Konstelace na 10.4.2019

Krásné probuzení do nového rána. Dnes se potkává Venuše s Neptunem na 18.st. Ryb. Přináší nám hluboký vhled do našich schopností, systémů hodnot, skrytých i viděných potenciálů naší duše. Žijeme ho? Nebo si ho schováváme v sobě z různých důvodů, strachu se projevit, obav ze zamítnutí okolím, když budu tím, kým opravdu jsem. Nastal čas sundat všechna naše pozlátka, která jsme si na sebe nalepili, abychom zapadli a cítili se přijmutí. Také je čas objevit a rozpustit bloky a strachy a být tím, kým opravdu jsme, jenom to nám přinese skutečné sebevyjádření a štěstí. Jenom tak budeme opravdoví a autentičtí. Možná se nám do této práce nebude chtít, Luna je totiž celý den ve znamení Blíženců a prochází postupně kvadrátem na Venuši, Neptuna a Merkura. Možná budeme moc mluvit a budeme utíkat od sebe a od těchto vhledů. Ale možná, že ne a najdeme si čas být sami se sebou a poznávat sami sebe a hledat a pátrat v sobě, kde a proč jsme se zpronevěřili sami sobě a jak to můžeme napravit. Jupiter je stále stacionární a nabádá nás také k zastavení se. Ne proto, abychom se litovali, ale abychom se poznali a žili radostný a naplněný život pramenící z naší jedinečnosti.


10.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 9.4.2019

Krásné úterní ráno přeji. Dnes se zastavuje ve svému chodu Jupiter ve Střelci na 25. stupni. Bude stát do 12.04. a pak započne svůj chod zpět znamením Střelce. V době jeho zastavení se i my můžeme cítit najednou jako v pohádce o Šípkové Růžence, určité věci, které nám byly jasné najednou pozbydou jasných kontur a naopak. Čas jako kdyby se zastavil. Jupiter pak započne svou pouť zpět a na té bude až do srpna tohoto roku. Včera vstoupila Luna do znamení Blíženců a dnes se potká s Marsem. Spojí se mužský a ženský princip, můžeme vykomunikovat lehká nedorozumění v partnerském životě. Blíženci vládnou komunikaci a tak pokud máme někde něco vyřídit a odkládali jsme to, směle do toho. Budeme se cítit dobře a lehce tuto věc se nám podaří rychle a dobře vyřídit. Zítra Luna projde kvadrátem s Venuší, Neptunem a Merkurem v Rybách, to už tak snadné nebude. Proto, co můžeme vykomunikovat dnes, neodkládejme na zítra. Slunce je dnes na 19. st. Berana a přibližuje se kvadrátu se Saturnem v Kozorohu, nastane i mezičas pro bilancování plnění úkolů a lekcí života. Tam, kde jsme se snažili, nám bude pomoženo, kde jsme to zanedbali, budeme se muset vrátit a věci napravit.


9.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 8.4.2019

Hezký vstup do nového týdne přeji. Můžeme do něj vstoupit osvěženi a odpočinutí ze sluníčkových, jarních, víkendových dnů. Luna je dnes do 23.15 hod stále ve znamení Býka a tak se do pracovního tempa budeme dostávat asi jenom zvolna. Projde trigonem na Saturn a Pluto v Kozorohu, ke svěřeným úkolům budeme přistupovat zodpovědně a možná i kreativně. Merkur je sice stále v Rybách, ale již se vzdálil od Neptuna a je v sextilu se Saturnem v Kozorohu a my můžeme nalézat novou motivaci i pro ty činnosti a úkoly, které normálně odsouváme nebo je nemáme zrovna v oblibě. V hledání radosti v plnění nutných povinností nás podpoří i aspekt Jupitera ve Střelci s Plutem v Kozorohu. Uvědomíme si, že pokud prostě něco dělat musíme, je lepší se to naučit mít rád, než to neustále odkládat, odsouvat a zlobit se na sebe nebo na svět za to, že to udělat musíme. Takový postoj vede k vyčerpávání energie, frustraci a k nepříjemnému stavu boje sami se sebou. Pokud se rozhodneme změnit postoj a dělat to, co stejně udělat musíme se zaujetím a láskou k vykonávané činnosti, zjistíme, že nám jde daleko lépe od ruky, máme ji dříve hotovou a možná jsme vymysleli i nějaký nový a jiný způsob, jak ji vykonávat. Mějme krásný nový týden.


