Konstelace na 5.4.2019

Přeji krásné ráno nového dne. Dnes je opravdu nový, v 10 hod 49 min se potká Luna se Sluncem na 15. st 17 vt. znamení Berana. Sabiánský symbol tohoto stupně je " volání po znovunabytí potencionalit aneb stát se znovu malým dítětem". A kupodivu novoluní v horoskopu novoluní je téměř bez aspektů, to nás opravdu odkazuje k možnosti, že je možné všechno. Všechno pro co se rozhodneme a kam napřeme svoji pozornost a zaostříme svoje vědomí. Novoluní je pouze ve velmi volném kvadrátu na Saturn a Pluto v Kozorohu a volném polosextilu na Venuši v Rybách. Jako kdyby zde určité věci dobíhaly a nové se ještě nenarodily. Jenže ony se nenarodí sami od sebe, to co je rodí a iniciuje jejich vznik, je naše vědomí. A to je potřeba si zvědomit. Ascendent horoskopu novoluní je v Raku a MC v Rybách, v 1. domu je Severní lunární uzel a v 7.domu Pluto a Saturn. Vzkaz pro nás tedy je, abychom se zaměřili na své vztahy a to na všechny typy vztahů a neopomenuli vztah nejdůležitější, vztah k sobě samým. Odkaz tohoto novoluní je ale i to, že všechny své vztahy můžeme začít tvořit NOVĚ, jsme vysvobozeni z pout minulosti a jeiich vztahových šablon, podle kterých jsme byli vlivem výchovy a prostředí naprogramováni. Můžeme se spojit sami se sebou, tento den tvoří takové okénko ke znovu napojení se na svoji vlastní energii Zdroje bez podmiňování rodových a jiných vzorů. V 6. domě horoskopu novoluní je Jupiter, může se nám začít dařit i v pracovních oblastech života, v 10. domě je Neptun, Merkur a Venuše v Rybách, je důležité vnímat svoji intuici a zachovávat s ní neustálé spojení. Luna, Slunce a Uran jsou v 11. domě horoskopu novoluní, máme silné spojení s energií Zdroje a můžeme pocítit i její ochranu a pokud se s důvěrou odevzdáme toku života, budeme vědět, že je o nás postaráno.Vždy. To plodí obrovskou důvěru v život a eliminuje strach, všechny typy strachů, včetně strachu o existenci. Takže hurá do toho, začněme nově tvořit s láskou a důvěrou v sebe a Život.


5.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 4.4.2019

Přeji hezký vstup do čtvrtečního rána, myslím, že bude. Probudíme se se zcela jinou náladou, než se kterou jsme usínali. Dnes si sluníčko na obloze a skoro letní teploty užijeme i se sluncem v duši a srdci. Dnes ve 04.56 hod vstoupí Luna do ohnivého znamení Berana a odplaví smutky, žaly, divné nálady, ponory a vnory a zažehne v nás jiskru nového života, optimismu, radosti ze života, očekávání dobrého, naději, lehkost Bytí. Merkur se už dnes konečně začal vzdalovat od konjunkce s Neptunem a i naše myšlení se začne vyjasňovat. Zítra v 10.49 hod nás čeká novoluní v Beranu, je důležité pro nové začátky, předsevzetí, nové projekty. Luna po svém dnešním vstupu do znamení Berana projde polosextilem s Uranem v Býku a sextilem s Marsem v Blížencích, dostaví se i činorodost a můžeme v mnoha věcech udělat zásadní obrat k lepšímu. Nebudeme se do ničeho nutit, prostě to přijde samo, stane se to ráz na ráz a jaksi mimo nás, ale budeme vědět, že to je správně. Saturn v Kozorohu se začíná přibližovat do opozice na Severní Lunární uzel v Raku, opět nás to povede více k sobě, k poznání toho, co opravdu jsme, chceme a jak to dovedeme ve svých životech uskutečnit a vyjádřit. Tak krásný jarní den přátelé!


