Astrokonstelace 27.05.2019

Krásné probuzení do nového týdne. Vstoupíme do něj v poněkud zasněné náladě. Luna je celý den v Rybách, kolem poledne projde sextilem s Venuší v Býku, tady bychom mohli uspořádat myšlenky, city a potřeby abychom zjistili směřování naší další životní cesty. Vede nás naše duše nebo naše ego? Co nás činí šťastnými, co nás naplňuje a dělá nám radost? Kde se chceme vyjádřit? To jsou otázky, na které budeme asi sami sobě odpovídat. Nemusíme se hned rozhodovat, ale tyto konstelace nás povedou do hlubin nás samých a pro faleš a přetvářku tu není místo. Můžeme prohlédnout klamy a sebeklamy, i ty nevědomé, které se nám jako zrcadlo vrací v podobě událostí a situací kolem nás. Hodně nás to asi povede i do minulosti, k našim vzpomínkám. A i k těm potlačeným a nevědomým. Kolem nechtěného se vždy utvoří spousta balastu, který nám následně hodně komplikuje život. K odklízení tohoto balastu a obranných programů a mechanismů budeme také vedeni. V době, kdy vznikly, asi nás chránily, ale teď je potřeba je uvidět a rozpustit. Dotknout se toho nejhlubšího v sobě, mohou to být tmavé ale i světlé stíny. Co jsou to světlé stíny? Naše talenty a něžné energie, které jsme někde na cestě životem přestaly z různých důvodů používat, ale ony se teď opět hlásí a chtějí být přijaty jako legitimní část nás samých, chtějí mít prostor pro své sebevyjádření. Luna projde setkáním s Neptunem ve večerních hodinách, ponoříme se hodně do hlubin našeho nevědomí. Kolem půlnoci se dostane do trigonu se Severním lunárním uzlem v Raku a sextilem se Saturnem a Jižním lunárním uzlem v Kozorohu. Doba vhodná pro meditaci a vhled do spletitých programů a vazeb v naší rodinné historii. Požádejme si do meditace nebo do snu, možná k nám přijdou velice cenné informace, které leccos osvětlí a mohou mít i potenciál rozmotat nejedno klubko vztahových rodových nedorozumění.


27.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Polarita znamení zvěrokruhu.


Země oběhne zhruba za 365 dní jedenkrát kolem Slunce. Každý z nás se narodil určitou hodinu, den, každý se narodil ve svém znamení zvěrokruku proti němuž náleží opačné znamení. Vliv protilehlých znamení působí na celý náš život.

Charakter ovlivňují znamení zvěrokruhů ve kterých se narodili naši rodiče.


Vodnář - Lev

Střelec- Blíženci

Beran- Váhy

Rak-kozoroh

Štír - Býk

Panna- Ryby


polarita

Krásný večer nedělní - Kartářky Plus Alenka 906420300

Astrokonstelace 26.05.2019

Krásné nedělní ráno přeji. Po včerejším krásném a sluncem zalitém dni možná přijde trochu smutku, Luna v 08.08 hod vstupuje do znamení Ryb. Ryby jsou znamení citlivé a soucitné, někdy i lítostné. Na začátku znamení Ryb je Lilith a s tou se Luna dopoledne potká, zřejmě se i my potkáme v nějaké formě se svoji skrytou bolestí. Ona se ale nezjevuje proto, aby nás trápila ale proto, aby byla uzdravena a vyléčena. Neodsouvejme ji proto stranou, ale prociťme ji s hlubokým soucítěním, Láskou a přijetím i odpuštěním. Nic jiného, než to, se po nás nechce. Nelitujme se, souciťme se sebou. Mezi lítostí a soucitem je velký rozdíl, soucítění nám sílu navrací, lítost nám ji bere. S lítostí jsme stále v pozici oběti, se soucítěním jsme v pozici přijetí, Lásky a síly. Na svojí pozemské pouti se kontaktu s bolestí nevyhneme, je tady, někdo ji cítí více, někdo méně. Nepokoušejme se ji plašit různými typy závislostního chování ( alkohol, jídlo, sex atd. ), nefunguje to. Prostě ji jenom přijměme, stejně jako déšť, sníh,vítr. Je tu, ale může se vyléčit, vše se zhojí, když budeme soucitní a láskyplní k sobě i k druhým. Odpoledne se Luna dostane do sextilu s Uranem v Býku, už si osušíme pomyslné nebo skutečné slzy a budeme hledat nové možnosti, uvidíme naději, kde ještě dopoledne byla pustá krajina bolesti a smutku. Navečer bude Luna v trigonu s Marsem v Raku a tady opravdu přichází chvíle smíření, sblížení, soucítění a odpuštění. Den by nakonec mohl skončit dobře. Každý den je něčím jiný a v tomto dni budeme hodně citliví, zranitelní a možná i přecitlivělí. Buďme proto k sobě dnes zvláště ohleduplní a tolerantní, pokud promítneme bolest do někoho jiného nebo někdo jiný do nás, situace se zamotá a ztratí potenciál možného sebeuzdravení. Budeme se točit v něčem, co je jenom projekce. Včas si to uvědomme a vystupme z těchto her, nikam nevedou. Pokud budeme opravdoví a otevření, můžeme se potkat s blízkými lidmi v opravdu velké hlubině našich duší. Trigon mezi Lunou a Marsem nás k tomu přímo vybízí. Dnes se také dostává do přesné opozice Severní lunární uzel v Raku na Saturn v Kozorohu, přijatá a uzdravená bolest nás může zbavit i rodových zatížení pocházejících od našich předků a pomůže přenastavit naše hodnoty, myšlenkové a emocionální vzory směrem k radosti a větší autentičnosti nás samotných, povede nás k sebevyjádření naší vlastní podstaty. Slunce v Blížencích projde dnes s Lunou kvadrátem, je poslední čtvrť. Novoluní v Blížencích bude v pondělí 03.06.2019 kolem poledne.


