Budou-li se Vám tuto noc z pondělí na úterý zdát sny, nepodceňujte je!

Zejména když ve snu :

- Budete utíkat, zamyslete se, zda někomu něco nedlužíte...

- když Vás bude pronásledovat několik lidí, ujasněte si, co je spojuje

- například to budou příbuzní či kolegové, tak zpytujte svědomí, zda jste v minulých dnech v práci nebo v rodině nezapomněli na nějakou povinnost, slib...

- budete-li utíkat od ohně či vody, od zítřejšího probuzení až do noci buďte opatrní, neb Vás tím fáze Měsíce bude varovat před nebezpečím!

Proč Vám to píšeme? Nikoliv proto, abychom Vás vyděsili, ale umožnili Vám předejít možným problémům... Ono se totiž říká, že to o čem nevíme, nemůžeme ovládat, naopak „to něco“ ovládá nás!

Jen hezké sny Vám za Kartářky Plus přeje Natálka

Vědomé a řízené dýchání sate, satori a sati – taoismus

Hranice lidského věku se neustále prodlužuje a počet lidí, kteří se dožívají vysokého věku stoupá. Na druhé straně se v populaci také vyskytuje stále více zdravotních problémů, jež jsme si zvykli nazývat civilizačními: mozkové a srdeční příhody, astma, zhoubné nádory apod. Co dělat pro to, abychom byli zdraví, aktivní a vitální v každém věku? text: Angel Buna foto: Shutterstock.com Zdánlivě je to jednoduché – je třeba vyhýbat se stresu, mít trvalý aktivní přístup k  životu, přiměřeně se v závislosti na věku věnovat každodenní- mu pohybu a  také dodržovat životosprávu, která tělu prospívá.

Vědomé a řízené dýchání sate

 

Pravidelným pohybem zvyšujeme příjem kyslíku, což je nezbytné pro přísun životní energie. Když to však přeženeme a tělo zatěžujeme více, než je zdrávo, protože si chceme dokázat, že to ještě zvládneme, ublížíme si. Do organismu se dostane ještě více kyslíku a  tvoří se tzv. volné radiká- ly, které jsou příčinou dosud neobjasněného přetrvávání svalové bolesti. Právě ta je prvním upozorněním a příznakem nemoci. Nadměrnou tvorbu volných radikálů vyvolanou enormním tělesným cvičením lze považovat za přímou příčinu nemoci....

Článek od našeho bývalého kolegy který u nás pracoval v minulosti na lince č.4

Ing. Angel Buna 

Pokračování zde v PDF 

STÁHNOUT PŘÍLOHU

Štěstí přeje připraveným, tak si přečtěte, jaké nástrahy si pro vás přichystalo úplné zatmění super Měsíce!

Odpoledne, přesně v 14.27 hodin nastane Blue Moon, nebo-li druhý úplněk v tomto měsíci (první nastal 2. Ledna) Protože bude Luna v přízemí, nastane „Super úplněk“, a zároveň nastane i úplné zatmění Luny. Úkolem každého lunárního zatmění je upozornit nás na životní oblast, ve které bychom měli udělat změnu, mnohdy i čeho bychom se měli vzdát, jinak náš život ustrne na mrtvém bodu. Hned ani následné dny ale nic nepodnikejte, pouze si udělejte jasno a takzvaně si připravujte zadní vrátka.

Štěstí přeje připraveným

 

Za čtrnáct dnů totiž nastane zatmění Slunce, což sice zintenzivní náš strach z neúspěchu, ale připomene nám i mnohé sny a přání, a propůjčí i odvahu udělat krok do neznáma. Současně se totiž v asijských zemích odstartuje nový rok, což je vždy ideální čas na nové začátky! Je jasné, že výše popsané se podepíše na vaší náladě.

Emoce nebudou pod kontrolou zejména ohnivá a vzdušná znamení, vodní a zemská znamení zase budou mít problém odhadnout, co je realita a co iluze Tentokrát se totiž skutečně dá napsat, že se jakoby rozplyne závoj mezi světy, pootevřou se pomyslné dveře do minulosti ve formě vzpomínek, ale i do budoucnosti...

