Konstelace na 15.2.2019

Přeji hezký poslední den pracovního týdne. Jaký byl? Určitě velmi zajímavý, inspirativní a velice různorodý a proměnlivý. Naše vjemy i hodnocení situací se velice rychle střídaly a stejně tak to vypadalo i s našimi pocity a myšlenkami. Dopoledne a část odpoledne se asi ještě ponese v tomto duchu, neboť Luna je až do 15.03 hod ve znamení Blíženců, potom se přesouvá do prvního vodního znamení, do znamení Raka. Ještě před tím ale projde zajímavými aspekty, v noci trigonem na Lilith, ráno trigonem na Slunce a odpoledne sextilem na Uran v Beranu. Krátce po vstupu do Raka sextilem na Mars v Býku. Co to znamená? Nabízí se interpretace, že na základě vodnářské energie vhledu do obtížných životních situací se nám podaří na ně nahlížet jinak a něco hluboko uvnitř nás se uklidní, pocítí dlouho nepociťovaný klid, mír, bezpečí a Lásku. Láska je totiž všude kolem nás, jsme z ní stvořeni a kdyby zmizela ( což možní není ) vlastně přestaneme existovat ve smyslu Být. Pokud ji ve svých životech necítíme a nevnímáme, je docela dobře možné, že ji prostě hledáme na špatných místech a u lidí, kteří nám ji nemohou dát ( nebo alespoň v takové podobě, která je pro nás stravitelná). Proč to děláme? Často to souvisí s tím, jak jsme žili v dětství a možná už i v prenatálním období. A jaký limbický otisk jsme si na základě toho vytvořili. Ale vše se dá změnit a někdy jsou dny, kdy při troše pozornosti můžeme spatřit neviděné. Tak buďme bdělí a dobře se dívejme. Luna v Raku prohloubí naši citlivost a je příznivá i pro vzpomínky na ranný domov. Tak hodně štěstí při rozplétání našich vnitřních nastavení.


S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 14.2.2019

Přeji krásný svátek svatého Valentýna. Pro Čechy je to svátek poměrně nový, ale už si získává své příznivce i u nás, zejména u mladé generace .Astrokonstelace na dnešní den jsou sice trochu rozkolísané, ale tam kde je Láska, nemůže nic jiného vstoupit. Dnes ve 12 hodin vstupuje Mars do znamení Býka, trochu se uklidníme po včerejším setkání se Marse s Uranem na konci Berana. Mars v Býku přeje vytrvalosti, soustavnému snažení, píli, opakování a překonávání překážek. V dalších dnech se budeme zaměřovat na dosažení našich záměrů až dalo by se říci s buldočí vytrvalostí. Luna je dnes stále ve znamení Blíženců a je v kvadrátu na Neptuna v Rybách, což bude možná vytvářet trochu napětí v komunikaci. Neočekávejme, že si dnes porozumíme beze slov, jenom pohledem, často může vzniknout komunikační šum na základě neopodstatněných domněnek a dohadů, které máme ale jenom ve své hlavě. Jupiter ve Střelci se začíná blížit do polosextilu se Saturnem v Kozorohu a do sextilu s Lilith ve Vodnáři, to také přispěje ke zklidnění již od nového roku prožívaného rozporu mezi touhou po vysvobození se a odpovědností a řádem. Po možná mnohých kotrmelcích, které jsme od počátku roku na tomto poli udělali, začneme brát vše trochu s nadhledem a odstupem a už se nebudeme vrhat po hlavě do nebezpečných situací. Celkově se rýsuje na obloze trochu zklidnění, po hodně dramatických konstelacích, které od začátku roku přicházely


14.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 13.2.2019

Krásný nový den přeji, dnes je sice třináctý den v měsíci, ale každý den je krásný, záleží na tom, jaký si ho uděláme a jak vnímáme události, které se nám v něm dějí. Luna je až do 10.32 hod ve znamení Býka, pak přechází do prvního vzdušného znamení, do znamení Blíženců. Energie Blíženců vnese do našich dnů touhu po komunikaci, lehkosti, radosti, setkávání se s přáteli, kamarády a známými, chuť na nějaký kulturní zážitek, divadlo, kino nebo dobrou knihu. V Blížencích bude Luna až do pátečního odpoledne. Dnes dopoledne budou doznívat jestě tranzity ze včerejšího dne, ale kolem poledne se energie výrazně změní a my budeme činorodí, komunikativní a pocítíme možná i závany blížícího se jara a to jak ve vzduchu, tak v duši. Luna projde i kvadrátem na Merkur v Rybách, dávejme si pozor na naši prostořekost a dobře važme, komu, co říkáme. Pamatujme, že slovo má obrovskou moc a již jednou vyřčené nelze vzít zpět, byť se člověk třeba i omluví. Pro dnešní odpoledne platí v komunikaci rozhodně " dvakrát měř a jednou řež". Nemusíme rozhodně sdělovat všechno, co si myslíme, zvláště tehdy, když naše mysl je velmi proměnlivá a za chvíli si možná budeme myslet úplně něco opačného. Pro dnešní den platí i zásada pozitivního myšlení, pokud si všimneme toho, že si myslíme nějakou negativní myšlenku, pusťme ji. Dnes se na 30. stupni Berana potkává Mars s Uranem, budeme velice akceschopní a akční. Je moc důležité, kam vektor této obrovské síly nasměrujeme. Sabiánský symbol tohoto stupně zní "Vědomí přirozených mezí". Takže se budeme vymezovat vůči okolí, sobě, názorům a asi všemu, co přijde do našeho zorného pole. Jenže tento proces už probíhá dlouho, dnes bude jenom vrcholit. Možná by se to dalo stručně vyjádřit: vyvrcholí do nového vnitřního řádu v nás. A ten se pak bude postupně projevovat i našich vnějších aktivitách.


