Předpověd na rok 2020

Podle numerologie se budeme v roce 2020 nacházet ve vibračním čísle 4. Je to symbol pevnosti.

Představuje stabilitu a ukotvení. Čtyřka zvýrazňuje fyzickou stránku bytí. Její předností je sebekázeň, smysl pro praktičnost a organizační schopnosti. Čtyřka ve vašem osobním životě bude mít vliv na trpělivost, poctivost, pracovitost a touhu po stabilitě. Víte, že vše, co v životě chcete vykonat, musí mít svůj důvod a následné využití. Smysl pro formu, technická zručnost a dovednosti v mechanických oblastech vám budou vlastní. Obecně ctižádost a vitalita bude v roce 2020 též jedním z jevů především houževnatých lidi.Těžko se budou loučit s minulostí a neradi budou přiznávat porážku.

Rok 2020 vás bude vybízet k dobrému zabezpečení, bude vás lákat svět bankovnictví a byznysu. Budou se též projevovat sklony k zatvrzelosti a strnulosti, a proto by bylo pro mnohé účelné se naučit větší poddanosti a přizpůsobivosti. Obecně lze říci, že nás v roce 2020 čekají výzvy, které je možné zhodnotit ve svůj prospěch, pokud ve správný okamžik objevíte vhodnou příležitost.

Podle čínského horoskopu bude oficiálně vládnout od 25. 1. 2020 až do 11. 2. 2021 rok bílé kovové Krysy. Je to znamení nových příležitostí. Krysa je inteligentní, bývá velkorysá k chybám ostatních, ale některé mohou být i velmi škodlivé. Krysa je cílevědomá a bažící po moci. Krysy jsou výhradně typy pro sňatek. Je zvídavá, inteligentní, chce být v centru dění, nemá ráda omezení, je velmi shánčlivá, nikdy nežijí v nedostatku, mají napěchovanou ledničku, plný šatník, mají organizační schopnosti. S tím se můžou uplatnit v každém povolání. Znám několik Krys s několikerými sňatky.

 • Krysa s Krysou - je silná dvojice, která spolu může vycházet
 • Krysa s Volem - můžou spolu vyjít, i když vztah bude trochu těžkopádný
 • Krysa s Tygrem - je sice komplikované, každý má starosti sám se sebou, ale dá se žít
 • Krysa s Kočkou - katastrofa - neslučitelné
 • Krysa s Drakem - funguje velmi dobře
 • Krysa s Hadem - vyhněte se hlavně manželství, sex není na překážku
 • Krysa s Koněm - nedoporučuji, je to vztah o přinášení obětí
 • Krysa s Kozou - mají protichůdné povahy, Kozy nedokážou samy nést zodpovědnost, pak Krysa začne mít strach z budoucnosti
 • Krysa s Opicí - doporučuji, vztah mezi těmito může být úžasný
 • Krysa s Kohoutem - komplikovaný vztah plný rozporů. Kohouta Krysa přivádí k šílenství
 • Krysa se Psem - trochu tolerance a doporučuji, oba jsou rodinně založeni
 • Krysa s Prasetem - tvoří úžasné partnerství

Jak vidím rok 2020 ?

Na tuto otázku odpovídám velmi často. Rok inteligentní mazané Krysy a jak jsem si někde přečetla, bude výjimečný. Jako médium mám informace o suchu, požárech, neshodách na politické sféře. Zvýší se neplodnost u žen, ale tento problém se týká ve stejné, ne-li větší míře i mužů. V oblasti zdraví bude větší nápor na psychiku. Potrápí nás problémy se spánkem a pohybovým aparátem. V Německu a Francii vidím další příliv migrantů. Přibývat bude infekčních chorob. Kdo co zaseje, to taky sklidí. Co jsme v roce 2019 začali, budeme v následujícím roce 2020 dokončovat. Snad už konečně dojde i na „ezo-šmejdy“,, rádoby věštce, kartáře a jim podobné, kteří se za ně vydávají.

