Konstelace na 24.3.2019

Krásné první jarní nedělní ráno přeji. Včera se nám jaro ukázalo v plné nadcházející kráse. Sluníčko svítilo a hřálo a doufám, že odválo zimní chmury a nabilo nás novou energií. Luna je dnes ve Štíru a projde trigonem k Neptunu a retrográdnímu Merkuru v Rybách. Dopoledne se asi nevyhneme sentimentálním pocitům, náladám, vzpomínkám. Můžeme je ale uchopit zcela jinak, pokud byly hezké uložit si je do archívu a vracet se k nim pro posilu bez nostalgie ve dnech, kdy sami sebe potřebujeme povzbudit. Pokud hezké nebyly, transformovat je ve světlo odpuštění a přijetí a nenechat je nám ovlivňovat dny přítomné. Odpoledne projde Luna sextilem k Satrunu a Plutu v Kozorohu a polosextilem k Jupiteru ve Střelci. To nás povede ke struktuře, řádu, stabilitě a přemýšlení o tom, jak tato témata nově pochopit a uchopit a i nově k nim v praxi přistupovat. Zároveň přinese nový rámec pro dopolední pocity, který může vyjasnit leccos, co již delší dobu řešíme a na co jsme dosud nenalezli odpověď. Lilith ve Vodnáři se dostává do kvadrátu s Marsem v Býku, nenechme své konání strhnout negativními emocemi a postoji. Možná jsou dobře schované, ale přes různé masky ovlivňují naše vztahy k okolí. Tento aspekt prověří to, jak dalece jsme v cestě sebepoznání došli. Dobře vše pozorujme a nenechme se strhnout k činům, které by vycházely z těchto bolestných impulsů. Přinesly by opět bolest. Ale naše bolest se nevyléčí bolestí, kterou nevědomě předáme druhým, ale láskou, kterou jim i sobě věnujeme. Přeji nám, ať se nám podaří být bdělí, láskyplní a soucitní.K sobě i k druhým.


24.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 23.3.2019

Krásnou první jarní sobotu přeji. Sluníčko má na obloze svítit, tak si ji užijme. První jarní slunce evokuje nové začátky a přinášení naděje do míst, kde již dávno není. Je symbolem vzkříšení a znovuzrození nového života. Napjaté konstelace včerejšího dne se pomalu budou rozvolňovat, Merkur opouští setkání s Neptunem v Rybách a Venuše objetí s Lilith v Kozorohu. Mohli bychom si trochu vydechnout a rozhodnout se pro lásku, klid a mír v naší duši a srdci. Luna dnes ve 03.16 hod vstoupí do znamení Štíra a hned na to bude v opozici na Urana v Býku. Mohou se nám zdát bouřlivé sny, ale i sny které nám mohou objasnit různé nevědomé motivace našich činů. Retrográdní Merkur v Rybách se pomalu dostává do sextilu se Satrurnem v Kozorohu a my můžeme znovu promýšlet naše rozhodnutí a cesty, po kterých chceme v životě kráčet. Možná nám vyvstanou nové cíle, které budou více v souladu s plánem naší duše místo ega. Některé naše cíle jsou také motivovány různými rodovými programy a pokud tohle objevíme, asi je budeme chtít změnit ve prospěch něčeho, co lépe vyjadřuje naši podstatu. Přivítejme první jarní víkend s novými plány, nadějemi a rozhodnutími pro naplněnější, šťastnější, radostnější a smysluplný život.


23.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 22.3.2019

Pěkný poslední den pracovního týdne přeji. Jaký byl včerejší úplněk? Jeho vibrace budou doznívat ještě dnes a možná déle. Téma vztahů a vztahování se k různým lidem, událostem, situacím stále trvá. Dnes bude možná intenzivnější, než včera. V datu máme tři dvojky, je to hodně o spolupráci a o tam, jak umíme společně tvořit. Umíme si zajistit podporu nebo vedeme boje kdo z koho? Merkur v Rybách se blíží setkání s Neptunem, navíc je retrográdní. Mysl se možná bude toulat v minulosti a objevovat a oprašovat dávné vzpomínky. Tato konstelace může pomoci rozpustit negace v nás ale také způsobit iluze a různé neopatrnosti, přehlédnutí a roztěkanost. Buďme proto opatrní a nejenom tam, kde drobné přehlédnutí může způsobit fatální důsledek. Venuše ve Vodnáři se blíží setkání s Lilith a narůstá tlak na vnitřní vysvobození se z bolesti. Obracejme pozornost do nitra, pokud tak neučiníme, snadno se může stát, že naše napjaté emoce vylijeme na někoho, kdo je v tom úplně nevinně a můžeme způsobit bolest člověku, který za naši bolest nemůže. Takto se vlastně emoční zranění stále šíří. Jaké je řesení? Uvědomění si zdroje vlastní bolesti, pohled do nitra a rozvaha a respekt k ostatním bytostem. To neznamená, že se nevymezíme tam, kde je to potřeba, ale v těchto dnech jde většinou o tlak naší minulosti na prožívanou přítomnost. Provádějme pravidelný jarní úklid i v naší duši. 13. komnata vždy jednou přeteče a potlačené emoce také. Severní Lunární uzel v Raku se blíží k opozici s Plutem v Kozorohu, chce se po nás tedy transformovat negativní emoce, zvláště ty, které vznikly v souvislosti s naší rodinou. Situaci na obloze trochu zachraňuje Mars v Býku v trigonu na Pluta, který nám dává určitou stopku proti zbrklosti a vědomí toho, že nic se nejí tak horké, jak se to uvaří.


