Třezalkový olej- Svatojánská noc

Třezalka tečkovaná sama o sobě nejlépe působí, pokud je natrhaná o dnešní noci.

Používá se k výrobě antidepresiv, bývá součástí čajů při ledvinových potížích, žaludku a dvanáctníku.

Recept. Dnešní noc by měla být natrhaná a květy se naloží do kvalitního oleje. V září se scedí a dává do láhví. Nedivte se, že je olej úplně červený, je to způsobeno hipericinem, kterému se říká krev svatého Jana.

Z mojí praxe doporučuji tento olej používat především proti bolestem zad a meziobratlových plotének. Může být o mírně teplý, může se vmasírovat a výborně působí na uvolnění meziploténkových svalů.

Upozornění..!! Třezalka je fototoxická. Když se aplikuje, nemělo by být místo aplikace vystaveno slunci.

Budete-li potřebovat radu, napište.

Nejlepší je nasbírat dnes 7 bylin, najít malinký kamínek z potoka a vyrobit si škapulíř... chrání, před neg.vlivy.


Třezalkový olej

Vaše AlliRose

Astrokonstelace 16.6.2019

Přeji krásné nedělní ráno. Merkur v Raku v konjunkci se Severním Lunárním uzlem se dostává do trigonu s Neptunem v Rybách, mohly by k nám proudit zajímavé nápady a myšlenky i z našeho nevědomí. Pokud si již dlouho lámeme hlavu nějakým problémem, zapeklitou situací nebo kořenem stále se opakujících situací, dnes by nám mohly vyvstat z hlubin našeho nevědomí myšlenky, které vše osvětlí a mohou způsobit i "aha efekt" a obrovskou úlevu. Luna je stále ve Střelci a v podvečer se potká s Jupiterem, což je samo o sobě průlomová energie. Neměla by být nijak destruktivní, neboť konjunkce Luny a Jupitera je v polosextilu na Saturn a Pluto v Kozorohu. Bu´dme ale bdělí, neboť je tu i kvadrát na Neptun v Rybách, nesmíme se nechat ovládat nevědomými myšlenkami, zvláště ne těmi, které nám způsobují bolest a disharmonii. Neptun je naštěstí v trigonu s Merkurem a Severním lunárním uzlem v Raku, zde by nám mohly pomoci pozitivní rodové vzory předků. Celkově k nám budou proudit hodně intenzivně dva druhy energií, vybírejme si ty, které nám dělají dobře v jejichž přítomnosti cítíme klid, tichou radost a mír. Zítra nás čeká úplněk ve Střelci, ten bývá hodně průlomový pro všechna ohnivá znamení, pro Střelce nejvíce. Úplněk proběhne dopoledne v 10.30 hod na 26. st. Střelce a nejvíce osloví zrozence, které mají poblíže tohoto stupně situovány nějaké planety svého nativního horoskopu. Obecně je ale úkolem Střelce radost, čistota ducha, otevřené myšlení i srdce a tato energie už k nám bude proudit již dnes. Tak si ji nabírejme a nechme se jí omývat a měnit.


