Konstelace na 29.4.2019

Přeji krásný vstup do nového týdne. V noci v 00.11 hod vstoupila Luna do znamení Ryb, událostí dne je ale stacionární Saturn v Kozorohu, od zítra nabere retrográdní směr a tímto směrem se bude pohybovat až do září. Některá témata se nám budou vracet znovu ke zpracování, možná budeme už moudřejší a věci znalejší a zvládneme je lehce a hravě. Saturn v Kozorohu určitě nic neodpouští, ale prověřuje a podporuje ty připravené. Je to strážce Prahu, nepustí nás tam, kde bychom si mohli v "mladické nerozvážnosti" ublížit. Luna v Rybách vnese do našich životů jiné téma, vždy bývá hodně citlivá a trochu sentimentální, vracející se k minulosti s trochou nostalgie. Do Berana se přesouvá až ve středu po poledni, během své cesty Rybami se potká s Neptunem zaujme příznivé i méně příznivé aspekty. Dnes to budou ty příznivější, sextil s Uranem a Sluncem v Býku, polosextil s Venuší v Beranu přinesou citlivé vhledy, které nám ale pomohou v praktických věcech v práci, ale i ve vztahové rovině s partnerem nebo kolegy v práci, obchodními partnery, klienty. Merkur v Beranu se blíží do sextilu s Marsem v Blížencích, pozor na vhodnost sdílených informací a šíření polopravd a neověřených informací. Naše myšlení může být velmi rychlé a impulsivní, rozhodně se snažme podle něj hned nekonat. Mars tvoří dnes přesný kvadrát s Neptunem v Rybách a to je skoro jako stopka nebo červená. Prostě buďme opatrní a nepodléhejme impulsům, bude to taková malá škola sebeovládání na téma nevyskočit jako čertík z krabičky po zmáčknutí červeného tlačítka, přičemž tím tlačítkem může být téměř cokoliv. Ale bude se to týkat většinou zasutých témat, události nebo myšlenky, které nás budou mít snahu vytočit mají ve skutečnosti za úkol vynést z hlubin nevědomí nový materiál ke zpracování. Tak se dobře dívejme a ignorujme tlačítko a naopak najděme v klidu poklad.


29.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 28.4.2019

Přeji hezké probuzení do nedělního rána. Teploty se nám sice hodně snížily, ale i tak si můžeme užít krásný den. Merkur v Beranu se blíží do polosextilu s Neptunem v Rybách a do sextilu s Marsem v Blížencích, naše myšlenky a nápady mohou odrážet hlubinné touhy naší duše a budou mít i náboj k prosazení se v naší životní realitě a to velmi originálním a lehkým způsobem, který zahrne i podporu druhých. Nebojme se o nich mluvit se svými nejbližšími, sdílet je a nahlas dotvářet, vyjadřovat se a společně hledat cestu pro jejich uskutečnění. Luna je stále ve Vodnáři a dobře aspektovaná od Jupitera ve Střelci a Marse v Blížencích i od Merkura v Beranu, emoční hladina bude nápaditá, tvořivá a hledající i podporující radost, lehkost a sdílení se. Pozveme si přátele, jděme společně na procházku nebo se věnujme jiným aktivitám, které nám společně přináší radost, při tomto procesu můžeme leccos zajímavého prodiskutovat, pochopit, sdílet a může nám vykrystalizovat nejeden zajímavý nápad a záměr pro budoucnost, třeba plán na společně strávenou dovolenou nebo prodloužený víkend.Je přáno společenským aktivitám všeho druhu, tak to využijme a nebuďme sami. Pozdě večer se Luna potká s Lilith ve Vodnáři, možná opět pocítíme nějaké emoce, které nás svazují a brání nám být svobodnými, ale možná, že ne, protože už budeme spát. Pokud se nám bude zdát sen a budeme si ho ráno pamatovat, určitě stojí za zaznamenání, sny jsou obrazovou řečí duše a našeho podvědomí a nevědomí a sdělují nám důležité informace o nás samých, když jim věnujeme pozornost, naučíme se daleko lépe chápat sami sebe a rozumět i našim, někdy i protichůdným, potřebám.


28.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 27.4.2019

Přeji krásné probuzení do sobotního rána. Dnes v noci v 00.17 hod nastane posledni čvrť, Luna ve Vodnáři bude v kvadrátu na Slunce na 7. st. Býka. Sabianský symbol zde hovoří o nové kvalitě Bytí, která činí staré vzorce zbytečnými a zdůrazňuje hodnotu představivosti orientované do budoucna a hodnotu spoléhání se na přirozený řád postupného vývoje všech životních procesů. Luna ve Vodnáři nás povzbuzuje k novým vizím a Slunce v Býku se drží spíše toho vyzkoušeného, ale zároveň je také v souladu s přirozeným řádem přírody a procesů vývoje v ní. Luna bude v dobrém aspektu k Marsu v Blížencích a tak se můžeme těšit na přirozené a hladké plynutí věcí, které se možná v minulých dnech trochu zamotaly a ztěžkly. Možná, že dnes do zapeklité zamotané klubíčko různých pocitů, vjemů rozmotáme. A lehce, jen tak mimochodem, prostě se to stane. Jako když rozsvítíme žárovku ve tmavé místnosti, cvak a najednou je světlo. Luna projde i sextilem na Merkur v Beranu, tato konstelace přinese světlo do naší mysli, osvobodí ji od nežádoucích myšlenek a pročistí naši mysl, takový malý jarní generální úklid naší mysli. Věnujme se myšlenkám novým a o ty pečujme, vždyť roste to, čemu věnujeme pozornost. Retrográdní Pluto v Kozorohu je v polosextilu na retrográdní Jupiter ve Střelci, možná nás to bude svým způsobem k minulosti vracet, ale jenom z toho důvodu, abychom ji propustili, transformovali a udělali prostor pro novou kvalitu našeho vědomí a života.