22.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 21.3.2019

Krásné čtvrteční ráno přeji. V noci ve 02.28 hod se Luna přesunula do znamení Vah a hned necelých dvacet minut na to, ve 02.43 hod se dostane do opozice na Slunce v Beranu, nastává úplněk na prvním stupni Vah. Tématem budou vztahy, vztahy a opět vztahy. Rodinné, pracovní, partnerské, firemní. A nesmíme zapomenout na ten nejdůležitější vztah, od kterého se vše dál odvíjí a to je vztah k nám samým. Člověk, který zná sám sebe, respektuje se se všemi přednostmi a nedostatky vychází s ostatními lidmi určitě jinak, než člověk, který sám sebe popírá, má masky, podléhá sebeklamu a nejistotě o své hodnotě.Ascendent úplňku je v Kozorohu a v prvním domě horoskopu úplňku je Pluto, Saturn a Venuše. Budeme si zviditelňovat a transformovat omezení, která si neseme z původního rodinného systému, Venuše je v sextilu k Jupiteru ve Střelci což nám přináší touhu žít radostný a naplněný život tady a teď. Venuše je ale zároveň i v kvadrátu s Marsem v Býku, možná budeme narážet na rozdílná stanoviska ženského a mužského principu v nás. Blíží se i k setkání s Lilth a možná se nám ukáže naše základní bolest, která dřímá hluboko v nás a brání nám uskutečňovat a naplňovat náš potenciál. Ve druhém domu horoskopu úplňku je Neptun, Merkur a Slunce, dalším tématem jsou tedy finance, hojnost, jistota, bezpečí, ukotvenost ve hmotě a umění ji dobře používat, získávat, transformovat. Máme se tedy na co těšit, buďme bdělí a všímaví k naší intuici, pocitům a vhledům. Stojí za to si je zapsat, určitě se nám budou v dalších obdobích roku hodit.


21.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 20.3.2019

Hurááá, jaro je tu. Dnes ve 22.58 hod vstoupí Slunce do znamení Berana a nastane astronomické jaro. Tento den je zvláštní i tím, že noc i den jsou stejně dlouhé, den se nám bude prodlužovat až do Letního slunovratu. Máme se tedy na co těšit. Tím, že Slunce vstupuje do Berana až skoro hodinu před půlnocí, je tento den ještě stále částečně v energii opozice Slunce a Luny, loučíme se se vším starým a nepotřebným a těšíme se na nové. Tyto energie se budou celým dnem nést, přelévat a měnit jedna v druhou. Venuše dnes zaujímá krásný aspekt, sextil s Jupiterem ve Střelci, je přáno novým láskám, seznamování, novým záměrům, plánům a nápadům. Zároveň je Venuše ale i v přesném kvadrátu na Mars v Býku a to spolu s nepřesnou opozicí Slunce a Luny může přinést trochu rozladěnosti, nesoustředěnosti a neschopnosti se rozhodnout. Zvláště po 18. hodině do přechodu Slunce do Berana. Během dne projde Luna trigonem na Saturn a Pluto v Kozorohu, můžeme si uvědomit a následně rozpustit rigidní, ustrnulé názory, které patří minulosti a nebo našim předkům a jejich morálce a upjatosti a v dnešním pojetí světa nám už nepomáhají a blokují nás v naší cestě k sobě. Před jarní rovnodenností si můžeme napsat naše cíle a záměry pro další období, čeho chceme v jakých oblastech svého života dosáhnout, kam chceme směřovat, jaké sny si chceme splnit. Tak krásný začátek jara nám všem a přeji šťastné vykročení do nejrozkvetlejšího období roku, do jara.


20.3.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.