Úterý 19.11.2019

Krásné úterní ránko moji milí přátelé , nový den s datem 19. 11. 2019

Mnohdy je na místě a je to i fajn, když si dokážeme říci o pomoc druhých a nemyslím tím jen, když už nám opravdu nezbývá jiná cesta. Je důležité si uvědomit, že jsme jen lidé a že požádat či říci si o pomoc je v naprostém pořádku ba dokonce přirozené. Ne nadarmo se říká, že sdílená starost je menší starost, proto si dovolme přijmout pomoc toho, kdo nám ji nabízí. Jednou pomůže on nám a po druhé zase my jemu. :)

Afirmace pro dnešní den :"Přijímám pomoc druhých a jsem připraven pomoci."

úterý 19.11.2019

Krásný a pohodový den přeje tým Kartářky PLUS

Pondělí 11.11.2019

Kartářky plus, vždy něco navíc pro Vás zdarma :-*

Krásný den moji milí přátelé a kamarádi, je tu nový den, nový pracovní den a přichází tak čas na poselství pro dnešní den plný jedniček v datum. Máme tady pondělí s datem 11.11.2019 a svátek slaví svatý Martin. :)

Poselství nám padlo pro tentokráte vskutku trefné neboť nás směřuje do hloubky našeho nitra i našich předků a zároveň i do budoucnosti. Přichází čas uvědomění si, kdo jsme a kam kráčíme, čas probuzení a čas pochopení. Otevřete svou mysl, svá srdce a naslouchejte své intuici. Nechte se vést vstříc k pochopení i k tomu, co máte ještě před sebou a přijměte tuto skutečnost. ️ Mějte příjemný a pohodový den a vykročte do nového pracovního týdne tou správnou nohou. :)

Mějte krásný a pohodový den, s láskou Vaše Mia z týmu Kartářky PLUS ❤

11.11.2019

www.kartarkyplus.cz
#kartarky#kartarkyplus #vzdyneconavic#allirose #afirmaceprovaszdarma#dennikarta

Sobota 9.11.2019

Kartářky plus, vždy něco navíc pro Vás zdarma :-*

Krásné ránko milí přátelé, přinášíme Vám poselství pro dnešní den, tedy sobotu 9.11.2019. Dnešní poselství nás směřuje k uvědomění si, že vyváženost má v našich životech své jasné místo i poslání. Rovněž také, že je třeba během dávat, ale i přijímat. Afirmace pro dnešní den :"Dávám i přijímám, vše je v naprosté rovnováze."

Mějte krásný a pohodový den, s láskou Vaše Mia z týmu Kartářky PLUS ❤

9.11.2019

www.kartarkyplus.cz
#kartarky#kartarkyplus #vzdyneconavic#allirose #afirmaceprovaszdarma#dennikarta

Pátek 8.11.2019

Kartářky plus, vždy něco navíc pro Vás zdarma :-*

Krásný pátek moji milí rarášci, jsem tady s dnešním poselstvím, které je pro dnešní den s datem 8.11.2019 taženo z jedné z mých oblíbených sad ačkoliv je to u mě vskutku sporné, kterou, že to sadu mám nejraději. :) ❤️ Kukačka je známá svým důvtipem a zdravým nadhledem, který je tolik potřebný, aby člověk v dnešní době přežil a nezbláznil se.

Občas není na škodu být nad věcí a ještě se postavit k situaci čelem a humorem sobě vlastním, jen pozor, abyste někoho tím neurazili neboť každý jsme jiný... Berte život s nadhledem, radujte se a žijte tady a teď, život je přespříliš krátký na to, aby jej člověk prožil s obavami a vážnou tváří. Afirmace pro dnešní :"Žiju s radostí a nadhledem." Krásný pátek plný smíchu, radosti i nadhledu, s láskou Vaše Mia ❤️

8.11.2019

www.kartarkyplus.cz
#kartarky#kartarkyplus #vzdyneconavic#allirose #afirmaceprovaszdarma#dennikarta

Čtvrtek 7.11.2019

Kartářky plus, vždy něco navíc pro Vás zdarma :-*

Vyslechli jsme Vašich přání a o opět se Vám hlásím s denní kartou a afirmací s ní spojenou o kterou jste si tolik psali. ;o)

Krásné dobré ráno milí , dnes je čtvrtek s datem 7.11.2019. :)

Na dnešní den padla tato krásná karta ujišťujíc, že vidět a rozpoznat pravdu je převelice důležité, koneckonců samotný delfín je přece že své zvířecí říše považován za jednoho z nejinteligentnějších a nejintuitivnějších tvorů vůbec. Také je znám svou pílí a pevnou vůlí jenž ho provází jeho životem a v mnoha směrech mu hlavně jeho um rozpoznat pravdu od iluze může pomoci rozpoznat blížící se nebezpečí a nejen to.

Afirmace pro dnešní den :"Naslouchám své intuici a rozpoznávám iluzi a lež od pravdy."

7.11.2019

Pohodový ikdyž uplakaný čtvrtek moji milí, s láskou Vaše Mia týmu Kartářky PLUS

www.kartarkyplus.cz
#kartarky#kartarkyplus #vzdyneconavic#allirose #afirmaceprovaszdarma#dennikartaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.