Konstelace na 22.2.2019

Přeji hezké páteční ráno s datem 22.02.2019, máme tu dnes čtyři dvojky a Lunu ve Vahách. Tématem dnešního dne budou tedy vztahy, vztahy a zase vztahy ve všech možných podobách. Tím základním a námi všemi bohužel hodně přehlíženým, je vztah s námi samými. To jaký máme vztah k sobě určuje kvalitu a frekvenci všech našich ostatních vztahů. Pokud se nemáme rádi, kritizujeme se, nevěříme si atd. naše vnější vztahy nám to prostě dokonale nazrcadlí. Pokud se na někoho rozčilujeme, že je k nám takový a makový, podívejme se do svého nitra a tam hledejme, kde se chováme stejně k sobě nebo i k ostatním. Není to úplně stejné, je to trochu jako luštění křížovky nebo hádanka, společný je vibrační vzorec, intenzita může být různá. Pokud máme trochu cviku, najdeme své nevědomé stíny a uvedeme je do světla vědomí a máme po problému. To je vždy nejrychlejší cesta k souladu a harmonii, ať jde o vztahy rodinné, pracovní, obchodní, partnerské, sousedské, platí to prostě všude. Venuše je už vzdálena jenom jeden stupeň od setkání s Plutem v Kozorohu. Toto setkání nám přinese možnost mimořádně hlubokého vhledu do základního nastavení, jak vlastně vztahy tvoříme, jak nás ovlivnil a ovlivňuje náš původní rodinný systém.Často si přísaháme, že nikdy nebudeme jako matka nebo otec, babička či dědeček a pak v dospělosti se najednou přistihneme, jak říkáme úplně stejné věci svým dětem nebo jiným lidem. Dobrá zpráva je, že se to dá přeprogramovat, je to prostě jako program v mozku, ale stejně jako ten v počítači, se dá přepsat i ten náš v naší hlavě. Technik je spousta, ale nejjednodušší je vědomá pozornost a Bytí v Přítomném okamžiku, Když jsme si vědomí sami sebe tady a teď, nepřepneme na autopilota našeho naučeného chování a kdyby náhodou ano, všimneme si toho a změníme to. Postupně se s tím naučíme pracovat a nebudeme ve vleku nevědomí. Kolikrát se nám stane, že si řekneme: "Proboha, co jsem to řekl/a, kde se to ve mně vůbec vzalo? "Asi po tom není třeba pátrat, prostě to tam je, ale už být nemusí. Luna projde dnes kvadrátem na Saturn v Kozorohu, bude to večer, dejme proto pozor na zbytečné výčitky a kritizování sebe i ostatních.


22.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 21.2.2019

Krásné odpoledne přeji. I dnes ještě dobíhají konstelace úterního úplňku v Panně. Luna dnes do 15.17 hod pobývá v tomto znamení. Po ránu prošla trigonem s Plutem v Kozorohu, mnohé věci se nám mohli ujasnit nebo se zjevit jejich kořeny. Toto uvědomění povede k jejich transformaci a úplnému zhojení a vyléčení. Venuše se přibližuje potkání se s Plutem v Kozorohu a to do našeho zorného pole přináší otázky typu: " Opravdu musím to, co si myslím, že musim?" " Kde je moje svobodná vůle a kde jsem determinována a ovlivňována nastaveními původní rodiny a rodu a přináší mi tato činnost uspokojení a radost? " Pokračuje proces hledání toho, co nám radost dělá a je v souladu s tím, kým opravdu v duši jsme. Buďme k sobě laskaví a soucitní a mějme sami se sebou trpělivost, je to prostě proces hledání sebe sama a proto se prostě nebojme zkoušet, nebojme se dělat chyby nebo se vydávat na cesty, které se ukážou později jako slepé. I když se mohou takto jevit, po cestě nasbíráme mnoho cenného, hodně se o sobě dozvíme a nasbíráme zkušenosti. A o to ve hře jménem Život jde především. Odpoledne Luna vstoupí do druhého vzdušného znamení, do znamení Vah, kde bude až do sobotního odpoledne. Naše pozornost bude směřována ke vztahům, osobním, rodinným i pracovním. Dnešní datum je také zajímavé, tři dvojky, dvě jedničky a jedna devítka. Vymezujeme sami sebe nově v prostoru zvaném "my". Nastavujeme si hranice a na druhou stranu začínáme chápat, že některé věci prostě opravdu musíme sami a jenom sami, nikdo nám v tom nepomůže a ani nemůže a nesmí. Uvědomujeme si zodpovědnost za naše rozhodnutí a vysvobozujeme sami sebe z role oběti, což nám přináší sílu a odvahu. Tři planety v Rybách vše zjemňují a dávají našemu vnímání trochu jiné kontury a přináši po náročném začátku roku zklidnění a prohloubení kvality našeho času.


