Astrokonstelace 12.7.2019

Krásný poslední pracovní den tohoto týdne přeji. Dnes dopoledne a odpoledne doznívají včerejší harmonické konstelace velkého vodního trigonu, v 17.05 vstupuje Luna do Střelce a vše bude opět jinak. Mars ve Lvu je stále v kvadrátu na Uran v Býku, možná se budeme chtít dostat z určitých situací, které nás trápí nějakým radikálním a neuváženým činem, zde stále platí dvakrát měř, jednou řež. Důležité je vždy řešit příčiny a kořeny a k tomu můžeme právě ještě stále využít doznívajicí velký vodní trigon, který nám posílá intuitivní náhledy a vhledy, ze kterých smysluplná řešení vždy vyplynou. Slunce se pomalu dostává do opozice na Pluto v Kozorohu, to je aspekt jdoucí opravdu na dřeň. Ve hře bude naše citové prožívání, rodinné situace, naše emoce a pocity. Chiron na 6. stupni Berana je retrográdní a vrací nás a inspiruje k hlubokému léčení našich citových zranění, důležité je si uvědomit, že nemusíme opakovat stále stejné chyby, vždy máme na výběr, okna Světla a nových náhledů a příležitostí Život přináší stále, jenom je musíme uvidět. Jedno takové se nám může otevřít hned dnes večer. Po svém vstupu do znamení Střelce Luna projde trigonem s Merkurem a Marsem ve Lvu a nás mohou napadnout opravdu nové a svěží myšlenky, které nás povedou k radostnějšímu prožívání naší přítomnosti, ať už je jakákoliv. Vždy si můžeme položit otázku: " A nemůže to být náhodou jinak? " A odpověď přijde, vždy může být vše jinak. Večer se energie rozhýbe směrem k naději a přivítání a očekávání šťastných konců tam, kde jsme ráno možná ještě viděli šero a tmu. Tak svá okénka nových příležitostí vidění situací nepropasme. Přeji nám k tomu hodně bdělosti. Mějme krásný den, vždy je to na našem rozhodnutí.


12.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 11.7.2019

Krásné čtvrteční ráno přeji. Slunce odchází z opozice na Saturn v Kozorohu a z konjunkce se Severním lunárním uzlem, sice nás bude čekat ještě opozice na Pluto v Kozorohu, ale jak to dnes vypadá, máme oddechový čas. Od pondělí byly konstelace opravdu náročné, ale dnešek by měl být v duchu velkého vodního trigonu vcelku poklidný. Budeme integrovat poznané, volání naší duše po projevení se v našich životech je stále aktuální a hluboké, dnesuž ne tak zneklidňující a naléhavé. Možná jsme už pochopili, kudy cesta vede a kudy ne. Možná. Možná jenom víme kudy nevede. To nevadí, ta správná se nám časem prostě ukáže. Duše nás volá zpět. Zpět Domů. Domů k sobě a my víme, že to volání už prostě nemůžeme neslyšet, možná máme trochu strach, co bude. Kam nás tato cesta zavede. Není přímočará, nedá se plánovat, teče jako voda, klikatí se a my nevíme, kde budeme zítra. Ale začínáme tušit, že plánování a řízení se egem a rozumem bez podpory srdce už prostě nefunguje a tak se musíme na to dobrodružství prostě vydat. S odvahou a možná se už začínáme na to dobrodružství i těšit. Cesta srdce má jednu velkou výhodu a sice, že nás těší cesta samotná, bez ohledu na to, kam nás právě vede. Luna utvoří postupně trigon se Severním a Jižním lunárním uzlem, Saturnem, Sluncem a Plutem a začne vodami přijetí omývat a rozpouštět naše vzdory, odpory a nesmyslná nastavení Mysli která nám ubližují a vedou nás pryč od nás samotných. Ve hře je i znovunastavení vnitřního Řádu, ne toho vynuceného, který nám nastavila škola, rodiče a systém, ale toho našeho skutečného, který nás vede k vlastní zodpovědnosti za své činy, k naší vnitřní integritě, staví nám naše vlastní vnitřní mantinely, které nám umožňují žít svobodně, ale zároveň neubližují a neomezují ostatní spoluhráče, kteří nás provází ve hře zvané Život. Toto poznání provází hluboká úleva a klid, hluboká sebeláska a sebepřijetí sebe i ostatních takových, jací opravdu jsme. Už víme, že nemusíme nikoho a nic měnit, abychom byli šťastní.


