Astrokonstelace 15.6.2019

Přeji krásné probuzení do sobotního rána. Dopoledne budou ještě dobíhat včerejší silné energie, které s sebou přinesl průchod Luny znamením Štíra. Určité nevědomé silné aspekty naší osobnosti se mohly dostat na světlo světa a překvapit tak jak nás samé, tak naše okolí. I toto jsme my. Naše Světlé i Tmavé stíny jsou nežité aspekty a potlačené potenciály zrovna tak jako zakázané, ale přesto přirozené a nezpracované pudové aspekty. Těsně po 11 hodině Luna vstoupí do znamení Střelce a naše energie se změní a prosvětlí, ohnivá, radostná a hřejivá vibrace prostoupí naši duši i srdce. Za nedlouho po vstupu do Střelce projde Luna trigonem na Chiróna v Beranu, možná přijde rozhodnutí uzdravit to, co nás trápí. Bude ale i v kvadrátu na Lilith v Rybách. Můžeme si uvědomit, že odkládáním problémů a jejich řešení se vše jenom více zamotává, před bolestí nesmíme strkat hlavu do písku. Pštrosí taktika zde nefunguje, lepší je ránu otevřít, vyčistit a zahojit. Na sklonku dne projde Luna opozicí na Venuši v Blížencích, možná to může přinést trochu disharmonie mezi naše plány. Ale člověk míní, Pán Bůh, mění, tak už to na světě někdy chodí a není možné se zlobit spíše flexibilně přizpůsobit plány a záměry vývoji situace. Průchod Luny Střelcem posílí živel ohně, který teď na obloze je zastoupen jenom Jupiterem ve Střelci a Chirónem v Beranu. To nám pomůže v rozhodování, zprůchodní někde zablokovanou energii vůle a schopnosti se prosadit a upřednostnit to správné před tím, co děláme jenom z povinnosti, strachu, zvyku, touhy se zavděčit nebo ze zbabělosti a pohodlnosti. Zítřejší potkání Luny a Jupitera může spustit serii pozitivních změn v našich životech. I cesta dlouhá tisíce mil začíná prvním malým krůčkem.


15.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 14.6.2019

Přeji krásné slunečné ráno posledního pracovního dne tohoto týdne. Dnešnímu dni na obloze dominuje velký vodní trigon mezi Lunou ve Štíru, Neptunem v Rybách a Merkurem, Marsem a Severním lunárním uzlem v Raku. Emoce, pocity, hluboké a mimořádné vnitřní prožitky mohou zaplavit naše vnímání skutečnosti, proto zaměřme pozornost dovnitř a vše bedlivě pozorujme, ve vnější realitě zůstávejme pozorovateli a strážci svých emocí a klidu. Luna je i v polosextilu k Jupiteru ve Střelci a sextilu k Saturnu, Plutu a Jižnímu lunárnímu uzlu v Kozorohu. Aspektů je na obloze tedy hojně v všechny nás vedou do našich vnitřních prostor a hlubin, abychom poznali sami sebe, svoje priority, světlé i tmavé stíny, uviděli jejich vznik a kořeny a bude nám dána možnost skrze tento vhled i do hlubších souvislostí našich rodinných, rodových, ale i přátelských a pracovních vztahů a vazeb. Jak s těmito vhledy naložíme, bude samozřejmě na nás.Přeji nám, abychom si vhledy zapamatovali a i když jim třeba hned úplně neporozumíme, abychom s nimi dále pracovali, jejich poselství pro nás se časem vyjeví ve své celé nádheře a pravdě.


14.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 12.6.2019

Přeji krásné slunné ráno. Mars v Raku se blíží k přesnému trigonu s Neptunem v Rybách, konání je intuitivní a vyvěrá a tryská někde z hlubin našeho nevědomí tak spontánně, že vědomě to ani nedokážeme nejenom ovlivnit, ale prostě ustoupíme stranou a s údivem se díváme na to, co se to vlastně stalo. Byli jsme to opravdu my? Luna je dnes stále ve Vahách a je v trigonu se Sluncem v Blížencích, to je šťasné spojení pro partnerskou komunikaci a sdílení. Luna projde ale i kvadrátem na Saturn a Pluto v Kozorohu, mohou se začít hlásit různé opomenuté závazky a sliby, případně omylem nezaplacené složenky a platby. Luna bude i v kvadrátu na Marse v Raku a to může přinést trochu napětí v komunikaci ohledně uspořádání rodinných záležitostí. Venuše v Blížencích je v sextilu na Chirón v Beranu a povede nás k uzdravení všeho, co je v našich životech nemocné. Blíží se i do polosextilu s Uranem v Býku, uzdravující změny na sebe asi nenechají dlouho čekat. Je také v kvadrátu na Lilith v Rybách a to bude vyvíjet další tlak a vytvářet nové příležitosti pro uzdravování našich životů, pro vidění toho, co leží pod povrchem a zůstává skryto, přesto to ovlivňuje naši přítomnost. Dnes bude opravdu velice zajímavý a pestrý den, tak si ho užijme v bdělém stavu klidné pozornosti k novému, co přichází k ke starému, co touží být propuštěno a odejito.


