Čistění organismu od negativních energií.

Stále více lidí po celém světě se zajímá o meditování, stále více lidí touží najít klid, radost a žít zdravě. Stále častěji dostávám otázku, jak se zbavit negativních energií. Zde poskytuji takový malý návod, jak se negativních energií zbavit a jaká doporučení klientům při mé práci dávám.

Stav, který vznikl v důsledku nahromadění negativní energie, se někdy může projevovat bolestmi a dalšími nepříjemnými projevy.

Cvičení je možno provádět v sedě i vleže, v jakoukoliv denní i noční dobu:

Uveďte se do klidu a polohy, která vám bude nejvíce vyhovovat a zavřete oči. Vizualizujte si svoje tělo od chodidel až k hlavě a svým vnitřním zrakem jej pozorujte, jak získává průsvitnou bělost. Podívejte se dolů na svá chodidla. Všimněte si tmavé negativní energie, která vychází z vašeho těla. Dobře si všímejte, kde se negativní energie na vašem těle nacházela. Představte si v chodidlech na každé noze ventilek-kohoutek, kterým můžete negativní energii z vašeho těla vytlačit. Jakmile všechna špatná energie odejde, uzavřete ventily a otevřete oči.

Břemena, která vás tíží.

Určitě jste si všimli, že při koupeli či sprchování se cítíte odlehčenější. Špatná energie ve formě vzteku či agrese se hromadí v energetickém poli, auře, které obklopuje vaše tělo. Toto pole je tvořeno zejména energií, kterou vyzařujeme. Když se ponoříme do vody, naše aura se stáhne do našeho těla a veškerá energie se z ní vytratí.

Budeme provádět rychlé zbavení se negativní energie následovně: Zavřete oči a vizualizujte si světelné paprsky. Představujte si, jak přijímáte světlo temenem hlavy. Nechte světlo proudit celým vaším tělem. Svým vnitřním zrakem pozorujte, jak světlo smývá tmavé, negativní nánosy-napětí. Nyní stéká temná energie směrem k chodidlům. Sledujte, jak tato energie chodidly odchází.

energie

Přeji vám krásné dny s pozitivní energií.

Kartářka Alenka AlliRose, klapka 8, Kartářky plus.

Kalendář na Září 2018 od Kartářek Plus s.r.o.

Kalendář Září 2018

Vaše Kartářky Plus s.r.o.

PANNA - 24.srpna a 23.září

Člověk narozený ve znamení Panny většinou vše hodnotí podle toho, zda je to dobré či nikoliv. Je to člověk praktického poznání a svůj kritický rozum všude uplatňuje. Mezi její vlastnosti patří kladný poměr ke spořádanosti, píli a houževnatosti. Pokud bych si vybírala člověka na odpovědnou pozici, upřednostnila bych právě lidi narozené ve znamení Panny též pro jejich oddanost.

Panna - žena - nemá to určitě lehké s muži, kteří hledají srdečnost a něhu, protože obtížně projevuje svoje city. Umí výborně hospodařit, má sklon k čistotě a hygieně.

Panna - muž - se bojí velkých změn. Bude dávat přednost ženám obdařených vtipem a duchem. Ženám, které "umí žít". Souhvězdí Panna.

Element - země.

S tímto znamením je spojena slinivka břišní, zažívací orgány, nervový systém a slezina.

PANNA

Dovoluji si touto cestou popřát všem zrozencům ve znamení Panny hodně štěstí. Vaše věštkyně Alenka, klapka 8.

Kalendář na Srpen 2018 od Kartářek Plus s.r.o.

Kalendář Srpen 2018

Vaše Kartářky Plus s.r.o.

Etiketa kartáře

Toto je hodně ošemetné téma, ale myslím si, že je důležité ho trochu hlouběji poznat ....

Etiketa kartáře mým pohledem

V dnešní době, která přeje duchovním směrům není vždy úplně jednoduché najít takového esoterika, který se chová, tak jak by správně měl. netvrdím, že všichni jsou zlí a neumí jednat s okolím, pravdou však je, že už jsem se několikrát setkala s ne zrovna pěkným chováním.

Proto jsem se rozhodla sepsat několik řádků o tom, jak by měl správný esoterik vystupovat bez ohledu, zda se jedná o numerologa, kartáře, léčitele apod.

Zde je mé dvanáctero etikety kartáře, které dodržuji já:

1. Chráním soukromí klienta.

2. Žádné informace a data, jež mi byly poskytnuty, neposkytuji třetí osobě a považuji je za důvěrné - nechtějte tedy prosím po mne, abych cokoliv někomu dalšímu říkala.

3. Zaujímám nestranný a nezaujatý přístup, neposuzuji klientovo jednání a jeho myšlenky - souzení mne nepřísluší.

4. Mou prioritou je poskytnout radu a najít vhodné řešení situace ne však vyřešení vašeho problému, starostí a přebrání zodpovědnosti za vás.

5. Neprovádím výklad a ani neposkytuji informace o třetí osobě. Pouze pokud je daná osoba v nějakém vztahu ke klientovi a je ve vztahu problém, pak se omezím pouze na poskytnutí těch nejdůležitějších informací nezbytně nutných k pochopení a vyřešení potíží.

6. Nikdy neprovádím nevyžádaný výklad.

7. Zdůrazňuji pozitivní zjištěné skutečnosti, také upozorním, že je i nadále vhodná aktivita klienta. Ten by se neměl spoléhat na hladký průběh událostí bez svého přičinění.

8. Zjištěné méně příjemné poznatky sdělím šetrně - vždy dle situace a klienta. Nerada bych, aby klient, který za mnou přijde pro radu odcházel ještě více v rozpacích, než s jakými za mnou přišel.

9. V oblasti rozhodování s klientem rozeberu všechny možné varianty a poskytnu mu k nim informace, aby se mohl sám svobodně a zodpovědně rozhodnout, která možnost je pro něj nejlepší - nevnucuji však svůj názor.

10. Neposkytuji poradenství osobám, které žádají radu za účelem někomu ublížit či uškodit, nebo by získané informace chtěli použít v rozporu se zákonem - v tomto případě se musíte obrátit na někoho jiného.

11. Nehodnotím kvalitu služeb jiných esoterických poradců. Tak jako já mám své metody práce a zažité postupy, tak i oni pracují dle svého - každý jsme jiný.

12. V rámci objednávání služeb dochází k uchovávání registračních informací o zákaznících v souladu s platnými zákony České republiky. Data jsou chráněna proti zcizení a zneužití. Evidenční údaje zákazníků jsou výhradně používány pro účely specifikované v objednávce a nejsou poskytovány dalším osobám. Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a zneužitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro vypracování karetního výkladu, práci s kyvadlem, či ostatních souvisejících esoterických služeb.


Vaše Lenka MiriamJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.