Konstelace na 15.4.2019

Krásný vstup do nového týdne přeji. Slunce na 25 st. Berana je v polosextilu ke třem planetám v Rybách a tak náš nástup do pracovního tempa bude spíše pozvolný. Dopoledne projde Luna ještě ve Lvu opozicí na Lilith ve Vodnáři, dejme pozor na výbušné emoce spuštěné nepatrným podnětem zvnějšku, může totiž narazit na hluboce ukryté minulé zkušenosti a naše emoční rekce by byla situaci velmi neadekvátní.Luna bude ale zároveň součástí velkého trigonu mezi Jupiterem ve Střelci a Sluncem v Beranu, to spíše vypovídá o úsměvném zakončení situace. Ve 12.14 hod vstoupí Luna do znamení Panny a vše se zklidní, i když hned po svém vstupu projde trigonem na Uran v Býku, může nás napadnout zajímavý nápad, jak změnit zaběhané postupy a nahradit je efektivnějšími způsoby řešení. Ve středu v 8 hod vstupuje Merkur zpět do Berana, odkud podnikl otočku do Ryb. Užijme si tedy ještě poslední dva dny hledáním významů věcí a přemýšlením o jejich smyslu Od středy budeme přemýšlet o tom, jak je vykonat. Tento týden na Velký Pátek nás čeká i úplněk na konci znamení Vah, bude hodně silný a bude se týkat témat vztahů, harmonie a rovnováhy uvnitř nás i kolem nás, rozhodování, kultivace našich emocí a nadání. Máme se na co těšit a tato témata se nás budou dotýkat už celý tento týden, vykulminují v pátek a pak budou doznívat. Když budeme pozorní, můžeme objevit, jak být více šťastní, spokojení a klidní ve své každodennosti.


15.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 14.4.2019

Krásné probuzení do nedělního rána. Slunce je dnes v trigonu na retrográdního Jupitera ve Střelci, co více si můžeme přát. I když počasí asi nebude úplně sluníčkové, přesto by prožití radostného a aktivitami naplněného dne nemělo nic bránit. Vyberme si činnosti a aktivity, které nám činí radost a sdílejme je se svými přáteli, příbuznými, prostě s lidmi, se kterými nám je dobře a se kterými se cítíme uvolněně. Luna je celý den ve Lvu a i ona je v příznivém aspektu ke Slunci a Jupiteru.V této atmosféře se snad nemůžeme ani na nikoho zlobit a jsme nakloněni k tomu vše zlé a nepříjemné odpustit a zapomenout. K tomu přispívá i další aspekt, Venuše v Rybách je v trigonu na Severní lunární uzel v Raku, i ona nás povede k rozpuštění rodinných svárů, dramat, lítostí, křivd. Pokud máte ve své blízkosti někoho, komu by jste rádi odpustili nebo s ním urovnali vztahy, neváhejte, dnes je ten správný den. To, jestli daného člověka navštívíme nebo ne, není zas až tak důležité, rozhodující je akt naší vůle čin vykonat a v srdci to uvidět jinak. Můžou se stát ale i různé náhody, že tyto lidi můžeme nečekaně někde potkat a jak se říká náhoda přeje připraveným, buďme připraveni podat ruku ke smíření a prožití radostí naplněného volného dne.


14.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 13.4.2019

Krásné probuzení do sobotního rána. Jak dopadly včerejší zajímavé konstelace? Asi pro každého z nás tím nejlepším možným způsobem. A pro každého jinak, pro někoho přišly informace ve snu, pro jiného v meditaci a nebo jen tak jsme si něco uvědomili skrze zažívání událostí běžného dne. Dnes ráno v 09.20 hod vstoupí Luna do znamení Lva a hned projde kvadrátem na Uran v Býku, možná se dostane do popředí na chvíli naše ego se svými všemožnými kritikami, požadavky, zákazy a příkazy. Ale jen na chvíli, energie Lva je jinak velmi radostná, hravá a veselá, pokud se na ni naladíme, můžeme si prožít hezký, svěží jarní den. Sice trochu chladnější, ale o to více nás můžou hřát emoce našeho otevřeného srdce a radostné sdílení se s našimi blízkými, členy rodiny a přáteli. Luna projde dnes sextilem s Marsem v Blížencích a to jenom umocní touhu po setkávání se s přáteli a blízkými lidmi, asi dnes nebudeme cítit včerejší potřebu být sami se sebou, dnes to bude jinak. Smysl nám bude dávat sdílení se s druhými lidmi. Dnes je Slunce v Beranu v přesné kvadratuře na Pluto v Kozorohu, ale zároveň se blíží k trigonu s Jupiterem ve Střelci a tak dopad kvadratury bude spíše transformačního charakteru. Doporučuji nelpět na určitém výsledku událostí a věci spíše odevzdávat ( což ovšem neznamená, že pro ně nebudeme nic dělat) a důvěřovat v Moudrost a Lásku Vesmíru, že on ví, jak události zařídit tak, aby byly pro nejvyšší dobro všech zúčastněných.


