Neděle 29.11.2020

Karta dne - VDOVA

Může znamenat starší ženu v rodině, například matku tazatele či tazatelky. Je ve své hlavní podstatě symbolem samoty, opuštěnosti a smutku, který má dopad na psychiku.

Samota Vám dává možnost nahlédnout do vlastního nitra, ale nezapomeňte na svět. Co pominulo, nelze vrátit. Vzchopte se a neztrácejte drahocenný čas.

29.11.2020

Hezký den přejí Kartářky plus

Sobota 28.11.2020

Karta dne - ŽÁRLIVOST

Hraje svou roli v citech, ale též může vypovídat o závisti člověka vůči člověku v jakýchkoliv záležitostech.

Menší projev žárlivosti hladí vaše ego, v přemíře ubíjí cit. Žárlivost může být milá, ale může i zabít lásku a její nejhorší podobou je závist. Dnes můžete něco z toho zažít, braňte se těmto projevům. Nesmíte být ve vztazích tak závislí a majetničtí. Pěstujte si zdravou sebedůvěru a samostatnost. Snažte se víc důvěřovat druhým, být otevřenější a uvolněnější.

28.11.2020

Pěknou sobotu přejí Kartářky plus

Pátek 27.11.2020

Karta dne - NEŠTĚSTÍ

Je to předzvěst nějaké nepříjemné události, která zasáhne do našeho života. Nepříjemné zkušenosti nás zocelují a vzájemně spojují, jsou vlastně školou života.

Ale z každého neštěstí - nepříjemnosti vede cesta do nové naděje. Neutíkejte od vlastní zodpovědnosti, postavte se k problémům čelem. Měli byste bojovat proti své vlastní negativitě, strachu a nedůvěře. Naučte se důvěřovat své vlastní síle, intuici a tvořivosti. Pěstujte si vnitřní klid, usilujte o harmonické vztahy s okolím.

27.11.2020

Hezký den, Kartářky plus.

Čtvrtek 26.11.2020

Karta dne - DAR

Karta dne je symbolem malých peněz to znamená, toho základu, který potřebujeme k osobnímu zajištění slušného živobytí. Může samozřejmě představovat i dar jako takový.

Dostatečné finanční zajištění zbavuje člověka starostí a dává prostor k seberealizaci. Dnes budete nejspíš někým obdarován, či někoho obdarujete.

Měli byste se smířit s neúspěchem či zklamáním a brát je jako důležitou součást života. Poučte se a jděte dál. Odpusťte druhým i sobě.

26.11.2020

Vaše Kartářky plus.

Středa 25.11.2020

Karta dne - PENÍZE

Považujeme za základ potřebný k životu. Tzv. velké peníze, které dávají možnost k navýšení stávajícího majetku, ať již hmotného, nebo peněžitého.

Velký majetek by měl sloužit i k tomu, abyste mohli pomoci nemajetným. Pro naplnění svých snů a pro pomoc druhým. Dnešní karta dne je ve znamení nějaké finanční transakce. Dejte si pozor na svou nenasytnost, přehnané nároky, nereálné cíle... Nebuďte netrpěliví. Pěstujte si vnitřní klid a nadhled.

25.11.2020

Klidný den přejí Kartářky plus.Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.