Hledání

Od mala jsem měla neustále pocit, že mi něco chybí. Jako dítě jsem vůbec nevěděla co to znamená. Nerozuměla jsem pocitům prázdnoty, které jsem měla. Cítila jsem se sama a opuštěná. Opuštěná ve svém vnitřním i vnějším světě. Ale co dělat? Cítíte se divně, jste dítě vedené někým jiným a jeho představami a vy víte, že to pro vás není to co hledáte, ale nemůžete nic dělat, protože tu není nikdo, kdo by vám dal to, co vám chybí. A tak žijete život někoho jiného až do chvíle... do chvíle, kdy už to tak dál nejde! Začnete hledat. Ale co vlastně hledáte? Lásku? Porozumění? Přátele? A uvědomíte si, že vlastně všechno co nemůžete popsat slovy je to, co vám chybí. Hledáte vnitřní harmonii, naplnění a novou cestu. Nic co vám dává vnější svět, ale ten váš vnitřní. Jenže pokud si neuvědomíte, že pouze hledat nestačí, uplyne mnoho času a vy se cítíte stále jako jen nenaplnění hledači. Co tedy s tím?

Je mnoho duchovních metod, cest a stylů jak najít to, co nám schází.

Jenže je dobré si uvědomit, že tato cesta je pouze na vašem vnitřním kompasu.

Všechny cesty venku jsou krásné, motivující a inspirující, ale ta vaše správná cesta je jen u vás, ve vašem srdci.

Tam najdete jedinou správnou odpověď na vše co potřebujete ke svému hledání nalézt. Pokud se vám podaří naslouchat svému srdci, najdete všechny odpovědi. Vaše osobní intuice je jediná správná. Ať to myslí vaše okolí jakkoli, je to jen pouhá inspirace, kde můžete navnímat co z toho je i pro vás dobré, ale co už je někoho jiného.

Víte, kolik je lidí na světe, tolik je pravd. A všechny jsou správné. Tedy i vaše pravda je nenahraditelná a pro vás ta správná.

Dělejte co vám říká srdce, poslouchejte jeho vedení a uvidíte, že se nespletete, protože i když vás potkají situace, které se vám nelíbí, tak je to pro vás zdroj informace jak to už ve svém životě nechcete. Teď nemluvím o karmické zátěži, ale pouze o tady a teď. Pokud na nějakou dobu potřebujete průvodce, tak to je v pořádku, a ono to stejně jinak nejde, než začít s někým kdo má zkušennost /jako když nás rodiče učí chodit/, ale svou cestu po které půjdete, si musíte stejně najít sami.

Prošla jsem tímto hledáním a jsem nesmírně šťastná za lidi, co mě mnohé naučili, vedli a inspirovali. Bez nich bych nebyla tam, kde jsem dnes. Ovšem svou vlastní cestu jsem si musela najít sama. Cestu k lidem, lásce a otevření srdce všem duším.

Mým životním krédem je jediné slovo: Láska.

Přeji vám, aby jste našli klíč k odemčení svého, třeba i bolavého srdce.

A pokud budete cokoli potřebovat, třeba jen vyslechnout, sdělit vaše pocity, starosti ale i radosti, jsem tu pro vás.

 

S láskou vaše Zdenča.

Hledání

Všem přeji krásný den.

Listuji v kalendáři a zjišťuji, že se opět blíží krásné období roku. Období Adventu a vánočních svátků. Pro některé lidi je to období stresu a pro druhé radost a očekávání.

Očekávání naděje i nové lásky.

Naše srdce se otvírají s novou láskou i pokorou v očekávání co tohle období přinese. I my, pokud budeme k sobě upřímní, najdeme mnoho odpovědí na naše otázky. I v bolesti, zklamání se tvoří nové lásky, porozumění i nové výhledy do budoucna.

Všem přeji krásný den.

 

Vánoce nejsou jen o stresu, pečení, kupování dárků ale hlavně o blízkých lidech kolem nás, kteří nás berou takové jací jsme. Jsou i o tom a především o tom, že si najdeme chvíli pro sebe a naše blízké.

Přeji vám všem krásný Advent i vánoce.

Vaše Nina

Duchovní pýcha

Tuto tématiku řeším každý den. Nejen s klienty, ale i sama u sebe. Kladu si otázku, co to je ? Jak to vypadá taková emoce a jaký je rozdíl mezi duchovní pýchou a radostí z úspěchu? Mám radost, když se něco povede, když mi klienti řeknou : „ Zdeni bylo to super a vyšlo to, jak jste říkala.“ Jenže si i já uvědomuji, jak tenká hranice je mezi pýchou a radostí. Vnímám to u sebe tak, že pokud se mi v životě povede cokoli a v jakékoli oblasti, že to je super, ale ovšem není na mě, abych si myslela, že to umím nejlíp, protože ono to stejně nejde.

Proč? Protože nikdo z nás nedělá něco dobře nebo špatně a proto to děláme jen tak, jak nejlépe v dané chvíli dovedeme a tím není možné si v zásadě myslet, že jsem nejlepší. Někdy jsme prostě jen obyčejně šťastni z toho, že se nám povedlo něco, co pomohlo i druhému. Každý z nás, ať děláme cokoli a kdykoli, tak děláme věci přesně tak , jak to umíme a jinak to nejde. Když toto pochopíme, přestaneme soudit a pochopíme, že duchovní pýcha je ego, které nám podsouvá tuto emoci, aby ukojilo svou potřebu.