8.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 7.4.2019

Krásné nedělní ráno přeji, určitě bude. Planety na obloze jsou nám příznivě nakloněny a tak si určitě prožijeme nádhernou neděli. I předpověď počasí vypadá slibně, co více si můžeme přát. Luna je dnes celý den ve znamení Býka, měli bychom se zajímat o své tělo, domácnost a klid a pohodu v ní. Projde sextilem s Venuší a Neptunem v Rybách, Merkur si nechá na zítra. Naslouchejme dobře svému tělu a věnujme mu pozornost, pečujme o sebe a soustřeďme se na naši vitální energii. Každé tělo je jiné a potřebuje něco jiného, je důležité mu naslouchat intuicí a srdcem, hlava nás tady jenom svádí na scestí. Informací je hodně a často si protiřečí. Merkur v Rybách je dnes v sextilu na Saturn v Kozorohu a nám nějak dojde, že hlas intuice je rozumu nadřazen, on je jenom její výkonná složka. Proto si udělejme čas na své tělo, namasírujme ho, popovídejme si s ním, uvidíme, že se nám odmění svěžestí a zvýšenou vitalitou. Často upadáme do vyježděných kolejí, buďme proto i k potřebám těla citliví a vyhovujme jeho měnícím se potřebám. Zachovávejme si bdělost a buďme se svým tělem ve stálém kontaktu, umožní nám to prožívat plně to co je tady a teď a netoulat se minulostí a ani budoucností. Dopřejme si také hojnost odpočinku, spánku, meditaci, cvičení, jógu a vše, na co budeme mít zrovna chuť. Naše společnost je hodně orientovaná na výkon a mentální energii, kterou nadřazuje všemu. To vede ke stresu a mnoha civilizačním onemocněním. Ale tělo má svoji vlastní inteligenci, slouží nám a je s námi pořád, zaslouží si proto naši laskavou péči a pozornost. Neovládejme ho tedy myslí a ani se moc nezabývejme různými doporučeními z knih, příliš často se mění. Můžeme je vyzkoušet a pokud nám to bude příjemné, řídit se jimi, pokud ne, vyhledáme něco jiného. Pamatujme, že tělo má samo léčící schopnosti a ty naše laskavá péče a komunikace s potřebami těla, bude aktivovat a projeví se to i lepší funkcí našeho imunitního systému. Hezky se dnes opatrujme a buďme zdraví a šťastní.


7.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 6.4.2019

Hezké sobotní ráno přeji. Jaké bylo novoluní v Beranu? Jeho energie budou působit ještě dlouho. U někoho může dojít k viditelným změnám ihned, u jiného se mohla narušit a změnit hluboká nevědomá přesvědčení a změny budou přicházet pozvolna ale budou výrazné a trvalé. Změny vycházející z nevědomí jsou vždy postupné a vyvíjejí se v jakýchsi skocích, to že se dějí poznáme podle toho, že nám přestávají fungovat určité automatické reakce a my můžeme být chvílemi i zmatení. To staré odešlo a nové se ještě nevytvořilo, ale chce to jenom klid a trochu času a vše se usadí. Dnes brzy ráno prošla Luna trigonem s Jupiterem ve Střelci a odstartovala naši radost, kreativitu a odhodlání. Odpoledne po 15.hodině se přestěhuje do Býka, potká se s Uranem a bude v polosextilu s Marsem v Blížencích. V příštích dvou dnech se v nás budou nové procesy ukotvovat a ustalovat, určitě hodně odpočívejme a věnujme se sami sobě, péči o svoje tělo a duši. Dopřejme si hlavně mentální klid, i naše mysl potřebuje odpočívat, meditujme, provádějme relaxační a uvolňovací cvičení. Ale procházka rozkvétající a probouzející se přírodou také přinese své ovoce v podobě pocitu klidu, vyrovnanosti i harmonie.


6.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.