Nic nedokáže udržet manželství naživu uprostřed jedovatých výparů (hádek). Hádky jsou pro partnerský vztah největším zlem, vždy ničí a zabíjí. Lásku zabíjí neustálé stížnosti, sekýrování a kritizování.
K napsání tohoto článku mně inspirovala nelichotivá statistika rozvodů v naší republice a z hlediska mého profesního zaměření i nejčastěji kladená otázka na téma partnerské, manželské a mimomanželské vztahy.
Na toto téma toho bylo jistě napsáno již mnohé, ale rostoucí rozvodovost ukazuje, že další názor bude prospěšný.
Zde je několik postřehů, jak zvládnout hádku ve které jste se ocitli a mnohdy ani nevíte jak. Pamatujte, že odlišné názory nutně neznamenají, že je váš partnerský nebo rodinný život v troskách.
Zamyslete se nad několika kroky co udělat, aby se začarovaný kruh hádky "vypařil".

1. NEVRACEJTE ÚDER
Říká se , že když se dva hádají, třetí se směje. Proč? Protože není účastníkem hádky. Vy třetího u hádky nemáte, tak se do jeho roje pasujte.
Když jeden přestane mluvit a zkusí víc naslouchat, žhavá debata se začne pomalu ochlazovat. Nenechte se proto strhnout k tomu, aby jste stejnou měrou opláceli. Pamatujte, že klid v rodině je víc než vítězství v hádce!

2. BUĎTE EMPATIČTÍ - pokuste se vžít do pocitů druhého
Budete-li pozorně naslouchat, můžete zklidnit napjatou atmosféru. Dávejte si pozor na to, aby jste toho druhého nepřerušovali a nedělali ukvapené závěry. Respektujte jeho pocity a to co se vám jeví jako zlý úmysl, může být ve skutečnosti jen důsledkem jeho nedokonalosti, např. schopnosti se korektněji vyjádřit. Za bodavými slovy se mohou skrývat např. zraněné city, nenaplněné tužby a pod.

3. DEJTE SI ČAS NA UKLIDNĚNÍ 
Hrozí-li, že vybuchnete, raději se zdvořile, bez ironie omluvte a na chvíli odejděte vychladnout nejlépe na vzduch. To neznamená, že by jste před řešením utíkali a měli mít tichou domácnost, ale aby jste se připravili na následující 4. krok

4. DOBŘE SI PROMYSLETE CO A JAK ŘÍCT
Nepromýšlejte dokonale kousavé protiargumenty. Najděte raději slova, která by mohla pomoci utišit zraněné city toho druhého. nebo otevřela alespoň částečně prostor pro klidnější vedení dialogu. Nediktujte mu, jak se má cítit, ale pokorně ho poproste o vysvětlení a poděkujte mu za to, co vám řekl.

5. MLUVTE SMÍŘLIVÝM TÓNEM, NEZVYŠUJTE HLAS
Je-li někdo v rodině netrpělivý, může to vyvolat hněv. Ať už se vás dotkl jakkoli, odolejte touze vracet úderem, sarkasmem či ironií a vůbec ne zvýšeným hlasem. Výčitky (to mohou být ty mírnější) typu "Vůbec ti na mně nezáleží","Jsem tu jen pátý kolo u vozu", "Ty mě vůbec neposloucháš" nechte "prolétnout" hlavou/ušima a místo toho se pokuste  partnerovi v klidu vysvětlit, jak na vás jeho chování působí, že vás zraňuje.
Neomluvitelné je fyzické násilí, nadávky, pohrdavé poznámky, výhružky.

6. BUĎTE OCHOTNI SE OMLUVIT A VYSVĚTLETE, JAK CHCETE SPOR UKONČIT A PODOBNÝM PŘEDEJÍT
Přes doznívající negativní pocity nezapomínejte na Váš hlavní cíl - mít v rodině pohodu. PAMATUJTE. Pokud se s kýmkoli pohádáte, oba prohrajete.
Pokud se usmíříte, oba zvítězíte. Uznejte proto, že i vy máte na hádce svůj podíl. I když jste přesvědčeni, že jste neudělali nic špatného. můžete se omluvit za to , že jste ke sporu nechtěně přispěli. Když se někdo omluví Vám, odpusťte mu. 
 
Na závěr  bych moc chtěla poprosit všechny, kteří žijí v partnerském či manželském vztahu, mějte na paměti, především VY, kteří vychováváte děti - všechny Vaše konflikty a hádky se nesmazatelně vyrývají do jejich myslí a budou je provázet po zbytek jejich života. Života, který jistě bude delší, než ten Váš. Přeji  Vám, aby jste se začali učit řešit spory elegantně, civilizovaně a dlouhodobě žili v porozumění a harmonii. Potřebujete to nejen Vy, ale i my a celý svět!

Vaše ALENKA Apolenka - AlliRose

Rozchod

Minulou sobotu 12.11. 2016 vstoupil Merkur v 16 hod do znamení Střelce a Venuše v 6 hod do znamení Kozoroha, Mars se již ve středu 9.11.2016 v 7 hod přesunul do Vodnáře.

Dnes odpoledne ve 14.52 hod dochází k přesné opozici Slunce ve znamení Štíra a Luny ve znamení Býka na 22 st, nastává úplněk. Tento je zajímavý tím, že poblíž Slunce se na 19 st. Štíra nachází Lilith, to mu dává určitý punc naléhavosti a nekompromisnosti.

