Konstelace na 29.3.2019

Přeji hezký poslední pracovní den tohoto týdne. Merkur je dnes ještě chvíli stacionární, ale už se pomalu začne dávat do pohybu a věci, které nám v životě stály se začnou hýbat a my si uděláme více jasno v záležitostech, které jsme měli doposud jakoby utopené, nejasné, zamlžené. Dostaneme novou chuť do života a nové nápady k nám budou přicházet. Máme se tedy na co těšit. Dnes je ale čas rozloučení se s navracením do minulosti a možná bychom si mohli připomenout, co jsme kde objevili a vzít si poučení do své přítomnosti.Luna je dnes opět v Kozorohu a potká se se Saturnem a Plutem. Nebuďme překvapení, pokud se nám objeví v těle nějaká stažení nebo se nám udělá náhle z ničeho nic nevolno. Je to velice silná konstelace, která může vytahovat z nevědomí a z těla zasunuté bloky a ony se mohou tímto způsobem uvolňovat. Pokud se něco takového bude dít, buďme vděční neboť je to dobré, energie pak může v nás daleko volněji proudit a my budeme čilejší a svěžejší. Zvláště Raci by si dnes měli zvolit trochu volnější program, ale i Kozorozi. I když pro ně platí spíše hlavou zeď neprorazíš. Luna se večer bude přibližovat trigonu s Marsem v Býku, to je dobrá konstelace pro partnerství. Co se včera při poslední čtvrti pokazilo, se může dnes dát do pořádku.


29.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 28.3.2019

Krásné čtvrteční ráno přeji, jaro je zatím vidět jen na nesměle rozkvétajících stromech a keřích, teploměr se drží skoro na zimních teplotách a sluníčko vykukuje šibalsky z poza mraků sporadicky. Jaro nám dalo v sobotu ochutnávku a teď si s námi hraje trochu na schovávanou. Merkur se dnes zastavil a je stále u Neptunu v Rybách, jeho retrográdní chod skončil, dnes stojí a zítra se vydá opět vpřed. Luna je celý den v Kozorohu, projde kvadrátem se Sluncem v Beranu, je poslední čtvrť, příští čtvrtek bude novoluní v Beranu. Luna bude postupně procházet sextilem na planety v Rybách, na Venuši, Neptun a Merkur. Slunce v kvadrátu na Lunu přináší trochu napětí a konfrontací mezi mužským a ženským principem v nás. Může se manifestovat i jako partnerské výměny názorů, rozmíšky a škádlení, záleží na partnerech. Luna v Kozorohu přináší vždy trochu řádu a struktury do oblastí, kde moc těchto kvalit normálně nepanuje. Můžeme si udělat takový emoční jarní úklid a přetřídit naše emoce a těch, které nám nečiní radost se zbavit. Třeba odevzdáním do Světla k transformaci zpět v čistou energii, odpuštěním a dalším kreativním nápadům se meze nekladou. Jenom mějme na paměti, že vše je energie a má jenom různé vibrace. Dny s Lunou v Kozorohu jsou vhodné i k péči o tělo, různá protahovací cvičení, masáže, pillates, jógu apod. Kozoroh ovlivňuje hlavně kostru, klouby, pokožku, vlasy, nehty a tak se věnujme i péči o tyto části našeho těla. Severní lunární uzel v Raku je v přesné opozici na Pluto v konjunkci s Jižním lunárním uzlem. Pro citlivé jedince může být tato konstelace velice náročná, vede nás do hlubin naší rodinné a rodové minulosti a chce po nás jiné vidění, propuštění a transformaci.


