovnat léta opětovného se objevení Melchísedeka na Zemi, kdy ji opouštěl a zase se vrátil, to jaksi Vatikán nestihl vymazat. Nutno dodat, že královna ze Sáby byla sice Etiopanka, ale potomkem čtvrté rasy. Proto se zdála Árijcům jako kolohnát (výška), ale byla neskonale chytrá a bystrá. Solomon byl Árijec, takže menší a bystrý panovník, ale šlo o moc a rozum – už v té době. A vědoucí Sábanka si Melchísedeka (syna) odnesla v lůně – břiše…, aby pokračoval v dalších vtěleních. To nastalo Melchísedekovi v 7. století př.nnl. – jako Zarathuštra v dnešním Íránu. Vtělil se, pardon, narodil se v Persii se jménem Zardušt. A opět se zapsal do dějin, jako Zarathuštra, latina ho přejmenovala na Zoroaster. Odevzdal novodobým lidem veškeré znalosti o hmotě a její návaznosti na psychickou energii a stav mysli. Dohledatelně historicky první psycholog na Zemi.

No a pak přichází velmi známé, 100%ně Árijské pokolení:
Vzpomenu v základu mistra lékaře Hippokrata, zakladatele celostního léčení, cca 500 př.n.l. Od něj jako lékaře a filosofa aj. jde dnešní přísaha stejného jména VŠECH dostudovaných lékařů. Bohužel, zadal pravidla, ale neočekával neřešení celostní medicíny. Trvalo mnoho let, než jeho učení přejal v 10. století n.l. Avicenna, vycházel z léčebných metod a zápisů Avesty (žijícím někde kolem našeho letopočtu, okolo nového startu od nuly na náš letopočet). Středověkým mistrem celostní medicíny v Evropě byl cca v 16.stol. Paracelsus. S dovolením pominu nejlepší pitavaly n.l. po Kristu, pana Galéna (cca 200 n.l.) a pana Dr.Jeséniuse (cca 16-17.stol.n.l.). Nejde o celostní léčbu, i když donesli lidstvu mnohé informace o lidském těle.

No a píšeme 21.století, vivat! Vivat k návratu psychosomatik a pochopení opětovné spojitosti nemocí duše a těla. A i když se tato starobylá věda opět poskromnu dostává k lidem, bude to opět trvat pár desetiletí. Inu, vývoj má čas a žádá si i oběti. Tak, jako dnes farmaceutický průmysl, tak i hořící hranice pro „bezvěrce“, v totalitě středověku. Vědomosti už jsme získali a je na každém z nás, jak je použijeme. A hlavně!, předáme, anebo také ne, dalšímu pokolení.

Lucie

Psychosomatika pro laika

Vědomé a řízené dýchání sate, satori a sati – taoismus

Hranice lidského věku se neustále prodlužuje a počet lidí, kteří se dožívají vysokého věku stoupá. Na druhé straně se v populaci také vyskytuje stále více zdravotních problémů, jež jsme si zvykli nazývat civilizačními: mozkové a srdeční příhody, astma, zhoubné nádory apod. Co dělat pro to, abychom byli zdraví, aktivní a vitální v každém věku? text: Angel Buna foto: Shutterstock.com Zdánlivě je to jednoduché – je třeba vyhýbat se stresu, mít trvalý aktivní přístup k  životu, přiměřeně se v závislosti na věku věnovat každodenní- mu pohybu a  také dodržovat životosprávu, která tělu prospívá.

Vědomé a řízené dýchání sate

 

Pravidelným pohybem zvyšujeme příjem kyslíku, což je nezbytné pro přísun životní energie. Když to však přeženeme a tělo zatěžujeme více, než je zdrávo, protože si chceme dokázat, že to ještě zvládneme, ublížíme si. Do organismu se dostane ještě více kyslíku a  tvoří se tzv. volné radiká- ly, které jsou příčinou dosud neobjasněného přetrvávání svalové bolesti. Právě ta je prvním upozorněním a příznakem nemoci. Nadměrnou tvorbu volných radikálů vyvolanou enormním tělesným cvičením lze považovat za přímou příčinu nemoci....

Článek od našeho bývalého kolegy který u nás pracoval v minulosti na lince č.4

Ing. Angel Buna 

Pokračování zde v PDF 

STÁHNOUT PŘÍLOHUJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.