Astrokonstelace na 6.9.2019

Přeji krásné páteční odpoledne. Koupací léto nám už asi skončilo a když budeme mít štěstí, přijde na pár dnů léto babí. Přechod z letního počasí do období přípravy těla na podzim a zimu, je pro citlivější jedince vždy trochu náročnější. Můžeme se cítit nesví, podráždění, smutní a to zdánlivě bez důvodu.Někdy dokonce i depresivní. Jemnou cestou k překonání tohoto stavu je si naplánovat na toto období aktivity, které nám dělají také radost, ale v letním období je trochu opomíjíme, jako jsou návštěvy kulturních a společenských akcí, četba knih, masáže, různé kursy a učení se novým dovednostem a znalostem. Prostě vše, co nám oblaží tělo i duši.Slunce je dnes na 13. st. Panny a doprovází ho Mars na 12. st. Panny, Merkur je na 15. st a opustil je v kvadrátu na Jupiter ve Střelci a vzdaluje se z opozice na Lilith v Rybách. Pozorujme svoji mysl, jaké myšlenky se nám vynořují a kam nám zabloudí. Do jakého životního období a části našeho životního příběhu. Možná nám chce naše nevědomí sdělit a jemně nás upozornit na to, že zde se nachází ještě nějaká situace, kterou jsme nezpracovali, kterou máme v sobě dořešit a opustit. Nikdy to ale není o tom kritizovat se za to, co jsme udělali, dělali jsme prostě to nejlepší, co jsme v dané chvíli uměli.Je to o tom si uvědomit, proč jsme si vybrali tu či onu variantu nebo právě takový postoj. S časovým odstupem to vidíme vždy lépe a toto uvědomění nám přinese větší svobodu pro rozhodování se v podobných situacích v přítomnosti nebo budoucnosti. Často si nevědomě vybíráme řešení, o kterých si myslíme, že nás povedou po cestě, na které se vyhneme staré bolesti. Což nám hodně zúží výběr. A bolesti, kterou v sobě nosíme, se stejně vyhnout nemůžeme, potřebujeme ji jenom objevit, přijmout a uzdravit. Konstelace začátku měsíce září jsou z tohoto pohledu mimořádně přínosné a léčivé. Lilith v Rybách je v přesném trigonu na Severní lunární uzel v Raku a podporuje procesy léčení a uzdravování všeho bolavého, co v sobě nosíme a co nám brání si tvořit šťastnou a naplněnou přítomnost. Luna ve Střelci se dnes potkává s Jupiterem, což nám dodá jiskru, radost a optimismus.Je ale v kvadrátu na planety v Panně, sledujme proto bedlivě svoje motivace k činům a pamatujme, že někdy méně znamená více.


6.9.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 5.9.2019

Krásné čtvrteční ráno přeji. Jaký byl včerejší stále jestě letní den? Užívejme si sluníčka a tepla, za chvíli tu už asi nebude a léto nám zamává na odchodnou. Trojitá konjunkce mezi Sluncem, Merkurem a Marsem je stále funkční a zajímavě se rozvíjí. Nastala 03.09., to byly všechny tři planety na 10.st. Panny. Dnes je Slunce na 12. st., Merkur na 13 st. a Mars na 11 st. Nejrychleji původní místo setkání opouští Merkur a se Sluncem a Marsem v zádech nám přináší čerstvá řešení našich každodenních úkolů. Slunce mu k tomu svítí na cestu a Mars to vzadu jistí. Kryje nám záda neboť Merkur se dostává pomalu do kvadrátu na Jupiter na 15.st. Střelce a tak to můžeme s našimi nápady třeba i trochu přestřelit. To platí zvláště v případech, kdy máme za sebou dlouhodobé období myšleného nebo skutečného útisku, nepříznivých okolností a událostí, které se odehrávaly v naší těsné blízkosti a nebo nám samotným. A najednou se můžeme z této energie pomyslně vystřelit. Ale dopad by mohl být ještě tvrdší, než původní okolnosti. A tak zde platí všeho s mírou a dobrého pomálu. Respektujme přirozený časový řád našeho vývoje a vše přijímejme takové jaké to je. Ono to už totiž je takové jaké to je a náš odpor vůči tomu jaké to je nás vysiluje, oslabuje a vzbuzuje v nás negativní emoce a ty zase nemoce. Takže pokud chceme zůstat dlouho zdraví a svěží, přijímejme věci takové jake jsou a uvědomme si, že odporem k nim je fakt opravdu nezměníme. Dnes lehce po páté hodině ranní vstupuje Luna do znamení Střelce, kde bude až do sobotního poledne. Dnes projde kvinkuksem s Uranem v Býku a může v nás navodit lehce euforické stavy zdánlivě bez důvodu a příčiny. Užijme si je, ale neutíkejme od našich povinností a dodržujme řád, planety v Panně by nám to asi jinak hned spočítaly. Venuše se vzdaluje z opozice na Neptun v Rybách a Merkur se blíží do opozice s Lilith v Rybách, Je třeba dávat pozor na princip stlačené pružiny, ta po svém uvolnění také vystřelí, ale ve do své přirozené polohy se dostane až časem. Nechme v sobě vše uzrát a buďme hlavně hodně trpěliví, k tomu nám dávají ostatně čtyři planety v Panně dost energie.


