Konstelace na 10.2.2019

Hezké nedělní ráno přeji. Dnes máme opět zajímavý den. V poledne vstoupí Merkur, planeta komunikace a myšlení a přemýšlení a vnímání světa do znamení Ryb. Naše myšlení se promění, změní se i místo, odkud nám myšlenky budou přicházet. Merkur ve Vodnáři nám nosil myšlenky odvážné, revoluční, často jsme uviděli věci jinak, více z výšky a z nadhledu Merkur v Rybách nám tuto perspektivu zásadně promění, budeme se dívat na věci v jejich propojenosti a jaksi zhloubi duše, zespod a v širším kontextu hlubších souvislostí a návazností. Často nás myšlenky povedou i do minulosti, abychom ji uviděli jinak a propustili a vyrovnali se s ní tak, že přijmeme její moudrost i zkušenosti a odpustíme případnou bolest. Slunce pomalu opouští Lilith, včerejší setkání bude ještě dnes doznívat ovšem s jinými kulisami. Luna je celý den ve znamení Berana a na konci dne se potká s Marsem a Uranem, které se také k sobě přibližují, ale k jejich tesné konjunkci dojde až příští týden. Průchod Luny je propojí a tak můžeme čekat zajímavé události, setkání, nečekaná překvapení. Na obecnější rovině může dojít k hlubšímu propojení mužského a ženského principu uvnitř nás a k jejich lepší vzájemné komunikaci a souladu. Ve vnějším světě se může stát, že uvidíme v jiném světle např. komunikační vzory mezi našimi rodiči, které se otiskly hluboko do naší duše a podle kterých, ať chceme nebo nechceme, vedeme svoje vnitřní dialogy. A zde může přijít ta proměna. Stelium Mars, Uran, Luna bude v sextilu na Merkur čerstvě se rozhlížející v Rybách a to nám může přinést jiný pohled na situace a i určitý "Aha efekt", který povede k tomu, že si uvědomíme, že máme i jiné možnosti. Tyto vzory můžeme s láskou a hlubokým soucítěním opustit a vytvořit si nové, které povedou k našemu naplněnému partnerskému životu ve sdílení a vzájemné úctě.


10.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 9.2.2019

Hezké sobotní ráno přeji. Luna je celý den v ohnivém a jarním znamení Berana, možná pocítíme něco z blížící se energie jara i ve svých životech. Naděje, nové začátky, energie Slunce a nových možností se s námi určitě dnes v nějaké formě a podobě potká.Merkur je dnes poslední den ve Vodnáři, zítra v poledne přestupuje do Ryb. Energie posledního stupně je vždy zásadní, možná bychom si mohli vzpomenout na věci, které nám dělají radost a víc je uskutečňovat v našich aktivitách. Nenechat se od nich odradit a naopak hledat důvody, proč si je dovolit. Pokud budeme šťastní a klidní my, určitě to přinese dobro i našim blízkým a našemu okolí. Dnes se potkává Slunce s Lilith na 21 st. znamení Vodnáře. Sabiánský symbol tohoto stupně zní: "Schopnost čelit emocionálně zneklidňujícím prožitkům v lidských vztazích silou charakteru a osobní integrity". Toto nás nutí se odrazit od nepřízně osudu, hlavně co se týká emocionálních a vztahových zranění. Slunce je Život a Lilith je Bolest, Slunce má schopnost ji v tento den integrovat, přetavit a rozpustit v nové začátky a příležitosti. Můžeme vše minulé zapomenout a rozpustit a opět se radovat ze života a slovy Shakespeara " neštkat již tisíckrát proštkané". K tomu je opravdu nutný i určitý stupeň osobní pevnosti a integrity. Tu máme ale dnes také k dispozici, zprostředkovávají nám ji tři planety ( Venuše, Saturn a Pluto) v Kozorohu. Myslím, že máme naději prožít velice zajímavý den.


9.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 8.2.2019

Hezké páteční ráno přeji. Do 15.24 hod je Luna stále ve znamení Ryb. Před svým vstupem do Berana projde polosextilem na Mars a Uran v Beranu. Tento aspekt nás vzbudí ze zasněnosti a únavy, která nás provázela poslední dva dny a obrátí naši pozornost zevnitř ven. Luna v Beranu je dynamická, ohnivá, hravá, veselá, plná nových očekávání a začátků. Navečer bude sice v kvadrátu na Venuši v Kozorohu ( která nás bude trochu kárat a umravňovat), ale asi převládne veselejší nálada a my si budeme chtít při pátečním večeru někde "vyhodit z kopýtka". Slunce je těsně před setkáním s Lilith a v polosextilu na Pluta v Kozorohu, to napovídá, že potkání se s bolestí a její následné transformaci se asi nevyhneme, ale asi to bude spíše v zrcadle vnější události. Pokud se něco takového začne dít, nereagujme, jenom pozorujme, popřípadě se alespoň dívejme na to co v nás reaguje. Už jenom tento pohled na vnější události povede k transformaci vnitřní bolesti, která byla hluboce ukrytá, postupnými procesy vyviklávána jako první zoubek a teď je připravená nás opustit, Tak ji jenom s láskou propusťme a na její místo vložme Světlo, Lásku, soucítění, odpuštění, mír, cokoliv, co nám bude příjemné. Vesmír nemá rád prázdno a tak místo po uvolněnné energii se vždy něčím zaplní a je dobré vědomě tomu procesu být nápomocni.


