Konstelace na 20.4.2019

Přeji krásné velikonoční sobotní ráno. Jaký byl včerejší úplněk? Jeho konstelace budou ještě doznívat a dnes se přidají další významné změny na obloze, které posunou naše vnímání života od přemítání k akci, když budeme přemýšlet, tak jenom o tom, jak co udělat ale už ne, jestli ono nebo tamto dělat. V těchto věcech bychom měli mít jasno. Dostaví se nám i příval inspirace a nových, svěžích, zajímavých a možná i geniálně jednoduchých nápadů, které mohou změnit naše životy vytčeným směrem. Až se budeme možná divit, proč nás to nenapadlo prostě dříve, když je to tak jednoduché. Nenapadlo a ani nemohlo. Dnes v 18 hodin vstupuje Venuše do Berana a před svým loučením se se znamením Ryb projde sextilem se Sluncem a Uranem a polosextilem s Lilth ve Vodnáři, na poslední chvíli se nám možná podaří zahlédnout a rozsvítit v nějaké důležité emoční reakci, kterou nějak nemůžeme propustit a stále ji v životě opakujeme i když víme že nám nijak neslouží. Venuše v Rybách nás vedla do nitra, Venuše v Beranu nás povede do akce, je ohnivá, netrpělivá, radostná a překotná, stejně jako jaro nebo prudká horská bystřina. Možná sami sebe i ty druhé nebudeme poznávat, i ti co věci většinou odkládají se do nich s radostí a vervou pustí. V 10.55 hod opouští Slunce Berana a přesouvá se do znamení Býka a bude uzemňovat ohnivé energie Venuše a Merkura v Beranu, bude trochu krotit jejich netrpělivost, překotnost a uspěchanost. Zároveň se ale připravuje na potkání se s Uranem, prvně po desítkách let v Býku. Určitě ucítíme změny ve svých postojích a možná se to projeví i i určitým otřesem "jistot", jsou jenom domnělé, na tomto světě je jisté asi jenom to, že jednou umřeme. Jinak je možné všechno, život je velmi překvapivý a kreativní společník, nechme ho, ať vede náš tanec života a my se mu s důvěrou a láskou oddejme.


20.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 19.4.2019

Přeji krásný Velký Pátek, dnes ještě umocněný úplňkem. Na Velký Pátek jak legenda praví se otvírají hlubiny země a člověk může nalézt poklady, přeji nám ať nalezneme poklady ukryté hluboko v našich srdcích, tam se skrývá poklad největší, poklad Lásky, Soucítění a Života. Dnes ve 13.11 hod se dostane Luna na 30. st. Vah do přesné opozice na Slunce a nastane úplněk. Tento je opět výjimečný a nejenom tím, že se odehrává na Velký Pátek, ale i poblíže Urana na začátku Býka. Zároveň je Luna v trigonu na Lilith ve Vodnáři a Slunce v Beranu v sextilu na Lilith. Co to pro nás přinese? To bude asi hodně záležet na našich postojích a prioritách, Vesmírem jsme nuceni k transformaci vztahů ve všech rovinách, k větší upřímnosti, svobodě, rozvíjení vlastního potenciálu, hledání toho, kdo opravdu jsme. Tím se mění i vše ve vztazích, dostávají zcela jinou kvalitu, vibraci, rozměr, význam a potenciál. Všichni hledáme novou harmonii ve vztazích, která je založena na svobodě, hluboké potřebě sounáležitosti a sdílení. Aby toto bylo možné uskutečnit, je potřeba, aby zcela odpadlo vlastnění, manipulace, hledání jistoty v druhém člověku ( nosíme ji každý sám v sobě a ve svém srdci), promítání vlastních bolestí a nezpracovaných emocí do partnera, kolegy, manžela, dítěte, všechny formy závislosti a požadavků na toho druhého, aby byl jiným.. Aby toto vše bylo možné uskutečnit, je potřeba se naučit mít dobrý, láskyplný a soucitný vztah k sobě samému, odpustit si všechny viny, křivdy, vše, čím jsme ublížili sobě, ale i druhým lidem. Přijmout sami sebe takoví jací skutečně jsme, se všemi chybami, nedostatky a ocenit se za to, jací jsme. Jsme lidé a nejsme dokonalí. Nikdo není. Teprve potom můžeme tvořit láskyplné vztahy se svým okolím protože teprve tehdy jsme schopní ocenit i ty druhé v jejich vlastní jedinečnosti. Někdy to bývá velice jemné a rozlišit to nebývá úplně snadné. Ale všichni jsme na cestě všichni se to učíme. Přijímejme tyto lekce s pokorou, vděčností a odvahou hledat opravdovost a neztrácet se ve vztahu, neobětovat se ale stavět si nové hranice, které přinesou oběma stranám růst, hojnost a prosperitu.