5.9.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 4.9.2019

Krásné probuzení do středečního rána, možná nás čeká poslední opravdu letní den tohoto léta, tak si ho užijme a čerpejme energii slunce a možná i vody. Včerejší trojitá konjunkce Slunce, Merkur, Mars na 10.st. Panny se nám pomalu rozvolňuje, Mars zůstává na 10.st, Slunce je na stupni 11. a Merkur na 12.. Nicméně působí stále, i když již ve fázi doznívání procesů. Myšlení už běží dopředu, ale konání může stále probíhat. Tato konstelace je hluboce léčivá pro naše těla, všechna. Fyzické, mentální i emoční. Luna dnes putuje znamením Štíra a projde trigonem na Severní lunární uzel v Raku a na Lilith a Neptun v Rybách. To jenom potvrzuje léčivý účinek konjunkce Slunce, Marse a Merkura. Z našeho nevědomí se mohou uvolňovat staré a ne příliš příjemné emoce a myšlenky ale s tím že jsou připraveny odejít do Světla a už nás netrápit a dát prostor nové energii. Proto se ničím netrapme, jenom to prostě pusťme do Světla a sledujme, jak se to v něm rozpouští a transformuje. Venuše na 17.st. Panny je v opozici na Neptun v Rybách, dnes si určitě dávejme pozor na iluze všeho druhu, podvodná i klamavá jednání a to jednak naší mysli vůči nám samotným ale i druhých lidí vůči nám. Nicméně největší škody způsobujeme na druhou stranu sami sobě my sami a to hlavně tím, jak smýšlíme a kam se necháme svým egem zatlačit a jím i ošálit a oklamat. Je to dobrá zpráva, protože to vypovídá i o tom že máme život ve svých rukou. Tam kam jsme se vmysleli, se můžeme zase odmyslet a jít jinam. Merkur v Panně se blíží do kvadrátu s Jupiterem ve Střelci, vyvarujme se konání podle myšlenek a nápadů, které nesou punc naléhavosti a tlaku, na nás samotné nebo i na okolí. Vždy se snažme konat z lásky, činy konané ze strachu nebo pod tlakem vedou vždy jenom k utrpení. Netlačme na sebe a ani na ostatní a mějme na paměti, že ten, kdo chce omezovat cizí svobodu, vždy ho to stojí jeho vlastní svobodu. Buďme proto v klidu a sami se sebou a u sebe a při sobě, bez napětí, jenom v klidu a s klidem. To je bezpečné kormidlo pro úspěšné proplutí konstelací dnešního dne.


