Neděle 8.9.2019

Krásnou neděli moji milí, ač příjemně unavena i odpočata po včerejším dni plném zážitků a dojmů, které mi neustále vytváří úsměv na rtu, hlásím se i pro dnes hlásím s poselstvím pro dnešní den a to 8.9.2019. 🙂

Jistě mi mnozí dáte za pravdu, že být sám sebou není úplně vždy lehké a mnohdy kvůli různým okolnostem i situacím opomínáme, kdo vlastně jsme. V poslední době a to až příliš často se pak setkávám při konzultacích s těmi, kteří pro společnost obětovali kus svého opravdového JÁ a zapomněli tak na svou individualitu a jedinečnost, která je dělala skutečně těmi, kýlem opravdu byli. Oni vlastně stále jsou, jen jdou s davem a opomínají na svou vyjímečnost.

Moji milí, polozte si sami sobě otázku a odpocězte si na ní s upřímností sobě vlastní - kdo jste? Jste skutečně jedineční, individuální a sami sebou či jste jen pomyslnou loutkou společnosti a na svoji individualitu již nepomýšlíte?😉

Zahoďte předsudky, nikomu se nezpovídejte - není to Vaše povinnost a buďte sami sebou neboť to je to, co Vás dělá tím, kým ve skutečnosti jste. ❣️

Afirmace pro dnešní den:”Jsem jedinečná bytost. Zářím jako diamant mezi ostatními.”

08.09.2019

Krásnou neděli plnou příjemných a jedinečných zážitků, s láskou tým Kartářky PLUS ❤️

Sobota 7.9.2019

Krásnou sobotěnku moji milí, před námi je víkend, píšeme datum 7.9.2019 a já jsem opět tady s krásným poselstvím plným radosti.

Vždy je třeba najít na jakékoliv situaci to dobré a umět si propouštět nejen to zlé, ale i dobré neboť rovnováha je v našich životech důležitá, tak jako pro naše plíce vzduch.

Proto se nezapomínejme radovat z maličkostí i z toho, co nás může potkat. 🍀

Život je dar a je třeba jej prožít s radostí ikdyž ne vždy máme důvod se radovat. 😉

Afirmace pro dnešní den :"Radují se že života a z toho, co mě čeká."

07.09.2019

Příjemný a pohodový den moji milí, s láskou tým Kartářky PLUS ❤️

Pátek 6.9.2019

Krásný den moji milí přátelé a kamarádi, je tady pátek s datem 6.9.2018 a já přináším poselství pro dnešní den. :)

Občas je potřeba slevit že svých nároků a popřemýšlet, zda je jiná možnost řešení situace, ve které se můžete právě nyní nacházet.

Může se jednat v rámci kompromisu o určitý ústupek, který je nezbytný a může nám pomoci do budoucna. Rozhodně se však nejedná o úplnou změnu situace, spíše naopak. :)

Afirmace pro dnešní den :"Dělám kompromisy."

06.09.2019

Pohodový den rarášci ☀️, s láskou tým Kartářky PLUS ❤️

Čtvrtek 5.9.2019

Krásné ráno moji milí, malinko meškám s poselstvím avšak už jsem tu, abych vše napravila, tak jej vkládám nyní. :)

Máme dnes čtvrtek s datem 5.9.2019 a slyšte tedy poselství pro dnešní den. 😉

To dnes přeje práci na sobě samém a seberealizaci neboť nikdy není pozdě začít na sobě pracovat a když je to ještě i s radostí, pak je úspěch zcela jistý. 🍀

Afirmace pro dnešní den :"S radostí se učím nové."

05.09.2019

Pohodový den ☀️, s láskou tým Kartářky PLUS ❤️

Středa 4.9.2019

Krásný den moji milí přátelé a kamarádi, je tu opět nový den, polovina pracovního týdne a to středa s datem 4.9.2019 a já přicházím s poselstvím pro dnešní den.

Dnešní poselství nás směřuje k uvědomění si své vlastní podstaty a především pak i svých snů a cílů neboť ten, kdo nemá sny jakoby nežil. Jistě mi dáte za pravdu, že jako malí jste chtěli být tím či oním a chtěli jste dobýt svět jako hrdinové, na které se nikdy nezapomene. :) Postupem času však s přibýváním let se naše studnice snů smrskla na úplné minimum a my zapomněli být těmi dětmi, které srší nápady, inspirací a vneposlední řadě i sny.

Zažehněte v sobě jiskru svých snů.

Rozpřáhněte křídla a leťte - ptáte li se kam, pak se navraťte do dětských let a naslouchejte hlasu svého srdce.

Naplňte studnici přání zase vrchovatě a plňte si své vlastní sny i cíle, je čas žít, nikoli přežívat. ❤️

Afirmace pro dnešní den :"Děkuji a přijímám s vděčností. Probouzím v sobě své vnitřní dítě. Plním si sny. Sny se stávají skutečností."

04.09.2019

Přeji Vám všem ať je Vaše studna snů zase plná, s láskou tým Kartářky PLUS ❤️Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.