Super úplněk v Býku

V pondělí přesně v 14.52 hodin nastane super úplněk., při kterém se Měsíc po 68 letech ocitne nejblíž k Zemi.

Tato astrologická konstelace bude probíhat na ose znamení Býka a tajemného Štíra, kterému vládne pán podsvětí, Pluto.

Proto tento úplněk bude jakási sonda do naší psychiky, posvítí si totiž i do pomyslných tajemných koutů, a odhalí náš podvědomí strach, například z nemoci, ztráty partnera, majetku.

Abyste nepodlehli depresi, vyrazte ven na procházku, protože znamení Býka je úzce spjato se zemí. Příroda ukládající se k zimnímu spánku totiž na vaši psychiku zafunguje jako blahodárný balzám!

Pokud se chcete dozvědět, co konkrétně Vám přinese úplněk a jakou oblast života ovlivní, volejte Natalku!

Natálka

Tel:  906 420 300 - linka č. 4
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska:  0900 699 234 - linka č. 4
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)

Poznejte svoji budoucnost pomoci numerologie, kyvadla a karetSOBOTA 19.11.2016 OD 9-12 HODIN. TEPLICE 
PROVÁZET VÁS BUDE AlliROSE- můžete znát z online linky KARTÁŘKY PLUS, NEBO Z INTERNETOVÉ TELEVIZE,JAKO ALENKA - APOLENKA.
VSTUPNÉ - 3 KONZERVY PRO KOČIČKY NA OSOBU.
PŘIHLÁŠKY +420725845992. NEBO KARTARKYPLUS@GMAIL.COM

VÍCE ZDE:

https://www.facebook.com/events/1181774001908338/

Poznejte svoji budoucnost pomoci numerologie, kyvadla a karet

Novoluní ve Štíru

Tak dnes bude opravdu zajímavý den, ve znamení Štíra nám pobývají tři planety Slunce, Luna, Merkur a Lilith. Luna se potká v 18.39 hod se Sluncem a nastane novoluní na 07 stupni a 44 min Štíra hned vedle Merkura na 9 stupni Štíra. Znamení Štíra signuje naše hloubky, podvědomí, nevědomí, skryté emoce i myšlenky, tajemství, naše stíny, naše potlačené emoce ale někdy i sílu, vztah k majetku, sexualitě, dětem.

Tato temata se objevi na scéně našeho života,vlastně se již objevovala celý minulý týden, ale dnes můžeme nahlédnout trochu pod pokličku a uvidět neviděné, ucítit potlačené a bolavé. A toto můžeme také láskyplně přijmout a obejmout, vnést a integrovat do vědomí. Nemusíme s tím bojovat, stačí uvidět a přijmout, obejmout se, pochválit se a umravnit rozum, který možná bude mít tendenci nás bičovat nesmyslnými nároky a požadavky na dokonalost, která neexistuje, bude v nás vyvolávat pocity viny za chyby a selhání, kterých jsme se dopustili. Ale nic takového není potřeba, vina nic nespravi, jenom nás přivede do zoufalství, které nikomu a ničemu nepomůže.

Můžeme přijmout zodpovědnost, to už je jiná, konstruktivní energie, která nás povede k nápravě a na základě které se můžeme učit moudrosti, rozlišování a můžeme zkušenosti zúročit v moudrém novém chování a jednání. Neptun v Rybách je v trigonu na Merkura a tak bude na nás, co si vybereme, zda roli oběti nebo hlubokého soucítění s námi samými i s těmi druhými. Uvědomme si, že vždy děláme to nejlepší co v dané situaci umíme a že to není vždy to nejlepší to se dozvíme až později, proto je tak důležité soucítění a odpuštění, které nás může přenést přes všechna minulá bolavá témata a dovolí nám se radovat v přítomnosti a tím si i tvořit šťastnou a naplněnou budoucnost.

Dalšími důležitými tematy bude sebetrestání, sebeláska, sebepřijetí, sexualita, podporování a milování sebe sama takového, jaký teď zrovna jsem. Zvolme Lásku, která tady je vždy přítomna a prosvětleme jí temná zákoutí naší duše, uleví se nám. 

Přeji nám inspirující a láskyplnou neděli. 

S láskou Jana Sofie

Novoluní ve štíru

Novoluní ve Štíru, Samhain, dušičky, Památka zesnulých...

Máme před sebou nejen nedělní Novoluní ve Štíru, ale následovat bude jeden z mála dnů v roce, kdy se dle tradice Keltů otevírá po setmění opona mezi světy, a my máme příležitost setkat se na duchovní úrovni s našimi předky..Pro Kelty znamenal Samhain, potažmo 31.říjen a 1.listopad ale ještě něco jiného, byl to pro ně začátek nového roku.

Do tohoto data muselo být z polí a stromů vše sklizeno, dobytek a ovce byly zahnány z pastvin do stájí.

31.října se porážel dobytek, maso se nakládalo a sušilo na zimu.

Poté se shromáždil celý kmen okolo oltáře, ke kterému každý položil obětní jídlo.

Po setmění okolo svých příbytků rozsvítili svíčky, aby duše předků našla cestu domů, a ke stolu pro „hosta z druhé strany“ přichystali židli.

Oblékli se do bílého roucha, ozdobili se slámou, ale záměrně volili převlek opačného pohlaví, aby zmátli zlé duchy.

Druid, což byl příslušník kněžské kasty, zapálil velký oheň, do kterého naházeli kosti i různé pokrmy, a provedli oběť bohům přírody, dle pověstí to bylo nejmladší zvíře kmene, aby měli dostatek hojnosti v dalších dvanácti měsících.

