Konstelace na 02.02.2019

Přeji hezké sobotní ráno. Máme to ale hezké datum, hned tři dvojky, jednička a devítka. Vypovídá o tematu vztahů a o tom, co jsme jako individualita do vztahů obecně ochotni přinést a vložit. Jak jsme ochotni se sdílet a jakou máme potřebu se sdílet takoví, jací opravdu jsme. Ne abychom se někomu zavděčili a ztráceli sami sebe, ale o tom, jak naše vlastní a skutečná životní esence může obohatit společné "my". Luna dnes prochází znamením Kozoroha a potká se se Saturnem, strážcem prahu, v Kozorohu. Budeme konfrontováni s našimi limity, rodinnými vzory, vztahem k penězům a hmotě obecně. S naší rigiditou a strachy a touhou být přijati, ať to stojí, co to stojí. Venuše na konci Střelce v trigonu na Uran na 29. st. Berana nás vyzývá k překročení komfortní zóny, k tomu, abychom zkusili něco nového a neznámého, co nás láká a co by mohlo obohatit naši přítomnost radostí, nadšením, touhou a pocitem, že skutečně žijeme. Jak si s tím tedy poradíme? Kudy povede naše budoucí cesta? Cestou strachu a nebo Lásky? To je dnešním tématem a na to si každý z nás potřebuje odpovědět sám. Někdy býváme sami i proto, že se bojíme, že se ve vztahu jaksi ztratíme, že budeme obětovat svoje "já" ve prospěch "my". A někdy se tak bojíme samoty, že obětujeme svoje potřeby, jen abychom sami nebyli. Jenže v tomto případě neumíme jaksi býti s někým, s kým musíme být celý život, ať chceme nebo ne, totiž sami se sebou. Kudy vede cesta? Přijetím sebe, takoví, jací právě jsme, jsme dokonalí. Jiní nejsme, nemá cenu se přetvařovat, něco předstírat a zastírat. Ponořme se do sebe, poznejme sami sebe, buďme k sobě upřímní. Pokud to dokážeme, budeme prožívat i naplňující a obohacující vztahy, ať už partnerské, pracovní nebo obchodní.


Vaše Kartářky Plus

 
Nic nedokáže udržet manželství naživu uprostřed jedovatých výparů (hádek). Hádky jsou pro partnerský vztah největším zlem, vždy ničí a zabíjí. Lásku zabíjí neustálé stížnosti, sekýrování a kritizování.
K napsání tohoto článku mně inspirovala nelichotivá statistika rozvodů v naší republice a z hlediska mého profesního zaměření i nejčastěji kladená otázka na téma partnerské, manželské a mimomanželské vztahy.
Na toto téma toho bylo jistě napsáno již mnohé, ale rostoucí rozvodovost ukazuje, že další názor bude prospěšný.
Zde je několik postřehů, jak zvládnout hádku ve které jste se ocitli a mnohdy ani nevíte jak. Pamatujte, že odlišné názory nutně neznamenají, že je váš partnerský nebo rodinný život v troskách.
Zamyslete se nad několika kroky co udělat, aby se začarovaný kruh hádky "vypařil".

1. NEVRACEJTE ÚDER
Říká se , že když se dva hádají, třetí se směje. Proč? Protože není účastníkem hádky. Vy třetího u hádky nemáte, tak se do jeho roje pasujte.
Když jeden přestane mluvit a zkusí víc naslouchat, žhavá debata se začne pomalu ochlazovat. Nenechte se proto strhnout k tomu, aby jste stejnou měrou opláceli. Pamatujte, že klid v rodině je víc než vítězství v hádce!

2. BUĎTE EMPATIČTÍ - pokuste se vžít do pocitů druhého
Budete-li pozorně naslouchat, můžete zklidnit napjatou atmosféru. Dávejte si pozor na to, aby jste toho druhého nepřerušovali a nedělali ukvapené závěry. Respektujte jeho pocity a to co se vám jeví jako zlý úmysl, může být ve skutečnosti jen důsledkem jeho nedokonalosti, např. schopnosti se korektněji vyjádřit. Za bodavými slovy se mohou skrývat např. zraněné city, nenaplněné tužby a pod.

3. DEJTE SI ČAS NA UKLIDNĚNÍ 
Hrozí-li, že vybuchnete, raději se zdvořile, bez ironie omluvte a na chvíli odejděte vychladnout nejlépe na vzduch. To neznamená, že by jste před řešením utíkali a měli mít tichou domácnost, ale aby jste se připravili na následující 4. krok

4. DOBŘE SI PROMYSLETE CO A JAK ŘÍCT
Nepromýšlejte dokonale kousavé protiargumenty. Najděte raději slova, která by mohla pomoci utišit zraněné city toho druhého. nebo otevřela alespoň částečně prostor pro klidnější vedení dialogu. Nediktujte mu, jak se má cítit, ale pokorně ho poproste o vysvětlení a poděkujte mu za to, co vám řekl.

