Podzimní partnerské vztahy

Nadešel říjen, měsíc, který si utváří svoji magickou moc i umožňuje posílit vaše osobní přání v láskách i možnostech najít partnera či partnerku. U žen převládá zájem o citovost a tvoření smysluplných vztahů.

Jen dnešní doba je poněkud jiná a více uspěchaná. Proto máme občas pocity že nám něco chybí, nebo něco nestíháme. Muži – by uvítali partnerský vztah ale, pomalu, nemají rádi nátlaky a nucení, možných budoucích protějšků. Jsou tento rok citoví i hraví. Příští rok bude více mužů chtít navazovat pevné vztahy. Tento rok mají „odpočinkový“.

Více si nyní budou utvářet pracovní příležitosti. Od února příštího roku se jim bude navracet přání věrnosti do srdcí i radost z upřímného navazování nových vztahů či setkání se ženami. Ženy - cítíme se zmatené, hodně přemýšlíme a to i sami o sobě. Občas máme pocity nedorozumění ve vztazích a máme potřebu řešit věci hned, což není dobře.

Potřebujeme nadhled nad sebou samými i nad muži. Potřebujeme si udělat pořádky v sobě i k našemu nejbližšímu okolí. Otevřít správně svá srdce je cesta i pro příchod nových myšlenek, které nám umožní najít cestu k partnerovi, ať už novému či budoucímu.

Ráda s vámi budu nápomocna při hledání těchto cest a prostředků pro nalezení vašeho partnera či upevnění stávajících vztahů s ním.

Vaše Nina – Kartářky Plus

Podzimní partnerské vztahy

Osud

„Ačkoli si nemůžeme vybrat, co se nám stane, můžeme si vybrat, jak na to zareagujeme.“ – Epiktétos z Hierápole (asi 55–135, řecký stoický filozof) Co je vlastně osud? Máme věci a události předurčené, jsme jen figurky chodící po dané trase osudu? Ano i ne….. Osudem se zabývá nejen filozofie, ale také náboženství, vyjadřuje myšlenku, že děje v našich životech, světa a celého vesmíru jsou dopředu dány. Můžeme jej však ovlivnit?

Osud

 

Proč bychom jinak měli svobodnou vůli a možnost vědomého rozhodování. Osud si představuji jako různě zakroucenou cestu, jež vede vzhůru, a přitom vrcholek hory nevidím, protože je zakryt mraky. Tuto cestu nahoru lze vyjít celkem bezpečně podél skály, můžeme ji rychle i pomalu vyjet autem se zhasnutými nebo rozsvícenými světly, můžeme kráčet i po krajnici cesty přes kameny s nebezpečím, že se zřítíme dolů. Můžeme nahoru mířit samotní, ve dvojici i ve skupině, můžeme i někoho poponášet nebo být dokonce neseni.

Postup si volíme podle našeho smýšlení, pohodlnosti, také podle toho jak chceme rychle být nahoře nebo jak si naopak chceme vychutnávat okolí a průběh naší cesty. Záleží na nás, jak jsme opatrní nebo jak zamýšlíme riskovat. To je naše svobodná vůle a naše částečné ovlivňování osudu. Zdali se na nás seshora například vyřítí divoké zvíře, spadne balvan nebo do nás dokonce uhodí blesk, to již zcela na nás nezáleží. A tak je ve skutečnosti náš osud v nás a zároveň i mimo nás.

Osud

Čínský filozof a státník Konfucius, jenž žil v letech 552 – 551, kdysi mimo jiné citoval: „Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám.“ Do angličtiny překládáme slovo osud na „fortune“ a to pochází z latinského slova „fortuna“. Původ nalézáme u římské bohyně se jménem Fortuna, jenž byla zosobněním štěstí. Její otec byl Jupiter, neměla žádného milence, ani děti. Fortuna byla uctívána pod různými názvy, třeba jako Fortuna Annonaria, bohyně pro dobrou úrodu, nebo jako Fortuna Virilis, která přinášela mužům štěstí v jejich kariéře. Některé její podoby nebyly zcela kladné, například Fortuna Dubia (pochybovačná), Fortuna Mala (čirá smůla) nebo Fortuna Brevis (vrtkavé štěstí). Jejím ekvivalentem v řecké mytologii je bohyně Tyché, která je bohyní šťastné náhody.

