Astrokonstelace 21.7.2019

Krásné nedělní ráno přeji. Léto se k nám vrátilo s vysokými denními teplotami a nádherně teplými večery. Těch v roce moc nebývá, tak si je užívejme, jsou nádherné a naplněné letní atmosférou pohody. Luna je dnes stále ve znamení Ryb a potká se tam kolem poledne s Neptunem na 18.st, hluboké emoční napojení kulminuje. Nicméně bolestivé potkání se s Lilith proběhlo včera a tak dnešní den už bude mít jinou energii. Je čas na romantické projevy, psaní, básně, pozornosti a setkání s partnerem, ale i s přáteli, kteří jsou naší duši hodně blízko. Nebojme se projevit to, co opravdu prožíváme, neskrývejme se za přetvářku a lež. Ta sice bývá často společensky akceptovatelná, ale vede ke pomalé smrti projevu naší skutečné a jedinečné životní esence. Pamatujme na to, že každý z nás je originál, každý přispívá svou jedinečností k barevnosti a úplnosti celku. Pokud se budeme být tím,kým nejsme, svět přijde o naši originalitu a my o sebe sama. Klíčem je autetičnost a síla vedení naší Duše projevená v běžné každodenní skutečnosti a praxi. Luna projde i trigonem a sextilem s Venuší a Severním lunárním uzlem v Raku a k Uranu, Plutu a Jižnímu lunárnímu uzlu v Kozorohu.To nám přinese více harmonie a pochopení do rodinných ale i jiných, přátelských a pracovních vztahů. Možná budeme mít nečekaný vhled do situací z pozice toho druhého a tak se může zmenšit ne-li eliminovat nepochopení ve vztazích, která vznikla z důvodu různosti pohledu zúčastněných stran a nedostatečné vzájemné informovanosti o nich. Mars ve Lvu pomalu dobíhá do trigonu s Jupiterem ve Střelci. Ve spojení s energiemi Raka a Ryb v nás může vzrůstat silná kvalita vědomé touhy po uskutečnění a naplnění cílů naší duše, které nás povedou k prožívání vědomého života v klidu, lásce a míru se sebou i s ostatními lidmi.


21.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 20.7.2019

Přeji krásné sobotní poledne.Včera před půlnocí vstoupila Luna do znamení Ryb, potká se s Lilth v Rybách a zanese nás spolu s dalšími planetami ve znamení Raka do hlubin naší duše, našeho cítění, prožívání a i do vod našeho nevědomí. Slunce se bude pomalu loučit se znamením Raka a my máme tedy ještě možnost sklouznout pod povrch věcí, poodhrnout oponu a zahlédnout souvislosti a propojení, které nám sdělí intuice, srdce, duše a nevědomí. Letošní začátek léta byl hodně náročný a transformační, se Sluncem ve Lvu, kam vstoupí v úterý ve 04.50 hod bude náš život veselejší. Ale to je hudba příštího týdne, tento víkend se prostě budeme ještě toulat v krajinách naší duše, nevědomé psýché a možná se budeme snažit v duchu bohyně Mnémosyné se rozpomenout na to, kdo jsme, jak jdeme, proč tu jsme, co jsme se sem přišli naučit a jak vybranou učební látku zvládáme. Když se přebrodíme krajinami našich stínů, možná zahlédneme Světlo, kterým doopravdy jsme, všichni, bez ohledu na to, jak zmatený a možná neutěšený se nám zdá povrch. Také můžeme zahlédnout i to, že jsme všichni spojeni právě tímto Světlem a tento vhled může způsobit hluboký transformační průnik do naší Mysli. Uvidíme, že myšlenky jsou jenom myšlenky a neustále se proměňují, odcházejí a přicházejí. Ale naše Světlo je stálé, neměnné, je tu s námi stále, vlastně je námi stále. Ani ho není potřeba hledat, protože jím prostě jsme. Je dobré to vědět a hlavně si to připomínat v dobách, kdy Světlo pro zapletení se se stíny naší Mysli, moc nevidíme. Jenže ono tu stále je a trpělivě čeká na náš pohled, na to až si uvědomíme, že hledáme, to co jsme. Čas s Lunou v Rybách má vždy zvláštní snovou kvalitu, tento měsic ještě prohloubenou planetami v Raku. Dopřejme si tedy čas sami pro sebe, klid a pohodu, relaxaci a odpočinek v přírodě, na sluníčku a u vody.