19.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 18.4.2019

Přeji hezké čtvrteční ráno. Jaro se nám vrátilo v plné kráse i se sluníčkem a teplem. Užívejme si jarní pohody a vzkříšení života. Slunce je dnes na 28. st. Berana, je v sextilu na Lilith ve Vodnáři a bude nám ukazovat poslední střípky vedoucí k průlomu do nového chápání určitých životních událostí, které způsobily v našem vnímání prožitého bolest, žal a smutek. Ukáže nám, že se jich opravdu můžeme vzdát a že jsme se možná trápili roky zcela zbytečně, bylo to jenom v naší interpretaci událostí a v našem smýšlení o nich. Události samy o sobě jsou neutrální, význam jim přiřazujeme teprve my, pokud změníme úhel pohledu, osvobodíme se. Luna je dnes ve znamení Vah a projde trigonem na Mars v Blížencích, máme možnost příjemných setkání, navázání nových kontaktů, jak pracovních, tak osobních. Také můžeme urovnat nějaká nedorozumění s přáteli a kolegy, vše se může stát jaksi samo a lehce, prostě si všimneme jiných skutečností a způsobí jiné vidění a naše špatné pocity z prožitého v minulosti budou pryč a bude nastoleno opět ovzduší spolupráce a důvěry. Večer už buďme opatrnější, Luna se bude blížit do kvadrátu se Saturnem, Plutem a Jižním uzlem v Kozorohu a do kvadrátu se Severním uzlem v Raku, můžeme cítit určitou nepohodu a zátěž, která má ale kořeny ve vzorcích vnímání našich rodových linií. Pokud si to zvědomíme a aplikujeme to na teď prožívané, ztratí to emoční náboj a my se budeme v přítomnosti cítit dobře, budeme vědět, že je to jenom nějaký vzorec, který vystoupil, aby nám něco sdělil. Zítra ve 13.11 hod nás čeká úplňek ve Vahách, kdy určité procesy, které se v nás dlouhodobě jaksi převalují, dostoupí svého vrcholu a povedou nás k průlomu a osvobození se z pout minulého a k plnému žití tady a teď.


18.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 17.4.2019

Krásné probuzení do středečního rána. Dnes v 08. 00 hod vstupuje Merkur do Berana, po dlouhé době hledání motivací, zvažování, noření se do hloubek vlastních postojů nastává čas přemýšlení o tom, jak tyto činy vykonat, jakou zvolit cestu k našemu cíli, co pro to každý den uděláme, abychom se mu opět přiblížili o pár krůčků. Cíle jsou různé, ale lze je rozdělit na cíle duše a ega, žádný není lepší než ted druhý, ale neměli bychom si je plést. Každý má jiný charakter a význam pro náš život a přináší jiná uspokojení. Cíle duše bychom ale neměli dlouhodobě přehlížet, to pak vede k frustraci, únavě, syndromu vyhoření. Dobrým cílem vlastně není ani cíl sám, ale cesta, po které každý den svého života jdeme. Aby se nám líbila, přinášela radost, vděčnost a soulad. Pokud se tak neděje dlouhodobě, něco je hodně špatně a měli bychom se zamyslet a vykonat opatření k nápravě situace. Ve 13.22 hod vstoupí Luna do znamení Vah a do našeho života vstoupí opět téma vztahy ve všech podobách, k rodině, přátelům, kolegům, partnerům, dětem, studiu, k životu a k sobě. Témat je nespočet, ale tentokrát to bude s důrazem na průlom ve vztahových postojích a situacích kolem kterých tak nějak dlouhodobě kroužíme. V pátek bude úplněk ve znamení Vah, takže se připravme na změny, které by ale měly být příznivé, protože povedou směrem k poznání sebe sama, opravdovosti a autetičnosti. V sobotu bude další změnový den, Venuše bude vstupovat do Berana a Slunce do Býka, využijme proto ještě tyto dny k úklidu emocí, třináctých komnat a různých v sobě hluboce pohřbených bolestí, je čas je pustit, zbavit se jich, odpustit, propustit, rozpustit a začít znovu milovat sebe, život, druhé se srdcem otevřeným dokořán, s důvěrou v život a jeho krásy a radosti.


17.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 16.4.2019

Přeji krásné úterní ráno. Teploty se pomalu opět vrací k jarnímu nastavení, sluníčko svítí a všude kvetou stromy. Příroda nás radostně volá do života, do nových začátků. Slunce na 26. st Berana se pomalu připravuje na přechod do Býka, který nastane 20.04. 2019 dopoledne, v tento den vstoupí i Venuše do Berana. Tento týden je velice zajímavý, určité procesy se ukončují, jsou pochopeny a zvládnuty, k jiným jsme nuceni se vracet, abychom je mohli opustit a pak je tu dech beroucí jaro se svými výzvami otevřít se naplno novému životu a vzkříšení a s nimi nové procesy, které se máme naučit, zvládnout a pochopit. Jsou pro nás určitou výzvou a zkouškou odvahy, která má pro každého z nás jinou konkrétní formu. Slunce na posledních stupních Berana v nás tuto odvahu k činům bude velice silně aktivovat. Dnes je Luna celý den ve znamení Panny a projde opozicí na Neptuna v Rybách. Pokud máme nějaké zdravotní potíže, věnujme se samo léčení a uvidíme, že se nám může zviditelnit jejich příčina ležící mimo fyzické tělo. Pokud chybu nebo disharmonii uvidíme a napravíme, určitě se nám zdravotní stav zlepší. Panna je hodně o pečování, nezapomínejme opečovávat i sami sebe, více odpočívat a relaxovat i po malých chvilkách během dne, jinak můžeme pociťovat návaly velice silných poklesů energie a únavy.


16.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.