V severské mytologii jsou známé Norny, neboli sudičky. Norny předurčují lidem, ale někdy i bohům jejich osud, občas ale jen věští a říkají osud, který je dán vyšším neosobním principem a který člověk, ale ani bůh, nemůže ovlivnit. Tři Norny jsou nejvyšší, jsou bohyněmi osudu. Bohyně minulosti Urd - „Osudová“, je spojena především s minulými události, které ovlivňovaly osudy nejen žijících lidí, ale také osudy jejich budoucích potomků. Druhá bohyně přítomnosti, nazývaná Verdandi - „stávající se“, je vázána se současnými ději, které ale mohou ovlivňovat budoucnost.

Konečně třetí z těchto sudiček je bohyně Skuld - „Co má být“, vypráví o tom, co následuje, splétajíc tak minulost s přítomností do obrazu budoucnosti. Tato myšlenka v podstatě odpovídá současnému rozšířenému názoru, podle něhož minulost a současnost výrazně ovlivňují všechny nadcházející události. Švýcarský psychiatr a psychoterapeut, žijící v letech 1875 – 1961, Carl Gustav Jung kdysi řekl: „Osobnost se vyvíjí v průběhu života z těžko znatelných nebo i neznatelných zárodečných vloh a teprve naše činy ukáží, kdo vlastně jsme. Jsme jako Slunce, které živí život na Zemi a plodí všelicos krásného, zvláštního i zlého: jsme jako matky, které nosí v lůně štěstí i hoře, o kterých nic nevědí.

Osud

 

Zprvu nevíme, jaké činy nebo zločiny, jaký osud, jaké dobro a jaké zlo v sobě máme: a teprve podzim vyjeví, co zplodilo jaro, a teprve večer bude jasné, co ráno začalo. “ V přítomnosti nelze měnit následky z minulosti. Lze na ně však vždy vědomě nebo nevědomě reagovat. V podstatě to co se nám v životě děje se děje buď díky naší reakci za pomocí činu nebo myšlenky nebo naopak volným vyplynutím.

Neustále tak ovlivňujeme svůj osud vším, co děláme i neděláme. Pokud máte pocit, že ve vašem životě něco nefunguje, může to být přímý důsledek vašeho konání nebo nekonání v minulosti. Naše vnitřní bohatství není jen v dosahování určitých cílů, ale hlavně v našich odezvách na překážky, události i nepříjemnosti, které nám osud přichystal. I když se nám něco nepodařilo, nesložili jsme důležitou zkoušku, nezískali jsme vysněného partnera nebo nedokončili klíčovou práci, je náš život o všechny zkušenosti bohatší a možná i dokonalejší.

Život lze přirovnat ke šňůrce perel, kde každá událost je perlou už z důvodu jejího prožitku. Na závěr mně přijde příznačný citát německého filozofa, žijícího v letech 1788 – 1860, Arthura Schopenhauera: „Osud míchá karty, my hrajeme.“

Vaše kartářka Věrka

MEDITACE pro harmonii

Necítíte se dobře, jste unavení bez zjevných příčin a také vaše nálada není nejlepší? Pak se připojte k naší meditaci, která je zaměřena na zlepšení duševního stavu a zharmonizování organismu.

Začne v pondělí 31. Července ve 20.00 hodin a bude trvat deset minut. Před meditací si navoďte uvolněnou atmosféru pomocí vonných svíček a olejů, uvařte si bylinkový čaj s medem, který můžete pít vlažný nebo vychlazený. Tělu uleví od napětí a duši pohladí masáž mandlovým olejem nebo sauna.

Masáž můžete případně nahradit koupelí s přidáním uvolňujících olejů a saunu sprchou se střídáním teplé a studené vody. Pohodu završte kouskem kvalitní hořké čokolády, která působí protistresově.

MEDITACE pro harmonii

KARETNÍ peněžní kalendář Jak se říká – peněz není nikdy dost.

A za současných ekonomických podmínek je nutné zacházet S financemi uvážlivě, opatrně. Kdy se držet zpátky a kdy naopak investovat? Pomocníkem a obecným průvodem Vám může být náš karetní výklad. 29. července – nebudete-li se bát spoléhat na sebe, Můžete udělat pořádný krok dopředu.

Dobře víte, co je pro vás nejlepší. Chcete-li tedy prosperovat, Držte se svého úsudku a intuice. 30. července – nebojte se nových podnikatelských aktivit, vnesou do oblasti financí svěží vítr, jak se říká. Jen pozor na iluze, ty by vás strhly do problémů. Více přemýšlejte, radu hledejte u zkušených 31. července – využijte svoji sílu, své charisma, ale zároveň vždy volte tzv. zlatou stření cestu.

