Astrokonstelace na 27.08.2019

Přeji hezké úterní ráno. Venuše v Panně je na 7. st. a vzdaluje se od Marse na 5. st., pomalu se loučí ze vzájemného spojení, Venuše se vzdaluje i z trigonu na Uran v Býku a Mars se do něj naopak napojuje. Dá se předpokládat, že způsoby jak konáme a vykonáváme nám svěřené úkoly se začnou měnit. Možná najednou spatříme jiné cesty, které jsme dříve neviděli a které vedou ke snadnějším a plynulejším způsobům řešení toho, co máme vykonat, ale i toho, co běžně a každodenně vykonáváme a možná to děláme ze zvyku. Najednou se nám poodhrne opona a my uvidíme, že můžeme konat jinak nebo jindy nebo jiným způsobem, který je nám přirozenější a příjemnější a vede ke stejným, ne-li lepším výsledkům. Tak se dobře dívejme a prověřujme svoje denní úkoly a rutiny touto optikou, může nám to přinést mnoho užitku v podobě zjednodušení života a více radosti v prožívání běžných každodenních činností a rutinních prací, které prostě plynulý chod našich životů vyžaduje. Každý den může být tak trochu svátkem a tomuto vidění světa se můžeme naučit. Je to prostě jenom dovednost, jako každá jiná. Luna je dnes stále v Raku a prochází opozicí na Pluta to nám trochu rozčeří emoční naladění a vůbec citový život. Můžeme pociťovat různé emoce, které se prostě jen tak vyplaví z našeho nevědomí zdánlivě bez důvodu. Bedlivě je pozorujme, ale nekonejme podle nich, některé mohou být příjemné a některé ne, nicméně jsou to jenom reakce našeho emočního těla na nevědomé myšlenky, tak je prostě jenom pozorujme. Pozice pozorovatele nám přinese klid a zmírní pnutí, které mohou vyvolat. Většinou se budou týkat naší minulosti, rodiny, partnerských a rodinných vztahů. Je také docela dobře možné, že si uvědomíme nějaké nové souvislosti v událostech, které nějak zásadně ovlivnily náš život. Pluto je planeta trasformace a stále po nás chce jít hlouběji a dívat se z různých úhlů pohledu, nestát na místě, ale snažit se stokrát již viděné uvidět jinak a stokrát cítěné procítit jinak. Asi to není úplně jednoduché, nicméně je to asi nutné. Pokud si prostě zvykneme pokládat si jednoduchou otázku " A nemohlo to být jinak? ", jednou k té správné odpovědi přijdeme.


27.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 26.08.2019

Krásný nový týden přeji, poslední prázdninový. Vše, co začalo, skončí, tak i prázdniny, ale zatím ještě trvají a léto také, tak si je užívejme a čerpejme sluníčko i energii pro dny podzimní a zimní. Tento týden nás čekají dvě zajímavé události, ve čtvrtek 29.08. 2019 v 10.00 vstupuje Merkur do znamení Panny a v pátek 30.08. 2019 ve 12.36 hod nastává novoluní v Panně. Tedy tak jako dny minulé byly v energiích ohnivého Lva, tak ty příští se budou vinout v energiích zemské, pilné a pracovité Panny. To, kam jsme energii nasměrovali, bychom měli v těchto dnech zhmotňovat a realizovat. Dnes je Venuše na 6. st. Panny a je v přesném trigonu na Uran v Býku, opět máme v popředí naší pozornosti změnu našeho hodnotového systému směrem ke zdravějšímu a produktivnějšímu životu, který nám přinese klid a uspokojení. Pozornost věnujme i našemu zdraví a i tomu, jak o něj pečujeme a jak se sami o sebe staráme. I v této oblasti přijměme zodpovědnost a uvědomme si, že vše z Ducha vyvěrá a tudíž i naše případné nemoci a vše je i ovlivněno našim psychosomatickým stavem. Panna je znamení péče, proto budeme v těchto dnech dostávat i zprávy z našeho nitra o tom,, co je potřeba změnit, abychom se cítili zdravější a čilejší. Luna včera večer vstoupila do vodního znamení Raka a tak do úterý budeme hodně emocionálně naladěni, do popředí se dostávají témata rodiny, dětí, vztahů v rodině a ve spojení s planetami ve znamení Panny jde i o intenzivní materiální pečování o tato témata. Dnes projde Luna sextilem na Uran v Býku a trigonem na Lilith v Rybách. Asi se nevyhneme určitým změnám, o kterých již dávno víme, že je máme provést. Pokud jsme je odkládali, situace se může velice intenzivně ozřejmit. Nicméně je tu přítomno i řešení a nám nezbude nic jiného než už neuhýbat a změnu prostě udělat. Luna projde i sextilem na planety v Panně, na Slunce, Venuši a Mars, budeme řešit praktické úkoly směřující k plynulejšímu chodu naší domácnosti a i rozdělení povinností a úkolů jejích členů. Venuše je stále blízko Marse a tak by se mužské a ženské vidění mohlo propojit ve společnou a efektivní cestu, která přinese větší spokojenost a klid do našich domovů.