16.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 15.6.2019

Přeji krásné probuzení do sobotního rána. Dopoledne budou ještě dobíhat včerejší silné energie, které s sebou přinesl průchod Luny znamením Štíra. Určité nevědomé silné aspekty naší osobnosti se mohly dostat na světlo světa a překvapit tak jak nás samé, tak naše okolí. I toto jsme my. Naše Světlé i Tmavé stíny jsou nežité aspekty a potlačené potenciály zrovna tak jako zakázané, ale přesto přirozené a nezpracované pudové aspekty. Těsně po 11 hodině Luna vstoupí do znamení Střelce a naše energie se změní a prosvětlí, ohnivá, radostná a hřejivá vibrace prostoupí naši duši i srdce. Za nedlouho po vstupu do Střelce projde Luna trigonem na Chiróna v Beranu, možná přijde rozhodnutí uzdravit to, co nás trápí. Bude ale i v kvadrátu na Lilith v Rybách. Můžeme si uvědomit, že odkládáním problémů a jejich řešení se vše jenom více zamotává, před bolestí nesmíme strkat hlavu do písku. Pštrosí taktika zde nefunguje, lepší je ránu otevřít, vyčistit a zahojit. Na sklonku dne projde Luna opozicí na Venuši v Blížencích, možná to může přinést trochu disharmonie mezi naše plány. Ale člověk míní, Pán Bůh, mění, tak už to na světě někdy chodí a není možné se zlobit spíše flexibilně přizpůsobit plány a záměry vývoji situace. Průchod Luny Střelcem posílí živel ohně, který teď na obloze je zastoupen jenom Jupiterem ve Střelci a Chirónem v Beranu. To nám pomůže v rozhodování, zprůchodní někde zablokovanou energii vůle a schopnosti se prosadit a upřednostnit to správné před tím, co děláme jenom z povinnosti, strachu, zvyku, touhy se zavděčit nebo ze zbabělosti a pohodlnosti. Zítřejší potkání Luny a Jupitera může spustit serii pozitivních změn v našich životech. I cesta dlouhá tisíce mil začíná prvním malým krůčkem.


15.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 14.6.2019

Přeji krásné slunečné ráno posledního pracovního dne tohoto týdne. Dnešnímu dni na obloze dominuje velký vodní trigon mezi Lunou ve Štíru, Neptunem v Rybách a Merkurem, Marsem a Severním lunárním uzlem v Raku. Emoce, pocity, hluboké a mimořádné vnitřní prožitky mohou zaplavit naše vnímání skutečnosti, proto zaměřme pozornost dovnitř a vše bedlivě pozorujme, ve vnější realitě zůstávejme pozorovateli a strážci svých emocí a klidu. Luna je i v polosextilu k Jupiteru ve Střelci a sextilu k Saturnu, Plutu a Jižnímu lunárnímu uzlu v Kozorohu. Aspektů je na obloze tedy hojně v všechny nás vedou do našich vnitřních prostor a hlubin, abychom poznali sami sebe, svoje priority, světlé i tmavé stíny, uviděli jejich vznik a kořeny a bude nám dána možnost skrze tento vhled i do hlubších souvislostí našich rodinných, rodových, ale i přátelských a pracovních vztahů a vazeb. Jak s těmito vhledy naložíme, bude samozřejmě na nás.Přeji nám, abychom si vhledy zapamatovali a i když jim třeba hned úplně neporozumíme, abychom s nimi dále pracovali, jejich poselství pro nás se časem vyjeví ve své celé nádheře a pravdě.


14.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 12.6.2019

Přeji krásné slunné ráno. Mars v Raku se blíží k přesnému trigonu s Neptunem v Rybách, konání je intuitivní a vyvěrá a tryská někde z hlubin našeho nevědomí tak spontánně, že vědomě to ani nedokážeme nejenom ovlivnit, ale prostě ustoupíme stranou a s údivem se díváme na to, co se to vlastně stalo. Byli jsme to opravdu my? Luna je dnes stále ve Vahách a je v trigonu se Sluncem v Blížencích, to je šťasné spojení pro partnerskou komunikaci a sdílení. Luna projde ale i kvadrátem na Saturn a Pluto v Kozorohu, mohou se začít hlásit různé opomenuté závazky a sliby, případně omylem nezaplacené složenky a platby. Luna bude i v kvadrátu na Marse v Raku a to může přinést trochu napětí v komunikaci ohledně uspořádání rodinných záležitostí. Venuše v Blížencích je v sextilu na Chirón v Beranu a povede nás k uzdravení všeho, co je v našich životech nemocné. Blíží se i do polosextilu s Uranem v Býku, uzdravující změny na sebe asi nenechají dlouho čekat. Je také v kvadrátu na Lilith v Rybách a to bude vyvíjet další tlak a vytvářet nové příležitosti pro uzdravování našich životů, pro vidění toho, co leží pod povrchem a zůstává skryto, přesto to ovlivňuje naši přítomnost. Dnes bude opravdu velice zajímavý a pestrý den, tak si ho užijme v bdělém stavu klidné pozornosti k novému, co přichází k ke starému, co touží být propuštěno a odejito.


12.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.