Vaše ego vám pomůže odehnat případné konkurenty, Vaše mysl zase uvědomit si příležitosti. Nebude jich málo, ale volby by měla být promyšlená. 1.srpna – choďte do společnosti, mezi lidi.

Navazujte kontakty, které vám mohou pomoci na cestě za prosperitou. 2.srpna - využijte všeho, co se nabízí. A co dnes započnete, Snažte se dotáhnout do zdárného konce. I když si na výsledek svého snažení možná počkáte, určitě bude stát za to. 3.srpna – můžete navázat plodnou spolupráci s někým, kdo se vyzná, jak se říká. Díky němu vás čeká vzestup na finančním poli.

Ukáže vám cestu, rozdá rady a bude ochoten i přižit ruku k dílu. 4.srpna – nebojte se rázných kroků a důležitých rozhodnutí. Zbaví vás nervozity, přinesou vám klid. Na vše, co se nepovedlo, zapomeňte.

Do hádek a sporů o peníze se raději nepouštějte.

KARETNÍ peněžní kalendář Jak se říká – peněz není nikdy dost.

Čakry a jejich význam Co jsou čakry?

Čakry jsou energetická místa na těle člověka. Jsou to rotující víry ovlivňující různé aspekty našeho života i fyzické a psychické zdraví. Leží na těle vpředu i vzadu a energie jimi proudí dovnitř i ven. Pokud je tok narušován (např. naším potlačování, strachem, přetěžováním se atd..), vznikají disharmonie až blokády čaker, které mohou vést k nemocem (údajně až 70% nemocí je způsobeno myslí).

Správně fungující čakra má v průměru 10cm. Čaker máme na těle stovky. Za nejdůležitější se považuje 7 základních čaker, které jsou popsány níže. Jak se dozvím, zda mám správně fungující čakry?

Pomocí automatické kresby čaker, více informací najdete zde. 7 základních čaker a jejich popis 1. čakra kořenová (MULADHARA) barva: červená umístění: dolní konec páteře, kostrč základní potřeba: bezpečí, důvěra emoce: strach a odvaha tělesné orgány: ledviny, močový měchýř, konečník, páteř, kyčle Vyvíjí se v prenatálním období do půl roku života, kdy se vytváří vztah k matce – k přežití potřebujeme bezpečí, pravidelnou stravu, teplo a přítomnost matky. Při neuspokojení některé z těchto potřeb mohou vynikat traumata, která způsobují blokády.

Čakry a jejich význam Co jsou čakry?

 

Pokud existuje blokáda v 1. čakře, nemohou se správně vyvíjet ani ostatní čakry. Harmonická funkce: Stabilita, uzemnění, prosperita, psychické zdraví, sebevědomí. Blokáda: Perfekcionismus, strach ze selhání, který může vést k podráždění a agresivitě, špatná orientace ve fyzickém světě, neschopnost odpočívat, být teď a tady, egoismus, přehnaný sklon k materialismu, časté obavy a strachy. Na fyzické úrovni problémy s koleny a nohami celkově, obezita, zácpa, špatný stav kostí.

2. čakra sakrální/sexuální (SVADHISTHANA) barva: oranžová umístění: podbřišek základní potřeba: tvořivost v oblasti vztahů s lidmi emoce: chtivost, sdílení tělesné orgány: děloha, tenké střevo, prostata, vaječníky Vytváří se od sedmého měsíce do dvou let života, kdy je důležitý fyzický kontakt mezi rodiči a dítětem, utváří se vztah k otci (mužský princip) a vzor propojení mužského a ženského principu (vztah otce a matky).

Pokud rodina přirozeně nefunguje, vznikají blokády. Harmonická funkce: Tvořivost, přizpůsobivost, spokojené partnerské vztahy, přijetí sebe jako muže/ženy, sebeúcta. Blokáda: Sexuální problémy, uzavřenost, osamocenost, hněv, nenávist, pohrdání, krutost, žárlivost, arogance. Na fyzické úrovni problémy s bederní páteří, boky, genitáliemi, močovým měchýřem.

