Astrokonstelace na 9.5.2019

Krásné probuzení do čtvrtečního rána přeji. Včerejší sváteční den se povedl, alespoň co se týká sluníčka tak určitě. Venuše se dnes vyvazuje z kvadrátu se Saturnem v Kozorohu a lunárními uzly, určité procesy byly uvnitřněny, pochopeny a jinak zařazeny. Nabíhá ale do kvadrátu s Plutem, Pluto jako planeta transformace nás bude prověřovat, jak dalece to s naším novým přístupem myslíme vážně. Nemusí jít o nějaké dramatické situace, spíše to budou drobnosti všedního dne, kde budeme se potkáme s tím, co jsme se rozhodli změnit a opravdu dělat jinak. Možná proměna proběhla a my automaticky zareagujeme nově a jinak a teprve potom si uvědomíme, že to je jiné. Nebo ještě není zcela usazená, potom nám hlásek intuice bude říkat, pozor teď to udělej jinak a nebo neproběhla a pak zareagujeme postaru, ale asi si toho alespoň všimneme. Vesmír a život nám určitě poskytnou další příležitosti. Venuše se také ale blíží do trigonu na Jupiter ve Střelci, tak nám určitě štěstí bude přát, stačí si ho jenom všímat, uvědomovat a přijímat ho. Luna v Raku dnes navečer projde konjukcí se Severním lunárním uzlem a opozicí se Satrunem a Jižním lunárním uzlem v Kozorohu. Možná se nás dotkne něco v rodině nebo v jiném vztahu, ale to bude jenom spouštěč, skutečná příčina leží hluboko v minulosti a my budeme mít možnost ji skrze tuto událost v přítomnosti uvidět a rozhodnout se ji propustit, odpustit, rozpustit a uzdravit.


9.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Konstelace na 8.5.2019

Přeji krásné probuzení do svátečního středečního rána. Vypadá to, že nás čeká hezký den, sluníčko má svítit a teploty snad budou také příjemné. Slunce v Býku se pomalu blíží do sextilu s Neptunem v Rybách, možná bude leccos zpomalené a jaksi zasněné, ale co, je svátek a nemusíme nikam pospíchat a můžeme si dopřát hezké chvilky pro sebe. Merkur se dnes potkává s Uranem na 4. st. Býka, čas pro nápady, originální až geniální řešení spočívající v jednoduchosti a novém náhledu situací. Sabiánský symbol pro 4. st. Býka nese název "Hrnec zlata na konci duhy" a i on vyjadřuje symbolicky možnosti tohoto spojení. Nápady budou oplývat jednoduchostí s příchutí geniálnosti, budou asi patřit spíše intuici a možná se vynoří právě při naší zasněnosti a hledění kamsi do neznáma. Luna po 11 hod vstoupí do citlivého a romantického znamení Raka, můžeme si užít pěkné chvilky s partnerem, rodinou i přáteli. Venuše v Beranu pomalu opouští kvadrát se Saturnem a lunárními uzly, sice ji zanedlouho čeká kvadrát s Plutem v Kozorohu, ale dnes ještě ne. Zároveň se i blíží do trigonu na Jupiter ve Střelci a to je vyloženě šťastné období podporující naši radost ze života, tvořivost a kreativitu. Luna v Raku projde i sextilem s konjunkcí Merkura a Urana na začátku Býka a to nás opět zavede k různým rodinným událostem, zároveň dostaneme příležitost ( vzhledem k ostatním aspektům na obloze) se na leckteré rodinné minulé události podívat opravdu nově a už se s nimi v přítomnosti nezabývat a netrápit. Tak si přátelé užijme šťastnou a láskyplnou středu.


8.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 7.5.2019

Přeji krásné úterní ráno. I když počasí je chladné a do jarní pohody má trochu daleko, i tak si můžeme užít hezký den. Tento je zajímavý přesnou kvadraturou Venuše v Beranu na lunární uzly a Saturna v Kozorohu, Budeme konfrontováni se svými omezeními a odhodláními, jak jim čelit. Máme odvahu a vidíme, co je potřeba změnit, chce to jen trochu razance a sílu se rozhodnout. Venuše ji určitě má. Vydáme se jejím směrem? Merkur v Býku v sextilu na Lilith v Rybách nás sice možná bude zahrnovat myšlenkami na odklad, pohodu a klídek, zasněnost a minulost. Nicméně odpoledne se Luna v Blížencích potká s Marsem a tak je velká pravděpodobnost, že odvahu k činu a rozhodnutí objevíme a vykročíme na novou cestu. Venuše v Beranu je ohnivá, silná, vášnivá a odhodlaná. Je to bojovnice. Dnes bojuje za nás, za naše touhy, sny a přání a za to, abychom sami sobě neházeli klacíky pod nohy a vydali se za hlasem svého srdce, snů, přání a vizí. Buďme si toho vědomi i v drobných situacích všedního dne. Každá velká cesta začíná prvním krokem.


