Třezalkový olej- Svatojánská noc

Třezalka tečkovaná sama o sobě nejlépe působí, pokud je natrhaná o dnešní noci.

Používá se k výrobě antidepresiv, bývá součástí čajů při ledvinových potížích, žaludku a dvanáctníku.

Recept. Dnešní noc by měla být natrhaná a květy se naloží do kvalitního oleje. V září se scedí a dává do láhví. Nedivte se, že je olej úplně červený, je to způsobeno hipericinem, kterému se říká krev svatého Jana.

Z mojí praxe doporučuji tento olej používat především proti bolestem zad a meziobratlových plotének. Může být o mírně teplý, může se vmasírovat a výborně působí na uvolnění meziploténkových svalů.

Upozornění..!! Třezalka je fototoxická. Když se aplikuje, nemělo by být místo aplikace vystaveno slunci.

Budete-li potřebovat radu, napište.

Nejlepší je nasbírat dnes 7 bylin, najít malinký kamínek z potoka a vyrobit si škapulíř... chrání, před neg.vlivy.


Třezalkový olej

Vaše AlliRose, linka č.8

Polarita znamení zvěrokruhu.


Země oběhne zhruba za 365 dní jedenkrát kolem Slunce. Každý z nás se narodil určitou hodinu, den, každý se narodil ve svém znamení zvěrokruku proti němuž náleží opačné znamení. Vliv protilehlých znamení působí na celý náš život.

Charakter ovlivňují znamení zvěrokruhů ve kterých se narodili naši rodiče.


Vodnář - Lev

Střelec- Blíženci

Beran- Váhy

Rak-kozoroh

Štír - Býk

Panna- Ryby


polarita

Krásný večer nedělní - Kartářky Plus AlliRose, linka č.8

Zákon lásky., vibrace lásky.


Láska je dynamická stejně jako každý vztah, když se na něm aktivně podílíte.

Všichni se měníme, ale jestli se dokážeme měnit stejným směrem společně s druhým člověkem, dějí se úžasné zázraky. Slova, pocity, myšlenky, to vše je sladěno a vy dokážete vyyřešit každý problém. O to ve vztazích hlavně jde.O tom navazování vztahů je. O tom je i láska. Jako dospělí často zapomínáme na prožitek daného okamžiku narozdíl od dětí, které jím ohromně umějí žít. Jsou soustředěné na to, co dělají, až po působí velmi skutečně a nejen působí, zbavují se svého ega a jednají jako jejich opravdové Já.

Když je kdokoli z nás pohlcen daným ookamžikem, zbystří se mu smysly.

Tím, že soustředíte svou pozornost na daný okamžik, začnete život skutečně prožívat.

Základem tajemství úspěchu ve vztazích spočívá v tom, že jsme-li ochotni žít daným okamžikem, zmizí například problémy v tendencích ovládat partnera, v omezování vzájemné komunikace až na bod mrazu.

Když budeme věnovat lidem, které milujeme, plnou pozornost, znovu se s nimi propojíme, budeme s nimi sdílet všechny jejich radosti a starosti a přirozeně se sbližovat, můžeme se tak měnit společně. Tím jsme se dostali na začátek tohoto příspěvku.

Moc vám přeji, aby se vaše ochota vůle, vytrvalost a přirozená touha jít naproti lásce a zlepšení nejen partnerských vztahů, projevila ve zlepšení kvality vašich životů.


srdce

AlliRose, linka č.8, Kartářky Plus - 906 420 300

Historie a tradice pálení čarodějnic

Pojďme se tedy vrátit trošku do historie. Pálení čarodějnic je starý keltský svátek, který se i přes veškeré úsilí církve a později i komunistického režimu nepodařilo vymýtit. Jednalo se o noc, kdy zlé a nečisté síly vládly silnější mocí - tedy alespoň dle pověr. O půlnoci před sv. Filipem a Jakubem, kdy měly nečisté a zlé síly moc škodit lidem, se daly nalézt různě poschovávané, zakopané a před lidmi ukryté poklady. Aby se hledač pokladu dokázal před silami úspěšně bránit, musel prý mít při sobě květ z kapradí, svěcenou křídu a řadu dalších předmětů. Věřilo se, že v tento den a noc poletuje všude kolem spousta čarodějnic, mířících na sabat. Proto tedy "noc čarodějnic".