4.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 3.4.2019

Krásné probuzení do středečního rána. Jaro je tady a teploty šplhají nahoru a vše v přírodě se probouzí a nádherně voní a těší se na nový život. Je to opravdu nádherný čas, který přináší novou naději, rozpuk, kreativitu, tvoření. Je to pro nás velká inspirace. Naše niterné pocity se ale ještě dnes ponesou trochu v jiném duchu, čtyři planety v Rybách způsobují, že se necítíme moc dobře, vše je jakoby zahaleno, pod vodou, není tu směr ani vhled. Prostě ponor do hlubin nevědomí. Luna se v noci potkala s Merkurem a Neptunem a vnořila nás hluboko do sebe, pokud se ráno budeme cítit poněkud mimo, nechme to být, ono to časem odezní. Odpoledne svět opět dostane pevné kontury, Luna bude v sextilu se Saturnem a Plutem v Kozorohu. Opět začneme řešit praktické věci našich životů. Zároveň projde kvadrátem na Jupiter a něco v nás možná stále nebude chtít vdechnout svěží vůni jara a bude se chtít ještě chvíli nořit do vod citů a pocitů. Ale zítra bude vše jinak, Luna vstoupí do Berana a v pátek nás čeká novoluní v Beranu, což nás nastartuje pro nové aktivity, plány a cíle. Tak si dnes ještě trochu odpočiňme a zvolme si volnější program, ve čtvrtek a v pátek vše doženeme.


3.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 2.4.2019

Krásné úterní ráno přeji. Merkur v Rybách je stále v blízkosti Neptuna a my se pohybujeme v některé z oblastí našeho života trochu jako pod vodou, v zajetí iluzí a přes veškerou snahu o objektivitu setrváváme v subjektivitě a iluzích. Mars v Blížencích v polosextilu k Uranu v Býku se sice snaží rozhýbat trochu stojaté vody našeho utopeného myšlení, ale zatím na to nestačí. Východiskem snad bude se potopit ještě hlouběji pod hladinu a naleznout řešení v oblasi hluboké intuice a vhledu jiného, něž zprostředkovaného jenom rozumem. Ostatní tři planety v Rybách nám k tomu budou velice ochotně asistovat. Luna se dnes před polednem potká s Venuší v Rybách, budeme velice senzitivní a naše emoce budou dominovat ve všech oblastech. To může být výhoda nebo nevýhoda, záleží na našem úhlu pohledu. Pokud budeme v kvalitě lítosti a rozjitření, asi nám moc dobře nebude, ale pokud v sobě objevíme kvalitu soucítění, proplujeme vším velice snadno a překážky se rozplynou nebo proud života je nějak odstraní nebo obepluje. Pokud objevíme i kvalitu soucítění i s námi samými, uričitě si užijeme sice trochu zasněný, ale velice obohacující, zajímavý a inspirativní den.


2.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 1.4.2019

Pěkný a úsměvů plný začátek nového týdne vám přeji. Dnes máme Apríla, tak se nám podaří co nejvtipnější a pěkně si protáhneme bránice veselým smíchem. Humor je kořením života a je potřeba ho dávkovat s láskou a mírou, stejně jako sůl pepř nebo chilli. Čeho je pak už moc, toho je prostě příliš. Vyvarujme se škodolibostí a zlomyslností, povedené vtípky jsou laskavé, pravdivé a mají i hlubkou energii stejně jako např, výroky pohádkového šaška u královského dvora. Varování před škodolibostí a zlomyslností je oprávněné neboť Luna se ráno potká s Lilith ve Vodnáři a hrozí, že se můžeme začít chovat podle nevědomého vzoru, když to bolí mne ať to bolí i tebe. Ale o tom humor opravdu není. V 16.48 hod vstoupí Luna do znamení Ryb a až do čtvrtečního rána bude ovlivňovat naše emoce a postoje zvýšenou citlivostí. V Rybách máme Venuši, Neptun a Merkur, s nimi se Luna potká. Můžeme být lítoství, náladoví, přecitlivělí, ale také můžeme dostat hluboké intuiční vhledy a prožít energii sounáležitosti a splynutí s větším celkem, pocit, že někam patříme. Odpoledne bude Luna zároveň v sextilu na Uran v Býku a kvadrátu na Mars v Blížencích. Můžeme mít různé nápady různých kvalit, ale asi je nedokážeme ( možná že naštěstí) uskutečnit, zrovna tak pocity mohou velmi kolísat, ale než je stačíme ventilovat, přijdou jiné. Prostě si jich jenom všímejme a zůstaňme v klidu a bdělí.


1.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.