Konstelace na 22.4.2019

Přeji krásné velikonoční pondělí. Slunce se potkává s Uranem na 2. stupni znamení Býka, je to docela zásadní událost, která může v našich životech změnit mnohé. Sabiánský symbol tohoto stupně zní " Přirozené naplnění". Co si pod tím můžeme představit? V dnešní době žijeme hlavně pod nadvládou mysli a tak jsme často ztratili smysl pro instinkty a jejich význam a vedení v našich životech, řídíme se myslí a potřeb těla, ducha a duše si někdy zas až tak nevšímáme. Tam vzniká spousta zmatků a trápení, hlavně uvnitř nás samých. Přirozené plynutí života je pojem skoro neznámý, ale je potřeba se k němu vrátit, abychom opět byli celiství a zakoušeli v našich životech přirozené naplnění z kvality přítomnosti, kterou právě prožíváme. Jenže mysl vždy chce být jinde, než kde právě je. A tak přemýšlíme o tom, co bylo nebo o tom co bude a přítomnost nám uniká. Nehledě na to, že každé období života má svoji kvalitu a tu je třeba si vychutnat, když jsme děti, chceme být dospělí, když jsme dospělí stýská se nám po hravosti dětství. Přijímejme to, co přichází, esence každého okamžiku je jedinečná a už nikdy stejná nebude. Buďme tady a teď a užívejme si to, co se děje právě teď. Když jsme mladí, chybí nám moudrost zralého věku,když jsme ve zralém věku stýská se nám po svěžesti mládí. Nestýskejme si, važme si těch kvalit, které nám život právě teď dává. To nám přinese přirozené naplnění, moudrost a zrání. Naučme se respektovat svoje tělo, svoji intuici a věnujme čas sami sobě, pobývejme sami se sebou. Hledejme naše skutečné potřeby a cíle očištěné od potřeb a chtění někdy nemocného ega.To nám přinese přirozené naplnění, radost a štěstí do našich životů. Čas plyne, zastavit se nedá. Proto věnujme pozornost tomu, co se děje právě teď, minulost už byla a budoucnost se o sebe postará sama. Právě na základě kvality, kterou prožíváme teď. Proto si s ní nedělejme starosti. Minulost propusťme, už byla a změnit se nedá, zbavme se lpění a připoutaností, základním principem života je změna. Vše co přišlo, opět odejde. Udržet se to nedá, ať je to dobré nebo ne. Ale vždy přijde opět něco nového. Nalaďme se na proud života, který nás zcela přirozeně unáší a je pro každého z nás jedinečný. Luna je celý den ve Střelci, v noci projde trigonem na Merkur v Beranu, pokud budeme mít sen, určitě si poznamenejme, jeho význam později oceníme.Odpoledne projde Luna opozicí na Mars v Blížencích, pozor na intenzitu hodování, má být o radosti a veselí, ne o beztrestném výprasku osob, ke kterým si to jinak nemůžeme dovolit.


22.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 21.4.2019

Krásné nedělní velikonoční ráno, sluníčko nám nádherně svítí a teploty jsou skoro letní. To už samo o sobě po dlouhé zimě vždy slibuje hezký den. Venuše čerstvě v Beranu je v polosextilu s Uranem v Beranu, možná budeme chtít zkoušet nové věci, které nás dříve nenapadly a nebo jsme se jich z nějakých důvodů nedovážily. Tato konstelace znamená průlom, tak ji využijme a překonejme strach z toho, že nejsme dost dobří, že nemáme talent apod., sama cesta je cílem a pokud nám přinese radost, jděme do toho. Luna je dnes do 18 hodin ve znamení Štíra a projde ráno polosextilem s Jupiterem ve Střelci, odpoledne kvadrátem na Lilith ve Vodnáři. Možná někde ve spod v nás bude probublávat nějaký strarý, zasutý hněv, pozorujme ho a odevzdejme, rozhodně ho neventilujme v situacích, které s ním nemají vůbec nic společného. Jenom by sloužily k jeho uvolnění ale zkomplikovali bychom si zbytečně hezký den a uvolnit ho můžeme i jinak. Po vstupu do Střelce projde Luna trigonem na Venuši v Beranu, to slibuje hezké zážitky ve sdílení se s ostatními lidmi, v partnerství, se členy rodiny, přáteli. Slunce se blíží k setkání s Uranem v Býku, přesná konjunkce bude sice až zítra, ale i dny kolem přináší své ovoce v podobě uvolnění různých forem strnulosti a lpění na různých stanoviscích. Může se nám stát, že náhle uvidíme i naši odpovědnost, naše lekce a to nám změní úhel pohledu a povede nás k odpuštění a soucítění.