11.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 10.7.2019

Přeji krásné středeční ráno, léto si nám vzalo na chvíli dovolenou, tak doufejme, že se opět brzy vrátí. Dopoledne a vlastně celý dnešní den budou doznívat včerejší konstelace, odpoledne už zaznamenáme změny a nové jiné energie. V 11 hod 29 min vstoupí Luna do znamení Štíra a k večeru se dostane do opozice na Urana v Býku a zároveň projde trigonem na Lilith v Rybách. Některé hluboce uložené nevědomé bolesti a programy, které uzrály k léčení budou vyneseny na světlo vědomí, může to týkat bolestí z dětství, vztahových vzorců a i vztahu k sobě. Merkur je retrográdní a pomalu se vzdaluje od Marse ve znamení Lva. Odpoledne utvoří kvadrát na Lunu ve Štíru a kvadrát na Uran v Býku, opět je na scéně velice výbušná konstelace, v těchto energiích se snažme opravdu nic neřešit, zhluboka dýchat a zůstávat v klidu, jak jen to bude možné. Buďme si vědomi toho, že napětí, které můžeme prožívat má své kořeny hluboko v naší minulosti a to, co se děje v přítomnosti je jenom špička ledovce a odraz toho, co se hluboce v nás odehrává. Nedělejme z komára velblouda a raději si jděme zaběhat nebo na procházku nebo se snažme pociťované napětí uvolnit jiným způsobem, který máme vyzkoušený, že na nás funguje. Pokud vydržíme odpolední napětí a nezpůsobíme sami sobě další problém, budeme odměněni. Večer Luna vytvoří velký vodní trigon s Venuší v Raku a Lilith v Rybách, napětí se zcela přirozeně rozplyne a nám odpolední situace najednou přijdou velice vzdálené a budeme se sami sobě divit, co jsme to vlastně řešili. Pamatujme, že jsme lidé, žijeme v dualitě a vše se neustále mění, mějme hluboký soucit s naší lidskostí , s našimi chybami a i s nedostatky těch druhých, kteří nás na naší životní pouti provázejí.


10.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 9.7.2019

Na dnešní den pro nás Vesmír připravil opravdu zajímavé astrokonstelace. Luna je stále ve Vahách a vlastně jako jediná zastupuje vzdušný element, ve Vodnáři ani v Blížencích nejsou v současnosti žádné planety. Merkur ve Lvu se vydal zpětným směrem a je stále v konjunkci s Marsem, některé věci se mohou jako kdyby cyklit a ne a ne se odlepit z místa. Venuše v Raku na 7.st. je v přesném trigonu na Lilith v Rybách a bude nás nabádat k vysvobození našich tužeb, přání a snů, které jsme někde cestou životem pohřbili na dno své duše. Ale ony tam stále jsou a čekají na nás, na své naplnění, uskutečnění, projevení. Tyto sny a přání vycházely z našeho nitra a my jsme je odsunuli jako nepřijatelné z důvodu nepřijetí rodiči, učiteli, společností. A vydali jsme se na cestu ega, ale přání ega nám bohužel štěstí nikdy nepřinesou, ego chce totiž stále více a více, je nenasytné. Jak poznáme přáni ega a přání duše? Ego nás žene cestou necestou k cíli, cestu si neužívá, cíl je jenom další meta k zaplnění vnitřní prázdnoty, duše si užívá cestu a cíl se může i měnit, není tak důležitý jako cesta sama. Kolem poledne vytvoří Luna na 17 st. Vah kvadrát se Sluncem a Severním lunárním uzlem v Raku,zároveń bude i v kvadrátu na Saturn a Jižní lunární uzel v Kozorohu. Slunce a Severní lunární uzel tvoří opozici na Saturn a Jižní lunární uzel v Kozorohu. To může přinést dost napětí ve vztazích, pokud se ale budeme ochotni podívat pod pokličku současných událostí, uvidíme mnohé skryté motivace, které leží hluboko v našem nitru a možná i stínu. Slunce v trigonu na Neptun v Rybách nám společně tento hluboký vhled zprostředkovávají a vnáší jasno do našich motivací a záměrů, mohou osvětlit i to, proč sami sobě často házíme klacky pod nohy nebo sami sebe sabotujeme, odkládáme důležité věci a zabýváme se malichernostmi. Někdy to nemusí být pohled příjemný, ale bude pravdiví. A pro nás platí : Hledej pravdu a ona tě osvobodí. Sebeklam, klam a iluze ještě nikoho ke štěstí nepřivedly, ale upřímné poznání a touha věci uvidět v pravdě jsou zdravým motorem šťastného a úspěšného života. To, co dnes v sobě zahlédneme, nás může překvapit , ale zároveň nám dát vysvětlení a odpověď. Buďme proto odvážní a bdělí a hleďme do sebe s očima otevřenýma, zároveń ale i s láskou a soucítěním k našim chybám a omylům, patří k naší lidskosti.


