Astrokonstelace 1.7.2019

Krásný vstup do prvního prázdninového týdne přeji. I když se prázdniny mnohých z nás už dávno netýkají, přeci jenom tento čas léta s sebou nese příchuť volna, radosti, odpočinku, slunce a koupání. Pokud jenom trochu můžeme, dovolme si čerpat energii slunce a vody, na podzim a v zimě se nám bude určitě hodit. Dnes je poslední den Mars v Raku, zítra v 01 hod vstupuje do znamení Lva, možná budeme na poslední chvíli ještě řešit určité postoje týkající se naší rodiny, jejích členů, vztahu k nim, ale i k nám samým. Nezapomínejme sami na sebe, my jsme ten člověk, se kterým žijeme nonstop celý život, 24 hodin denně. Pokud máme nedostatek sebeúcty, sebelásky a sebepřijetí, sami sebe a svoje potřeby odsouváme do pozadí ve prospěch někoho nebo něčeho jiného, nedivme se potom, že naše okolí nám to prostě jenom zrcadlí. Zítra je velice silné novoluní v Raku a dnešní den se ponese už v přípravě na něj. Jeho tématem budou city, pocity, emoce, to jak s nimi nakládáme, zda umíme být otevření, jít s kůží na trh, zranitelní, tolerantní k nedostatkům svým i druhých. Rak je rodina, mateřství, emoce, empatie, domov. To budou témata, která nás budou dnes v jemných nebo méně jemných náznacích oslovovat, abychom si zvědomili věci, před kterými zavíráme oči a strkáme hlavu do písku. Není třeba se ničeho bát, novoluní s sebou přináší i nové začátky, poznání a vhledy, které zůastávají jinak v říši nevědomí. Věnujme i pozornost svým snům. Luna je celý den až do zítřejšího rána v Blížencích a tak budeme mít možná chuť od těchto hlubinných témat utéci k plytkým zábavám a rozhovorům o ničem. Nepodléhejme této tendenci, najděme si čas pro sebe, buďme sami se sebou, dívejme se směrem dovnitř ne ven. Odměnou nám budou nové pohledy, čerstvé myšlenky a šťastnější, naplněnější a radostnější přítomnost. Přeji krásný, veselý a šťastný prázdninový čas s prostorem pro děti, rodinu, naše blízké ale i pro nás samé.


1.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 30.6.2019

Přeji krásnou první prázdninovou neděli. Léto je v plné kráse a my si jí můžeme plnými doušky užívat. Jupiter ve Střelci je dnes v polosextilu se Saturnem v Kozorohu, dnes bychom mohli poznat a integrovat nějaký svůj stín, před kterým jsme utíkali aa báli se ho. Ukáže se nám nejspíše prostřednictvím nějaké interakce s druhým člověkem, poznáme, že to co vidíme u něj máme i my sami a prostě s tím potřebujeme se naučit žít. Po každém takovém zjištění přichází obrovská úleva, protože stín je přijat a jeho negativní vliv je tímto krokem eliminován a on naopak může vydat své pozitivní poselství.Luna včera večer vstoupila do znamení Blíženců a projde polosextilem na Uran v Býku, to nám přinese spoustu nových možností jak vnímat situace a realitu kolem nás. Často si myslíme, že na tom co nás obklopuje závisí naše štěstí a spokojenost. Ale tak to není, je to daleko prostější a jednodušší, naše spokojenost a harmonie závisí na našich myšlenkách o tom, co nás obklopuje. Toto prosté uvědomění a zjištění může přinést do našich životů spousty Světla a prožívané svobody. Uvědomíme si, že to, zda jsme či nejsme šťastní máme ve své moci. Vždy nás dělí jenom jedna myšlenka od štěstí, ať se ve svých životech nacházíme kdekoliv. Kolem poledne projde Luna kvadrátem na Lilith a právě tady dostaneme na výběr, zda zůstávat v pozici oběti a vinit druhé, litovat se a propadat sebelítosti nebo to prostě všechno uvidět jinak, lépe, radostněji a z pozice duše a klidu, ne z pozice ega. Ego je to, co nás rozděluje, duše je to, co nás spojuje. Co si vybereme je na nás.Na procvičování budeme mít ještě dost času, Luna se přesouvá do Raka až v úterý po 3. hodině. Dívejme se proto s očima otevřenýma na všechna zrcadla, která nám naše realita nastavuje. Před novoluním v Raku je to důležité, protože tento postup můžeme potom uplatnit i při pohledu do nitra na naši vlastní vnitřní realitu. Najdeme mnoho nápadných shod. Jak dole, tak nahoře, jak vně tak i uvnitř. Tak nádhernou neděli přátelé.