26.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 25.08.2019

Krásné nedělní ráno přeji. Venuše na 5. st. Panny pomalu opouští setkání s Marsem, ten je dnes na 4. st. Panny, nicméně včerejší konstelace spojení mužského a ženského principu v nás budou celý den doznívat a promítat se do našich vnitřních postojů k sobě samým, ale i do našich vztahů s partnery a možná i do našeho vztahování se k čemukoli, co je součástí naší reality. Dopoledne Mars ve Lvu projde sextilem na Lunu v Blížencích, možná se nám z nitra vynoří nové nápady a záměry, ale je i možnost nenadálých zajímavých setkání s lidmi, kteří mohou nějakým způsobem obohatit svoji inspirací náš život. Může jít o živá setkání nebo prostě narazíme na nějaké video, článek nebo pořad, který nás zaujme a dostaneme jeho prostřednictvím dárek v podobě inspirace pro směřování našeho života. Venuše i Mars se pomalu přibližují k trigonu na Uran v Býku, bude se od nás očekávat změna, můžeme prožít událost, která zahýbe systémem našich hodnot v pozitivním směru, uvidíme, kde si sami svými myšlenkami a činy škodíme a možná dostaneme chuť i odvahu to změnit. Vykročit z naší komfortní zóny, ať už to znamená cokoliv. Můžeme rovněž přehodnotit způsoby, jakými se snažíme svoje hodnoty naplňovat. Nezapomínejme na to že vše je proces a nechtějme vše hned a teď. Buďme trpěliví a soustavní a vytrvalí, pak se změny určitě dostaví. Nezapomínejme ale i na dostatek odpočinku a podporu pro sebe samé. Je neděle, tak si dovolme i nějaké to lenošení a příjemnosti, které také k životu neoddělitelně patří.


