Astrokonstelace 12.8.2019

Krásný vstup do nového týdne přeji. Ve čtvrtek 15.08.2019 v 14.29 hod nás čeká úplněk ve znamení Vodnáře, což je spolu se změnou chodu planet Jupitera a Urana asi nejvýraznější událost na asrologickém nebi. Uran se stává retrográdním a Jupiter direktním, zajímavé je, že se otáčí zpět do opačného chodu společně ve stejný den a to 01.01.2020. Dnes je Luna ve znamení Kozoroha a potká se se Saturnem, Jižním lunárním uzlem a Plutem. Vnáší do našich emocí strukturu, řád a dělá pořádek. Planety ve Lvu jsou teď čtyři, Merkur, Venuše, Slunce a Mars. Venuše je v konjunkci se Sluncem a je ve kvinkuksu na Pluta a Lunu v Kozorohu a na Neptun v Rybách. Venuše v konjunkci se Sluncem ve Lvu tvoří zajímavý konstrast k Luně v konjunkci se Saturnem a Plutem. Na jednu stranu máme pocit, že můžeme úplně všechno, planety ve Lvu náme toto sebevědomí do žil přímo vstřikují, ale na druhou stranu Luna v Kozorohu v objetí se Saturnem a Plutem je velice opatrná a rozvážná a vede nás spíše k určitému vyčkávání a koukání se za roh nabízejících se příležitostí. Co když tam na nás čeká něco nedobrého? Jak si s tímto duelem poradíme asi záleží na našem osobním nastavení, ale nemusí to být buďto jedno nebo druhé. Můžeme obě tyto energie využít a nabízející se příležitosti prověřit a napodlehnout sebeklamu nebo příliš bujnému očekávání. Každopádně od nás bude očekáváno konání a vytýčení směru. Nezapomínejme také na to, že k energii Lva patří hravost, hojnost, děti, odvaha, hrdost, ale také pýcha, arogance a příliš vysoká očekávání. A právě od těch negativních nás dnes Luna v Kozorohu ochraňuje. Je to jako ostatně vždy na nastavení naší vnitřní alchymie, jak si s tímto kotlíkem zdánlivě protichůdných sil poradíme. Co si z nic uvaříme a jaký den strávíme, bude jenom a jenom na nás. Vybírejme s rozvahou, ale i odvahou. A užívejme si radostí léta. Dvojitý kvinkuks Slunce ve Lvu na Pluto v Kozorohu a na Neptun v Rybách nám vytváří možnost poodhalit závoj našeho nevědomí a nahlédnout na to, jaké strategie si sami vybíráme a jak s těmito silami zacházíme. Můžeme to uvidět a případně i změnit tak, aby nám obě sloužily a nešly proti sobě.


12.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 11.8.2019

Krásné probuzení do nedělního rána. Dnes máme z hlediska astrologie opět zajímavý den plný změn. Jupiter ve Střelci se dává do přímého chodu a naopak Uran v Býku zastavuje, aby se vydal retrográdním směrem, kterým půjde až do 01.01. 2020, vrátí se až na 2. st. Býka. Všechny změny, které jsme od počátku roku udělali, budou opět revidovány a prověřovány, to, co se bořilo, se možná může znovu začít stavět, ale jinak a na pevných základech. Tím bořením jsme možná zjistili, co chceme a co je pro nás důležité, co nechceme a naopak kde jsme bořili příliš unáhleně místo toho abychom opravovali a rekonsturovali. Jenže život jde dál a je stále plný nových příležitostí, ve kterých můžeme nově nabyté zkušenosti a energie uplatnit a zužitkovat. Naopak Jupiter se dnes dává do přímého chodu až do 01.01.2020, kdy se stane retrográdním. Na Nový rok si vymění s Uranem pozice. Přímý chod Jupitera nám přinese vítr do plachet a podporu a nové příležitosti a začátky, touhu být viděni, projevit se takoví, jací opravdu jsme. Vnáší do našich životů i radost a optimismus a touhu být šťastný. V 06.50 ráno vstupuje Luna do znamení Kozoroha a přinese do našich emocí uzemění, strukturu a řád. Luna se potká se Saturnem a Plutem a Jižním lunárním uzlem a budeme prověřováni ze stálosti našich emocí, na začátku svého průchodu znamením Kozoroha bude podporována trigonem Urana v Býku. Změny, které jsme v našem vnímání a prožívání udělali se opět budou hlásit o slovo a s nimi i to, jak dalece to opravdu myslíme vážně. Jak jsme odpustili a opustili to, co nechceme v životě s sebou dále nosit. Zda jsme propustili nevítané průvodce našich životů jako je lítost, sebelítost, křivda, zmatek, vztek apod. Patři sice k nám a do našeho života, jako reakce na některé události jsou asi přirozené, ale neměly by s námi dlouho zůstávat. Pokud si je dokonce tak nějak pěstujeme, jdeme životem s hodně velkým a těžkým batohem.No vlastně se jím asi jenom vlečeme a ploužíme. Ale nikdy není pozdě ten batoh odložit a předat Vesmíru k transformaci. Večer ve 22 hod vstupuje Merkur do Lva a opouští znamení Raka, kam se na začátku července vrátil. 08. 07.2019 šel do zpětného chodu ze 4. st. Lva a teď se do něj vrací. Merkur ve Lvu nám přinese také jasnost a svěží vítr. Máme se tedy na co těšit.


