Astrokonstelace 17.7.2019

Přeji krásné středeční ráno. Jaké byly zážitky ze zatmění měsíce ? Bylo nádherně vidět, obloha byla jasná. Dnes budou včerejší astrokonstelace ještě doznívat, ale jenom dopoledne. Kolem poledne se Luna přesune do znamení Vodnáře a energie se změní, na obloze bude alespoň jedna planeta ve vzdušném znamení, což přinese závan svěžesti a lehkosti. Hned po svém vstupu do Vodnáře projde Luna opozicí na retrográdní Merkur ve Lvu, některá témata jsou prostě úporná a budou se k nám vracet, nicméně Luna ve Vodnáři je schopná je brát s nadhledem a s vírou v dobré konce. Všichni si potřebujeme po minulých náročných konstelacích odpočinout, znovu se nadechnout a brát život s lehkostí a humorem. Humor je úžasná věc, napadá mě jeden citát od Remarqua : "Neberte život moc vážně, stejně z něho nevyváznete živí." I když i tento citát je hodný zamyšlení, někdy žijeme i během života tak, jako kdybychom ani živí nebyli. Nedotýká se nás nádhera světa kolem, žijeme v zajetí myšlenek a tělo, jeho smysly a vůně života nám nějak proklouzávají mezi prsty. Nedopusťme to, vždy je na co se dívat, co obdivovat a co vychutnávat. Byť by to byl úsměv dítěte, vůně květiny, zpěv ptáků, svit Luny nebo západ Slunce. I mraky na obloze a déšť mají svoji poezii. Luna odpoledne projde i kvadrátem na Uran v Býku, víme všichni moc dobře, kde nás bota tlačí a že změna je nutná a nevyhnutelná. Nemusíme ji udělat hned, když se na to necítíme. Ale je dobré to mít na paměti a pohybovat se tímto směrem. Každý z nás to má jinak, ale společné je to že víme, že změnu nepřijmout a neudělat už prostě nějak není možné. Ko nechce býti veden, musí býti vlečen. Pokud se změně vzpíráme, způsobujeme si tím zbytečné utrpení a vlečení, pokud jim jdeme naproti a uděláme alespoň jeden krok, Vesmír ji udělá tisíc k nám. Tato doba je kouzelná v tom, že přichází stále nové a nové energie, abychom je ale mohli vnímat a přijímat, je potřeba propustit ty staré. Luna ve Vodnáři je dobrá i pro úklid, ukliďme tedy ve svých myslích a duších a odevzdejme vše nepotřebné do Světla. Uvolníme si prostor pro nové.


17.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 16.7.2019

Krásné úplňkové ráno přeji. Dnes vyvrcholí úplňkem a zatměním Luny procesy, které se připravují už dlouho. Slunce odešlo již z opozice na Saturn a Pluto v Kozorohu, dnes ve 23.38 hod se dostane do opozice na Lunu a na 24. st. nastane úplněk. Tento bude silný nejenom pro předcházející opozice Slunce na Saturn a Pluto, ale i tím, že od 22.01 hod do 00.59 hod následujícího dne probíhá částečné zatmění Luny pozorovatelné při dobrém počasí i na našem území pouhým okem. Otevřeno bude mít ale i třeba Štefánikova hvězdárna v Praze nebo Planetárium v Brně a Ostravě. Maximální fáze zatmění proběhne ve 23.30 hod. Osa Rak - Kozoroh souvisí s domovem, rodinou, city kořeny, rodem, hmotným zabezpečením ale i prací. Od těchto témat se budou odvíjet naše úplňkové pocity a vjemy. Budou velmi hluboké, neboť Venuše v Raku je v konjunkci se Severním lunárním uzlem a v trigonu na Neptun v Rybách. Povede nás to velmi hluboko do naší duše, mohou se vynořovat zasutá témata, jejichž řešení jsme v průběhu života tak nějak odkládali. Úplněk ve spojení se zatměním Luny vždy vede ke konfrontaci s vlastním ale i kolektivním nevědomím a Stínem. Což nebývá moc příjemná záležitost, ale za podpory tranzitu Venuše v konjunkci se Severním lunárním uzlem v trigonu na Neptun v Rybách může vést k trasformaci Stínu, k jeho přijetí, integraci do vědomí a k osvobození se z jeho područí. Naše moderní společnost odsunula do stínu hodně témat, která se týkají přirozeného běhu života jako je třeba smrt, nemoc, chudoba, neúspěch. Ale i našich přirozených tělesných funkcí. Z toho vyplývají pocity viny a studu které se mohou vyjevit ve světle poznání jako zcela nesmyslné a nepřirozené. Odkaz tranzitu a astrokonstelace Venuše vede k poznání, že za vším stojí Láska, která spojuje, léčí a transformuje, rozpouští strach, obavy, beznaděj a frustraci. Vede nás zcela přirozeně k přijetí a k odpuštění. Těm druhým, ale i nám samotným. K tomu se váže téma sebelásky, sebeúcty a sebepřijetí, pokud se opravdu dokážeme přijmout takoví, jací jsme, nemůžeme projektovat naše nepřiznané stíny na druhé lidi a situace. Vždy budeme vědět, že to, co se děje, je tak nějak v pořádku, i když se nám to třeba nelíbí. Pokud budeme znát sami sebe a budeme žít sami se sebou v klidu a míru, budeme tak žít i navenek a přirozený běh života nám nebude způsobovat strachy a obavy, někde hluboko uvnitř sebe prostě budeme vědět, že všeho do času, co přišlo, opět odejde. Ať je to dobré nebo špatné. Prvním zákonem Vesmíru je změna a svět se neustále mění a my také, jenom síla Lásky a jejího spojení zůstává. Tak si užijme dnešní den směrem k hlubokému poznání a přijetí sami sebe s tím dobrým i tím méně dobrým, patří to prostě k nám, jako ke dni patří noc a ke Slunci Luna.