Některé věci, postoje, názory, zvyky, prostě vše nepotřebné a zatěžující, na čem ale z nějakého neznámého důvodu lpíme, musíme odložit, rozpustit, ztransformovat, nechat odejít, poslat pryč, prostě je jasné, že dále s nimi prostě už na své cetě životem  jít nemůžeme. Máme k tomu hned tři pomocníky, Merkur ve Střelci nám může dávat svěží a čisté a radostné myšlenky, Mars ve Vodnáři odvahu k činům ve fyzické realitě a Venuše v Kozorohu odpovědnost za své city, plány a za naše směřování do budoucnosti.

S tím vším nepotřebným, co si prostě zcela zbytečně neseme na zádech, v hlavě a v srdci, všechny ty příběhy o oběti, zradě, opuštění, smutku, zoufalství atd, atd...je potřeba prostě skončit, odložit to jako nepotřebnou nevědomou nebo vědomou zátěž a vyměnit je za Světlo, Lilith i Slunce ve Štíru jsou v zajímavém aspektu k Uranu v Beranu, ten prostě dohlíží na odkládání a rozpouštění našeho vědomého nebo nevědomého ulpívání na tom, co nám vlastně škodí, tím, že nevěříme v hojnost a proud, ubližujeme sami sobě a zbytečným hromaděním čehokoliv vlastně v konečné fázi proud hojnosti, radosti a plynutí uzavíráme a stavíme mu překážky. Dnešní den máme možnost mnohé z těchto dějů, které se v nás odehrávají zahlédnout a zvědomit a tím se od nich i osvobodit.

Přeji nám šťastné dívání se....

Merkur

Super úplněk v Býku

V pondělí přesně v 14.52 hodin nastane super úplněk., při kterém se Měsíc po 68 letech ocitne nejblíž k Zemi.

Tato astrologická konstelace bude probíhat na ose znamení Býka a tajemného Štíra, kterému vládne pán podsvětí, Pluto.

Proto tento úplněk bude jakási sonda do naší psychiky, posvítí si totiž i do pomyslných tajemných koutů, a odhalí náš podvědomí strach, například z nemoci, ztráty partnera, majetku.

Abyste nepodlehli depresi, vyrazte ven na procházku, protože znamení Býka je úzce spjato se zemí. Příroda ukládající se k zimnímu spánku totiž na vaši psychiku zafunguje jako blahodárný balzám!

Pokud se chcete dozvědět, co konkrétně Vám přinese úplněk a jakou oblast života ovlivní, volejte Natalku!

Natálka

Tel:  906 420 300 - linka č. 4
(cena 42 Kč/min. vč. DPH)

Ze Slovenska:  0900 699 234 - linka č. 4
(cena 1,60 €/min. vč. DPH)

Poznejte svoji budoucnost pomoci numerologie, kyvadla a karetSOBOTA 19.11.2016 OD 9-12 HODIN. TEPLICE 
PROVÁZET VÁS BUDE AlliROSE- můžete znát z online linky KARTÁŘKY PLUS, NEBO Z INTERNETOVÉ TELEVIZE,JAKO ALENKA - APOLENKA.
VSTUPNÉ - 3 KONZERVY PRO KOČIČKY NA OSOBU.
PŘIHLÁŠKY +420725845992. NEBO KARTARKYPLUS@GMAIL.COM

VÍCE ZDE:

https://www.facebook.com/events/1181774001908338/

Poznejte svoji budoucnost pomoci numerologie, kyvadla a karet

Novoluní ve Štíru

Tak dnes bude opravdu zajímavý den, ve znamení Štíra nám pobývají tři planety Slunce, Luna, Merkur a Lilith. Luna se potká v 18.39 hod se Sluncem a nastane novoluní na 07 stupni a 44 min Štíra hned vedle Merkura na 9 stupni Štíra. Znamení Štíra signuje naše hloubky, podvědomí, nevědomí, skryté emoce i myšlenky, tajemství, naše stíny, naše potlačené emoce ale někdy i sílu, vztah k majetku, sexualitě, dětem.

Tato temata se objevi na scéně našeho života,vlastně se již objevovala celý minulý týden, ale dnes můžeme nahlédnout trochu pod pokličku a uvidět neviděné, ucítit potlačené a bolavé. A toto můžeme také láskyplně přijmout a obejmout, vnést a integrovat do vědomí. Nemusíme s tím bojovat, stačí uvidět a přijmout, obejmout se, pochválit se a umravnit rozum, který možná bude mít tendenci nás bičovat nesmyslnými nároky a požadavky na dokonalost, která neexistuje, bude v nás vyvolávat pocity viny za chyby a selhání, kterých jsme se dopustili. Ale nic takového není potřeba, vina nic nespravi, jenom nás přivede do zoufalství, které nikomu a ničemu nepomůže.

Můžeme přijmout zodpovědnost, to už je jiná, konstruktivní energie, která nás povede k nápravě a na základě které se můžeme učit moudrosti, rozlišování a můžeme zkušenosti zúročit v moudrém novém chování a jednání. Neptun v Rybách je v trigonu na Merkura a tak bude na nás, co si vybereme, zda roli oběti nebo hlubokého soucítění s námi samými i s těmi druhými. Uvědomme si, že vždy děláme to nejlepší co v dané situaci umíme a že to není vždy to nejlepší to se dozvíme až později, proto je tak důležité soucítění a odpuštění, které nás může přenést přes všechna minulá bolavá témata a dovolí nám se radovat v přítomnosti a tím si i tvořit šťastnou a naplněnou budoucnost.

Dalšími důležitými tematy bude sebetrestání, sebeláska, sebepřijetí, sexualita, podporování a milování sebe sama takového, jaký teď zrovna jsem. Zvolme Lásku, která tady je vždy přítomna a prosvětleme jí temná zákoutí naší duše, uleví se nám. 

Přeji nám inspirující a láskyplnou neděli. 

S láskou Jana Sofie

Novoluní ve štíruJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.