Do roku 2020 bych vám chtěla popřát klid, pohodu, aby jste dokázali odpustit všem i sami sobě. Odpustit znamená osvobodit se. A samozřejmě přeji i to nejcennější – zdraví. Jsem vděčná osudu, že mi do cesty mým životem přivedl ohromnou Boží podporu. Už dávno jsem pochopila, že vše má svůj čas, vše je též odrazem doby, ve které žijeme, ale kterou i spoluvytváříme.

Alenka, AlliRose, Kartářky PlusNumerologie

Numerologie je vědou o číslech, kterou se už v počátcích věků zabývali všechny rozvinuté kultury. Jak to funguje ? Každý má jedinečný číselný základ, protože se do výpočtu započítává i jméno a příjmení. Např. rozborem osobních čísel dvou partnerů pomocí numerologie vztahu mohou kartářky a věštkyně snadno zjistit, zdali se k sobě hodí, či ne. Základní pomůckou při numerologickém rozboru je numerologická mřížka. Postupným součtem všech číslic v datu našeho narození získáme takzvané životní číslo, číslo osobnosti nebo též číslo osudu. Je pevně propojeno s numerologickou mřížkou a jeho výkladu. Životní číslo jednoduše řečeno,datum narození spoluurčuje povahu, charakter a rysy Vašeho bytí, ale hlavně - numerolog musí být člověk citlivý, vnímavý. Takže - směle na to... volejte naše numeroložky "Kartářky plus".


17.11.2019

Přednáška na téma Slovo

Včera jsem měla přednášku na téma - Slovo. Výňatek z mojí včerejší přednášky. " Každé slovo má určitou energii i sílu. Naše myšlenky a slova jsou všemocné. Někdy člověk řekne něco, co jej velmi mrzí, ale už se to nikdy nedá vzít zpět. Svými myšlenkami a slovy vytváříme svůj život. Jedině my sami máme naprostou kontrolu nad svými myšlenkami a slovy. Protože jsme to pouze my, kdo je v naší hlavě vytváří. Jsme tím, co si myslíme. Stáváme se tím, čemu věříme. Náš život můžeme změnit tak, když změníme své myšlení." Krásný sobotní den Vám přeje Alli Rose - Alenka


12.11.2019

Třezalkový olej- Svatojánská noc

Třezalka tečkovaná sama o sobě nejlépe působí, pokud je natrhaná o dnešní noci.

Používá se k výrobě antidepresiv, bývá součástí čajů při ledvinových potížích, žaludku a dvanáctníku.

Recept. Dnešní noc by měla být natrhaná a květy se naloží do kvalitního oleje. V září se scedí a dává do láhví. Nedivte se, že je olej úplně červený, je to způsobeno hipericinem, kterému se říká krev svatého Jana.

Z mojí praxe doporučuji tento olej používat především proti bolestem zad a meziobratlových plotének. Může být o mírně teplý, může se vmasírovat a výborně působí na uvolnění meziploténkových svalů.

Upozornění..!! Třezalka je fototoxická. Když se aplikuje, nemělo by být místo aplikace vystaveno slunci.

Budete-li potřebovat radu, napište.

Nejlepší je nasbírat dnes 7 bylin, najít malinký kamínek z potoka a vyrobit si škapulíř... chrání, před neg.vlivy.


Třezalkový olej

Vaše AlliRose, linka č.8

Polarita znamení zvěrokruhu.


Země oběhne zhruba za 365 dní jedenkrát kolem Slunce. Každý z nás se narodil určitou hodinu, den, každý se narodil ve svém znamení zvěrokruku proti němuž náleží opačné znamení. Vliv protilehlých znamení působí na celý náš život.

Charakter ovlivňují znamení zvěrokruhů ve kterých se narodili naši rodiče.


Vodnář - Lev

Střelec- Blíženci

Beran- Váhy

Rak-kozoroh

Štír - Býk

Panna- Ryby


polarita

Krásný večer nedělní - Kartářky Plus AlliRose, linka č.8Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.