Do ohňů také házeli různé kameny, které byly označeny.

Reje a taškařice, připodobnitelné k našemu karnevalu, trvaly dlouho do noci, proto se nikomu nedoporučovalo během Samhainu v noci cestovat na koni, protože kůň by se mohl leknout a splašit.

1.listopadu ráno pohazovali podél cest jablka, slámu, ale i alkohol, aby zatoulané kusy dobytka, lesní zvěř a lidé bez domova nepošli hlady.

Popel z ohně byl rozházen po polích, aby jim půda zajistila v příštím roce dostatečnou úrodu.

Z ohniště se vytáhly kameny, a podle jejich vzhledu věštili druidové budoucnost.

Poté Keltové ještě dva dny slavili. Na stole v žádném příbytku nechyběla svíčka, ošatka s jablky, ořechya podzimní zeleninou, mošt, karafa s medovinou, a jeden talíř pro předka, který odešel za světlem.

Před dveře pokládali osvětlený vydlabaný tuřín nebo dýni, ale pouze proto, aby jejích příbytek našli méně movití, kteří během Samhainu chodili od dveří ke dveřím, a každý jim přispěl ze svého stolu, aby také oni mohli oslavit příchod nového roku.

Tuto prastarou tradici, vydlabané dýně a koledování potažmo žebrání přinesli do USA irští přistěhovalci.

Nicméně je nutno dodat jedno zásadní...

Samhain Keltové slavili v den, kdy se Slunce pohybovalo na 15.stupni Štíra, který je přesně uprostřed mezi podzimní rovnodennosti a zimním slunovratem, což letos vychází na 7.listopadu, ale vše zamotalo zavedení pevného kalendáře a zásah církve.

Takže magické rituály můžete provádět nejen tuto v neděli během novoluní, ale i následně víkend, v noci z neděle 6.11. na pondělí 7.11.
VAŠE NATÁLKA - intuitivní astroložka.

SAMHAIN - SVÁTEK VŠECH SVATÝCH, DUŠIČKY

Přátelé a kamarádi, blíží se nám čas Dušiček a pro mnohé z nás je tento svátek Všech svatých hodně citlivou vzpomínkou na někoho, o koho jsme v minulosti přišli.

Je to čas, kdy není každému do smíchu, ale přesto má své kouzlo. Já osobně mám tento svátek ráda - ne, nejsem morbidní, ale znám jeho pravý význam a ráda se o něj podělím s Vámi. Ten význam, který mám na mysli je ten, že tento svátek má hluboké kořeny, ty kořeny o kterých mluvím sahají až ke Keltům, kteří tento svátek slavili a brali ho jako oslavu, nikoli jako utrpení.

Byl to čas, kdy se mohli “setkat” se svými milovanými a být jim na blízku. Slavilo se z 31. října na 1. listopadu a ve starém keltském kalendáři se tímto slovem - SAMHAIN označoval také měsíc listopad, přesněji řečeno první tři týdny tohoto měsíce.

Samhain byl hranicí mezi dvěma hlavními periodami (létem a zimou), pro Kelty byl začátkem nového roku, a byl vnímán také jako doba, kdy se stírá hranice mezi světem živých a mrtvých. Věřilo se, že se duše zesnulých v tento čas vracejí na zemský povrch, a živí mohou navštívit podsvětí. Když byla na začátku 1. stol. n. l. keltská území dobyta Římany, začaly se prolínat keltské a římské zvyky, a ke svátku Samhain se začal slavit i konec úrody.

K symbolům Samhainu přibylo obilí a ovoce. S tímto svátkem jsou spojené mnohé zvyky, kdy například jeden z nich bylo i to, že se protíralo u večeře i pro zesnulé příbuzné. Očekávalo se, že přijdou v tento čas rodinu navštívit. Dalším zvykem pak bylo zapalovat na okně svíčku ve vyřezané řepě a ta měla za “úkol” posvítit na cestu zbloudilým duším. V dnešní době je znám tento svátek jako “Helloween”, a nebudu se tajit, že pro mne tento svátek byl je a vždy bude pojmenován jako Dušičky, Památka zesnulých. Možná i z toho důvodu, že tento svátek má své kouzlo a tak jak je pojato v dnešní době nemá moc společného se Samhainem jako takovým -ta pointa se ztratila.

Stejně jako v současnosti, bylo i tenkrát zvykem, že se lidé převlékali do starého oblečení a malovali si obličeje - to proto, aby se uchránili před zlými duchy i silami a byli v bezpečí. Mám ráda tento svátek a to nejen, proto, že se blíží čas Vánoc, ale hlavně proto, že alespoň v touhle dobu si mnozí z nás sáhnou do svého vlastního svědomí a uvědomí si, čím je tento svátek kouzelný a jaká je jeho hlavní myšlenka. Nemělo by se zapomínat na naše blízké, kteří už mezi námi nejsou a měla by se ctít jejich památka. Právě tento čas je časem, kdy můžeme být našim zesnulým na blízku a projevit jim jejich úctu a zavzpomínat na ně v dobrém. Přeji Vám tedy hlavně v těchto blížících se dnech hodně síly a pochopení.

Stejně tak i uvědomění si, že život je nádherný, tím, co pro nás přichystá a proto bychom si ho měli vážit a zbytečně nekazit kdejakými lumpárnami. Přijměte svůj život s pokorou jako dar a nezapomeňte na své blízké. S úctou a pokorou, MiriamJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.