Dnes ve 13 hod 18 min se potkává Luna se Sluncem na 7 st. 43 min. znamení Střelce, nastává novoluní ve Střelci. Při každém novoluní se potkává ženský a mužský pricip v nás a hledá novou rovnováhu, nové úkoly,nové výzvy a nové plány. Střelec je znamení odvahy ducha, srdce a upřímnosti, lásky a dobrodružství.

A i v těchto energiích se ponese naše vnitřní konverzace a když otevřeme srdce, možná i ta vnější. Z hlubin duše se prodere to, co opravdu cítíme, to co opravdu chceme, to co je pro nás opravdu důležité, má pro nás hodnotu a činí nás šťastnými. A pokud se přidá odvaha k činu, můžeme posunout náš život na tu správnou cestu nebo tím správným směrem. Nebojme se odhodit konvence a rodová i jiná schemata a překonané vzory a jít za hlasem svého srdce a své duše, jenom tak získá ta naše životní pouť tady naš vlastní rozměr, naší autenticitu, pečeť originálního otisku, kterým v nitru  jsme.

Ve znamení Střelce pobývá na 17 st. planeta Satrurn, strážce prahu a tak nám s největší pravděpodobností nehrozí, že bychom to s naší odvahou přehnali nebo udělali nerozvážné rozhodnutí. Spíše jde o zbavení se strachů a pout, minulosti, různých forem bloků a zátěží, které nám už neslouží a halí naše nitro do zdánlivého bezpečí, které ale je falešné a vůbec neslouží našemu růstu a našemu štěstí. Planeta Neptun je na 9 st. Ryb a tvoří kvadrát na novoluní a tak se v nás budou přetahovat právě tyto dvě síly - odvaha ducha symbolizovaná novoluním ve Střelci a sklon k zamlžování a nerozhodnosti a k odkladání potřebného rozhodnutí symbolizovaný Neptunem. Jupiter ve Vahách je v příznivém aspektu k Saturnu ve Střelci a může nám tak dodat tu kapku štěstí a síly, kterou budeme k odvaze srdce potřebovat. Podporu nám dodává i Mars ve Vodnáři, který je v dobrém aspektu k Saturnu i k Jupiteru a pomůže nám najít to správné možná i trochu nekonvenční řešení našich vnitřních i vnějších sporů a pomůže nám objevit nové cesty vedoucí k naší svobodě a sebevyjádření toho, kým skutečně a opravdu jsme. Tak nám držim palce, ať naše cesta nabere ten správný směr.

Krásné úterý všem.

S láskou Jana Sofie, Linka č.7

Luna

Přeji všem krásný a příjemný adventní čas.

Čas nadějí, přání a hledání v lidech to dobré. Blíží se konec roku a každý bilancuje jak ve vztazích tak i v tom zda jeho rozhodnutí byla správná. Advent je symbol nových přání i příležitostí, k nahlédnutí do svých srdcí i srdcí toho koho milujeme. Udělejme si čas a více spolu komunikujme. Komunikace je důležitá pro vztah ale i pracovní vztahy. Buďme vděčni, že můžeme lásku prožívat. Nesmíme ji ale dusit a chtít hned rozhodnutí. Láska je dar ale poslední dobou s ní kupčíme a myslíme si že říci miluji, je vše. Má to hlubší význam, význam kterým odhalujeme sebe i svoje city. Nemarněte lásku hádkami a zbytečným nedorozuměním. Přeji ženám i mužům správný výběr svého partnera. a Hlavně se nevzdávejte možnosti milovat v pravém smyslu slova. Najděte každý svou lásku.

