Konstelace na 4.4.2019

Přeji hezký vstup do čtvrtečního rána, myslím, že bude. Probudíme se se zcela jinou náladou, než se kterou jsme usínali. Dnes si sluníčko na obloze a skoro letní teploty užijeme i se sluncem v duši a srdci. Dnes ve 04.56 hod vstoupí Luna do ohnivého znamení Berana a odplaví smutky, žaly, divné nálady, ponory a vnory a zažehne v nás jiskru nového života, optimismu, radosti ze života, očekávání dobrého, naději, lehkost Bytí. Merkur se už dnes konečně začal vzdalovat od konjunkce s Neptunem a i naše myšlení se začne vyjasňovat. Zítra v 10.49 hod nás čeká novoluní v Beranu, je důležité pro nové začátky, předsevzetí, nové projekty. Luna po svém dnešním vstupu do znamení Berana projde polosextilem s Uranem v Býku a sextilem s Marsem v Blížencích, dostaví se i činorodost a můžeme v mnoha věcech udělat zásadní obrat k lepšímu. Nebudeme se do ničeho nutit, prostě to přijde samo, stane se to ráz na ráz a jaksi mimo nás, ale budeme vědět, že to je správně. Saturn v Kozorohu se začíná přibližovat do opozice na Severní Lunární uzel v Raku, opět nás to povede více k sobě, k poznání toho, co opravdu jsme, chceme a jak to dovedeme ve svých životech uskutečnit a vyjádřit. Tak krásný jarní den přátelé!


4.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 3.4.2019

Krásné probuzení do středečního rána. Jaro je tady a teploty šplhají nahoru a vše v přírodě se probouzí a nádherně voní a těší se na nový život. Je to opravdu nádherný čas, který přináší novou naději, rozpuk, kreativitu, tvoření. Je to pro nás velká inspirace. Naše niterné pocity se ale ještě dnes ponesou trochu v jiném duchu, čtyři planety v Rybách způsobují, že se necítíme moc dobře, vše je jakoby zahaleno, pod vodou, není tu směr ani vhled. Prostě ponor do hlubin nevědomí. Luna se v noci potkala s Merkurem a Neptunem a vnořila nás hluboko do sebe, pokud se ráno budeme cítit poněkud mimo, nechme to být, ono to časem odezní. Odpoledne svět opět dostane pevné kontury, Luna bude v sextilu se Saturnem a Plutem v Kozorohu. Opět začneme řešit praktické věci našich životů. Zároveň projde kvadrátem na Jupiter a něco v nás možná stále nebude chtít vdechnout svěží vůni jara a bude se chtít ještě chvíli nořit do vod citů a pocitů. Ale zítra bude vše jinak, Luna vstoupí do Berana a v pátek nás čeká novoluní v Beranu, což nás nastartuje pro nové aktivity, plány a cíle. Tak si dnes ještě trochu odpočiňme a zvolme si volnější program, ve čtvrtek a v pátek vše doženeme.


3.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 2.4.2019

Krásné úterní ráno přeji. Merkur v Rybách je stále v blízkosti Neptuna a my se pohybujeme v některé z oblastí našeho života trochu jako pod vodou, v zajetí iluzí a přes veškerou snahu o objektivitu setrváváme v subjektivitě a iluzích. Mars v Blížencích v polosextilu k Uranu v Býku se sice snaží rozhýbat trochu stojaté vody našeho utopeného myšlení, ale zatím na to nestačí. Východiskem snad bude se potopit ještě hlouběji pod hladinu a naleznout řešení v oblasi hluboké intuice a vhledu jiného, něž zprostředkovaného jenom rozumem. Ostatní tři planety v Rybách nám k tomu budou velice ochotně asistovat. Luna se dnes před polednem potká s Venuší v Rybách, budeme velice senzitivní a naše emoce budou dominovat ve všech oblastech. To může být výhoda nebo nevýhoda, záleží na našem úhlu pohledu. Pokud budeme v kvalitě lítosti a rozjitření, asi nám moc dobře nebude, ale pokud v sobě objevíme kvalitu soucítění, proplujeme vším velice snadno a překážky se rozplynou nebo proud života je nějak odstraní nebo obepluje. Pokud objevíme i kvalitu soucítění i s námi samými, uričitě si užijeme sice trochu zasněný, ale velice obohacující, zajímavý a inspirativní den.


