Hromnice – Imbolc – 1.2. svátek světla 2.února se říká – na Hromnice o hodinu více.

V lidovém křesťanství se Hromnice staly důležitou oslavou příchodu jara, podobně jako keltský předkřesťanský svátek Imbolc. Svátek je spojen s ochranou před bouří a ohněm, jak napovídá jeho název – Hromnice.

Dříve se dávaly zapálené svíce tzv. Hromničky do oken a měly tak chránit domácnost. Na Hromnice se tradičně sklízel betlém a stromek. S příchodem křesťanství byl nahrazen původní výraz Hromnice v katolický svátek Uvedení Páně do chrámu, dříve též očišťování Očišťování Pany Marie. Den připomíná v evangelií, kdy Ježíšova matka přinesla podle židovského obyčeje 40. dne po narození do jeruzalémskému chrámu, aby jej zasvětila jako prvorozeného Bohu.

AlliRose, linka č.8

Hromnice – Imbolc – 1.2.

 Jak vidím rok Ohnivého Kohouta

Toto období nastupuje zítra 28.1. 2017 a končí 15.2. 2018. Při psaní tohoto článku se usmívám, protože sama jsem v tomto znamení a já, jako Kohout s Kohoutem, to bude legrace. Ohnivý Červený Kohout patří z čínských znamení mezi nekonfliktní a dobrosrdečná znamení.Co Kohout přinese? 

Vítězství, slávu a úspěchy. Bude si velice vážit své rodiny, kterou bude hýčkat a opatrovat. Kohout vám přinese nové začátky nejen v rodinných konstelacích, ale i v úspěších v práci, přinese nové výzvy. Co je o mně známé. Typický kohout vstává za svítání, aby se mohl o všechny postarat, má organizační schopnosti. Je hrdý i cílevědomý nezávislý i neústupný. Většinou ho nikdy nemine pracovní úspěch.

Slabostí Kohouta je jeho nedůvěřivost Tak jsem lehce nastínila, v jakém duchu se ponese. V roce Kohouta je možné častěji než obvykle očekávat přírůstky do rodiny. Zdraví : Můžete se těšit z dostatku fyzické energie. Šťastná čísla jsou 7 a 6. Kameny  - Ametyst a Topaz.

Která znamení se ke Kohoutovi hodí. Pes, Prase, Kůň, Tygr, Drak Had a Vůl je ve spojení s Kohoutem velké ANO 

Ke Kohoutovi se nehodí:  Opice  Koza  Kočka  Krysa

Zítra tedy vstupujeme do roku Červeného Ohnivého Kohouta a my Kohouti vám přinášíme odvážnost, nadšení, lásku, pohodu a harmonii do vašich domovů.

Tento rok by měl být rokem hojnosti. Dnešní den se loučíme s čínským znamením, rokem Opice. Zítra ráno zakokrhá KOHOUT a ohlásí svojí vládu. Věřte, že vám do vašeho života přinese řád lásku a hojnost zabezpečení.

Krásný nový rok vám přeje Alli Rose - čínské znamení Kohout.

Jak vidím rok Ohnivého Kohouta

Moc děkujeme za dary a krásný dopis...

Vážená a milá Alenka- AlliRose...

Přijměte prosím můj srdečný dík za nejen krásné,ale i poučné video.

Musím se přiznat, že "závidím" Vám velice, tu kouzelnou knihovnu a těch knih,jichž jsou plné police.

Pozdravujte toho útulkového pejska, kterému se nejvíce  po páničkovi stejská. A Vašemu oblíbenému číslu šest přeji, ať jeho působením se samé dobré věci dějí.

Aby každému přineslo dobrou zvěst a také aby každý věděl, že svým životem vytváříme předěl a že každý bojovat musí na vlastní pěst.Posílám též malou pozornost útulkovým pejskům pro radost a nechť jim v krku neuvízne kost.Řekněte prosím Vašemu psímu mazlíčku, že má nejmoudřejší a milou paničku...

Myslím si,že on o tom ani neví, že je prvním pozemšťanem, který si zde na této zemi žije jako v nebi.

Srdečně Vás zdraví M

 

Moc děkujeme za dary a krásný dopis...

V roce 2015 jsem natočila své video Alli Rose – medium, kde popisuji, že mě inspiruje Bůh.