16.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 15.7.2019

Přeji krásný začátek nového týdne. Luna dnes v noci po jedné hodině ranní vstoupila do znamení Kozoroha, zítra těsně před půlnocí ve 23.38 hod nastane úplněk spojený s částečným zatměním měsíce. Energie jsou velmi zvláštní, něco nás táhne hluboko dovnitř směrem k našemu Stínu a konfrontaci s ním. Žijeme v dualitě a tak nejsme a ani nemůžeme být dokonalí. Mám své kladné, ale i stinné stránky, jsme lidé. To jak dokážeme pracovat se svými stinnými vlastnostmi a jak je vnímáme často určuje míru schopnosti vnímat barvy života, naše prožívání partnerských, rodinných, ale i pracovních vztahů. Barev je také celá paleta, stejně jako našich vlastností. Nemůžeme projevovat stále jenom kladné vlastnosti, to nejde, to by plátno našeho života zůstalo bílé. Potřebujeme všechny barvy, abychom namalovali krásný obraz. To jak dokážeme vnímat stinné stránky života i lidí, odpouštět sami sobě i ostatním, určuje barevnost našeho života i schopnost se vyjádřit a namalovat svůj vlastní originální obraz individuální životní cesty. Slunce v Raku pomalu odchází z včerejší opozice na Pluto v Kozorohu, úleva ale přichází velmi pomalu. Něco je vytahováno z hlubin naší bytosti a transformováno ve světlo. Možná bychom to mohli nazvat přijetí vlastního stínu, když to uděláme, možná se stane zázrak a my v té nedokonalosti přijmeme i ostatní takové, jací jsou, Nebudeme mít žádnou potřebu je předělávat a měnit, budeme se naopak těšit a radovat z jejich odlišnosti a krásy obrazu jejich životní cesty. kolem poledne se Luna v Kozorohu dostane do trigonu s Uranem v Býku, následně do sextilu s Lilith v Rybách ale i do kvadrátu s retrográdním Chironem v Beranu. I to jsou konstelace, které mají silný transformační účinek na naše prožívání a vidění skutečnosti. Mohou z nás smýt lpění na starých křivdách a zraněních a to nejen na našich vlastních, ale i těch, které se vinou rodovými liniemi jako červená nit po celé generace. Tak silný transformační potenciál má nadcházející úplňkový čas. Asi nejlepší bude se celému procesu jenom oddat, pozorovat ho a zůstávat co nejvíce uvnitř a v klidu. Zamysleme se i nad tím, jak umíme dávat a přijímat, jaké jsou naše motivace u obou stran této mince. Dáváme z radosti nebo strachu, že když to neuděláme budeme opuštěni? A dáváme také sami sobě? A tím se dostaneme i k dalšímu tématu zítřejšího úplňku, k sebepřijetí, sebelásce a sebeúctě. Dokážeme se opravdu přijmou takoví, jací jsme?