30.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 29.6.2019

Krásné sobotní prázdninové ráno přeji. Včera ve 02.00 hod vstoupil Merkur do Lva, naše myšlenky by měly nabrat jasnější kontury, cíle výraznějších obrysů včetně možných cest k jejich dosažení. Příští úterý 02.07.2019 v 01.00 hod vstoupí do Lva i Mars, v ten den je i novoluní ve znamení Raka. Můžeme se připravovat na výrazný průlom v našich životech, hlavně co se týká přemýšlení o nich a naší akce schopnosti se prosadit, nastavit si zdravé hranice, zbavit se všeho, co nám škodí, neprospívá nám a ubližuje. Často, možná skoro vždy je to hlavně naše přemýšlení o situacích a dějích, které nás obklopují. Ty většinou moc měnit nemůžeme, ale co můžeme změnit vždy je to, jak o nich přemýšlíme, jenom toto již nás osvobodí a povede nás k větší úctě k životu, k naplněné sebelásce a k rozhodnutí mít se prostě dobře a zůstávat v klidu, ať se kolem děje, co se děje. Severní lunární uzel na 18.st. Raka je v trigonu s Neptunem v Rybách a v opozici na Saturn v Kozorohu. Hlas naší intuice, pokud ho budeme poslouchat, nás povede zcela bezpečně do nitra ke zdroji našich znepokojení a zcela přirozeně je bude hojit a léčit, pokud mu to ovšem dovolíme a zcela se mu odevzdáme. Luna je až do pozdních večerních hodin ve znamení Býka a dopoledne projde trigony na Saturn a Pluto v Kozorohu, což nám slibuje pěkný a klidný začátek léta. Věnujme se odpočinku, sami sobě, relaxujme a užívejme si letní pohody a počasí. Ve 23.09 hod vstoupí Luna do znamení Blíženců, nedělní energie se ponesou spíše v duchu společenských kontaktů. Dnešní den ale věnujme sami sobě, péči o sebe samé a náš domov. V úterý 02.07.2019 nás čeká novoluní v Raku, citlivější lidé mohou cítit různé tlaky a rozladěnost, ale ono se to vše pak opět sladí do větší harmonie a klidu. Pozorujme naše vnitřní procesy a zbavujme se pouštějme se všeho, co je možné. Kráčejme životem nalehko a nezatížení, jenom tak může být naše životní cesta stále svěží a čistá a otevřená novým a radostným zkušenostem.


29.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Třezalkový olej- Svatojánská noc

Třezalka tečkovaná sama o sobě nejlépe působí, pokud je natrhaná o dnešní noci.

Používá se k výrobě antidepresiv, bývá součástí čajů při ledvinových potížích, žaludku a dvanáctníku.

Recept. Dnešní noc by měla být natrhaná a květy se naloží do kvalitního oleje. V září se scedí a dává do láhví. Nedivte se, že je olej úplně červený, je to způsobeno hipericinem, kterému se říká krev svatého Jana.

Z mojí praxe doporučuji tento olej používat především proti bolestem zad a meziobratlových plotének. Může být o mírně teplý, může se vmasírovat a výborně působí na uvolnění meziploténkových svalů.

Upozornění..!! Třezalka je fototoxická. Když se aplikuje, nemělo by být místo aplikace vystaveno slunci.

Budete-li potřebovat radu, napište.

Nejlepší je nasbírat dnes 7 bylin, najít malinký kamínek z potoka a vyrobit si škapulíř... chrání, před neg.vlivy.


Třezalkový olej

Vaše AlliRose

Astrokonstelace 16.6.2019

Přeji krásné nedělní ráno. Merkur v Raku v konjunkci se Severním Lunárním uzlem se dostává do trigonu s Neptunem v Rybách, mohly by k nám proudit zajímavé nápady a myšlenky i z našeho nevědomí. Pokud si již dlouho lámeme hlavu nějakým problémem, zapeklitou situací nebo kořenem stále se opakujících situací, dnes by nám mohly vyvstat z hlubin našeho nevědomí myšlenky, které vše osvětlí a mohou způsobit i "aha efekt" a obrovskou úlevu. Luna je stále ve Střelci a v podvečer se potká s Jupiterem, což je samo o sobě průlomová energie. Neměla by být nijak destruktivní, neboť konjunkce Luny a Jupitera je v polosextilu na Saturn a Pluto v Kozorohu. Bu´dme ale bdělí, neboť je tu i kvadrát na Neptun v Rybách, nesmíme se nechat ovládat nevědomými myšlenkami, zvláště ne těmi, které nám způsobují bolest a disharmonii. Neptun je naštěstí v trigonu s Merkurem a Severním lunárním uzlem v Raku, zde by nám mohly pomoci pozitivní rodové vzory předků. Celkově k nám budou proudit hodně intenzivně dva druhy energií, vybírejme si ty, které nám dělají dobře v jejichž přítomnosti cítíme klid, tichou radost a mír. Zítra nás čeká úplněk ve Střelci, ten bývá hodně průlomový pro všechna ohnivá znamení, pro Střelce nejvíce. Úplněk proběhne dopoledne v 10.30 hod na 26. st. Střelce a nejvíce osloví zrozence, které mají poblíže tohoto stupně situovány nějaké planety svého nativního horoskopu. Obecně je ale úkolem Střelce radost, čistota ducha, otevřené myšlení i srdce a tato energie už k nám bude proudit již dnes. Tak si ji nabírejme a nechme se jí omývat a měnit.


16.6.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.