9.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 8.7.2019

Krásný začátek nového a druhého prádzninového týdne přeji. Venuše v Raku nastupuje do sextilu s Uranem v Býku, v kombinaci s opozicí Slunce v Raku na Saturn v Kozorohu a s konjunkcí Severního lunárního uzlu se Sluncem a Jižního lunárního uzlu se Saturnem v Kozorohu to přináší opravdu zajímavé možnosti průlomu v nastavení naší citovosti a našeho vnitřního světa vůbec. Můžeme si uvědomovat různá rodová schemata a nastavení, která sice leží v naší dávné minulosti, ale stále se nám promítají do vnímání našich přítomných okamžiků. Někdy mohou být vhledy a poselství jemná, jindy velice silná a někdy dokonce šifrovaná. Ale jsou tu pro nás připravena a bude záležet jenom na nás, zda je přijmeme, uvědomíme si je a změníme sami sebe tak, abychom to byli skutečně my tady a teď, kdo prožívá a vnímá přítomný okamžik. Pokud se na přítomnost díváme přes různě zabarvená skla minulých skušeností, skutečností a zážitků, nikdy to není skutečná přítomnost, ale jenom její různě posunutá interpretace. Tato konstelace dnes nabíhá, v úterý bude vrcholit a pak ještě doznívat. Dnes v 08.07 hod vstupuje Luna do znamení Vah a projde sextilem s konjunkcí Marse a Merkura v Raku, naše myšlení se opět bude dotýkat hlubokých vnitřních světů ale i rodinných vztahů a situací, které nás mohou i dlouhodobě trápit. Můžeme ale uvidět vše jinak, z jiného místa v nás a to nám opět může přinést průlom a intuiční řešení ale i odhodlání, rozhodnutí a sílu postoupit vpřed. Luna projde ale i kvadrátem na Venuši v Raku, nedejme se zlákat k ostrým výměnám názorů ale ani ke strkání hlavy do písku před zřejmou a viditelnou skutečností, která vyžaduje náš aktivní zásah. Merkur ve Lvu je stále stacionární, od úterý se začne vracet, vrátí se až do Raka a od poloviny srpna půjde vpřed. Některé situace máme možnost nahlédnout znovu a dát jim jiný význam. Nezapomínejme ale stále na to, proč jsme sem přišli, učit se a najít sami sebe. I když dnešní předpověď počasí je spíše zataženo, domnívám se, že dnešní den může přinést hodně světla do vnímání a vidění našich životů, to jak je prožíváme a vnímáme. Pokud se nám zdá, že je toho na nás moc nebo máme strach či nás ovládá jiná ne příliš pozitivní emoce, buďme prostě vděční za to co máme. Nemůžeme totiž cítit vděčnost a strach zároveň. Cítit a uvědomovat si vděčnost je velmi jednoduchá pomůcka, jak projasnit naše myšlení a vidění světa a reality, která nás obklopuje. Přeji nám krásný nový týden.


8.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.