Protože tento večer bude probíhat ojedinělá fáze Měsíce, během které tibetští mniši provádějí magické rituály pro harmonizaci vztahů, zdraví a života lidí povšechně, připravily jsme pro Vás novinku. Pokud v nějaké životní oblasti tápete, můžete od 19. do 22. hodin požádat o tento rituál Natálku - linka č.4

Adventní čas

 
Nic nedokáže udržet manželství naživu uprostřed jedovatých výparů (hádek). Hádky jsou pro partnerský vztah největším zlem, vždy ničí a zabíjí. Lásku zabíjí neustálé stížnosti, sekýrování a kritizování.
K napsání tohoto článku mně inspirovala nelichotivá statistika rozvodů v naší republice a z hlediska mého profesního zaměření i nejčastěji kladená otázka na téma partnerské, manželské a mimomanželské vztahy.
Na toto téma toho bylo jistě napsáno již mnohé, ale rostoucí rozvodovost ukazuje, že další názor bude prospěšný.
Zde je několik postřehů, jak zvládnout hádku ve které jste se ocitli a mnohdy ani nevíte jak. Pamatujte, že odlišné názory nutně neznamenají, že je váš partnerský nebo rodinný život v troskách.
Zamyslete se nad několika kroky co udělat, aby se začarovaný kruh hádky "vypařil".

1. NEVRACEJTE ÚDER
Říká se , že když se dva hádají, třetí se směje. Proč? Protože není účastníkem hádky. Vy třetího u hádky nemáte, tak se do jeho roje pasujte.
Když jeden přestane mluvit a zkusí víc naslouchat, žhavá debata se začne pomalu ochlazovat. Nenechte se proto strhnout k tomu, aby jste stejnou měrou opláceli. Pamatujte, že klid v rodině je víc než vítězství v hádce!

2. BUĎTE EMPATIČTÍ - pokuste se vžít do pocitů druhého
Budete-li pozorně naslouchat, můžete zklidnit napjatou atmosféru. Dávejte si pozor na to, aby jste toho druhého nepřerušovali a nedělali ukvapené závěry. Respektujte jeho pocity a to co se vám jeví jako zlý úmysl, může být ve skutečnosti jen důsledkem jeho nedokonalosti, např. schopnosti se korektněji vyjádřit. Za bodavými slovy se mohou skrývat např. zraněné city, nenaplněné tužby a pod.

3. DEJTE SI ČAS NA UKLIDNĚNÍ 
Hrozí-li, že vybuchnete, raději se zdvořile, bez ironie omluvte a na chvíli odejděte vychladnout nejlépe na vzduch. To neznamená, že by jste před řešením utíkali a měli mít tichou domácnost, ale aby jste se připravili na následující 4. krok

4. DOBŘE SI PROMYSLETE CO A JAK ŘÍCT
Nepromýšlejte dokonale kousavé protiargumenty. Najděte raději slova, která by mohla pomoci utišit zraněné city toho druhého. nebo otevřela alespoň částečně prostor pro klidnější vedení dialogu. Nediktujte mu, jak se má cítit, ale pokorně ho poproste o vysvětlení a poděkujte mu za to, co vám řekl.

5. MLUVTE SMÍŘLIVÝM TÓNEM, NEZVYŠUJTE HLAS
Je-li někdo v rodině netrpělivý, může to vyvolat hněv. Ať už se vás dotkl jakkoli, odolejte touze vracet úderem, sarkasmem či ironií a vůbec ne zvýšeným hlasem. Výčitky (to mohou být ty mírnější) typu "Vůbec ti na mně nezáleží","Jsem tu jen pátý kolo u vozu", "Ty mě vůbec neposloucháš" nechte "prolétnout" hlavou/ušima a místo toho se pokuste  partnerovi v klidu vysvětlit, jak na vás jeho chování působí, že vás zraňuje.
Neomluvitelné je fyzické násilí, nadávky, pohrdavé poznámky, výhružky.

6. BUĎTE OCHOTNI SE OMLUVIT A VYSVĚTLETE, JAK CHCETE SPOR UKONČIT A PODOBNÝM PŘEDEJÍT
Přes doznívající negativní pocity nezapomínejte na Váš hlavní cíl - mít v rodině pohodu. PAMATUJTE. Pokud se s kýmkoli pohádáte, oba prohrajete.
Pokud se usmíříte, oba zvítězíte. Uznejte proto, že i vy máte na hádce svůj podíl. I když jste přesvědčeni, že jste neudělali nic špatného. můžete se omluvit za to , že jste ke sporu nechtěně přispěli. Když se někdo omluví Vám, odpusťte mu. 
 
