Osudová osmička pro rok 2024

V roce 2024 se nám otevírají nové možnosti a příležitosti pro růst v osobním i profesním životě. Číslo 8 nám připomíná sílu vnitřní rovnováhy a schopnost transformovat překážky na příležitosti. Ať už je naší výzvou zlepšení zdraví, rozvoj kariéry nebo pečlivější péče o naše životní prostředí, rok 2024 nám dává šanci naplnit naše ambice.

Klikni SEM pro přehrání

Tým Kartářky Plus a TV ŽivotVelká předpověď na rok 2024: Vědma Lucie

Astroložka, numeroložka, kartářka, vědma i terapeutka. To vše je Lucie Bělínová. Věnuje se především nápravě nefunkčních modelů chování a nefunkčním vztahům z minulosti v návaznosti na podvědomí.

Klikni SEM pro přehrání

Tým Kartářky Plus a TV Život


Jak odebírat YouTube kanál Televize Život


Velký horoskop na rok 2024

Rok 2024 je konečně na blízku a Alli Růžičková se máme na co těšit. Nový rok nám přináší příležitost uvést věci do správných kolejí, a to od stanovení nových cílů. Zamyšlení se nad těmi starými a pomůže nám se vypořádat s novými událostmi.

Klikni SEM pro přehrání

Tým Kartářky Plus a TV ŽivotVýklad karet na Prosinec

Výklad karet na znamení Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby pro Prosinec 2023, co čeká vaše znamení?? Pro TV Život.

Klikni SEM pro přehrání

Tým Kartářky Plus a TV ŽivotVýklad karet na Listopad

Výklad karet na znamení Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby pro Listopad 2023, co čeká vaše znamení?? Pro TV Život.

Klikni SEM pro přehrání

Tým Kartářky Plus a TV Život

Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.