nase sluzby

Naší hlavní službou je výklad karet po telefonu, kterou Vám poskytují vybrané kartářky a věštci. Dále nabízíme výklad karet na různých akcích, více viz níže.

Volejte: 906 420 300
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska: 0900 699 234
(cena 1,60 €/min vč. DPH)

kartarka

Výklad karet po telefonu

Výklad karet je již odedávna pomocníkem při rozhodování se, řešení problémů, hledání lásky-partnera. Dnes je možné rychlé spojení se s kartářkou či věštcem i bez přímého osobního setkání, tedy po telefonu, což má svoje výhody. Kartářka nebo věštec, především ti schopní a vybraní, mají schopnosti jasnozřivosti, vnímání energií, nacítění se. Tak jak můžete telefonovat z jednoho konce republiky na druhý, tak i kartářka se s Vámi dokáže spojit, napojit se na Vás. Proto je možný výklad karet přes telefon - ten už je jen komunikačním prostředkem.


Věštecké menu – naše nabídka.

Nemusíte nikam jezdit, my přijedeme za vámi.

Chystáte párty, večírky, oslavy a jiná setkání? Máme pro vás skvělou nabídku našich služeb.

Stačí si pro více informací zavolat na 725 845 992 nebo napsat na kartarkyplus@gmail.com

kartarka

Bonusy

Nebo-li "Vždy něco navíc" - kartářka či věštec umějí vykládat karty, často je ani nepotřebují díky svým schopnostem, není to však jediný ezoterický obor, který ovládají. Většinou rozvíjejí své schopnosti i dalšími směry, jako je například numerologie, astrologie, energie, mohou Vám tak nabídnout něco navíc. Výklad karet tak mohou upřesnit, doplnit či konfrontovat právě s Vašimi více či méně šťastnými čísly, hvězdami, planetami, silami kolem nás či v nás. Doporučujeme Vám proto nejen si od našich kartářek a věštců nechat vyložit karty, ale využít i jejich dalších schopností, dozvíte se tak víc, získáte jasnější odpovědi.


Upozornění - Řešení

V lednu 2018 nabyl účinnosti Zákon č. 370/2017 Sb. - Zákon o platebním styku, který mimo jiné upravuje maximální délku volání a také maximální útratu na linkách začínajících číslem 906… Bohužel z tohoto důvodu, může nastat ze strany operátora (nikoliv naší věštírny) blokace volání na toto číslo. Řešením může být použití jiného čísla / jiné SIMkarty (i předplacené), kdy budete mít stejnou cenu tedy 42,- Kč /min.V případě, že u vás k této blokaci dojde, a nebudete moci využít nabízená náhradní řešení, zavolejte nám na naši infolinku, kde vám poradíme, jak v naléhavých situacích postupovat.

 
 
 
 

Více informací na našem emailu: kartarkyplus@gmail.com

otaznik

Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.