8.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 7.2.2019

Přeji hezké čtvrteční ráno. Luna je dnes v Rybách a potkává se s Neptunem na 15. st. Ryb. Toto setkání v nás bude iniciovat naši intuici a pokud jí dáme klidný prostor v našem všedním dnu, určitě se dozvíme mnoho zajímavého a naše životy se obrátí k lepšímu. Prostřednictvím intuce dostáváme vzkazy od naší duše a pokud se budeme jimi řídit půjdeme cestou Lásky a ta vždy vede ke štěstí. Nemusí být vždy snadná, ale tak nějak vnitřně cítíme, že jdeme správně a navíc je tu jeden velký bonus, vlastně dva. Doprovází nás na ní totiž dvě setry Lásky a těmi jsou Víra a Naděje. Kdysi jsem měla v památníčku od své maminky zapsáno : Znám tři sestry Bohem dané, Láska, Víra, Naděje. Blaze tomu, kdo je přijme za své strážné anděle.Je to velká pravda a ta se nám dnes zjeví v plné kráse. Intuici je potřeba rozlišovat od pseudointuice, jak se to pozná? Intuice je vždy klidná a nenaléhá, jenom šeptá a je velice plachá. Často se zjevuje ve snu a nebo při tzv. denním snění. Pseudointuice je naléhavá a nutí nás k neuváženým činům, straší nás a manipuluje s námi a navíc je opravdu hlasitá. Mars v Beranu pomalu dohání Urana a Slunce ve Vodnáři se blíží k setkání s Lilith, čekají nás mnohá překvapení, ale ta největší se skrývají uvnitř nás, v hloubi naší duše. V těchto dnech se můžeme sami o sobě dozvědět opravdu hodně, tak buďme bdělí a tišší a dobře se dívejme. S radostnou otevřeností a zvídavostí, jako malé děti. A přijímejme sebe takové, jací opravdu jsme, i s těmi stinnými stránkami ( nebo s těmi, o kterých si myslíme, že stinné jsou). Jenom tak se naučíme sebelásce, sebepřijetí a sebeúctě a poznáme sami sebe. A odtud už je jenom krok k opravdovému přijetí zodpovědnosti za svůj život a k poznání, že si ho tvoříme sami tím, jak o něm přemýšlíme a jaké myšlenky, pocity a vibrace vysíláme.


7.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 6.2.2019

Krásné středeční ráno přeji. Dnes po třetí hodině ranní vstupuje Luna do posledního vodního znamení, do Ryb. Do našich životů skoro na tři dny vstoupí hodně velká citlivost, možná až zasněnost a touha se někam zavrtat a pro vnější svět tu vůbec nebýt. Luna se při svém putování Rybami potká s Neptunem a to prohloubí naše vhledy a sílu intuice. Blíží se i setkání Slunce ve Vodnáři ( zatím je na 17. st ) a Lilith ( je na 20. st.), to prohloubí, vyčistí a dokončí procesy, které začaly při pondělním novoluní. I když určité věci, které leží hodně hluboko se vždy čistí postupně, po vrstvách, jako když se loupe cibule. Mají prostě svůj čas a svoje tempo, které nejde nijak urychlit ani zastavit, mají svoji vlastní inteligenci a dějí se právě tak, jak se mají dít. My je můžeme jenom pozorovat a zůstávat v klidu a důvěřovat, že se vždy děje to nejlepší, co se nám může v danou chvíli dít. I když naše mysl to může vyhodnocovat různě, mít různé strachy, obavy a únikové strategie, stejně na tom nic nezmění, proto je nejúčinnější být prostě v klidu. Merkur ve Vodnáři, který se vzdaluje od Lilith nás nabádá k nadhledu a k odstupu, nenořit se do věcí a nechat je být se v klidu dít. Uran dnes vstoupil na 30. stupeň Berana a završuje tak sedmiletou pouť tímto znamením. Citlivější z nás to určitě pocítí, je to jako v rekonstruovaném domě těsně před kolaudací, vše se kontroluje, prověřuje a zkouší a dodělávají se vady na kráse, různé pozapomenuté detaily se ladí do finálního stavu. Tak nějak to vypadá u nás "doma", uvnitř doma. Opět buďme k sobě laskaví a dopřávejme si péči a dostatek odpočinku, ať to všechno, co se v nás odehrává, ustojíme. Venuše, Saturn a Pluto v Kozorohu po nás chtějí stabilitu, sílu, pevnost a kořeny. A také nám pevnost a stabilitu dávají, můžeme se spojit i s Matkou Zemí, čerpat z ní sílu a odevzdávat, co už nechceme, nepotřebujeme, co nás tíží. Tvoříme si nové základy našeho vnitřního obydlí.


duha4

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.