Konstelace na 24.4.2019

Přeji krásné probuzení do středečního rána. Dnes má svátek Jiří a podle staré české pranostiky vylézají z děr hadi a štíři. Země přestává být "jedovatá" a dá se na ní sedět bez nebezpečí prochladnutí nebo onemocnění. Lidé se tím dříve hodně řídili, pamatuji si to i ze svého dětství. V současnosti na zemi sedáme od března nebo jak vysvitne sluníčko a nijak nás to netrápí, přísloví i jeho význam odešly z našeho povědomí.Vše se mění.Dnes v 00.50 hod vstoupila Luna do znamení Kozoroha, bude zde až do pátečního dopoledne. Postupně se potká se Saturnem a Plutem, ale dnes ještě ne. Hned po svém vstupu do Kozoroha projde Luna trigonem na Slunce a Uran v Býku. V novém světle spatříme nějaký rodinný obyčej, zvyk nebo ustálený způsob chování, jehož vznik nebyl znám a ani možná už jeho význam, ale dodržoval se. A nikoho ani na chvíli nenapadlo zapochybovat o jeho správnosti. Prostě to tak je a hotovo. Proč to chápat nebo tomu rozumět. Nám to ale nestačilo, pochybovali jsme a zajímalo nás proč, tento náhled a způsob myšlení se sice zdá ostatním členům rodiny a možná i našemu okolí nepohodlný a komplikovaný, nicméně je to přesně ta síla, která dává věci do pohybu a mění vzorce chování. Slunce je dnes na 4. st. Býka a je v polosextilu s Venuší v Beranu, můžeme zažít zajímavý a výjimečný smyslový zážitek, který si budeme dlouho pamatovat nebo se nám s mimořádně silnou a krystalickou čistotou a jasností zjeví nápadité řešení nějaké situace či problému, kterým se dlouho zabýváme. Mars v Blížencích se blíží do kvadrátu na Neptun v Rybách, což asi oslabí naši akce schopnost a schopnost dotáhnout věci tady a teď do konce. Nechme to být, prostě to přijmeme, neztrácejme energii rozčilováním, zítra je také den a důležité je, že víme jak na to, buďme trpěliví a shovívaví a mějme se sebou soucit a s ostatními také. Postupujme postupně vpřed a doufejme v dobré konce i tam, kde se věci na náš vkus hrozně vlečou, nevyvíjí se přímočaře nebo v souladu s našimi očekáváními.


24.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 23.4.2019

Přeji krásné probuzení do úterního rána. Slunce je na 3. st. znamení Býka, je v polosextilu na Venuši v Beranu, což slibuje i po čtyřech dnech volna vcelku čiý návrat do pracovního procesu. Luna je celý den ve znamení Střelce, projde polosextilem se Saturnem a Plutem ve znamení Kozoroha, později se setká s Jupiterem a pozdě večer bude v sextilu s Lilith ve Vodnáři. S překážkami bychom si dnes měli poradit s lehkostí a radostí, pokud máme nějaký úkol, jehož splnění stále odkládáme, dnes je vhodný den se do jeho provedení pustit. Dílo nám půjde od ruky lehce a než se nadějeme, bude hotovo. V konstelacích na obloze je zastoupen převážně živel ohně a země, čemuž asi odpovídá i nedostatek vláhy a sucho v přírodě. Na úrovni lidského vědomí nás to vede k novým nápadům a způsobům přetváření a vytváření hmotných procesů, které se mohou zrcadlově projevit i ve zpracování nevědomého pronikajícího do vědomí. Je čas k činům, novým postojům, novému zpracování přítomného i minulého, k aktivitám, na které jsme dosud neměli odvahu nebo čas. Jaro je čas radosti a nových začátků, nechme tedy rozkvést i náš život novými skutky, příležitostmi, novým vnímáním, které je více v souladu a v harmonii a přináší nám klid a spokojenost.


23.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 22.4.2019

Přeji krásné velikonoční pondělí. Slunce se potkává s Uranem na 2. stupni znamení Býka, je to docela zásadní událost, která může v našich životech změnit mnohé. Sabiánský symbol tohoto stupně zní " Přirozené naplnění". Co si pod tím můžeme představit? V dnešní době žijeme hlavně pod nadvládou mysli a tak jsme často ztratili smysl pro instinkty a jejich význam a vedení v našich životech, řídíme se myslí a potřeb těla, ducha a duše si někdy zas až tak nevšímáme. Tam vzniká spousta zmatků a trápení, hlavně uvnitř nás samých. Přirozené plynutí života je pojem skoro neznámý, ale je potřeba se k němu vrátit, abychom opět byli celiství a zakoušeli v našich životech přirozené naplnění z kvality přítomnosti, kterou právě prožíváme. Jenže mysl vždy chce být jinde, než kde právě je. A tak přemýšlíme o tom, co bylo nebo o tom co bude a přítomnost nám uniká. Nehledě na to, že každé období života má svoji kvalitu a tu je třeba si vychutnat, když jsme děti, chceme být dospělí, když jsme dospělí stýská se nám po hravosti dětství. Přijímejme to, co přichází, esence každého okamžiku je jedinečná a už nikdy stejná nebude. Buďme tady a teď a užívejme si to, co se děje právě teď. Když jsme mladí, chybí nám moudrost zralého věku,když jsme ve zralém věku stýská se nám po svěžesti mládí. Nestýskejme si, važme si těch kvalit, které nám život právě teď dává. To nám přinese přirozené naplnění, moudrost a zrání. Naučme se respektovat svoje tělo, svoji intuici a věnujme čas sami sobě, pobývejme sami se sebou. Hledejme naše skutečné potřeby a cíle očištěné od potřeb a chtění někdy nemocného ega.To nám přinese přirozené naplnění, radost a štěstí do našich životů. Čas plyne, zastavit se nedá. Proto věnujme pozornost tomu, co se děje právě teď, minulost už byla a budoucnost se o sebe postará sama. Právě na základě kvality, kterou prožíváme teď. Proto si s ní nedělejme starosti. Minulost propusťme, už byla a změnit se nedá, zbavme se lpění a připoutaností, základním principem života je změna. Vše co přišlo, opět odejde. Udržet se to nedá, ať je to dobré nebo ne. Ale vždy přijde opět něco nového. Nalaďme se na proud života, který nás zcela přirozeně unáší a je pro každého z nás jedinečný. Luna je celý den ve Střelci, v noci projde trigonem na Merkur v Beranu, pokud budeme mít sen, určitě si poznamenejme, jeho význam později oceníme.Odpoledne projde Luna opozicí na Mars v Blížencích, pozor na intenzitu hodování, má být o radosti a veselí, ne o beztrestném výprasku osob, ke kterým si to jinak nemůžeme dovolit.


