Štěstí přeje připraveným, tak si přečtěte, jaké nástrahy si pro vás přichystalo úplné zatmění super Měsíce!

Odpoledne, přesně v 14.27 hodin nastane Blue Moon, nebo-li druhý úplněk v tomto měsíci (první nastal 2. Ledna) Protože bude Luna v přízemí, nastane „Super úplněk“, a zároveň nastane i úplné zatmění Luny. Úkolem každého lunárního zatmění je upozornit nás na životní oblast, ve které bychom měli udělat změnu, mnohdy i čeho bychom se měli vzdát, jinak náš život ustrne na mrtvém bodu. Hned ani následné dny ale nic nepodnikejte, pouze si udělejte jasno a takzvaně si připravujte zadní vrátka.

Štěstí přeje připraveným

 

Za čtrnáct dnů totiž nastane zatmění Slunce, což sice zintenzivní náš strach z neúspěchu, ale připomene nám i mnohé sny a přání, a propůjčí i odvahu udělat krok do neznáma. Současně se totiž v asijských zemích odstartuje nový rok, což je vždy ideální čas na nové začátky! Je jasné, že výše popsané se podepíše na vaší náladě.

Emoce nebudou pod kontrolou zejména ohnivá a vzdušná znamení, vodní a zemská znamení zase budou mít problém odhadnout, co je realita a co iluze Tentokrát se totiž skutečně dá napsat, že se jakoby rozplyne závoj mezi světy, pootevřou se pomyslné dveře do minulosti ve formě vzpomínek, ale i do budoucnosti...

Proto je tato středa a zítřejší čtvrtek ideální čas na rituály k přivolání lásky, peněz, ale i odstranění blokád, které v těle zadržují nemoci, ale také předvídání budoucnosti, protože vesmírný kanál informací bude otevřený dokořán 48. hodin. Tak zavolejte našim kartářkám, zejména Alence, Světlaně a Natálce.

Prozradí Vám, co udělat, aby se Vám dařilo v následných dvanácti měsících a bude-li to nutné, uspořádají i rituál na odstranění překážek, které Vám brání v úspěchu, při hledání práce nebo navázání vztahu, nebo zapříčiňují zdravotní problémy.

Jen to dobré přeje Natálka

Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

Dotazovat se na minulé, současné či budoucí situace, zdraví, vztahy, lásku, peníze a další podobné nejčastější věci nemusejí být vždy bez nežádoucích účinků či vedlejších rizik. Jsou ale i situace, kdy karty neodpovídají, a to z několika důvodů.

Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

NESMYSL

Jestli vám karty při vykládání nedávají smysluplnou odpověď, přestože jste vynaložili veškerý váš um, nebyla vaše otázka jednoznačně položena či správně formulována.

SEBEKLAM

Existují rady, poučení a varování, ale nechceme je slyšet, protože se s našimi představami neshodují.

ZÁVISLOST

Tázající se může stát na výkladu karet závislým. Svá vlastní rozhodnutí přenáší na výklad karet a dochází pak u něj/ní snadno k odmítání vlastní odpovědnosti za svůj život.

VLASTNÍ ODPOVĚDNOST

Zcela byste se měli vyvarovat alibismu, tedy toho, aby jste z karet udělali viníka. Například: "Karty mi přece radily, abych udělal/a to či ono a nedopadlo to podle mých představ, protože já to chtěl/la přece trochu jinak...“. Hned musím vyhledat kartářku, aby mi řekla, kde se stala chyba a aby znovu vyložila A LÉPE !!!

VAROVNÝ VÝKLAD

Pokud vám při výkladu vycházejí negativní prognózy nebo chcete-li negativní karty, mohou při výkladu odrážet jen aktuální situaci.  Nezoufejte! Dobrá kartářka by vám měla říci, že i přes varovný signál, můžete ještě budoucí události vlastním přičiněním pozměnit nebo ovlivnit. Rozhodně je nevhodné a bezvýznamné pokládat opakovaně až chronicky jednu a tu samou otázku dokola, a doufat, že vám vyjde jiná karta. Stejné je to i s požadavkem na přesné určování termínů a časů a problematická je i otázka „Jak brzy/pozdě/do kdy přesně? Každý z nás, na tomto světě, přestože čas byl stanoven a měří nám stejnou měrou, je každým z nás vnímán odlišně. Dva jedinci mohou vnímat stejnou situaci naprosto rozdílně. Dříve než začnete vykládat karty jiným, je dobré se je naučit vykládat hlavně sobě.

DISKRÉTNOST A KOREKTNOST VYKLADAČE

Nikdy nepoužívejte svoje poznatky o „klientovi“ k tomu, aby jste jím/jimi manipulovali. Nikdy tyto informace a poznatky nesdělujte třetím osobám !!! U výkladu karet je dobře být v dobré psychické kondici, citlivý, taktní optimisticky naladěný i shovívavý a diskrétní. Diskrétnost je zákonem pro všechny, kteří přicházejí do styku s osobními informacemi či údaji jiných osob. Není to někdy jednoduché, ale tohoto stavu, optimistického a shovívavého lze v relativně krátké době dosáhnout meditací nebo relaxací.

