Vše je živé. Život je naše radost.
Otevírám se plně lásce a světlu.
Jsem naplněn klidem, a ten se z mého srdce rozlévá do celého těla a hřeje mě.
Dopřávám si radost z energie barev.
Prociťuji napojení. Naslouchám svému tělu.
Každý den si užívám spojení se svou duší.
Jsem jedinečná bytost. Prožívám lásku a radost.
Důvěřuji svým nohám. Mé kroky jdou správným směrem.

Libor, linka "č.1"


12.11.2019

,,Andělé jsou jako hvězdy,i když je nevidíme, existují ! "

Andělé k nám často promlouvají pomocí čísel, sdělují nám takto své poselství. Zašeptají nám jemně do ucha, takže zvedneme oči právě včas. Určitě se vám stalo také, že se podíváte na hodiny vždy ve stejnou dobu, kdy se opakují stejné kombinace čísel. Vaši andělé vám neustále předávají svá poselství, často prostřednictvím znamení, jako když si povšimnete duhy, opakujících se číselných sekvencí, najdete mince nebo pírka a zaslechnete příznačný text nějaké písničky. Andělé říkají, že každá kombinace čísel má svůj specifický význam. Když například uvidíte tři nebo více čísel, zaměřte se na prostřední z nich. Toto číslo představuje ,, jádro věci ". Naslouchejte, co vám přitom andělé sdělují prostřednictvím vašich myšlenek, pocitů a vizí.

Libor, linka "č.1"


12.11.2019

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA LVŮ, HOROSKOP

Samozřejmě bychom chtěli na začátek upozornit, že neznáme konkrétní Lvy, jejich přesný datum, místo narození. Proto berte na mysl, že se jedná o stručně sepsanou a poměrně obecnou charakteristiku tohoto znamení.

Lev je znamením takřka královským ztělesňujícím sílu a záři samotného Slunce. Lvi jsou velkorysí, avšak milují být obdivování a hlavně respektování. Zbožňují zábavu, romantiku, jistou dávku teatrálnosti ve svém životě jen uvítají. Bezbarvý stereotypní život se jim příčí, přesto mají čas od času chuť trávit den jen sami se sebou. Často nejsou Lvi praktičtí a málokdy je naleznete jako hospodyňky u plotny. Na druhou stranu dokáží se naučit vše, co si zamanou.

Někdy mohou ve svých stinných stránkách působit egocentricky, je pravda, že se naučili upřednostňovat především sami sebe a jen velmi těžko donutíte Lva, aby šel tam, kam vy pískáte. Věřte, že se dříve či později odtáhne a půjde si svou vlastní cestou. Nepotřebuje vám nic vysvětlovat, Lvi mají jasně vymezené hranice v tom, co chtějí a co rozhodně nechtějí činit či dokonce obětovat. Lev bývá ve společnosti velmi oblíbený. Sám se rád nachází přímo v centru dění, avšak sám se ho neúčastní. Není to organizátor či bavič okolí. Raději pozoruje jakoby ze svého mlhavého oparu jistého odstupu. Nerad si připouští k tělu každého na potkání. Jsou opatrní.

Toto ohnivé znamení bývá většinou od přírody zdravě optimistické. Je-li Lev středem pozornosti, velmi ho to těší. Miluje, když může být hýčkán a obdivován. Sám pak nemá problém oplácet se svému okolí jako čestný a laskavý člověk. Touží po dokonalosti a pečlivě se stará o svůj zevnějšek. Lva nikdy nenachytáte neupraveného jen tak v teplácích ušpiněných od jídla. V pozdějším věku oceňují tito jedinci šperky. Velmi na nich vynikne barva zlatá a rubínová. Lev má často tendence vybírat si partnera, vedle kterého vynikne jejich krása a jedinečnost.

Jakmile narazí Lev na jedince, který mu bude rozdávat rozkazy a chovat se k němu nadřazeně, Lev se bude cítit příšerně. Sám je totiž nezpochybnitelně přirozený vůdce. Proto se nejlépe ve firmě cítí právě ve vedoucích pozicích. Nebývá dobrý podřízený, neboť často odmítá plnit úkoly, ve kterých neshledává důležitost. Sám však symbolizuje přísného a zásadového člověka vyžadujícího disciplínu na straně jedné a shovívavého laskavého lidumila na straně druhé.

