Konstelace na 12.3.2019

Krásné úterní ráno. Jaro se nám na chvíli někam zatoulalo, včera k večeru dokonce sněžilo. Můžeme být už po zimě hodně unavení a vyčerpaní, nezapomínejme na dostatek spánku, tekutin, vitamínů a odpočinku. Pečujme o sebe a o své tělo, je to pro nás v tomto období hodně důlěžité. Luna v Býku k nás k tomu ostatně vybízí. Pozdě odpoledne v 16.48 hod přestupuje do prvního vzdušného znamení, do Blíženců. Posílí tak vzdušný živel současných astrokonstelací, který je zastoupen jenom Venuší a Lilith ve Vodnáři. Slunce je dnes na 21.st. Ryb, asi se budeme zamýšlet nad tím, jaké je naše životní poslání, kam vede naše životní cesta. Konjunkce Slunce a Neptuna a novoluní v Rybách v minulém týdnu nám zprostředkovaly hluboké vhledy a dnes bude na čase je začít uplatňovat v konkrétních krocích v situacích a záležitostech našeho života. Slunce je v sextilu na Pluto v Kozorohu a zároveň se blíží ke kvadrátu s Jupiterem ve Střelci. Poslání naší duše, které jsme zahlédly je na čase aplikovat a vyjevit,.Pokud se tak rozhodneme, Pluto nás podpoří. Někdy můžeme mít strach vykročit z naší komfortní zóny, ale Uran čerstvě v Býku nám bude stále připomínat, že domnělé jistoty našich životů jsou opravdu jenom doměnkou a že vše se neustále mění a je v pohybu. Čím dříve toto pochopíme, tím lehčeji se nám životem půjde. Důležité je mít ale i hluboce zakořeněné přesvědčení, že o vše je v životě postaráno, nemusíme se bát selhání, prohry, zklamání. To jsou jenom iluze ega. Užívejme si života v jeho plnosti a nádheře, ta se nakonec skrývá i v dešti.


12.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 11.3.2019

Přeji pěkný vstup do nového týdne. Slunce je dnes na 20. st. znamení Ryb. Sabiánský symbol tohoto stupně je bělostná naděje, stejně tak jako v přírodě je jaro ještě velice křehké, ale připravené k rozpuku, tak i v nás vzrůstá pocit nové, zatím ještě křehké naděje na nový život. Luna je ve znamení Býka a potkává se dnes s Marsem, máme možnost vyřešit s lehkostí mnoho praktických úkolů, které se vážou k hmotným stránkám našich životů.Budeme postupovat vytrvale, krok za krokem a nedáme se odradit nějakou tou překážkou ani odmítnutím. K tomu nám pomáhá trigon mezi Lunou a Saturnem v Kozorohu. Jupiter je dnes v přesném polosextilu s Plutem v Kozorohu, můžeme nastolit rovnováhu mezi povinností, svobodou a radostí. Upřímnost a otevřenost může jít ruku v ruce s odpovědností za vyřčenou pravdu. Pokud chceme sdělit někomu něco, co je pravdivé a dlouho jsme s tím otáleli, dnes je předpoklad, že budeme v těch dobrých vibracích abychom nalezli tu správnou míru a intenzitu sdělení. Aby přineslo posun a bylo pro dobro všech zúčastněných. Merkur je stále retrográdní, kontrolujme si často odeslanou i přišlo poštu, komunikační šum retrográdního Merkura by nám mohl způsobit problém. Merkur ovlivňuje i technické záležitosti, pokud nemusíme, tento týden žádné výrobky tohoto sortimentu nekupujme ani neprodávejme.