15.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 14.7.2019

Krásné neděli přeji, včera nám i přírodě bylo dopřáno něco málo deště, pršelo ale jak kde a to i v rámci jednoho města nebo místa. Dnes je stále Luna ve znamení Střelce a stále doznívá pozitivní energie jejího potkání se s Jupiterem. Na obloze nic méně stále dominuje osa Rak - Kozoroh. Slunce v Raku se dnes dostává do přesné opozice na Pluto v Kozorohu, dnes kulminuje proces, o kterém jsme si v předcházejících dnech povídali. Buďme bdělí a pozorujme to, co se děje uvnitř nás ale i vně nás, zprávy mohou být někdy velice subtilní a zašifrované, někdy naopak nepřehlédnutelné. Jisté je jenom jedno, že nám nesou podstatné informace o změně, kterou ale potřebuje uskutečnit každý z nás uvnitř sebe. Je docela možné, že jsme z toho vnitřního přetlaku již unaveni a tak prostě odpočívejme. Nakonec je neděle. Na obloze máme teď pět retrográdních planet, Merkur, Saturn, Jupiter, Pluto a Neptun. Můžeme mít pocit, že se vracíme a nebo se točíme v kruhu a nic moc se dopředu nehýbe. Ale to je jenom zdání, prvním zákonem Vesmíru je změna. Některé změny probíhají vně, jsou elektrické a mají povahu jing, některé změny mají charakter magnetický, jinový a probíhají hluboko uvnitř nás samotných. A zrovna to se teď děje. Někde v hlubinách naší bytosti se vyvazujeme z nevědomých pout, která neseme možná celé generace a možná o nich ani nevíme. To, že o nich nevíme, ale neznamená, že nejsou. Proces připomíná situaci zapomenutého, kdožví kde zapadlého semínka, které celé roky neklíčí, nemá vhodné podmínky. A pak se něco stane, vítr nebo voda přinese půdu a semínko najednou vzejde a roste. A zrovna tak v nás rostou nové možnosti, příležitosti, nová vidění světa. Ale navenek se nic neděje. Ale každá opravdová změna přichází zevnitř. Možná si můžeme klást otázku jak tento proces podpořit? Odpověď je opět velmi jednoduchá, nepřekážejme mu. Egem, myšlením, panikou a snahou tlačit vodu do kopce. Jednejme intuitivně, choďme hodně do přírody, meditujme, odpočívejme, věnujme se nějaké prosté kreativní činnosti jako je třeba práce na zahradě, malování, vaření. Buďme ale přítomni v té činnosti, netoulejme se myslí Bůh ví kde. Je to prosté, nicméně účinné. Budeme mít radost, z toho co vytvoříme a dílo se nám povede.Buďme trpěliví a užívejme si i tuto kvalitu času, ona své ovoce časem vyjeví. Stejně jako leknín vykvete na hladině, tak i to co se teď v nás děje vykvete do jiné a šťastnější kvality našeho života.


14.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 13.7.2019

Krásné sobotní ráno přeji, i když den má být deštivý i tak si ho můžeme udělat hezký. Luna je dnes ve Střelci a potká se s Jupiterem, což v nás může odstartovat nová rozhodnutí k činům a akcím vedoucí náš život k vetší autenticitě, naplnění našeho jedinečného potenciálu a z toho vyplývajícího prožívání radosti na cestě samé bez ohledu na výsledky našeho snažení. Pokud naše činy povede Srdce a Láska, nemůžeme vlastně nikdy prohrát, neboť cesta sama je nám již odměnou. Na obloze stále dominuje opozice Slunce Pluto z Raka do Kozoroha, která bude kulminovat 16.07.2019 úplňkem v Kozorohu, bude mimořádně silý, neboť se k němu přidá ještě částečné zatmění Luny, které bude viditelné i na území Čech. Osa Rak Kozoroh je dominantní již dlouhou dobu a přináší nám nesčetné konfrontace týkající je naší rodiny, rodu, neřešených témat vlastní identity, nastavení a vnitřního směřování, konstelace jsou ale vždy vyvažovány řešeními dávajícími naději a možnosti pozitivních změn. Ta dnešní je ve volném trigonu Marse a Merkura z Lva na Lunu a Jupitera ve Střelci a planet v Raku k Neptunu a Lilith v Rybách. Bolest může být vždy prostě propuštěna a uvolnit místo novému Životu, jenom je potřeba to uvidět a oddat se proudu Života, který spočívá v neustálých proměnách a změnách, největší utrpení si způsobujeme sami prací své mysli a neustálým hodnocením prožitých událostí. Merkur je ale retrográdní a povede nás zcela přirozeně opět k otázce a "Nemohlo to být i jinak?" Nevinná otázka položená nám samým ve správný čas může způsobit průlom v našem vidění a může nás tak zbavit i dlouze se vlekoucího utrpení, které je často maskováno obrannými postoji různého charakteru. I ty je potřeba odložit, abychom se dostali ke své autenticitě, někdy to je složité, neboť obranné mechanismy jsou zároveň i rodovými programy. Jsou rody, kde se problémy zametají pod koberec, v jiných se potlačují a nepřiznávají a vše je musí být navenek dokonalé. Jinde se bouřlivě ventilují a nafukují. To vše je potřeba uvidět a hledat Pravdu, která se za postoji skrývá a tu osvobodit. Luna v konjunkci s Jupiterem ve Střelci nám bude určitě velmi nápomocná, je jenom na nás, jak tuto šanci využijeme. Jednoduché řešení je se rozhodnout pro prožívání štěstí ať se děje co se děje a pro odevzdání se. Nemůžeme nikdy vše vědět, ale můžeme vpodstatě stále prožívat Lásku, neboť tou opravdu Jsme.


13.7.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.