Pondělí 21.12.2020

Karta dne - DEVÍTKA ŽALUDSKÁ

Tato karta znamená potíže, překážky, trápení, problém, nezdar, špatnou psychiku ( ve spojení například s drogami či jinými návykovými látkami), Ve spojení s osobní - figurální kartou se jedná o problémového člověka se špatnou psychikou.

(Ve spojení se srdcovými kartami odkrývá potíže ve vztahu. Ve spojení s kulovými kartami signalizuje potíže v práci. Ve spojení se zelenými kartami naznačuje potíže. Ve spojení se žaludskými kartami nese rovněž potíže ).

21.12.2020

Přesto mějte krásný den.

Neděle 20.12.2020

Karta dne - DESÍTKA ZELENÁ

Znamená cestu ( k cíli), vzdálenost, stěhování, problém se vyřeší později, delší cesta k vystudování. Desítka zelená je většinou pozitivní kartou.

( Ve spojení se srdcovými kartami znamená obrat k lepšímu ve vztahu. Ve spojení s kulovými kartami ukazuje na obrat k lepšímu ve financích. Ve spojení se zelenými kartami znamená obrat k lepšímu vůbec. Ve spojení se žaludskými kartami oznamuje krizi ve vztahu.

20.12.2020

Krásný den, přejí Kartářky plus.

Sobota 19.12.2020

Karta dne - DEVÍTKA ZELENÁ

Devítka zelená znamená osud ( dle okolních karet ) strach, malé sebevědomí, genetiku, půdu.

( Ve spojení s kulovými kartami je příslibem práce, podnikání ).

19.12.2020

Krásný den, Kartářky plus

Pátek 18.12.2020

Karta dne - SPODEK ŽALUDSKÝ

Spodek žaludský čili kluk znamená nečekanou zprávu.

(Ve figurálních kartách se pravděpodobně jedná o otce .Ve spojení se srdcovými kartami odhaluje dobré, příznivé city. Ve spojení se zelenými kartami se vztahuje k dobré fyzické kondici. Ve spojení se žaludskými kartami prozrazuje závist).

18.12.2020

Klidný,ničím nerušený den,přejí Kartářky plus.

Čtvrtek 17.12.2020

Karta dne - DEVÍTKA KULOVÁ

Znamená změnu, je kartou aktivity v práci, podnikání, obchodě na cestě.Bude-li tato aktivita dobrá či ne, nám ukážou okolní karty.

( Ve spojení se srdcovými kartami předpovídá cestu po vlasti. Ve spojení s žaludskými kartami říká, že cesta nemusí vyjít, nebo je znamením nepříznivých podmínek na cestě. Jako je např. nehoda, nemoc, špatné počasí ).

17.12.2020

Krásný den, přejí Kartářky plus.Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.