21.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 20.2.2019

Dobré ráno, máme před sebou tři zajímavé dny z hlediska numerologie. 20.02., 21.02 a 22.02., povedou nás k naší vnitřní síle, nastavení zdravých hranic a vymezení sebe sama. Pokračuje proces, který začal včerejším úplňkem Všichni jsme na cestě k sobě samým, k hledání toho, kdo skutečně jsme a kde je naše vnitřní síla. I když jsme všichni na stejné cestě, jsme na ní sami, sami za sebe, nedá se opisovat. Možná se můžeme inspirovat, ale naše vnitřní kalibrace je to, co se teď počítá. Dvojka patří v tarotových kartách Velekněžce a jsme opět u intuice a o jejím místě v našich životech. Dnes tu máme i nulu, Blázna, odhození všech pout a vydání se na cestu svobody srdce. Je to zajímavě propojené s Lunou v Panně, která dnes projde trigonem na Saturn a Venuši v Kozorohu. Pokračuje i tema vztahu k našemu tělu, péči o něj, o naše zdraví a naše skutečné fyzické potřeby. S Pannou je to někdy složité, miluje dokonalost a čistotu a občas bývá příliš ktitická a vše ví nejlépe. Vzhledem k tomu, že vládce Panny Merkur je v Rybách, tato její vlastnost bude zmírněna a nastavena spíše na pomoc a léčení. Dnes projde Luna i opozicí k Neptunu a Merkuru v Rybách, cesta k energiím pomoci, léčení a soucítění se tak asi neobejde bez menší přetahované, ale doufejme, že z opozice se stane konjunkce a tyto dvě zdánlivě protichůdné energie najdou společné vyjádření v našich životech a budou nám pomáhat v nich nastolit vyšší řád, pořádek a harmonii. Je to i o hledání nové rovnováhy na základě vyjádření naší intuice. O promítnutí naší inruice do našeho hmotného života. O zkoušení a vyzkoušení toho, co nám intuice říká a odhození starých přesvědčení, že něco se má dělat tak a ne jinak protože.....Luna v trigonu na Venuši a Saturn v Kozorohu a zároveň v opozici na Neptun a Merkur v Rybách bude ochotna opustit komfortní zónu a vydat se alespoň na kousek do neznáma.