Zní to divně, že ?  Rozhodla jsem se již v roce 1993 vést první bezplatné semináře. Inspirací pro jejich konání mi byly myšlenky obsažené v knize od L. L. Hay, Miluj svůj život a též moje zkušenosti nabyté dlouholetou praxí.  Mým cílem bylo, „nastartovat“ vás, jak jinak pracovat s vlastní myslí, jak využít její ohromnou moc a sílu. 

Myslím, že se můžete těšit na nové informace, které vám budou pomáhat ve všech oblastech vašeho života.  Naučím vás, jak urychlit dosažení vašich přání, jak si správně přát, jak se stát sám sobě léčitelem.  Vše bude realizováno on line živě na Fb Kartářek Plus  Tématicky k tomuto záměru použiji citát Dr. Ihaleakala Hew Lena.  „Pokud jste nejprve sami sebou, nemůže vám být odepřeno nic, co je pro vás dokonalé, celistvé, úplně a správné. Jste-li sami sebou, zažíváte přirozeně dokonalost prostřednictvím Božských Myšlenek, Slov a Skutků.

Přenecháte-li svým toxickým myšlenkám přední úlohu, zažíváte automaticky nedokonalost ve formě nemoci, zmatku, trpkosti, deprese, posuzování a chudoby.“ 

Vaše AlliRose, linka č.8

 

AlliRose

Jak vidím rok 2017

Minulý rok 2016 jsme měli možnost zbavit se karmických pout a zátěží. Co jsme léta hromadili, čím více věcí jsme měli, tím více jsme se cítili nespokojeni. V roce 2016 se rozcházeli více než obvykle lidé ať na bázi partnerské nebo pracovní, z kulturního a společenského života "odešlo" mnoho známých osobností. Mnoho lidí přišlo o život i při ozbrojených konfliktech a útocích, při různých katastrofách a podobně.
Rok 2017 je takovým restartem. Začíná vibrací 1 - nové začátky. V tomto roce budeme všichni směřovat sami k sobě, k vlastním poznáním. Tím, že najdete spokojenost sami v sobě, můžete ji dávat i ostatním. 
 
Pokud se snažíte ostatním dávat na úkor sebe a svých potřeb, bude vás to čím dál víc vyčerpávat.
To je ten restart. Nejdříve se musíte učit mít rádi sebe a potom můžete mít rádi ostatní. Vaše okolí to pocítí a bude vaší pozitivní energii
 /i nevědomky/ opětovat.
 
Přestaňte se hodnotit , kritizovat, pište si každý den to pěkné, co jste prožili a děkujte za to, co máte.
 
Žijeme automaticky, mnohé považujeme za samozřejmost, že máme např. oči, nohy... 
V dnešním uspěchaném čase, například až přijde nemoc, jsme donuceni zastavit se a přemýšlet o všem jinak. 
 
Nic není zadarmo. Měli bychom se v tomto roce na sobě pracovat, abychom se dostali k poznání a uspokojení vnitřního JÁ. 
V letošním roce naváže mnoho lidí citové vazby, více žen otěhotní, může změnit pracoviště .
V tarotových kartách číslo 17 představuje Hvězdu. Už sama o sobě je hvězda symbolem úspěchu a štěstí.
Hvězda by tedy do roku 2017 měla přinést štěstí, hluboké naplnění, zhojení ran a je vaším vnitřním kompasem na životní cestě z nebezpečí do klidného přístavu. Je k tomu však potřeba vaše víra.
 
28.1. 217 vstoupíme do ČÍNSKÉHO ROKU OHNIVÉHO KOHOUTA. Budeme nuceni snižovat naše ego, kohout však má rád pořádek, rodinu a zázemí.
Protože já jsem Kohout a vím, že je někdy těžké se mnou vyjít. Už od brzkého rána mimo jiné mluvím a mluvím.  Přes den musím mít neustálý přehled kde kdo je, stejně jako má kohout o svých slepicích.
Věřte, že nikdy není pozdě na lásku, na změny při naplňování našich cílů. Bude záležet pouze na našem přístupu . Nečekejte, že to za vás někdo udělá. Hodně štěstí, při vaší seberealizaci.
Jak vidím rok 2017


Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Kartářky Plus Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kartářky Plus Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Kartářky Plus Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.