!!!Pozor!!!

Přijmeme 2 schopné kartářky/kartáře pro výklad karet po telefonu na naší věšteckou linku.

Chcete pracovat v kvalitním týmu vedle kapacit s vysokým stupněm zasvěcení, léčitelskými schopnostmi, lidmi se zkušenostmi z Tibetu, Egypta, s autory několika knížek, přihlaste se!

Nabízíme: velmi dobré ohodnocení, metodickou podporu na začátku, seriózní spolupráci (bez vstupních poplatků).

Očekáváme nadstandartní schopnosti, citlivý, empatický přístup ke klientovi, dobré vyjadřovací schopnosti, loajálnost, výhradní spolupráci.

Ve vlastním zájmu o co nejvyšší příjem být přihlášen na lince maximální možnou dobu s akceptováním nonstop nabízené služby.

Pošlete nám svou přihlášku tedy stručný průvodní dopis s uvedenými zkušenostmi a praxí, svou fotografii, telefonní a e-mailový kontakt.

Na e-mail: kartarkyplus@gmail.com

Vše je živé. Život je naše radost.
Otevírám se plně lásce a světlu.
Jsem naplněn klidem, a ten se z mého srdce rozlévá do celého těla a hřeje mě.
Dopřávám si radost z energie barev.
Prociťuji napojení. Naslouchám svému tělu.
Každý den si užívám spojení se svou duší.
Jsem jedinečná bytost. Prožívám lásku a radost.
Důvěřuji svým nohám. Mé kroky jdou správným směrem.

Libor, linka "č.1"


12.11.2019

,,Andělé jsou jako hvězdy,i když je nevidíme, existují ! "

Andělé k nám často promlouvají pomocí čísel, sdělují nám takto své poselství. Zašeptají nám jemně do ucha, takže zvedneme oči právě včas. Určitě se vám stalo také, že se podíváte na hodiny vždy ve stejnou dobu, kdy se opakují stejné kombinace čísel. Vaši andělé vám neustále předávají svá poselství, často prostřednictvím znamení, jako když si povšimnete duhy, opakujících se číselných sekvencí, najdete mince nebo pírka a zaslechnete příznačný text nějaké písničky. Andělé říkají, že každá kombinace čísel má svůj specifický význam. Když například uvidíte tři nebo více čísel, zaměřte se na prostřední z nich. Toto číslo představuje ,, jádro věci ". Naslouchejte, co vám přitom andělé sdělují prostřednictvím vašich myšlenek, pocitů a vizí.

Libor, linka "č.1"


12.11.2019

Numerologie

Numerologie je vědou o číslech, kterou se už v počátcích věků zabývali všechny rozvinuté kultury. Jak to funguje ? Každý má jedinečný číselný základ, protože se do výpočtu započítává i jméno a příjmení. Např. rozborem osobních čísel dvou partnerů pomocí numerologie vztahu mohou kartářky a věštkyně snadno zjistit, zdali se k sobě hodí, či ne. Základní pomůckou při numerologickém rozboru je numerologická mřížka. Postupným součtem všech číslic v datu našeho narození získáme takzvané životní číslo, číslo osobnosti nebo též číslo osudu. Je pevně propojeno s numerologickou mřížkou a jeho výkladu. Životní číslo jednoduše řečeno,datum narození spoluurčuje povahu, charakter a rysy Vašeho bytí, ale hlavně - numerolog musí být člověk citlivý, vnímavý. Takže - směle na to... volejte naše numeroložky "Kartářky plus".


17.11.2019

Přednáška na téma Slovo

Včera jsem měla přednášku na téma - Slovo. Výňatek z mojí včerejší přednášky. " Každé slovo má určitou energii i sílu. Naše myšlenky a slova jsou všemocné. Někdy člověk řekne něco, co jej velmi mrzí, ale už se to nikdy nedá vzít zpět. Svými myšlenkami a slovy vytváříme svůj život. Jedině my sami máme naprostou kontrolu nad svými myšlenkami a slovy. Protože jsme to pouze my, kdo je v naší hlavě vytváří. Jsme tím, co si myslíme. Stáváme se tím, čemu věříme. Náš život můžeme změnit tak, když změníme své myšlení." Krásný sobotní den Vám přeje Alli Rose - Alenka


12.11.2019


Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.