25.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 24.08.2019

Krásné sobotní ráno přeji. Včera jsme měli opět nádherný letní den plný sluníčka a i když o víkendu má bý spíše pod mrakem, snad nám to neubere na náladě a chuti si léto ještě stále užívat. Dnes se potkává Mars a Venuše na třetím stupni Panny, je to spojení ženského a mužského principu, můžeme vykonat spoustu užitečné práce při opravě nemovitosti, bytu, úklidu nebo v péči o naši domácnost. V symbolické rovině naší duše dojde ke smíření protikladů a i my se můžeme sami se sebou dohodnout na něčem, co jsme sami v sobě dlouhou dobu nemohli vyřešit a zaujmout k tomu jednoznačné stanovisko, které nás pak přivede na snadnou cestu řešení. Svět mužů a žen se často velmi liší v pohledech na téma nebo řešení konkrétní události, kterou mají společně vyřešit, dnes ale nastává zázračný čas, kdyby se mohly tyto dva světy domluvit a vzájemně se pochopit, což může přinést sladké ovoce do společného partnerského, manželského i rodinného života. Věnujme se proto dnes partnerskému životu a společnému sdílení se o samotě, i když Luna je v Blížencích a bude se nás snažit upoutat různými společenskými akcemi, návštěvami přátel a příbuzných, zkusme preferovat partnera nebo společenské akce navštivme alespoň společně. I ve společnosti nám mohou dojít souvislosti, které nám právě chybí k tomu, abychom se vzájemně pochopili.Merkur ve Lvu pomalu dobíhá do kvinkuksu s Plutem v Kozorohu, můžeme si uvědomit kořeny našich motivačních postojů, které často tkví v progamech, které jsme si odnesli z původního rodinného systému a aniž o tom víme, se jím řídíme. To můžeme samozřejmě změnit a upravit k obrazu svému, ale jenom tehdy, když to uvidíme, dobře se proto dívejme a naslouchejme sami sobě i druhým. V nevinném rozhovoru zdánlivě o ničem nám může přijít odpověď na něco závažnějšího a hlubokého, co v sobě nosíme. Luna bude procházet i kvadrátem na Lilith v Rybách, může se nám na čas vyplavit nějaká stará lítost nebo křivda, buďme proto opatrní ve společenských kontaktech, velice snadno bychom ji mohli přenést nebo ji projikovat do člověka, který s tím vlastně nemá vůbec nic společného.


24.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na pátek 23.08.2019 - Slunce vstupuje ve 12.02 hod do znamení Panny

Krásné páteční ráno přeji. Pomalu se začínáme loučit s prázdninami i horkým létem, dnes ve 12.02 hod vstupuje Slunce do Panny a to je vždy zpráva o tom, že léto nám začíná pomalu mávat na odchodnou. Tak jako konec července a dvě třetiny měsíce srpna byly hlavně ve znamení ohně, teď na obloze začne převládat zemský element. V Panně máme od dnešního poledne Slunce, Venuši a Mars, příští týden se přidá i Merkur. V Kozorohu je dlouhodobě Saturn a Pluto. Dnes do 16.34 je i Luna v Býku. Včera prošla trigonem na Saturn a Jupiter a dala nám inspiraci vyřešit věci týkající se materiálních stránek našich životů. Možná jsme zjistili, že to, čeho jsme se tak dlouho obávali nebylo zas tak složité vyřešit. Ale ono má vždy vše svůj čas a kvalita našeho času je velmi důležitá součást našich denních životů, jenom jsme se ji možná už trochu odnaučili vnímat. Ale všichni máme zkušenost, že někdy prostě některé věci jdou a jindy se nemůžeme pohnout z místa, ať děláme co děláme. Důležité je, abychom se opět naučili tuto kvalitu času vnímat a nebo jinak řečeno netlačili vodu do kopce. To, co plyne a k čemu máme ten den afinitu, to se také podaří vyřešit a naopak. Na konec léta si můžeme tedy připravit a provést praktické aktivity týkající se realizace našich záměrů. Do příštího čtvrtka je Merkur ve Lvu a tak máme hodně zajímavých nápadů i myšlenek, které mohou planety v Panně podpořit i konkrétní realizací. Možná by stálo za to si je zapisovat a později se k nim vracet neboť se jimi možná můžeme cítit i poněkud zahlceni. Dnes v 16.56 hod nastává poslední čtvrť, Slunce i Luna se pomalu začnou blížit k novoluní v Panně, které nastane v pátek 30.08. 2019 v 12.36 hod a bude hodně silné, neboť ten den bude pět planet v tomto znamení. Bude důležité pro zrozence ve znamení Panny ale i pro ty z nás, kteří mají ve znamení Panny planety nebo ascendent. Můžeme se na ně připravovat aktivitami směřujícími k dělání si pořádku ve všech oblastech našeho života. A hlavně tam, kde víme, že nás pomyslná bota nejvíce tlačí. Dnes pozdě odpoledne vstoupí Luna do Blíženců a tak bude dnešní večer i o víkendu přáno všem druhům společenských aktivit, přátelských setkání, mentálním činnostem, učení se a prostě všemu co souvisí s myšlením, kontakty a i určitou lehkostí.


23.8.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.