13.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 12.2.2019

Hezké úterní ráno přeji, Luna dnes pobývá celý den ve znamení Býka, čas je spíše poklidný a vyžaduje od nás i věnovat se důsledně odpočinku a relaxaci. To platí zvláště pro ty z nás, kteří v minulých dnech a týdnech procházeli náročnějším obdobím nebo pro ty, kteří se soustavně přepínají. Energie Býka nás prostě vypne a nastaví nám hranice ve fyzickém těle. Luna bude mít dnes zajímavé konstelace, nejprve projde trigonem se Saturnem, to bude nejspíše o našich limitech výkonnosti a nutnosti odpočinku, i když něčemu v nás se možná nebude chtít. To něco je symbolizováno Lunou v kvadrátu se Sluncem ve Vodnáři, to chce akce, změny, pohyb vpřed. Pak přijde trigon s Plutem v Kozorohu, vysoký stupeň transformace na úrovni hmoty, těla a jeho potřeb.Ještě před tím ale Luna dopoledne projde sextilem s Neptunem v Rybách a to nám přinese mimořádnou senzitivitu a vnímavost k potřebám našeho těla. Uvědomme si, že tělo máme pro jeden život jenom jedno, umožňuje nám tu být a zažívat všechna naše životní dobrodružství a zaslouží si, abychom se o ně správně starali, pečovali o něj, dostatečně a dlouho spali, střídali aktivity s odpočinkem. Ono se nám pak odmění svým zdravím a umožní nám v klidu plnit naše životní úkoly. Pokud budeme dlouhodobě ignorovat potřeby těla ať už z nevědomosti nebo jakési pýchy ega a mysli, potom naše tělo projeví disharmonie ukryté v něm formou nemoci. A co se potom stane? No potom o něj začneme honem a rychle pečovat, chodíme k lékaři, jsme v posteli, odpočíváme. Tělo prostě pak dostane to, co potřebuje a už dlouho před tím, potřebovalo. Je moc důležité takto vyhroceným situacím předcházet a průběžně o sebe laskavě pečovat, abychom mohli žít ve zdravém těle, které je v souladu s našim životním posláním. Toto uvědomění a jeho praktickou aplikaci do našeho denního režimu a žebříčku priorit by mohl přinést právě dnešní den.


12.2.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 11.2.2019

Hezký vstup do nového týdne přeji. Ve 02.28 hod se přesouvá Luna do znamení Býka, ještě před tím se potká s Uranem na 29 st. Berana, možná budeme mít trochu divočejší sny. Ráno už by to mohlo být jinak, Luna v Býku aktivuje energie jistoty, stability, smyslné lásky, pohody, klidu, pohodlí, péče o tělo, finanční stability a gramotnosti, péče o domov, bydlení, zhodnocení financí. To jsou témata, kterým bychom se měli až do středečního dopoledne, kdy Luna Býka opouští, věnovat. Luna postupně projde trigonem na tří planety v Kozorohu ( Venuši, Saturna a Pluta). Dnes to bude na Venuši, tato konstelace vnese více souladu do našich skutečných potřeb co se týká našeho fyzického života ve všech možných rozměrech. Můžeme si uvědomit, co opravdu chceme na poli bydlení, péče o sebe, stravování, milování, cvičení, oblékání, vydělávání peněz apod. Luna bude i v sextilu s Merkurem v Rybách a to do našich potřeb o fyzickou oblast našich životů vnese i rozměr potřeb duše. U každého to bude probíhat jinak, jsme individuální bytosti, ale společným tematem bude, aby vše, co vyjadřujeme ve fyzickém světě činilo radost i naší duši a vyjadřovalo to, kdo skutečně jsme. Aby to odráželo naši nejniternější podstatu a ne to, jací bychom měli být, abychom splnili nějaká očekávání druhých, ale i naše vlastní společností implantovaná očekávání. A to bude chtít asi i kus odvahy, ale i tu budeme mít k dispozici. Dodá nám ji Uran a Mars na konci Berana. Radikální proměna je na obzoru, tak se ji nebojme a naopak jí kráčejme v ústrety s radostí a touhou být sami sebou.


11.2.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.