20.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 19.7.2019

Krásné probuzení do pátečního rána přeji, sluníčko včera nádherně svítilo, snad se k nám léto opět vrátilo, abychom si mohli užívat plně jeho darů. Dnes v 09.00 hod se retrográdní Merkur vrací zpět do Raka, aby oživil opět témata rodiny, vztahů v ní, ale i k přátelům, rodné zemi a nám samým. Luna je dnes stále ještě ve Vodnáři a přináší nám nadhled nad situacemi, které měly v minulosti tendence nás stahovat do negativních pocitů. Retrográdní kolečko Merkura v Raku má za cíl nás sice vrátit, ale není to točení se v kruhu, ale vývoj po spirále. Nelze vstoupit do téže řeky, vody života stále plynou a s nimi se vše mění. Neustále, nelze to zastavit a lpět na tom nebo onom, proud života je vždy nový a čerstvý a pokud si někde naším myšlením vynucujeme status quo, způsobujeme sami sobě utrpení zcela nesmyslným a nesplnitelným požadavkem. Mars ve Lvu se přibližuje trigonu s Jupiterem ve Střelci, naše akce schopnost, chuť a odhodlání tvořit, pouštět se do nových věcí bude postupně narůstat. Jupiter ve Střelci v polosextilu se Saturnem v Kozorohu přináší rovnováhu mezi odvahou a zodpovědností a protože jsou obě planety retrográdní dostaneme v malém opět novou příležitost složit zkoušky života, které jsme před tím nesložili. Buďto jsme byli nesmyslně a neuváženě odvážní až zbrklí a nebo naopak zbabělí a nečelili výzvám života, tyto vlastnosti je potřeba uvést do harmonie a rovnováhy, být odvážní ale zároveň i zodpovědní, k sobě, k okolí, k rodině i přátelům. Co je odvaha a co je zbabělost je také někdy důležité rozlišit, pro někoho stejná věc může být odvahou, pro jiného zbabělostí, noc se nedá paušalizovat, Když dva dělají totéž, není to totéž. Proto se nikdy nesrovnávejme s ostatními, nikam to nevede, nechodili jsme v jejich botách. Když se ohlížíme dozadu, dívejme se jenom na to, jak my sami jsme rostli a vyvíjeli jsme se. Přijměme sami sebe i ostatní s jejich nedokonalostmi a stíny, jenom tak můžeme tvořit smysluplné vztahy a rodiny. Chtít někoho měnit je zaručený recept na neúspěch, myslet si, že nás doplní nebo učiní šťastnými stejně tak. Luna v závěru dne ve 23.30 hod vstoupí do znamení Ryb a přinese nám jiná témata a možná i velice zajímavé sny.