11.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 10.8.2019

Krásné sobotní ráno přeji.Merkur je dnes poslední den ve znamení Raka, zítra ve 22 hod vstupuje do znamení Lva, aby se přidal ke Slunci, Marsu a Venuši, kteří ho tam již netrpělivě očekávají. Merkur se do znamení Raka vrátil, aby utřídil neutříděné vzpomíky a doprožil nedoprožité emoce a vazby v rodině, partnerství i práci. Nabídl nám možnost se na všechno ještě znovu podívat, jinak, s odstupem, analyzovat stanoviska těch druhých. Neméně významným úkolem bylo i naše sebehodnocení v těchto událostech, vzpomínkách a emocích. Bylo možné se na vše podívat i zvenku, nezaujatě a porovnat subjektivní a objektivní. Výsledkem by mohlo být přijmutí zkušeností, zmoudření a uzavření prožitého. Jsme lidé a děláme chyby, my a i ti druzí, nejsme dokonalí a anii být nemůžeme. Minulé případné neúspěchy by nám neměly bránit v získávání nových zkušeností a v odvaze se vydat za novými vizemi a sny. Merkur ve Lvu nás takovými bude určitě zaplavovat a je na nás, zda jsme minulost uzavřeli jako zkušenost a poučení a budeme se odvážně vydávat za novými živostními dobrodružstvými a výzvami a nebo na základě minulých neúspěchů bázlivě sedět v koutě naší minulosti a toužebně hledět na výzvy bez odvahy k akci je prožít. Jupiter je dnes stacionární a zítra se vydá přímým směrem, spolu se vstupem Merkura do Lva to může pro mnohé z nás znamenat průlom do nového života, zanechání minulosti za sebou a její opuštění a vykročení novým životním směrem. Pamatujme, že i cesta dlouhá tisíce mil, začíná prvním krokem. A ten můžeme právě dnes učinit. Možná bude trochu nesmělý a opartný, ale to nevadí, hlavně, že bude. Luna je dnes ve Střelci a povzbuzuje nás k prožívání radosti, hravosti a ke všímání si krás života a jeho veselejších a radostnějších stránek. Dnes se nám může svět jevit jako dobré místo k žití, můžeme být optimisty i v situacích, které jindy moc dobře nezvládáme. Slunce v kvinluksu na Neptun v Rybách dodává do celé situace hloubku a rozměr nadčasovosti, smělost a odvahu podloženou citem, vhledem do emocí druhých, empatií a soucitem.Tak si užijme kásný letní den.