Lvi se často uchylují k dramatizaci svých životních příběhů a situací. Lev se sice nemusí vždy chovat jako vrcholný vzor věrnosti, kvůli milenci či milence však rodinu zpravidla neopouští.


TŘI NEJČASTĚJŠÍ DRUHY LVŮ:

1.♥ Lev může vystupovat jako společenský člověk, tzv. lev salónů, který hýří neuvěřitelnými historkami a rád na sebe strhává pozornost ostatních. Takový Lev volí luxusní oblečení, restaurace, šperky, auta. Pracuje na vedoucí pozici a oslňuje energií, optimismem a zároveň neuvěřitelnou silou vůle i přesvědčovacího talentu. Tento Lev si neváhá prosadit vždy svou, zásadně neustupuje. Chce být obdivován, zbožňován, sám se dokáže chovat velmi velkoryse. V osobním životě si rád sedne s rodinou, zanedlouho však nepohrdne určitým zpestřením při návštěvě milenky. Je to velký šéf, na první pohled silný a dokonalý, který vzbuzuje respekt!

2.♥ Lev může ale také vystupovat jako někdo uzavřený, někdo, kdo sice touží po obdivu, ale své city skrývá. Tento člověk o sobě nerad cokoli prozrazuje, ostatní přehlíží, může působit pyšně a zatrpkle. Takovýto Lev je poničený. Často se nad ostatní povyšuje, v manželství se chová prudérně. Vyžaduje absolutní věrnost, sám však vyhledává milenky. Přestože svou práci činí poctivě, v kolektivu nebývá příliš oblíben a na okolí působí spíše ledově chladně.

3.♥ Dalším z velmi častých “typů“ Lva je člověk, který sice není nejhlasitější z celé skupinky lidí, leč vzbuzuje přirozenou autoritu a respekt. Je to pozorovatel. Podnikavost tohoto jedince nezná mezí, rád se dozvídá neustále něco nového. Zajímá se také o duchovno. Rád poznává nové kultury, meditace, náboženství, snad i tajemno. Často dá raději přednost svému osobnímu růstu před dětmi. Není to člověk pyšný či arogantní. Zároveň si nehraje na všemocného šéfa. Tento Lev na sebe sice pozornost strhne nějakou dramatickou historkou rád, přesto ale ctí svůj vlastní klid a soukromí.


Na co si dát jako Lev pozor:

Tito zrozenci jsou hrdí, pozor, ať nepřeroste hrdost v pýchu! Lvi by si měli dát pozor na infarkty, ke kterým jsou náchylnější.


17.11.2019

Numerologie

Numerologie je vědou o číslech, kterou se už v počátcích věků zabývali všechny rozvinuté kultury. Jak to funguje ? Každý má jedinečný číselný základ, protože se do výpočtu započítává i jméno a příjmení. Např. rozborem osobních čísel dvou partnerů pomocí numerologie vztahu mohou kartářky a věštkyně snadno zjistit, zdali se k sobě hodí, či ne. Základní pomůckou při numerologickém rozboru je numerologická mřížka. Postupným součtem všech číslic v datu našeho narození získáme takzvané životní číslo, číslo osobnosti nebo též číslo osudu. Je pevně propojeno s numerologickou mřížkou a jeho výkladu. Životní číslo jednoduše řečeno,datum narození spoluurčuje povahu, charakter a rysy Vašeho bytí, ale hlavně - numerolog musí být člověk citlivý, vnímavý. Takže - směle na to... volejte naše numeroložky "Kartářky plus".


17.11.2019

Přednáška na téma Slovo

Včera jsem měla přednášku na téma - Slovo. Výňatek z mojí včerejší přednášky. " Každé slovo má určitou energii i sílu. Naše myšlenky a slova jsou všemocné. Někdy člověk řekne něco, co jej velmi mrzí, ale už se to nikdy nedá vzít zpět. Svými myšlenkami a slovy vytváříme svůj život. Jedině my sami máme naprostou kontrolu nad svými myšlenkami a slovy. Protože jsme to pouze my, kdo je v naší hlavě vytváří. Jsme tím, co si myslíme. Stáváme se tím, čemu věříme. Náš život můžeme změnit tak, když změníme své myšlení." Krásný sobotní den Vám přeje Alli Rose - Alenka


12.11.2019


Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.