19.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 18.7.2019

Krásné probuzení do čtvrtečního rána přeji. Tak to vypadá, že léto se nám pomalu vrací z dovolené a teploty budou opět stoupat a sluníčko hřát a my si budeme moci užívat letních radovánek. Minulé dny byly hodně co se týká astrokonstelací náročné, tak pokud to bude jenom trochu možné, odpočívejme a užívejme léta a jeho darů. Slunce je na 25. st. Raka a pomalu se vzdaluje z opozice na Pluto, Saturn a Jižní lunární uzel v Kozorohu, mohlo by se nám ulevit, tlak na naše vnitřní procesy proměny se zmenšuje a my budeme moci opět volně dýchat. Merkur, stále retrográdní, se zítra v 09. hod vrací zpět do znamení Raka a tak to, co je týká témat rodiny, citu a prožívání se nám bude asi ještě v mysli vracet, ale bez tlaku Pluta a Saturnu. Půjde o fázi dočišťování, dolaďování a uvědomování si různých jemnějších kvalit probíhajících procesů. Luna je stále ve Vodnáři až do zítřejšího večera a tak máme stále oddychový čas a možnost se zhluboka nadechnout a volně dýchat, čistit a pouštět, uklízet a gruntovat své nitro, ale s tím, že hrubé práce byly již vykonány. Luna projde polosextilem na Neptun v Rybách, možná se odpoledne spojíme se svoji hlubokou intuicí a v noci můžeme mít inspirativní sny, ale to už bude Luna v Rybách. I Venuše v Raku se pomalu vzdaluje z konjunkce se Severním lunárním uzlem a z opozice na na uzel Jižní a z opozice na Saturn. Než dojde k opozici na Pluto máme opět možnost se nadechnout a uvědomit si, o čem ten život pro nás opravdu je, jaké máme hodnoty, kam směřujeme a jaké překážky nám ve vytčené cestě brání, jak je můžeme překonat a kde stačí si je prostě jenom uvědomit. Luna projde i sextilem na Jupiter ve Střelci, což nám dodá odvahy a touhy po svobodě a vysvobození se ze všeho, co nás svazuje a spoutává. Hledejme ale uvnitř, pokud hledáme vně, jsou to jenom projekce. Mějme na paměti, pokud řešíme projekce a ne důvod, od skutečného vidění a změny se vzdalujeme. Nicméně dnes nás čeká příjemný letní den, tak si ho užijme a radujme se z jeho darů.


18.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 17.7.2019

Přeji krásné středeční ráno. Jaké byly zážitky ze zatmění měsíce ? Bylo nádherně vidět, obloha byla jasná. Dnes budou včerejší astrokonstelace ještě doznívat, ale jenom dopoledne. Kolem poledne se Luna přesune do znamení Vodnáře a energie se změní, na obloze bude alespoň jedna planeta ve vzdušném znamení, což přinese závan svěžesti a lehkosti. Hned po svém vstupu do Vodnáře projde Luna opozicí na retrográdní Merkur ve Lvu, některá témata jsou prostě úporná a budou se k nám vracet, nicméně Luna ve Vodnáři je schopná je brát s nadhledem a s vírou v dobré konce. Všichni si potřebujeme po minulých náročných konstelacích odpočinout, znovu se nadechnout a brát život s lehkostí a humorem. Humor je úžasná věc, napadá mě jeden citát od Remarqua : "Neberte život moc vážně, stejně z něho nevyváznete živí." I když i tento citát je hodný zamyšlení, někdy žijeme i během života tak, jako kdybychom ani živí nebyli. Nedotýká se nás nádhera světa kolem, žijeme v zajetí myšlenek a tělo, jeho smysly a vůně života nám nějak proklouzávají mezi prsty. Nedopusťme to, vždy je na co se dívat, co obdivovat a co vychutnávat. Byť by to byl úsměv dítěte, vůně květiny, zpěv ptáků, svit Luny nebo západ Slunce. I mraky na obloze a déšť mají svoji poezii. Luna odpoledne projde i kvadrátem na Uran v Býku, víme všichni moc dobře, kde nás bota tlačí a že změna je nutná a nevyhnutelná. Nemusíme ji udělat hned, když se na to necítíme. Ale je dobré to mít na paměti a pohybovat se tímto směrem. Každý z nás to má jinak, ale společné je to že víme, že změnu nepřijmout a neudělat už prostě nějak není možné. Ko nechce býti veden, musí býti vlečen. Pokud se změně vzpíráme, způsobujeme si tím zbytečné utrpení a vlečení, pokud jim jdeme naproti a uděláme alespoň jeden krok, Vesmír ji udělá tisíc k nám. Tato doba je kouzelná v tom, že přichází stále nové a nové energie, abychom je ale mohli vnímat a přijímat, je potřeba propustit ty staré. Luna ve Vodnáři je dobrá i pro úklid, ukliďme tedy ve svých myslích a duších a odevzdejme vše nepotřebné do Světla. Uvolníme si prostor pro nové.


17.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.