22.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 21.4.2019

Krásné nedělní velikonoční ráno, sluníčko nám nádherně svítí a teploty jsou skoro letní. To už samo o sobě po dlouhé zimě vždy slibuje hezký den. Venuše čerstvě v Beranu je v polosextilu s Uranem v Beranu, možná budeme chtít zkoušet nové věci, které nás dříve nenapadly a nebo jsme se jich z nějakých důvodů nedovážily. Tato konstelace znamená průlom, tak ji využijme a překonejme strach z toho, že nejsme dost dobří, že nemáme talent apod., sama cesta je cílem a pokud nám přinese radost, jděme do toho. Luna je dnes do 18 hodin ve znamení Štíra a projde ráno polosextilem s Jupiterem ve Střelci, odpoledne kvadrátem na Lilith ve Vodnáři. Možná někde ve spod v nás bude probublávat nějaký strarý, zasutý hněv, pozorujme ho a odevzdejme, rozhodně ho neventilujme v situacích, které s ním nemají vůbec nic společného. Jenom by sloužily k jeho uvolnění ale zkomplikovali bychom si zbytečně hezký den a uvolnit ho můžeme i jinak. Po vstupu do Střelce projde Luna trigonem na Venuši v Beranu, to slibuje hezké zážitky ve sdílení se s ostatními lidmi, v partnerství, se členy rodiny, přáteli. Slunce se blíží k setkání s Uranem v Býku, přesná konjunkce bude sice až zítra, ale i dny kolem přináší své ovoce v podobě uvolnění různých forem strnulosti a lpění na různých stanoviscích. Může se nám stát, že náhle uvidíme i naši odpovědnost, naše lekce a to nám změní úhel pohledu a povede nás k odpuštění a soucítění.


21.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 20.4.2019

Přeji krásné velikonoční sobotní ráno. Jaký byl včerejší úplněk? Jeho konstelace budou ještě doznívat a dnes se přidají další významné změny na obloze, které posunou naše vnímání života od přemítání k akci, když budeme přemýšlet, tak jenom o tom, jak co udělat ale už ne, jestli ono nebo tamto dělat. V těchto věcech bychom měli mít jasno. Dostaví se nám i příval inspirace a nových, svěžích, zajímavých a možná i geniálně jednoduchých nápadů, které mohou změnit naše životy vytčeným směrem. Až se budeme možná divit, proč nás to nenapadlo prostě dříve, když je to tak jednoduché. Nenapadlo a ani nemohlo. Dnes v 18 hodin vstupuje Venuše do Berana a před svým loučením se se znamením Ryb projde sextilem se Sluncem a Uranem a polosextilem s Lilth ve Vodnáři, na poslední chvíli se nám možná podaří zahlédnout a rozsvítit v nějaké důležité emoční reakci, kterou nějak nemůžeme propustit a stále ji v životě opakujeme i když víme že nám nijak neslouží. Venuše v Rybách nás vedla do nitra, Venuše v Beranu nás povede do akce, je ohnivá, netrpělivá, radostná a překotná, stejně jako jaro nebo prudká horská bystřina. Možná sami sebe i ty druhé nebudeme poznávat, i ti co věci většinou odkládají se do nich s radostí a vervou pustí. V 10.55 hod opouští Slunce Berana a přesouvá se do znamení Býka a bude uzemňovat ohnivé energie Venuše a Merkura v Beranu, bude trochu krotit jejich netrpělivost, překotnost a uspěchanost. Zároveň se ale připravuje na potkání se s Uranem, prvně po desítkách let v Býku. Určitě ucítíme změny ve svých postojích a možná se to projeví i i určitým otřesem "jistot", jsou jenom domnělé, na tomto světě je jisté asi jenom to, že jednou umřeme. Jinak je možné všechno, život je velmi překvapivý a kreativní společník, nechme ho, ať vede náš tanec života a my se mu s důvěrou a láskou oddejme.


20.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.