Upozornění pro klienty co nabíjejí přes platební bránu!

V případě, kdy dojde ke špatnému nabití z důvodu Vámi špatně zadaného telefonního čísla nebo e-mailové adresy, bude tato oprava uhrazena dvěma minutami z Vašeho účtu. Děkujeme za pochopení.Upozornění pro klienty!

Našim i budoucím klientům sdělujeme, že se distancujeme od zasílání nevyžádaných SMS klientům / i bývalým/, které je vyzývají k volání na tu či onu on-line linku Kartářek. Považujeme to za nekorektní jednání a nevyžádané reklamní sdělení. Také neposíláme žádné e.maily ani výzvy k opakovanému volání na tyto on-line linky.

Našim klientům garantujeme ochranu jejich osobních údajů.


Od ledna 2018 vstoupil v platnost nový zákon, upravující délku volání možný limit úhrady za něj. Ten se týká linek začínajících číslem 906..Proto vám může váš operátor na toto číslo volání omezit. Toto omezení můžete vyřešit i trvale voláním z jiného telefonního čísla nebo jiné i předplacené SIM karty pokud tato situace nastane.

Dojde-li k ukončení hovoru před tím, než se klient takto sám rozhodne, není to z důvodu technické závady na naší straně ani na straně našeho poskytovatele.

Všechny služby včetně ceny zůstávají nezměněné.

Děkujeme vám za vaší přízeň.

Celé znění zákona je k nahlédnutí ZDE

Vaše Kartářky Plus.


Upozorneni

Linka ze Slovenska

Linka Slovensko

Od dnešního odpoledne se na naší věšteckou linku můžete dovolat také ze Slovenska (cena 1,60 € / min vč. DPH).

Volejte na číslo: 0900 699 234

  4. 10. 2016

 

linka

Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.