Vaše - AlliRose

Vítám všechny v Novém roce 2018

Tento rok bude přinášet náhlá rozhodnutí v partnerských vztazích.Velmi náhlá rozhodnutí.
Také budou návraty partnerů kteří dostanou nové šance na nový vztah.
Také se nám bude vracet fantazie,úsměv i ztracené naděje.Všichni se zklidníme a věci i naše mysl se zklidní.
Vítám všechny v Novém roce 2018
Měli bychom si vážit více lásky,nejen v partnerství ale mezi sebou i ve svých srdcí.Láska je magický dar i naplnění.
 
Všem přeji abyste našli správnou protiváhu k sobě a mnoho porozumění.
Vaše Nina.

Novoluní v Kozorohu

Blíží se novoluní v Kozorohu, které nastane uprostřed noci, zítra v 3.17 hodin.

Prospěje vám ponocovat, protože Slunce a Lunu bude sledovat planeta lásky Venuše, a astrologický symbol sexu, Mars! Jste-li čerstvě zamilovaní, je to je úžasná konstelace pro první tělesné sblížení, prochází-li vaše partnerství krizí či manželství obdobím nepohody, dostáváte příležitost opět pomyslně zapálit plamen lásky a vášně!

Ostatní by se měli snažit trávit nejen dnešní večer, ale i středu se svými nejbližšími, tedy rodinou. Slunce se totiž bude pohybovat v blízkosti asteroidu Hestia, který byl pojmenován po řecké bohyni, která je patronkou domova a rodinného krbu.

Novoluní v Kozorohu

 

Hlavně se snažte na domácí půdě a v příbuzenstvu uzavřít spory, i za cenu největší, že se přiznáte k něčemu, co si hodně dlouho necháte pro sebe. Prostě udělejte všechno, abyste měli čisté svědomí.

Čekají vás totiž dvě zatmění, a ta vytáhnou na světlo nejen mnohé lumpárny, ale i tajemství, o kterých se neměl nikdo dozvědět.

S láskou Natálka, Kartářky Plus, linka č.4

Ali Růžičková: Magické vánoční zvyky a kouzla

Vánoce patří bezesporu k nejkrásnějším svátkům celého roku. Naši předkové nežili v takové stresu jako my, proto si mohli dopřát době vánoční více volnosti a času. Vánoční čas je i dnes opředen vánočními pověrami a zvyky. Vánoční stromek byl do Čech dovezen z Německa v polovině 19. stol. Byl symbolem štědrosti a božího ráje.

Nicméně se dochoval zvyk věštit na Štědrý den, například když hospodyně zadělala na vánočku vycházela do zahrady a holýma rukama od těsta objímala strom, aby přivolala hojnost úrody.Uctívala se také zvířata, že na Štědrý den dostávala zbytky od večeře. Drobky se házely do ohně, aby neškodil a do studně, aby po celý rok zůstala čistá. I v dnešní době se rozkrajují jablka a ořechy.

Kříž v semenníku a prázdný ořech znamenalo neštěstí a smrt, hvězda a plný ořech naopak štěstí. 

K dalším vánočním zvykům patří lití olova a pouštění ořechových skořápek se svíčkou v nádobě s vodou. Skořápka, která zůstala u kraje znamenala, že člověk zůstává po celý rok doma, naopak pluje-li doprostřed, bude cestovat, převrátí-li se, znamená to smrt. Pluje-li skořápka bok po boku s jinou, čeká dotyčného láska nebo výhodná spolupráce. Čím dříve se "najdou" - dotknou skořápky na hladině, tím rychleji se lidé setkají, najdou jeden druhého. Pokud se skořápky všech členů semknou do kruhu, znamená to bezpodmínečné a čisté vztahy.

Zůstane-li jedna skořápka uprostřed osamocena ukazuje, že majitel této skořápky potřebuje nutně pomoc a ochranu. Pokud jedna skořápka potopí jinou, je majitel útočný, je-li jedné z nich majitelem manžel/ka jedná se o rozchod. Děvčata házela o Štědrém večeru střevíc a kam se obrátila špička, odtud měl přijít ženich. Značný význam se přikládal a někde stále přikládá, počtu osob u společného stolu štědrovečerní večeře. Sešel-li se u stolu lichý počet osob, jeden ze stolovníků měl do roku zemřít. Po večeři se hned nevstávalo od stolu, aby slepice nezanášely. Všichni vstávali současně, protože ten, kdo by vstal první, by se nemusel dočkat příštích Vánoc. Stejný význam měl i zvyk, že na Nový rok nikde neviselo prádlo.

I v nynějších dobách posvátná rostlina keltských kněží - Druidů - jmelí, ochraňuje obydlí před zloději a živelnými pohromami. Jmelí má být zavěšeno u vchodu do bytu (případně na lustru), aby zabránilo možnému vstupu nečistých sil. O půlnoci se doporučuje sníst dvanáct kuliček hroznového vína jako symbol hojnosti peněz. 

Přeji vám krásný vánoční čas plný radosti, pohody a Božího požehnání.

Ali Růžičková: Magické vánoční zvyky a kouzlaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.