7.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 6.5.2019

Přeji hezký vstup do nového týdne.Jaké bylo včerejší novoluní v Býku? Podařilo se něco zásadního pustit? Dnes budou energie novoluní ještě pokračovat a doznívat, možná se i trochu zesílí, neboť Merkur ve 20 hodin vstupuje do znamení Býka. Do té doby bude na posledním stupni Berana a bude nás vší silou vyzývat k odvaze překročit svoji komfortní zónu a vydat se novým směrem. Luna sice dnes v 5.40 hod popoběhne do znamení Blíženců a bude se snažit nás zapojit do společenských aktivit a trochu připoutat naši pozornost spíše k povrchním věcem, ale některé impulsy se prostě nedají přeslechnout a potlačit. Dobře pozorujme to, kam nás vede naše intuice Merkur se dnes bude pohybovat v sextilu s Lilith na začátku Ryb a bude se snažit nás upozorňovat na to, kde nás bota tlačí. Brzy ráno projde Luna kvadrátem na Lilith v Rybách, možná se budeme po probuzení cítit nejistě a trochu nepříjemně, mohou nás svírat obavy, které ale nemají žádný reálný důvod. Naštěstí se během dopoledne rozptýlí. Venuše v Beranu je v kvadrátu na lunární uzly v Kozorohu a Raku a na Saturn v Kozorohu a snaží se nám připomínat všemi možnými způsoby naše skutečné poslání, náš životní úkol, naše opravdové priority, prostě to, co nám dělá radost, to, co nás naplňuje, osvobozuje, činí radostnými a šťasnými. Někteří z nás to už nalezli a činí to, někteří nalezli a nemají odvahu to činit a někteří stále ještě hledají. Možná ale, že se nám všem podaří ještě více nahlédnout za oponu naší mysli směrem k naší duši a srdci a nalézt tam to, co hledáme.


6.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela

Konstelace na 4.5.2019 a 5.5.2019

Přeji krásné víkendové dny. Počasí má být sice studené, ale i tak si můžeme užít pohodu, klid a odpočinek. O víkendu je Luna v Býku, pečujme o sebe, své tělo, svoje potřeby, svoje blízké. V sobotu jsou konstelace vcelku příznivé, věnujme se sami sobě, úklidu svých vnitřních prostor a podívejme se i do koutů, kam se normálně moc nedíváme. Novoluní v Býku je o skončení lpění na čemkoliv, lpění je energie která nás udržuje zacyklené, neschopné pohybu vpřed, zbytečně bázlivé a bojící se překročit svoji komfortní zónu. Pokud chceme ve svém životě pokročit, je třeba přijmout, že život je změna, vše se mění, neustále, jediná jistota je vlastně neustálá změna a proměnlivost života. Něco v nás se tomu brání a chce si budovat zdánlivé jistoty a záruky, nic takového ovšem není možné. Zvláště ve vztazích, ale i v jiných oblastech života. Pozor nezaměňovat s neodpovědností a neukotveností, o té nepíši. Člověk má kráčet životem s důvěrou a s přesvědčením, že je o něj vždy postaráno. Udělám vždy to nejlepší, co umím a ostatní odevzdám. Takovýto postoj nám přinese hluboké naplnění, důvěru v život a klid. Život se vždy stará o život. Konjunkce Luny a Slunce se odehrává na 14 . st. Býka ve čtvrtém domu horoskopu novoluní, je tedy jisté, že se bude týkat i našeho původního rodinného systému, naší role v něm a propuštění různých křivd, bolestí a bolístek, které v sobě nosíme, často celá desetiletí. Rozhodněme se tento batoh ze svých zad sundat a dál kráčet životem těmito energiemi nezatíženi. Pokud to uděláme, dostaví se svěžest, radost a pocit novosti a hravosti. Jaro je všude kolem nás, vnesme ho i do své duše.


4.5.2019

S láskou Vaše Laura GabrielaJak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.