Na závěr  bych moc chtěla poprosit všechny, kteří žijí v partnerském či manželském vztahu, mějte na paměti, především VY, kteří vychováváte děti - všechny Vaše konflikty a hádky se nesmazatelně vyrývají do jejich myslí a budou je provázet po zbytek jejich života. Života, který jistě bude delší, než ten Váš. Přeji  Vám, aby jste se začali učit řešit spory elegantně, civilizovaně a dlouhodobě žili v porozumění a harmonii. Potřebujete to nejen Vy, ale i my a celý svět!

Vaše ALENKA Apolenka - AlliRose

Rozchod

Minulou sobotu 12.11. 2016 vstoupil Merkur v 16 hod do znamení Střelce a Venuše v 6 hod do znamení Kozoroha, Mars se již ve středu 9.11.2016 v 7 hod přesunul do Vodnáře.

Dnes odpoledne ve 14.52 hod dochází k přesné opozici Slunce ve znamení Štíra a Luny ve znamení Býka na 22 st, nastává úplněk. Tento je zajímavý tím, že poblíž Slunce se na 19 st. Štíra nachází Lilith, to mu dává určitý punc naléhavosti a nekompromisnosti.

Některé věci, postoje, názory, zvyky, prostě vše nepotřebné a zatěžující, na čem ale z nějakého neznámého důvodu lpíme, musíme odložit, rozpustit, ztransformovat, nechat odejít, poslat pryč, prostě je jasné, že dále s nimi prostě už na své cetě životem  jít nemůžeme. Máme k tomu hned tři pomocníky, Merkur ve Střelci nám může dávat svěží a čisté a radostné myšlenky, Mars ve Vodnáři odvahu k činům ve fyzické realitě a Venuše v Kozorohu odpovědnost za své city, plány a za naše směřování do budoucnosti.

S tím vším nepotřebným, co si prostě zcela zbytečně neseme na zádech, v hlavě a v srdci, všechny ty příběhy o oběti, zradě, opuštění, smutku, zoufalství atd, atd...je potřeba prostě skončit, odložit to jako nepotřebnou nevědomou nebo vědomou zátěž a vyměnit je za Světlo, Lilith i Slunce ve Štíru jsou v zajímavém aspektu k Uranu v Beranu, ten prostě dohlíží na odkládání a rozpouštění našeho vědomého nebo nevědomého ulpívání na tom, co nám vlastně škodí, tím, že nevěříme v hojnost a proud, ubližujeme sami sobě a zbytečným hromaděním čehokoliv vlastně v konečné fázi proud hojnosti, radosti a plynutí uzavíráme a stavíme mu překážky. Dnešní den máme možnost mnohé z těchto dějů, které se v nás odehrávají zahlédnout a zvědomit a tím se od nich i osvobodit.

Přeji nám šťastné dívání se....

Merkur

Super úplněk v Býku

V pondělí přesně v 14.52 hodin nastane super úplněk., při kterém se Měsíc po 68 letech ocitne nejblíž k Zemi.

Tato astrologická konstelace bude probíhat na ose znamení Býka a tajemného Štíra, kterému vládne pán podsvětí, Pluto.

Proto tento úplněk bude jakási sonda do naší psychiky, posvítí si totiž i do pomyslných tajemných koutů, a odhalí náš podvědomí strach, například z nemoci, ztráty partnera, majetku.

Abyste nepodlehli depresi, vyrazte ven na procházku, protože znamení Býka je úzce spjato se zemí. Příroda ukládající se k zimnímu spánku totiž na vaši psychiku zafunguje jako blahodárný balzám!

Pokud se chcete dozvědět, co konkrétně Vám přinese úplněk a jakou oblast života ovlivní, volejte Natalku!

Natálka

Tel:  906 420 300 - linka č. 4
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska:  0900 699 234 - linka č. 4
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.