3. čakra solar plexu (MANIPURA) barva: žlutá umístění: nadbřišek základní potřeba: ocenění vlastních potřeb emoce: hněv, lítost, zbytečnost, vina tělesné orgány: játra, slezina, žaludek, tenké střevo Formuje se v období od osmnácti měsíců až tří let věku života, kdy se v dítěti vytváří hranice, začíná si uvědomovat, co smí a nesmí a přijímá základní morální pravidla.V tomto období si dítě začíná prosazovat vlastní osobnost – já sám. Nepřiměřená tvrdost výchovy a potlačování vůle dítěte může způsobovat v budoucnu bloky 3. Čakry.

Harmonická funkce: Volné projevování vlastních pocitů, radost ze života, vnitřní harmonie, vitalita, schopnost prosadit se, realizovat. Blokáda: Strach, nevyrovnanost, bázlivost, neschopnost řešit překážky, potlačená osobnost, snaha vlastnit a ovládat druhé, nespokojenost, vnitřní neklid, únava. Na fyzické úrovni problémy se zažíváním, s dvanácterníkem, slinivkou břišní, játry a žlučníkem.

4. čakra srdeční (ANAHATA) barva: zelená, růžová, zlatá umístění: uprostřed hrudi základní potřeba: nepodmíněně dávat a přijímat emoce: radost, bolest, hořkost tělesné orgány: srdce, plíce, prsa Rozvíjí se v období od tří do šesti let věku života. V tomto období se dítě učí žít v kolektivu (utvářejí se vztahy k okolí).

Čakry a jejich význam Co jsou čakry?

 

Blokády mohou vznikat z nedostatku lásky a pozornosti okolí. Harmonická funkce: Vyrovnanost, citovost, otevřenost, rovnováha mezi dáváním a přijímáním, soucit, odpuštění. Blokáda: Zranitelnost, přecitlivělost, osamělost, deprese, závislost a majetnické přivlastňování druhých, chlad, bezcitnost. Na fyzické úrovni se blokády projevují poruchami v prokrvení, srdečním a plicním onemocněním, slabou imunitou a kožními problémy.

5. čakra krční (VIŠUDDHA) barva: světle modrá, stříbrná umístění: krk základní potřeba: komunikace, schopnost přijímat změny, emoce: znechucení, svoboda tělesné orgány: plíce, jícen, střeva, krk, štítná žláza, průdušky, ramena a paže K rozvoji páté čakry dochází od šesti do deseti let., kdy si člověk začíná uvědomovat vlastní sociální identitu.

Pátá čakra je přímo propojená s čakrou třetí, proto blok ve třetí čakře ovlivňuje funkci páté čakry. Harmonická funkce: Jasná a volná komunikace, tvořivost, vnímamovost, komunikace mezi duchovním a fyzickým světem. Blokáda: Plachost, tichost, závislost na názoru druhých, koktání, zastřený hlas, jiná intonace, chrapot, nízká sebedůvěra, nedovolující vyjádřit vlastní názor ze strachu ze záporné odezvy okolí. Na fyzické úrovni problémy se štítnou žlázou, bolesti v krku, problémy s krční páteří.

6. čakra třetí oko (ADŽNA) barva: indigová – tmavě modrá umístění: čelo základní potřeba: vize a rovnováha emoce: zmatek a jasnost tělesné orgány: oči, uši, zuby, dutiny, mozek K rozvoji šesté čakry dochází od sedmi do dvanácti let, kdy se vytváří obraz světa a formují se představy o vlastním světě. Harmonická funkce: Kreativita, inteligence, rozhled, dobrá intuice, představivost a vnímavost, radost. Blokáda: Život bez plánu, zmatek v hlavě, panika, nestabilita, častá změna partnerů, práce, bydliště, ztráta reality, obrácení ke snům a představám.Na fyzické úrovni problémy s únavou, bolesti hlavy, zapomnětlivost, poruchy vidění, halucinace, noční můry.

7. čakra korunní (SAHASRARA) barva: fialová, bílá, zlatá umístění: temeno hlavy základní potřeba: přijetí emoce: zoufalství, klid tělesné orgány: mozek K rozvoji sedmé čakry dochází od dvanácti let výše. Harmonická funkce: Moudrost, duchovní spojení, čiré bytí, sjednocení s vyšším bytím, otevřenost vůči energiím. Blokáda: Pasivita, apatie, deprese, frustrace, nevypočitatelné myšlenkové formy, oddělenost od proudu informací, přehnaný strach ze smrti. Na fyzické úrovni silné bolesti hlavy, duševní poruchy, časté migrény.

Čakry a jejich význam Co jsou čakry?Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.