20.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 19.2.2019

Dnes hned čtyři minuty po půlnoci se Slunce přesunulo do znamení Ryb, je to poslední vodní znamení a my budeme konfronttováni s energiemi soucítění, splývání, vnímání, hluboké intuice ale také závislosti, lítosti, sebelítosti, klamu, sebeklamu. To jsou nosná témata na dalších 30 dnů, mějme je proto na paměti v běžném denním životě a rozhodujme se ve prospěch těch s vyššími vibracemi. Luna v 15.47 vstoupí do znamení Panny a hned za hodinu se dostane do opozice na Slunce čerstvě v Rybách a nastane úplněk. Znamení Panny ovlivňuje trávení, střeva a proto pokud máme v této oblasti problém, učiňme rozhodnutí nebo opatření, která nám pomohou nastolit rovnováhu. Stravujme se střídmě a naslouchejme potřebám svého těla, každé je jiné a každé má jiné potřeby. Není možné se řídit návody z knih, každému prostě vyhovuje něco jiného. A i toto se mění v souvislosti s ročním obdobím, věkem , počasím apod. Během úplňku je stále v konjunkci Merkur a Neptun v Rybách. Dalším tématem úplňkových energií je nastolit zdravý vztah a soulad mezi intuicí a rozumem. Intuice nám posílá poselství naší duše a vede nás po cestách, které naplňují naše skutečné poslání zde, na Zemi. Pokud jí nevnímáme, i když jsme podle měřítek vnějšího světa úspěšní, asi nebudeme šťastní a ptáme se proč? Vždyť jsem dosáhl to a to, a kde je to očekávané štěstí? Ono se nedá koupit, vynutit a ani zaplatit, přichází stejně jako intuice velice tiše a je plaché jako divoká srna. Kráčejme proto v souladu s naší intuicí, naplňujme poslání naší Duše, vyjadřujme naši jedinečnou esenci, obohatíme tím svět a budeme zcela přirozeně šťastní, protože budeme vyjadřovat, kdo skutečně jsme a proč jsme sem přišli. Možná to chce odvahu a statečnost a možná jenom najít spojení s naší hlubokou vrozenou přirozeností a konat podle ní. Tento úplněk by nám toto spojení mohl pomoci naleznout. Zde se nabízí otázka, proč svoji přirozenost potlačujeme? Proč to děláme? Chceme být přijati okolím, chváleni, uznáváni a tak děláme to, co si myslíme, že nám tento cíl pomůže nalézt. A při tom většinou ztratíme to nejcennější, co máme. Sami sebe. Dobrá zpráva ale je, že se můžeme znovu nalézt a to třeba rovnou dnes. Venuše opustila konjunkci se Saturnem ale postupně se blíží ke konjunci s Plutem, nalézání vlastní hodnoty a cesty bude dlouho v zorném úhlu naší pozornosti. Pokud nám to hned nepůjde a občas sklouzneme k chování mimo naše přirozené potřeby, buďme k sobě laskaví a mějme se sebou soucit a trpělivost. Nekritizujme se, kritika je také jedna z vlastností Panny, na kterou je potřeba si dnes posvítit. Naučit se ji používat s láskou a soucitem. Je jako jed, v malém množství může uzdravit, ve velkém otrávit.


19.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 18.2.2019

Hezký vstup do nového týdne přeji. Mohl by být úspěšný. Luna ve Lvu je v trigonu na Jupitera ve Střelci a to do našich životů vlije optimismus, sílu, víru, naději, radost a i šťastné okamžiky. Budeme mít chuť se popasovat s věcmi, které jsme dlouho odkládali a nebo které jsme stále z nějakého důvodu nedokázali uzavřít. Otevřeme se i možnosti nových začátků. Merkur v Rybách se potkává s Neptunem, můžeme mít sice sentimentální myšlenky ale pokud jim nebudeme věnovat pozornost, rychle odejdou. Venuše v Kozorohu je stále v objetí Saturna na 17. stupni. Budeme konfrontováni s našimi potřebami tváří tvář s hodnotovým systémem společnosti. Jde o překonání zábran a nastolení naslouchání přirozeným potřebám těla, které byly po spoustu let potlačovány a utiskovány nepřirozenými požadavky morálky a různých , často se měnících kriterií a módních trendů. Přirozený řád je v nás zakódován a je potřeba ho objevit a žít. Slunce je na 30. st. Vodnáře a zítra vstupuje do znamení Ryb. Loučíme se s intenzivním hledáním svobody ale i toho, co nás přesahuje. Pohled z výšky bude vystřídán po dobu 30 ti dnů pohledem propojení a splývání. Zítra je také úplněk v Panně. Můžeme se na něj připravit odlehčeným jídelníčkem nebo půstem


18.2.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.