2.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 1.4.2019

Pěkný a úsměvů plný začátek nového týdne vám přeji. Dnes máme Apríla, tak se nám podaří co nejvtipnější a pěkně si protáhneme bránice veselým smíchem. Humor je kořením života a je potřeba ho dávkovat s láskou a mírou, stejně jako sůl pepř nebo chilli. Čeho je pak už moc, toho je prostě příliš. Vyvarujme se škodolibostí a zlomyslností, povedené vtípky jsou laskavé, pravdivé a mají i hlubkou energii stejně jako např, výroky pohádkového šaška u královského dvora. Varování před škodolibostí a zlomyslností je oprávněné neboť Luna se ráno potká s Lilith ve Vodnáři a hrozí, že se můžeme začít chovat podle nevědomého vzoru, když to bolí mne ať to bolí i tebe. Ale o tom humor opravdu není. V 16.48 hod vstoupí Luna do znamení Ryb a až do čtvrtečního rána bude ovlivňovat naše emoce a postoje zvýšenou citlivostí. V Rybách máme Venuši, Neptun a Merkur, s nimi se Luna potká. Můžeme být lítoství, náladoví, přecitlivělí, ale také můžeme dostat hluboké intuiční vhledy a prožít energii sounáležitosti a splynutí s větším celkem, pocit, že někam patříme. Odpoledne bude Luna zároveň v sextilu na Uran v Býku a kvadrátu na Mars v Blížencích. Můžeme mít různé nápady různých kvalit, ale asi je nedokážeme ( možná že naštěstí) uskutečnit, zrovna tak pocity mohou velmi kolísat, ale než je stačíme ventilovat, přijdou jiné. Prostě si jich jenom všímejme a zůstaňme v klidu a bdělí.


1.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 31.3.2019

Krásné jarní nedělní ráno přeji. Včera už se jaro a sluníčko ukázalo v celé své kráse, doufejme, že i dnes nám bude ukazovat, jak je nádherné. První jarní slunce v sobě skrývá moc znovuzrození a vzkříšení, vystavujme se mu tedy co nejvíce to půjde. Jeho vibrace pomohou i našemu tělu se po dlouhé zimní době opět nastartovat, detoxikovat a vzkřísit, nabít se energií, které se nám ke konci zimy vždy tak nedostává. Slunce je životodárné a doplňuje naše vibrace ve všech jemnohmotných tělech a ty pak osvěží i to fyzické. Luna dnes pobývá ve znamení Vodnáře, teprve zítra odpoledne se přesouvá do Ryb. Je v polosextilu s Plutem a Saturnem v Kozorohu, nehrozí příliš velké výkyvy nálad. Naopak budeme se cítit svěží, přátelští a nad věcí. Můžeme prožít hezké chvíle s přáteli nebo i s úplně neznámými lidmi, které náhodně někde potkáme. Bude vládnout přátelské a družné ovzduší. Mars dnes v 08.00 hod vstupuje do znamení Blíženců a naše energie se změní směrem k větší komunikaci, otevřenosti, ale i přelétavosti a povrchnosti. Zatímco Mars v Býku nám dával stabilitu, rozvážnost a možná i pomalost a vytrvalost, Mars v Blížencích nám přinese lehkost, radost, nadšení ale i trochu odkládání, nerozhodnosti a změny již jednou učiněných rozhodnutí. Ale tak to prostě je, vše jenom pozorujme a když už víme, že tyto vibrace jsou kolem nás, můžeme se vědomě rozhodovat jestli je do své přítomnosti, konání a vnímání sami sebe a světa pustíme. To je ale záležitost na týdny. Dnes nás čeká určitě hezký jarní den.


31.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.