21.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 20.4.2019

Přeji krásné velikonoční sobotní ráno. Jaký byl včerejší úplněk? Jeho konstelace budou ještě doznívat a dnes se přidají další významné změny na obloze, které posunou naše vnímání života od přemítání k akci, když budeme přemýšlet, tak jenom o tom, jak co udělat ale už ne, jestli ono nebo tamto dělat. V těchto věcech bychom měli mít jasno. Dostaví se nám i příval inspirace a nových, svěžích, zajímavých a možná i geniálně jednoduchých nápadů, které mohou změnit naše životy vytčeným směrem. Až se budeme možná divit, proč nás to nenapadlo prostě dříve, když je to tak jednoduché. Nenapadlo a ani nemohlo. Dnes v 18 hodin vstupuje Venuše do Berana a před svým loučením se se znamením Ryb projde sextilem se Sluncem a Uranem a polosextilem s Lilth ve Vodnáři, na poslední chvíli se nám možná podaří zahlédnout a rozsvítit v nějaké důležité emoční reakci, kterou nějak nemůžeme propustit a stále ji v životě opakujeme i když víme že nám nijak neslouží. Venuše v Rybách nás vedla do nitra, Venuše v Beranu nás povede do akce, je ohnivá, netrpělivá, radostná a překotná, stejně jako jaro nebo prudká horská bystřina. Možná sami sebe i ty druhé nebudeme poznávat, i ti co věci většinou odkládají se do nich s radostí a vervou pustí. V 10.55 hod opouští Slunce Berana a přesouvá se do znamení Býka a bude uzemňovat ohnivé energie Venuše a Merkura v Beranu, bude trochu krotit jejich netrpělivost, překotnost a uspěchanost. Zároveň se ale připravuje na potkání se s Uranem, prvně po desítkách let v Býku. Určitě ucítíme změny ve svých postojích a možná se to projeví i i určitým otřesem "jistot", jsou jenom domnělé, na tomto světě je jisté asi jenom to, že jednou umřeme. Jinak je možné všechno, život je velmi překvapivý a kreativní společník, nechme ho, ať vede náš tanec života a my se mu s důvěrou a láskou oddejme.