Proto je tato středa a zítřejší čtvrtek ideální čas na rituály k přivolání lásky, peněz, ale i odstranění blokád, které v těle zadržují nemoci, ale také předvídání budoucnosti, protože vesmírný kanál informací bude otevřený dokořán 48. hodin. Tak zavolejte našim kartářkám, zejména Alence, Světlaně a Natálce.

Prozradí Vám, co udělat, aby se Vám dařilo v následných dvanácti měsících a bude-li to nutné, uspořádají i rituál na odstranění překážek, které Vám brání v úspěchu, při hledání práce nebo navázání vztahu, nebo zapříčiňují zdravotní problémy.

Jen to dobré přeje Natálka

Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

Dotazovat se na minulé, současné či budoucí situace, zdraví, vztahy, lásku, peníze a další podobné nejčastější věci nemusejí být vždy bez nežádoucích účinků či vedlejších rizik. Jsou ale i situace, kdy karty neodpovídají, a to z několika důvodů.

Rizika a nežádoucí účinky při výkladu karet

NESMYSL

Jestli vám karty při vykládání nedávají smysluplnou odpověď, přestože jste vynaložili veškerý váš um, nebyla vaše otázka jednoznačně položena či správně formulována.

SEBEKLAM

Existují rady, poučení a varování, ale nechceme je slyšet, protože se s našimi představami neshodují.

ZÁVISLOST

Tázající se může stát na výkladu karet závislým. Svá vlastní rozhodnutí přenáší na výklad karet a dochází pak u něj/ní snadno k odmítání vlastní odpovědnosti za svůj život.

VLASTNÍ ODPOVĚDNOST

Zcela byste se měli vyvarovat alibismu, tedy toho, aby jste z karet udělali viníka. Například: "Karty mi přece radily, abych udělal/a to či ono a nedopadlo to podle mých představ, protože já to chtěl/la přece trochu jinak...“. Hned musím vyhledat kartářku, aby mi řekla, kde se stala chyba a aby znovu vyložila A LÉPE !!!

VAROVNÝ VÝKLAD

Pokud vám při výkladu vycházejí negativní prognózy nebo chcete-li negativní karty, mohou při výkladu odrážet jen aktuální situaci.  Nezoufejte! Dobrá kartářka by vám měla říci, že i přes varovný signál, můžete ještě budoucí události vlastním přičiněním pozměnit nebo ovlivnit. Rozhodně je nevhodné a bezvýznamné pokládat opakovaně až chronicky jednu a tu samou otázku dokola, a doufat, že vám vyjde jiná karta. Stejné je to i s požadavkem na přesné určování termínů a časů a problematická je i otázka „Jak brzy/pozdě/do kdy přesně? Každý z nás, na tomto světě, přestože čas byl stanoven a měří nám stejnou měrou, je každým z nás vnímán odlišně. Dva jedinci mohou vnímat stejnou situaci naprosto rozdílně. Dříve než začnete vykládat karty jiným, je dobré se je naučit vykládat hlavně sobě.

DISKRÉTNOST A KOREKTNOST VYKLADAČE

Nikdy nepoužívejte svoje poznatky o „klientovi“ k tomu, aby jste jím/jimi manipulovali. Nikdy tyto informace a poznatky nesdělujte třetím osobám !!! U výkladu karet je dobře být v dobré psychické kondici, citlivý, taktní optimisticky naladěný i shovívavý a diskrétní. Diskrétnost je zákonem pro všechny, kteří přicházejí do styku s osobními informacemi či údaji jiných osob. Není to někdy jednoduché, ale tohoto stavu, optimistického a shovívavého lze v relativně krátké době dosáhnout meditací nebo relaxací.

Vaše - AlliRose

Vítám všechny v Novém roce 2018

Tento rok bude přinášet náhlá rozhodnutí v partnerských vztazích.Velmi náhlá rozhodnutí.
Také budou návraty partnerů kteří dostanou nové šance na nový vztah.
Také se nám bude vracet fantazie,úsměv i ztracené naděje.Všichni se zklidníme a věci i naše mysl se zklidní.
Vítám všechny v Novém roce 2018
Měli bychom si vážit více lásky,nejen v partnerství ale mezi sebou i ve svých srdcí.Láska je magický dar i naplnění.
 
Všem přeji abyste našli správnou protiváhu k sobě a mnoho porozumění.
Vaše Nina.


Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.