Jenže, pokud jednáme srdcem, víme, že nikdo není lepší ani horší a přestaneme posuzovat a chápeme, že každý je jedinečný ve všem co dělá. Třeba i člověk bez domova...I on dělá v tu danou chvíli jen to, co umí a může. A duchovní pýcha souvisí i s tímto postojem, pokud se povyšujeme nad bezdomovci, či lidmi na drogách a podobně, tak v tu chvíli mám duchovní pýchu, neboť si myslím, že jsem něco víc než tento člověk, kterého posuzuji jen podle toho, jak vypadá v našich očích. Ovšem na druhou stranu celá společnost nás nutí být stále lepší a lepší a člověk je pak zmaten a tomuto společenskému nátlaku se vzpírá.

Paradoxně pak je jeho důsledkem omezování osobního růstu na cestě dopředu. A od toho tady jsem, abych vám pomohla rozkrýt příčinu vašich potíží, podívala se na řešení prostřednictvím karet a nebo „odblokem“ na podvědomé úrovni, což spolu úzce souvisí.

Duchovní pýcha

 

Přeji vám, aby jste vždy cítili jen radost. S láskou Zdenča .

Vztahy idealizované až snové.

I tento problém lze vystopovat prostřednictvím astrologie. Horoskopu, který se sestaví z vašich dat a hodiny narození. O co jde v tomto případě? Nestojíme-li nohama pevně na zemi a své sny nedokážeme realizovat sami pak počítejme s tím, že námi vybraný protějšek nenaplní naše představy a touhy.

Z nějakého důvodu se necítíte bezpečně? Nedůvěřujete sami sobě a ani druhým lidem? Cítíte se sami a opuštěni? Možná jste se více ztotožnili s otcem, který z nějakého důvodu nebyl přítomen, či s matkou od které jste byli odděleni. Je třeba zapátrat, zda-li se nestalo něco traumatického, když vás matka čekala. Například- Jestli rodiče neměli během vašeho těhotenství nějaké vážnější problémy. Byl váš porod obtížný?

Vztahy idealizované až snové.

Měla vaše matka poporodní deprese, anebo jste byli adoptováni? Narodili jste se předčasně a strávili jste nějaký čas v inkubátoru. Také jste mohli jste prožít oddělení od matky v prvních třech letech života z důvodu hospitalizace matky nebo vás.

Maminka prožila ztrátu vztahu, či dítěte před vaším narozením. Matka pro nás představovala středobod světa a její nepřítomnost snadno vyvolala pocity ztráty, které se uložily hluboko v našem nitru.. Nemusí vždy jít o přerušení fyzického pouta. Mohla být fyzicky přítomná, ale citově chladná, nestálá a tak jednoduše došlo k narušení emocionální pohody dítěte. To vše je posléze důsledkem toho, že se později obáváme připustit si někoho blíže k tělu, aby nás nezradil a neopustil…

Jak snadno je narušena naše víra, důvěra, od které je již jen krůček k výběru našich partnerů. Nepolapitelných, nedostupných a přesto pro nás tak přitažlivých a sexy. Je třeba si projít tyto příběhy z minulosti, překročit svůj strach, abychom mohli kráčet konečně už jen a jen svou cestou bez zátěže... Jinak jsme stále na cestě, kdy hledáme ideál a provází nás jen frustrace z nenaplněných představ a vztahů.

Přeji vám , abyste našli svou jedinečnou cestu a energii ,kterou vám mohu pomoci znovu objevit.

Vaše Melissa

Podzimní partnerské vztahy

Nadešel říjen, měsíc, který si utváří svoji magickou moc i umožňuje posílit vaše osobní přání v láskách i možnostech najít partnera či partnerku. U žen převládá zájem o citovost a tvoření smysluplných vztahů.

Jen dnešní doba je poněkud jiná a více uspěchaná. Proto máme občas pocity že nám něco chybí, nebo něco nestíháme. Muži – by uvítali partnerský vztah ale, pomalu, nemají rádi nátlaky a nucení, možných budoucích protějšků. Jsou tento rok citoví i hraví. Příští rok bude více mužů chtít navazovat pevné vztahy. Tento rok mají „odpočinkový“.

Více si nyní budou utvářet pracovní příležitosti. Od února příštího roku se jim bude navracet přání věrnosti do srdcí i radost z upřímného navazování nových vztahů či setkání se ženami. Ženy - cítíme se zmatené, hodně přemýšlíme a to i sami o sobě. Občas máme pocity nedorozumění ve vztazích a máme potřebu řešit věci hned, což není dobře.

Potřebujeme nadhled nad sebou samými i nad muži. Potřebujeme si udělat pořádky v sobě i k našemu nejbližšímu okolí. Otevřít správně svá srdce je cesta i pro příchod nových myšlenek, které nám umožní najít cestu k partnerovi, ať už novému či budoucímu.

Ráda s vámi budu nápomocna při hledání těchto cest a prostředků pro nalezení vašeho partnera či upevnění stávajících vztahů s ním.

Vaše Nina – Kartářky Plus

Podzimní partnerské vztahyJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.