20.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 19.4.2019

Přeji krásný Velký Pátek, dnes ještě umocněný úplňkem. Na Velký Pátek jak legenda praví se otvírají hlubiny země a člověk může nalézt poklady, přeji nám ať nalezneme poklady ukryté hluboko v našich srdcích, tam se skrývá poklad největší, poklad Lásky, Soucítění a Života. Dnes ve 13.11 hod se dostane Luna na 30. st. Vah do přesné opozice na Slunce a nastane úplněk. Tento je opět výjimečný a nejenom tím, že se odehrává na Velký Pátek, ale i poblíže Urana na začátku Býka. Zároveň je Luna v trigonu na Lilith ve Vodnáři a Slunce v Beranu v sextilu na Lilith. Co to pro nás přinese? To bude asi hodně záležet na našich postojích a prioritách, Vesmírem jsme nuceni k transformaci vztahů ve všech rovinách, k větší upřímnosti, svobodě, rozvíjení vlastního potenciálu, hledání toho, kdo opravdu jsme. Tím se mění i vše ve vztazích, dostávají zcela jinou kvalitu, vibraci, rozměr, význam a potenciál. Všichni hledáme novou harmonii ve vztazích, která je založena na svobodě, hluboké potřebě sounáležitosti a sdílení. Aby toto bylo možné uskutečnit, je potřeba, aby zcela odpadlo vlastnění, manipulace, hledání jistoty v druhém člověku ( nosíme ji každý sám v sobě a ve svém srdci), promítání vlastních bolestí a nezpracovaných emocí do partnera, kolegy, manžela, dítěte, všechny formy závislosti a požadavků na toho druhého, aby byl jiným.. Aby toto vše bylo možné uskutečnit, je potřeba se naučit mít dobrý, láskyplný a soucitný vztah k sobě samému, odpustit si všechny viny, křivdy, vše, čím jsme ublížili sobě, ale i druhým lidem. Přijmout sami sebe takoví jací skutečně jsme, se všemi chybami, nedostatky a ocenit se za to, jací jsme. Jsme lidé a nejsme dokonalí. Nikdo není. Teprve potom můžeme tvořit láskyplné vztahy se svým okolím protože teprve tehdy jsme schopní ocenit i ty druhé v jejich vlastní jedinečnosti. Někdy to bývá velice jemné a rozlišit to nebývá úplně snadné. Ale všichni jsme na cestě všichni se to učíme. Přijímejme tyto lekce s pokorou, vděčností a odvahou hledat opravdovost a neztrácet se ve vztahu, neobětovat se ale stavět si nové hranice, které přinesou oběma stranám růst, hojnost a prosperitu.


19.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 18.4.2019

Přeji hezké čtvrteční ráno. Jaro se nám vrátilo v plné kráse i se sluníčkem a teplem. Užívejme si jarní pohody a vzkříšení života. Slunce je dnes na 28. st. Berana, je v sextilu na Lilith ve Vodnáři a bude nám ukazovat poslední střípky vedoucí k průlomu do nového chápání určitých životních událostí, které způsobily v našem vnímání prožitého bolest, žal a smutek. Ukáže nám, že se jich opravdu můžeme vzdát a že jsme se možná trápili roky zcela zbytečně, bylo to jenom v naší interpretaci událostí a v našem smýšlení o nich. Události samy o sobě jsou neutrální, význam jim přiřazujeme teprve my, pokud změníme úhel pohledu, osvobodíme se. Luna je dnes ve znamení Vah a projde trigonem na Mars v Blížencích, máme možnost příjemných setkání, navázání nových kontaktů, jak pracovních, tak osobních. Také můžeme urovnat nějaká nedorozumění s přáteli a kolegy, vše se může stát jaksi samo a lehce, prostě si všimneme jiných skutečností a způsobí jiné vidění a naše špatné pocity z prožitého v minulosti budou pryč a bude nastoleno opět ovzduší spolupráce a důvěry. Večer už buďme opatrnější, Luna se bude blížit do kvadrátu se Saturnem, Plutem a Jižním uzlem v Kozorohu a do kvadrátu se Severním uzlem v Raku, můžeme cítit určitou nepohodu a zátěž, která má ale kořeny ve vzorcích vnímání našich rodových linií. Pokud si to zvědomíme a aplikujeme to na teď prožívané, ztratí to emoční náboj a my se budeme v přítomnosti cítit dobře, budeme vědět, že je to jenom nějaký vzorec, který vystoupil, aby nám něco sdělil. Zítra ve 13.11 hod nás čeká úplňek ve Vahách, kdy určité procesy, které se v nás dlouhodobě jaksi převalují, dostoupí svého vrcholu a povedou nás k průlomu a osvobození se z pout minulého a k plnému žití tady a teď.


18.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.