28.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 27.3.2019

Přeji hezké probuzení do středečního rána. Zlatý déšť je už v rozpuku a svoji nádhernou barvou zdobí ulice a parky. Sluníčko na něj v posledních dvou dnech svítí skoro vyjímečně, ale snad se nám opět objeví a svoji září nám prozáří dny a duše. Luna se dnes kolem šesté hodiny ranní potká s Jupiterem a zažehne v nás čilou a čistou energii radosti z Bytí. Ponechejme si teto plamínek v srdci co nejdéle to půjde, může nám hodně pomoci se vším, čemu budeme v dalších hodinách vystaveni. Retrográdní Merkur v Rybách je stále v objetí s Neptunem na 16.st. Ryb., hlídejme si technické věci a přístroje a pokud nám náhodou přestanou fungovat, většinou to bude z nějakých záhadných důvodů ( mně např. přestal počítač komunikovat s tiskárnou). Bude lepší počkat, vymyslet náhradní řešení a nerozčilovat se. Buďto se na chybu přijde nebo se nějak záhadně, stejně tak jak vznikla, zase později opraví sama a nebo snadno nalezneme příčinu. V těchto dnech hodně komunikujeme nonverbálně, nejsou ani tak důležitá slova jako řeč těla, tón v hlase a pocity, které vzbuzujeme. Vnímejme proto hodně sami sebe zevnitř a stejně tak se snažme vnímat i ostatní. Dozvíme se mnoho zajímavých věcí o sobě i o druhých. Luna v 15.07 hod vstoupí do Kozoroha, kde bude až do sobotního rána. Odpoledne Luna projde trigonem na Uran v Býku, mohou se nám ukázat zajímavé skutečnosti týkající se rodu, hmoty, financí, pocitů začlenění, které nás ovlivňují a to ne vždy tím správným směrem. Jedná se o programy v mysli, které je potřeba přepsat a změnit tak, abychom nejednali v jejich vleku, ale svobodně, sami za sebe.


27.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 26.3.2019

Krásné probuzení do úterního rána. Počasí za okny moc jarně někdy nevypadá, včera dokonce ještě někde sněžilo, ale jaro tu je. Dnes ve 21 hod vstupuje Venuše do znamení Ryb a ještě před jejím odchodem ze znamení Vodnáře si možná připomeneme, jaký kus na cestě k hledání podstaty vlastního já a vlastního individuálního naplnění jsme v posledních dnech ušli. Venuše se ve Vodnáři potkala s Lilith a ukázala nám naše bolesti, stíny a zranění, které je potřeba transformovat, abychom se stali celistvými bytostmi. Hned po vstupu do Ryb bude Venuše v sextilu na Uran v Býku a naše pochopení se zvnitřní a poskládá do nové kompozice. V příštích dnech můžeme toužit po splývání s druhými lidmi, budeme hledat hluboká společná témata, která můžeme sdílet. Venuše v Rybách nás povede i ke kvalitě soucítění se všemi živými bytostmi a k respektu k tomu, co je. Merkur je dnes v konjunkci s Neptunem v Rybách, hlídejme si příchozí a odchozí poštu a buďme pozorní při komunikaci, snadno může docházet k nedorozumění vlivem špatného pochopení řečeného. Luna je stále ve Střelci a přináší nám jiskru a chuť do života, blíží se k setkání s Jupiterem a to slibuje pěkné a radostné emoční prožitky.


26.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 25.3.2019

Přeji hezký vstup do nového týdne. Víkend se nám ukázal už s příslibem jarních radovánek a i když se v neděli ochladilo, jaro bylo cítit všude. Energie Slunce je pro nás pro všechny životodárná a tak neváhejme a dbejme na to, abychom na něm co nejvíce dle svých možností pobývali. Čas takto strávený se nám vrátí v podobě nové energie, chutě do života, optimismu, důvěry a naděje. To vše sluníčko umí, stejně jako přítomnost moudrého a laskavého člověka. Mars dnes opouští kvadrát s Lilith a včerejší možná bolestné, ale osvobozující poznání týkající se hluboce ukryté bolesti se dostalo do vědomí a začíná se integrovat. Poznáním můžeme přepsat řadu limitujících programů. které náš život svazují a způsobují překážky v plynutí toku naší životní energie. Luna, v noci stále ještě ve Štíru, prochází opozicí na Mars v Býku, pokud si budeme pamatovat sny, zapišme si je, mohou nám zprostředkovat důležité vhledy. Luna se ráno po 7. hod přesune do znamení Střelce a utvoří trigon se Sluncem v Beranu a tak se celé pondělí může nést v radostném jarním duchu. Venuše je poslední den ve znamení Vodnáře, zítra ve 21 hod vstupuje do Ryb. Poslední dny jsme si zvědomovali naše bloky k vyjádření naší kreativity a svobody, v příštích s Venuší v Rybách budeme pracovat hlavně s vědomím oběti. Ale bude nám k tomu už svítit jarní sluníčko.


25.3.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.