Před oním sabatem se čarodějnice prý natíraly čarovnými mastmi, které jim dávaly moc létat. Tato košťata měla být vyrobena z jasanového dřeva, vrbových a březových proutků. Při reji byla volena královna sabatu, která potom vládla hostině a tanci - "čarodějnickému kolu" – to se tančilo pozpátku.

Víra v nečisté síly je stejně stará jako lidstvo samo. Lidé se vlastně neustále něčeho báli a respektovali silnější. Strach se ale časem proměnil v pověry. Ovšem než nastala tato doba, zvláště staré ženy bývaly často podezřívány ze spojení s ďáblem a zlými silami. Venkované se před touto povídačkou bránili rozmanitými praktikami. Například se stavení kropilo svěcenou vodou, před vrata a na dvůr se zapichovaly pruty a pichlavé trní, aby se čarodějnice poranila, na ochranu před nimi se zapichovaly i vidle a košťata, pod drn se dávalo vejce. Aby se čarodějnice zahnaly, práskalo se na návsi biči a také se střílelo z pušek.

Na ochranu před čarodějnicemi se na vyvýšených místech pálily ohně, které se postupem času rozrůstaly až do dnešní podoby. A tak se z výročních ohňů stalo "pálení čarodějnic". Mladí muži zapalovali košťata a vyhazovali je do výšky, prý proto, aby viděli čarodějnici létající na košťatech v povětří. Jinde se říkalo, že je tak možno čarodějnici srazit k zemi. Bůh tedy ví, jak to všechno tenkrát bylo.

Jak je známo, čarodějnice nejsou jen zlé. Existovaly i ty, které znaly tajemství bylin, uměly zahánět nemoci a napravovat zlomeniny. Těm se říkalo spíše než li čarodějnice, babky kořenářky a lidé si jich vážili.

Zářící keltský oheň v překladu znamená "zářící oheň" nebo "oheň boha Belena", což byl keltský bůh Slunce. Sloužily jako ochrana proti temnotě. Každý, kdo přeskočil přes oheň, se tak očistil a posílil své tělo proti nemocem. Zlo tak bylo přemoženo.

Zvyk „pálení čarodějnic“ byl mnoha kazateli přísně zakazován. Hrozba trestu byla opravdu vysoká - smrt. I přes rozsáhlé zákazy se však udržel dodnes.

V období kolem roků 1000-1100 našeho letopočtu vrcholil boj mezi církevní a světskou mocí o tom, kdo komu má podléhat. V tomto období se církev cítila dostatečně silná, aby se hlasitě dožadovala převzetí moci a tak byla znatelná i snaha o zrušení filipojakubské noci. Lidé se báli, ale zákazům nepodlehli.

V jedenáctém století se stalo křesťanství oficiálním náboženstvím. Kacíři i čarodějové museli být v absolutním utajení. Inkognito. Ale i tak se 30. duben stále tajně "slavil".

Díky síle lidského ducha a možná i obavám, pohanské rituály a zvyklosti nikdy zcela nevymizely. Ba naopak. Hluboce se zakořenily.


carodejnice

Zdroj: http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/188034-paleni-carodejnic-pohanske-rejdy-ktere-cirkev-nedokazala-vymytit/

Kozoroh- 21 prosince- 19 ledna.

Všem Kozorohům přejeme v roce 2019 přejeme vše nejlepší.

Kozoroh je vládcem především nad celou kostrou a vším, co je v těle pevné a tvrdé podstaty, jako jsou například zuby, nehty i vlasy.

Pod jeho vládou jsou i kolena a další klouby. Saturn je vládcem Kozoroha a ovládá také neodvratný proces stárnutí.

Je potřeba dávat pozor na kolena a případně i potíže s kůží.

Rozhodně věnujte láskyplnou pozornost a péči celému vašemu tělesnému zdraví i duševní pohodě, aby jste rok 2019 prožili bez potíží a radostně.


Kozoroh

Vše nejlepší. AlliRose, linka č.8Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.