12.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 11.6.2019

Přeji krásné úterní ráno. Nádhera jarních nebo vlastně vzhledem k teplotám už skoro letních rán, dní i večerů je okouzlující. Vzbuzuje v nás touhy a možná i vzpomínky na časy před školními prázdninami a na těšení se na ně. Dnes v noci ve 02.29 hod vstupuje Luna do znamení Vah a za chvíli poté projde trigonem s Venuší v Blížencích. Tato energie bude ovlivňovat celý náš dnešek lehkostí, snahou komunikovat a domluvit se. Některé věci, ne zrovna lehko vyslovitelné půjdou dnes zcela lehce z našich úst se záměrem domluvit se, zlepšit komunikaci a vzájemné vztahy. Doma v rodině, na pracovišti, s partnerem ale i třeba v supermarketu, kam chodíme denně nakupovat. Důležitý, možná vlastně nejdůležitější je i způsob komunikace, který vedeme sami se sebou, uvnitř nás samých. Možná zahlédneme nejedno překvapení, ale pozitivní je, že zde jsme my tvůrci a tuto komunikaci můžeme ihned změnit na laskavou, chápající, podporující, soucitnou a odpouštějící. Pokud toto budeme postupně provádět, změní se i svět kolem nás, který je jenom odrazem našich vnitřních nastavení a vzorů. Slunce v Blížencích vyšlo z kvadrátu na Neptun v Rybách i z opozice na Jupiter ve Střelci, včerejší tlaky se budou pomalu rozpouštět a odplývat, dnes bychom si mohli vydechnout a radostně se těšit z pohody svěžího dne. Mars v Raku se připravuje na opozici se Saturnem v Kozorohu, to nás možná může v příštích dnech trochu zpomalit, ale dnes ještě ne.Jupiter ve Střelci je v polosextilu na Saturn v Kozorohu a to nás naopak podporuje k pohybu vpřed. Nemusí to být hned čin, možná bude stačit jasný záměr.


11.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 10.6.2019

Krásný začátek nového týdne.Venuše včera vstoupila do znamení Blíženců a to hodně uvolní i pracovní atmosféru směrem s pružnější a otevřenějsí komunikaci, větší kreativitě a nápaditosti, celkově vylepší pracovní klima zejména co se týká komunikace, vnímání postojů svých kolegů, nadřízených i podřízených. Možná budeme i my chodit s radostí nejen do práce, ale i z práce. Je to hodně důležité, v práci trávíme třetinu svého dne pětkrát v týdnu a stojí tedy rozhodně za to hledat a pečlivě vybírat práci, která nás baví, pro kterou máme přirozený talent a vůbec nejlepší je se živit něčím, co je i naším koníčkem. Luna je dnes celý den v pečlivé a pracovité Panně v trigonu na Saturn v Kozorohu, budou nás zajímat víc než kdy jindy výsledky naší práce ale i hodnocení nadřízených. Možná s nimi dokážeme i tvůrčím způsobem kreativně komunikovat, proč jsme při výkonu úkolu vybrali ten či onen nestandartní postup. Luna je ale i kvadrátu na Jupitera ve Střelci, může se tedy i stát, že svými inovacemi narazíme na rigiditu a opatrnost a pak je asi na čase a důležité zatroubit na ústup. Důležité je a počítá se, že jsme to zkusili, třeba to vyjde příště. Na obloze je zajímavá i jedna věc, osa Rak - Kozoroh. V Raku je Mars a Merkur a Severní lunární uzel a v Kozorohu Pluto, Saturn a Jižní lunární uzel. Budeme se zamýšlet i nad vztahem rodina versus kariera, vnitřní naplnění versus vnější úspěch a ocenění. Dnes vzhledem k ostatním konstelacím to bude asi trochu intenzivnější, není potřeba hned něco měnit, spíše vytrvalou a soustavnou pozorností k sobě hledat to správné a nás naplňující řešení. Nedejme se tlačit tlakem společnosti, buďme individualisté a hledejme to, co vyhovuje nám. Pokud to najdeme, prospěch z toho budou mít zcela přirozeně i ostatní. Šťastný kolega, podřízený nebo šéf přinese vždy více než člověk, který práci vykonává možná svědomitě, ale jaksi z donucení, možná i vnitřního nebo ekonomického.


10.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.