26.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Zákon lásky., vibrace lásky.


Láska je dynamická stejně jako každý vztah, když se na něm aktivně podílíte.

Všichni se měníme, ale jestli se dokážeme měnit stejným směrem společně s druhým člověkem, dějí se úžasné zázraky. Slova, pocity, myšlenky, to vše je sladěno a vy dokážete vyyřešit každý problém. O to ve vztazích hlavně jde.O tom navazování vztahů je. O tom je i láska. Jako dospělí často zapomínáme na prožitek daného okamžiku narozdíl od dětí, které jím ohromně umějí žít. Jsou soustředěné na to, co dělají, až po působí velmi skutečně a nejen působí, zbavují se svého ega a jednají jako jejich opravdové Já.

Když je kdokoli z nás pohlcen daným ookamžikem, zbystří se mu smysly.

Tím, že soustředíte svou pozornost na daný okamžik, začnete život skutečně prožívat.

Základem tajemství úspěchu ve vztazích spočívá v tom, že jsme-li ochotni žít daným okamžikem, zmizí například problémy v tendencích ovládat partnera, v omezování vzájemné komunikace až na bod mrazu.

Když budeme věnovat lidem, které milujeme, plnou pozornost, znovu se s nimi propojíme, budeme s nimi sdílet všechny jejich radosti a starosti a přirozeně se sbližovat, můžeme se tak měnit společně. Tím jsme se dostali na začátek tohoto příspěvku.

Moc vám přeji, aby se vaše ochota vůle, vytrvalost a přirozená touha jít naproti lásce a zlepšení nejen partnerských vztahů, projevila ve zlepšení kvality vašich životů.


srdce

Alenka, Kartářky Plus - 906 420 300

Astrokonstelace 25.05.2019

Krásné probuzení do sobotního rána. Jaro nám opět nastavuje svoji příznivější tvář se sluníčkem a příjemnými teplotami, máme možnost si užít krásný jarní den se vším, co k tomu patří. Dnes se konstelace na obloze příjemně rozvolňují a my máme možnost prožít hezký a spokojený den. Luna je stále až do zítřejšího dne ve Vodnáři, tentokrát dobře aspektovaná od planet v Kozorohu. Našli jsme svoje slabiny a snad dnes najdeme i cestu, jak se s nimi vypořádat. Dnešní den se ponese ve velmi uvolněné a naděje plné atmosféře. Retrográdní Jupiter ve Střelci je v polosextilu se Saturnem v Kozorohu a my dostaneme nadhled a humor do situací a potíží, kterými jsme se v minulých dnech trápili a zabývali a možná jsme se trochu točili v kruhu svých myšlenek o jejich možném řešení. Dnes dostaneme jasný vhled i impuls k tomu správnému činu. Slunce se vzdaluje kvadrátu s Lilith v Rybách a pomalu se dostává do polosextilu s Uranem v Býku, bolest, která byla vytažena a vyjevena ve dnech minulých bude rychle rozpuštěna a vyléčena za přítomnosti aspektu Chiróna v Beranu v sextilu na Slunce. To vypovídá o trvalém zhojení toho, co bylo zjeveno, z nevědomí vytaženo a do vědomí vloženo ke zpracování. Mars v Raku se vzdaluje z kvadrátu s Chirónem a tak by mohlo jít o vcelku rychlý, plynulý a bezbolestný proces s hlubokými léčivými účinky na prožívání naší přítomnosti ve spokojenosti, lásce a harmonii.


25.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.