13.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 12.4.2019

Přeji krásné páteční ráno. Jaro se nám někam na chvíli ztratilo, teploty jsou spíše zimní, ale sluníčko svítilo a stromy také stále kvetou. Dnes je z hlediska astrologie opravdu zajímavý den. Luna je celý den ve znamení Raka a postupně projde trigonem na Neptun, Venuši a Merkur v Rybách a zároveň opozicí na Saturn a Pluta v Kozorohu. Současně bude v konjunkci se Severním lunárním uzlem. Co nám to přinese? Sama jsem zvědavá. Trigony vnesou do našeho vnímání skutečnosti možnost hlubokého soucítění a vhledů pod pokličky situací a jevů, vše je jinak, než se zdá být. Opozice na planety v Kozorohu vynese na povrch rodová zatížení a jejich následky, které stále prožíváme ve své přítomnosti, sice modifikované a adaptované na současnost, ale vzorec je stále stejný. Luna při setkání se Severním lunárním uzlem přinese lehkost kouzelného proutku se toho všeho zbavit, propustit to a naladit se na vlastní podstatu a spojení se se Zdrojem. Můžeme pocítit kouzlo Milosti a vnést je do přítomnosti našich životů. Vše, co nás dlouhou dobu trápí a vine se rodovými vzory jako červená nit, může být omilostněno, rozpuštěno a nahrazeno světlem čistého vědomí, světlem Lásky, Soucítění. Všichni chceme žít šťastný a naplněný život v hojnosti a Lásce, radosti a sdílet ho se svými bližními. Někdy se to nedaří a my vůbec nevíme proč. Dnes máme možnost tuto roušku poodhalit a zároveň opravit to, co je v disharmonii. Tak nám držím palce.


12.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 11.4.2019

Hezké probuzení do čtvrtečního rána přeji. Merkur v Rybách na 23.st. je v přesném sextilu na Pluto v Kozorohu, dnes bychom mohli pochopit a intepretovat jinak události z naší minulosti a dát jim transformující a smysluplný význam, i když byly třeba i bolestivé. Jiným náhledem na situace se můžeme osvobodit z pocitů viny, strachu, lítosti, zášti a jiných negativních emocí, které mohou blokovat na různých rovinách náš energetický a následně i fyzický systém a být tak mentální příčinou i různých našich zdravotních omezení. Události sami o sobě jsou neutrální, význam jim dává teprve naše vědomí. Dva různí lidé v téže situaci mohou mít diametrálně odlišné hodnocení a následné vzpomínky na tu samou událost. Snažme se pravidelně uklízet naši minulost a zbavovat naše vzpomínky těchto negativních emocí. Tento den je pro to stvořen. Luna dnes po páté hodině ranní vstoupí do znamení Raka a my staneme až do sobotního dopoledne velice citlivými a možná i trochu náladovými. Hlídejme si svoje emoce a hledejme to, kde pramení, pokud přijdeme na myšlenku, která je evokuje, můžeme jí přestat věnovat pozornost a naše emoční ladění se změní. Emoce nepotlačujme, jenom sledujme jejich vznik, změnu a zánik a neberme je jako důvod k činům. Než se nějak rozhodneme nebo něco uděláme, podívejme se raději ještě jednou nebo i vícekrát jestli to opravdu je tak, jak se nám jeví při prvním pocitu. Luna po vstupu do Raka bude v sextilu s Uranem v Býku a tento aspekt nás také povede ke změně různých podmíněných reakcí, pokud si je uvědomíme, můžeme je změnit a stát se tak více svobodnými.


11.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.