10.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 9.8.2019

Krásné páteční ráno přeji. Tento den je opravdu zajímavý, Jupiter ve Střelci na 15 st. se pomalu zastavuje, je v kvinkuksu na Severní lunární uzel v Raku a v polosextilu na Jižní lunární uzel a Saturn na 15. st. Kozoroha a zároveň v kvadrátu na Neptun v Rybách. Direktním se Jupiter stává až v neděli 11.08. 2019, kdy zároveň Mars vstupuje do Lva. Máme ještě pár dnů na to dočistit témata, která nás dlouho drží v šachu, většinou jsou to zasuté staré věci, které o sobě dávají vědět v podobě nějakých vlekoucích se záležitostí nebo drobných překážek, které hatí naše skvělé plány. Ale i ony měly svůj význam v našich životech, měly nás prověřit, zocelit, zaměřit tím správným směrem. Až se Jupiter dostane do direktního směru, budeme mít více jasno kam jít a kam směřovat svoji energii a záměry. Včera vstoupila Luna do ohnivého znamení Střelce, na obloze je celkem pět planet v ohnivých znameních, tři ve Lvu a dvě ve Střelci. Dnes a ve dnech následujících by za nás měly mluvit hlavně činy, budeme je asi chtít po sobě i po ostatních. Lev a Střelec jsou sice v harmonickém postavení, ale záleží i na našich individuálních horoskopech. Pro někoho to může znamenat přímý let přes všechny překážky, pro jiného možná napětí a nesoulat mezi touhou a neschopností se projevit a ukázat světu, kdo skutečně jsme, jaký potenciál v sobě skrýváme a jakou silou a talenty disponujeme. Každopádně budeme mít k dispozici hodně energie, podpory a možná i šťastných okolností a náhod. Nicméně nikdo za nás nic neudělá, pokud se my sami nerozhodneme konat, nic vykonáno nebude. Možná na nás bude znát únava z minulých náročných konstelací ale i ona odezní a pokud se vydáme na cestu, budeme Vesmírem vydatně a hojně podporováni. Zaměřme se hlavně na sebe a svoje aktivity, uvažování o tom, co by měli druzí dělat a nedělají ponechme raději jim samým. To pro nás není cesta správným směrem. Ale je důležité zmínit, že i takové myšlenky nás mohou napadat, pokud se nám nebude chtít do akce vyrazit, můžeme mít chuť dělat si alibi. Tuto cestu ale raději nenastupujme, nikam nevede. Pokud víme, že máme konat ale z nějakého důvodu prostě nemůžeme, přijímejme se i tak, ono se to opět změní, odpočineme si, nabereme síly a napneme plachty a vyrazíme.


9.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 8.8.2019

Krásné čtvrteční odpoledne přeji Slunce na 15. st. Lva pomalu opouští trigon s Jupiterem ve Střelci, ale Venuše na 14. st. Lva se k němu naopak přibližuje a přináší nám do života jiskřivost a energii. Svět se nám může zdát hned veselejší a radostnější. Luna je dnes stále ve Štíru a ráno prošla sextilem na Pluto v Kozorohu, někde v hloubi našeho nevědomí se uzavírají a přeskládávají do finální podoby témata, kterými jsme se v červenci zabývali. Nevyžaduje to naši vědomou pozornost, děje se to samo, jenom můžeme být zdánlivě bez důvodu hodně unavení a možná i vyčerpaní. Vnitřní práce někdy potřebuje opravdu hodně energie, nechme ať je na nás pracováno, vše už v noci odezní a ráno to bude opět jinak. Večer ve 22.35 hod vstupuje Luna do znamení Střelce, kde bude pobývat až do nedělního rána. Postupně projde trigonem na planety ve Lvu a přinese nám do života radost, živost, energii, hravost, spolupráci, tvořivost a energii. Za tři dny se obrací Jupiter ve Střelci do přímého chodu a témata a situace, která se chovala tak nějak nemastně neslaně, vlekla se se svým loudavým tempem a i přes naši veškerou vynaloženou snahu a úsilí konečné řešení v nedohlednu, se konečně dají do pohybu a povedou k uspokojivému vyřešení. Samozřejmě, že za čas přijdou opět jiná, ale s Jupiterem v přímém chodu to pújde jaksi snadněji. Na obloze stále zůstává retrográdní Saturn a Pluto v Kozorohu a Neptun v Rybách. Některá témata prostě jaksi trvají na konečném a hlubokém rozřešení, ale Jupiter v přímém chodu alespoň na povrchu rozčeří stojatou hladinu událostí a vleje nám optimismus, víru a naději do žil a našeho prožívání běžných denních situací.


8.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.