4.9.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 3.9.2019

Krásné úterní ráno přeji. Léto už nám začalo pomalu mávat na rozloučenou, vše se vrací do běžného režimu a sladké plody léta dozrávají a čekají na svoji sklizeň. Dnes máme z astrologického hlediska velice zajímavý den. Na 10. st. Panny nastává trojitá konjunkce mezi Sluncem, Merkurem a Marsem. Tato konstelace je důležitá pro zrozence ve znamení Panny ale i pro ty, kteří mají v Panně výrazné zastoupení planetami nebo ascendent nebo jinou osu horoskopu. Pro ostatní je to den, kdy si můžeme uvědomit a poznat naše skutečné priority a cíle, ale i naši vlastní cestu k jejich dosažení a uskutečnění. Panna je i znamení o léčení a sebeléčení, i v této oblasti našeho života můžeme učinit dnes nějaké zásadní rozhodnutí, dostat důležitou informaci, která povede k uzdravení nebo nalézt vhodného lékaře nebo terapeuta. Terapie a léčení všeho druhu budou dnes mimořádné účinné a silné. Myšlenky, které nás dnes napadnou a budou nové a neokoukané a originální stojí za to si poznamenat, protože nesou v sobě i silný potenciál a možnost snadné a nekomplikované realizace v naší realitě. Trojitá konjunkce Slunce, Marse a Merkura je ve volném trigonu na Uran v Býku, což v sobě nese mimořádnou účinnost a potenciál ke změnám všeho druhu, zamýšlejme se i nad svými běžnými, každodenními rituály a rutinními činnostmi, i tady můžeme uvidět něco, co nám přinese ulehčení a usnadní v prožívání naší každodenní reality. Luna dnes v 01.35 hod vstoupí do znamení Štíra a projde i sextilem na trojitou konjunkci planet v Panně, to zvyšuje potenciál uvidět jindy neviděné, dostat se hluboko do příčin jevů a příčinných souvislostí, které vedou ke způsobům, jak vnímáme a prožíváme události v našich životech. Někdy si pleteme příčinu a následek, dnes máme možnost uvidět, že to je jinak a možná i zcela opačně. Luna projde i opozicí na Uran v Býku, to může vyvolat určité napětí, ale vzhledem k ostatním konstelacím by nemělo mít ničivý, ale spíše očistný účinek. Můžeme spatřit i to, co je kořenem našich různých programů, závislostí a bludných kruhů a toto poznání může vést k jejich transformaci a přeměně v to, že nás již nebudou v našich životech vláčet za sebou a dá nám možnost se podle nich již nechovat a pracovat s nimi tak, aby z našich životů vymizely. Dnešní den má mimořádný potenciál ke změnám a transformaci, buďme proto bdělí a dobře vše pozorujme, buďme co nejvíce při sobě a v sobě. Dnešním dnem můžeme projít do zcela jiného a nového způsobu prožívání naší reality.


3.9.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 2.9.2019

Přeji krásný vstup do nového týdne, prvního v září. Dnes se vrací děti do škol a chod mnohých domácností se vrátí opět z prázdninového chodu do běžného nastavení. Začátek měsíce září je spojen i se začátkem školního roku, pro mnohé děti nastane nové životní období vstupem na novou školu. To je vždy výzvou i pro rodiče a ostatní členy rodiny. Merkur je na 8.st. Panny a opouští trigon s Uranem v Býku, nicméně dnes ještě tento aspekt působí a to vcelku příznivě, právě pro školáky, mohli by se těšit na získávání nových znalostí a dovedností. Venuše v Panně na 14. st. odchází z opozice na Lilith v Rybách, ale blíží se do kvadrátu na Jupiter ve Střelci. Umravněme svoji náročnost na naše okolí, situace, kolegy, děti i rodiče. nechtějme všechno hned a teď, dopřejme věcem a procesům jejich čas a kvalitu. Ze zkušenosti už přeci víme, že tlakem a netrpělivostí v závěrečné fázi vše naopak zpomalíme a zkomplikujeme. Proto buďme dnes obzvláště trpěliví a to hlavně v oblastech, kde máme představu, že se to děje velmi pomalu, rozvláčně a že musíme něco udělat, aby se to hýbalo v tom správném tempu. Dnes platí " Co se vleče, neuteče" a "Méně znamená více". Slunce na 9. stupni Panny je v přesné konjunkci s Marsem, tak to výše popsané bude pro nás výzva, tato konstelace aktivuje netrpělivost, ale i akceschopnost, všechny naše jangové vlastnosti budou v plné polní. I když tato konstelace probíhá v Panně, tak na přetřes nepřijdou svaly, ale spíše intelektuální souboje, pře a spory. I ty bychom si měli tak nějak dnes odpustit, zvláště proto, že Luna ve Vahách je v kvadrátu na Pluta. Nesnažme se za každou cenu vyhrát a mít pravdu, možná je lepší se rozhodnout pro štěstí, harmonii a klid. Můžeme se cítit dnes i bez důvodu citově rozladění ( Venuše v kvadrátu na Jupiter ve Střelci a Luna ve Vahách v kvadrátu na Pluto v Kozorohu) a může se stát že podlehneme svodům toto napětí ventilovat v nějakém tom hašteření se, není to moc dobrý nápad a ani nevede k požadovanému výsledku. Co tedy s ním? Pozorujme sami sebe a zjistěme odkud vyvstává, pozorujme ho.Většinou vzhledem k aspektům Venuše a Luny bude mít kořeny v nevědomých myšlenkách o naší hodnotě a sebe hodnotě a uznání sebe sama a uznaní od druhých. Když už budeme mít tu myšlenku, můžeme si ji prostě přestat myslet a nechat ji být a uvidíme, že napětí povolí a nám se uleví.


2.9.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.