11.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 10.3.2019

Hezké probuzení do nedělního rána přeji. Luna v 08.10 hod přechází ze znamení Berana do znamení Býka a potkává se s Uranem. Tato konstelace se může nést celým naším dnem, je vcelku dynamická a vzbuzuje v nás vynoření se z určité letargie, kterou můžeme v nějaké oblasti našeho života dlouhodobě pociťovat. Severní lunární uzel se blíží do opozice na Pluto, některé rodinné vazby procházejí zatěžkávajícími zkouškami a očišťováním se od nánosů minulosti, což nemusí být vždy příjemné, ale za to, je to to,co nás může posunout směrem k větší opravdovosti a otevřenosti. Slunce je dnes již na 19.st. Ryb, ale energie jeho setkání s Neptunem stále působí, což může působit velmi hojivě a blahodárně všude tam, kde cítíme odpor k puštění se negativních vzpomínek, křivd a zranění. To umocňuje sextil mezi Jupiterem ve Střelci a Lilith ve Vodnáři. Někde hluboko v nás je aktivní síla toužící nás osvobodit od všeho, co překáží plynutí našich životů v harmonii, lásce a sdílení. Nechme ji působit a snažme se jí pokud možno myslí nepřekážet. Pozorujme, jak se Život stará o život. Někdy je důležité pocítit sílu odevzdání se a odevzdání, pak teprve nám intuičně přijde ta správná cesta a to správné rozhodnutí, Prostě tam budeme dovedeni a budeme vědět, že toto je to pravé. Přeji lásky plnou neděli.


10.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 9.3.2019

Krásné sobotní ráno. Přicházející jaro dnes bude asi trochu za obzorem, možná jenom deštík bude vonět jeho příslibem. Slunce už je na 18. st. Ryb a vzdaluje se z objetí Neptuna. Nicméně konstelace stále působí, ale v jemnější a doznívající formě. Máme stále možnost hledět do nitra a zdroje vzniku svých pocitů a nahlížet do zákoutí naší Duše, kam jindy nemáme moc přístup, možná ve snu nebo v meditaci. Luna je dnes celý den ve znamení Berana a projde různými konstelacemi a to nám zajistí vcelku emočně pestrý den. Dopoledne projde polosextilem s Neptunem a Sluncem v Rybách, načerpá hodně intuice a vhledů. Zároveň bude přítomen kvadrát na Saturn v Kozorohu, co to s námi udělá nelze moc odhadovat, jisté jenom je, že celý den budeme mít prostě na výběr mezi starým a známým a nebo neznámým a nově se rodícím přístupem k životu, k situacím, ke vztahům. Odpoledne bude také zajímavé, Luna bude v trigonu s Jupiterem ve Střelci, v kvadrátu s Plutem v Kozorohu a v sextilu s Lilith ve Vodnáři. Někde se budeme možná chtít zuby nehty držet starého přístupu, ale asi to nepůjde, možná by bylo dobré spíše začít zkoušet bez odporu přístupy nové a s odvahou se pustit všeho, co je pro nás zatěžující a nepotřebné. Jedná se o věci, emocionální a mentální vzory, myšlenky, city, pocity, interpretace situací ve vibraci, která nás nepodporuje ale zatěžuje. Prostě to pusťme, odevzdejme, transformujme a začněme zkoušet něco nového, co podporuje v našich životech růst radosti, vděčnosti a lásky.


9.3.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 8.3.2019

Přeji krásné páteční ráno. Luna včera večer vstoupila do znamení Berana a bude tam až do nedělní osmé hodiny ranní, což přinese výrazné osvěžení do energie Ryb, které nás ovlivňovaly vlastně by se dalo říci až pohlcovaly v posledních dnech. Slunce je na 17 st. Ryb ale stále ještě v objetí s Neptunem a triádu dokončuje Merkur, retrográdní. Ryby jsou tedy stále na scéně, ale voda se trochu zamíchala a prohřála Lunou v Beranu. Jako kdybychom dostali nový směr a impuls, novou směrovku, novou naději a víru. Neptun se Sluncem nám Víru a Naději také posílají, ale ve vysokých vibracích, se kterými si možná tak úplně nevíme rady, Luna v Beranu umí jejich potenciál transformovat do praktického přepólování určitých emocí a pocitů. Energie Ryb sebou nese i energii vysoké Milosti Boží a Slunce s Neptunem tvoří přijímač této energie a Luna v Beranu je rozvádí jako"elektrické vedení" po našem emočním těle. Nechme se tedy omilostnit a naučme se umění odevzdání se zcela do náruče Milosti, vykoupejme se v ní a přijměme ji do každé buňky našeho těla, fyzického, emočního a mentálního. Retrográdní Merkur v Rybách pomůže tomuto směru i u lidí s velmi silnou myslí, která je normálně od přijetí Milosti odrazuje a posiluje tím naše ego. Luna je v sextilu s Venuší ve Vodnáři a i tento aspekt posiluje touhu vysvobodit se silou Milosti.


8.3.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.