5. MLUVTE SMÍŘLIVÝM TÓNEM, NEZVYŠUJTE HLAS
Je-li někdo v rodině netrpělivý, může to vyvolat hněv. Ať už se vás dotkl jakkoli, odolejte touze vracet úderem, sarkasmem či ironií a vůbec ne zvýšeným hlasem. Výčitky (to mohou být ty mírnější) typu "Vůbec ti na mně nezáleží","Jsem tu jen pátý kolo u vozu", "Ty mě vůbec neposloucháš" nechte "prolétnout" hlavou/ušima a místo toho se pokuste  partnerovi v klidu vysvětlit, jak na vás jeho chování působí, že vás zraňuje.
Neomluvitelné je fyzické násilí, nadávky, pohrdavé poznámky, výhružky.

6. BUĎTE OCHOTNI SE OMLUVIT A VYSVĚTLETE, JAK CHCETE SPOR UKONČIT A PODOBNÝM PŘEDEJÍT
Přes doznívající negativní pocity nezapomínejte na Váš hlavní cíl - mít v rodině pohodu. PAMATUJTE. Pokud se s kýmkoli pohádáte, oba prohrajete.
Pokud se usmíříte, oba zvítězíte. Uznejte proto, že i vy máte na hádce svůj podíl. I když jste přesvědčeni, že jste neudělali nic špatného. můžete se omluvit za to , že jste ke sporu nechtěně přispěli. Když se někdo omluví Vám, odpusťte mu. 
 
Na závěr  bych moc chtěla poprosit všechny, kteří žijí v partnerském či manželském vztahu, mějte na paměti, především VY, kteří vychováváte děti - všechny Vaše konflikty a hádky se nesmazatelně vyrývají do jejich myslí a budou je provázet po zbytek jejich života. Života, který jistě bude delší, než ten Váš. Přeji  Vám, aby jste se začali učit řešit spory elegantně, civilizovaně a dlouhodobě žili v porozumění a harmonii. Potřebujete to nejen Vy, ale i my a celý svět!

Vaše ALENKA Apolenka - AlliRose

Rozchod

Novoluní v Kozorohu

Dnešní nedělní den 6.1. 2019 máme novoluní v Kozorohu.

Zároveň máme "tříkrálový večer".

Postupně se dostáváme k naší transformaci. Planety jsou postaveny tak, že nás nutí ke změnám. Do života by nám měla přicházet nová energie, nové frekvence.

Kdo v roce 2018 začal stavět nové základy, nyní bude ve své započaté práci pokračovat s ještě větší chutí.

Píšete mi do chatů, že špatně spíte, že vás bolí záda. Ano, to je možné přisuzovat i novoluní.

Krásný večer, miluji život pro malé věci, které dělají život životem.


Novoluni

Vaše Alli Rose.

Kozoroh- 21 prosince- 19 ledna.

Všem Kozorohům přejeme v roce 2019 přejeme vše nejlepší.

Kozoroh je vládcem především nad celou kostrou a vším, co je v těle pevné a tvrdé podstaty, jako jsou například zuby, nehty i vlasy.

Pod jeho vládou jsou i kolena a další klouby. Saturn je vládcem Kozoroha a ovládá také neodvratný proces stárnutí.

Je potřeba dávat pozor na kolena a případně i potíže s kůží.

Rozhodně věnujte láskyplnou pozornost a péči celému vašemu tělesnému zdraví i duševní pohodě, aby jste rok 2019 prožili bez potíží a radostně.


Kozoroh

Vše nejlepší. AlliRose

Rok 2019 se ponese pod vládou Merkura.

Co nám tato planeta přináší?

V mytologii je Merkur poslem bohů, který dal schopnost člověku se učit a komunikovat. Merkur má řečnické nadání, je velice lstivý a má schopnost rozvíjet ducha až ke zchytralosti..

Není mužem ani ženou, je nositelem neutrálního média sloužícího k výměně informací.

Merkur představuje též bystré, racionální myšlení a bývá spojován s obchodováním. Opatrně při podepisování smluv a navazování duálních vztahů, kdy si Merkur bude chtít vychutnat smyslnost těla i nadšení ducha.

V psychologické rovině představuje tato planeta duševní schopnosti i schopnost mentálního vyjadřování.

Merkur vládne vzdušnému znamení Blíženci.

Pro Merkura je šťastným dnem středa.

V r. 2018 jsme se měli zbavit všeho nepotřebného. Merkur nám bude harmonizovat rozum a cit.

V letošním roce se bude rodit více dětí, budeme více cestovat, více navazovat známosti, budovat kariéru, hlavně Lvi zažijí milostné vzplanutí. Co se týká nového početí bude dopřáno především Střelcům.

Nový rok přináší vždy nové naděje a přejeme si, aby vše bolestivé odešlo. I my vám přejeme požehnaný nový rok 2019 a rychlejší vstup do nových dimenzí.

Rok 2019 bude pod číslem 3 a toto číslo je opět spojeno s inteligencí a komunikací. Vypovídá o touze po lásce, tvořivosti a stanete se dobrými společníky. Zde to opět nahrává k seberealizaci, novým možnostem při hledání nových zaměstnání.

Od 5. února vstupujeme do roku Vepře.

Nejtypičtějším znakem tohoto znamení je pracovitost a inteligence. Rozčílí se tehdy, když mu někdo sáhne na členy jeho rodiny. Tento rok budete toužit po pravdivých informacích a postavíte se k tomu jako pravý diplomat.

Pokud někdo začal budovat v jakékoli oblasti, na toto budování plynule navážete a budete pokračovat.


ROK2019

Požehnaný rok přeje AlliRoseJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.