27.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 26.4.2019

Přeji krásné probuzení do pátečního rána, máme poslední den pracovního týdne, který byl o jeden den kratší. Luna v Kozorohu posílila naši vytrvalost a upevnila naše rozhodnutí k dosažení cílů, které jsme si v pracovní oblasti stanovili. Možná, že nám šla práce pěkně od ruky a posunuli jsme se dále, než jsme doufali. Luna bude v Kozorohu ještě skoro celé dopoledne, přesně do 11.27 hod, dopoledne projde polosextilem na Lilith ve Vodnáři, možná na poslední chvíli prorazíme nějaký dlouhodobě se vlekoucí problém. Pak vstoupí Luna do Vodnáře a bude v kvadrátu na Urana v Býku, buďme tedy opatrní na unáhlenost a přehánění v jakékoliv rovině, držme se raději nohama na zemi, dávejme i pozor na přílišnou odvahu a neukázněnost, nestřílejme od boku, raději vše dobře zvažme a promysleme a na konečné rozhodnutí o případné nabídce si vezměme čas na rozmyšlenou, uvidíme, že se nám to vyplatí. Navečer se Luna dostane do příznivého aspektu s Venuší, což slibuje inspirativní přátelská setkání se s novými lidmi, které potkáme, třeba na procházce v parku, na výstavě, při sportu nebo jiných aktivitách, kterým se budeme věnovat. Na obloze nastane ještě jeden zajímavý aspekt, kvadrát Marse v Blížencích s Neptunem v Rybách. Naše akce schopnost v některých oblastech bude zamlžena a zkoušena různými motivacemi, které nebudou úplně v souladu. Pokud se nedokážeme rozhodnout tak nebo onak, možná se vyplatí si počkat, až se vše vyjasní. Někdy platí spěchej pomalu. Spíše se dobře dívejme kolem sebe i do sebe, můžou se nám vyjasnit naše priority a motivace a pak už prostě budeme vědět.


26.4.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 25.4.2019

Přeji krásné probuzení do středečního rána. Dnes má svátek Jiří a podle staré české pranostiky vylézají z děr hadi a štíři. Země přestává být "jedovatá" a dá se na ní sedět bez nebezpečí prochladnutí nebo onemocnění. Lidé se tím dříve hodně řídili, pamatuji si to i ze svého dětství. V současnosti na zemi sedáme od března nebo jak vysvitne sluníčko a nijak nás to netrápí, přísloví i jeho význam odešly z našeho povědomí.Vše se mění.Dnes v 00.50 hod vstoupila Luna do znamení Kozoroha, bude zde až do pátečního dopoledne. Postupně se potká se Saturnem a Plutem, ale dnes ještě ne. Hned po svém vstupu do Kozoroha projde Luna trigonem na Slunce a Uran v Býku. V novém světle spatříme nějaký rodinný obyčej, zvyk nebo ustálený způsob chování, jehož vznik nebyl znám a ani možná už jeho význam, ale dodržoval se. A nikoho ani na chvíli nenapadlo zapochybovat o jeho správnosti. Prostě to tak je a hotovo. Proč to chápat nebo tomu rozumět. Nám to ale nestačilo, pochybovali jsme a zajímalo nás proč, tento náhled a způsob myšlení se sice zdá ostatním členům rodiny a možná i našemu okolí nepohodlný a komplikovaný, nicméně je to přesně ta síla, která dává věci do pohybu a mění vzorce chování. Slunce je dnes na 4. st. Býka a je v polosextilu s Venuší v Beranu, můžeme zažít zajímavý a výjimečný smyslový zážitek, který si budeme dlouho pamatovat nebo se nám s mimořádně silnou a krystalickou čistotou a jasností zjeví nápadité řešení nějaké situace či problému, kterým se dlouho zabýváme. Mars v Blížencích se blíží do kvadrátu na Neptun v Rybách, což asi oslabí naši akce schopnost a schopnost dotáhnout věci tady a teď do konce. Nechme to být, prostě to přijmeme, neztrácejme energii rozčilováním, zítra je také den a důležité je, že víme jak na to, buďme trpěliví a shovívaví a mějme se sebou soucit a s ostatními také. Postupujme postupně vpřed a doufejme v dobré konce i tam, kde se věci na náš vkus hrozně vlečou, nevyvíjí se přímočaře nebo v souladu s našimi očekáváními.


25.4.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.