Astrokonstelace na 14.5.2019

Přeji krásné probuzení do úterního rána. Počasí je zatím velmi chladné, ale alespoň sluníčko nám občas vykoukne a hned je veseleji. Možná tu veselejší náladu budou následovat i astrokonstelace na obloze, Slunce je dnes na 23. st. Býka a dostává se do přesného trigonu s Plutem v Kozorohu. Značí to podporu, kterou jsme si ale svými minulými činy a postoji už vybudovali, může dojít k zásadnímu průlomu a transformaci ve věcech s jejichž řešením se dlouhou dobu potýkáme. Může jít o praktické záležitosti také, ale spíše se zásadní změna odehraje v rovině uvědomění toho, jak věci minulé, současné i ty budoucí nahlížíme. Změna úhlu pohledu předznamená průlom i v rovině materiální, to se pak odvine jaksi samo od sebe, důležité jsou naše myšlenky a úhel nazírání. Ve dnech minulých jsme přidávali postupně světlo a dnes se nám může rozsvítit a my spatříme náhle vše v úplně jiném světle. To světlo má potenciál nás osvobodit, zaplašit, smutky, chmury a deprese a my můžeme mít opět jasný vhled. Optimismus se může opět stát naším základním nastavením. V tomto záměru nís podpoří i Luna, která projde postupně trigonem na Slunce v Býku, Saturn a Pluto v Kozorohu. Večer po 21.hodině se stěhuje do znamení Vah. Venuše je dnes poslední den ve znamení Berana, zítra v poledne přechází do Býka. Poslední stupeň je vždy náročný a zde nás volá, abychom ještě stihli učinit to, co se nám nepodařilo prolomit, abychom zahodili strachy, omezení a překážky a s odvahou a důvěrou v život se pustili na nové cesty, nové směry, nové životní etapy. I Mars v Blížencích se chystá k přestupu do jiného znamení, do Raka, tam přejde ve čtvrtek v 5 hodin ráno. Dnes je ale ještě v přesném sextilu s Venuší na posledním stupni Berana a podporuje ji ve změnách, pobízí nás k odvaze a překonání komfortních zón ve všech oblastech našeho života


14.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 13.5.2019

Přeji krásné probuzení do nového týdne. Jaro je sice studené a někde i hodně deštivé, ale je. Slunce je dnes na 22 st. Býka a pomalu se blíží do trigonu s Plutem v Kozorohu. Uzavírá se určitá etapa našeho života, některé procesy, situace a skutečnosti jsme mohli spatřit jinak a integrovat je a transformovat i ve hmotě tak, aby nám nebránily žít naplněný a spokojený život. Ujasnily se nám priority a směry kam směřovat svoje úsilí, kam napřít energii a svoji sílu, aby nám přinesla plody, které očekáváme a i si je zasloužíme. Jde o naši stabilitu a její projevení se v materiálním světě. Luna je od včerejšího večera ve znamení Panny a projde trigonem s Merkurem v Býku. Moc nového asi nevymyslíme, ale můžeme v klidu rozvíjet dřívější nápady a činit kroky k jejich uskutečnění. Zítra projde Luna trigonem se Saturnem, Plutem a Sluncem, můžeme si naplánovat provést činnosti a úkoly, které jsme dlouho odkládali, bude snadné je uskutečnit, věci se poskládají snadno a okolnosti nám půjdou naproti. Začátek týdne přeje uskutečňování praktických záměrů a rozvíjení našeho směřování v materiálních oblastech našeho života. Příznivé aspekty můžeme využít i porozhlédnutí se po novém bydlení, koupi nemovitosti, objednání plánované rekonstrukce apod.


13.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 12.5.2019

Přeji krásné probuzení do nedělního rána. Slunce na 21 st. Býka se dostává do kvadrátu s Lunou ve Lvu, nastává první čvrť. Zároveň ale ještě doznívá trigon se Saturnem v Kozorohu a připravuje se trigon s Plutem v Kozorohu. Slunce je stále pod vlivem příznivých aspektů na lunární uzly. To sečteno a podtrženo znamená opět odpočinkový den, kdy bychom se měli zaměřit na regeneraci naší tělesné schránky, odpočívat, relaxovat, doplňovat energii tak, jak je nám to příjemné a jak to máme rádi. Luna je až do 18.22 hod ve znamení Lva a dopoledne projde trigonem na Jupiter ve Střelci, což slibuje příliv energie, nápaditost, hravost a sílu. Můžeme prožít vcelku klidné a pohodové dopoledne i odpoledne. Pečujme o sebe a hýčkejme se. Tělo máme jenom jedno a provází nás celým naším životem, věnujme mu proto láskyplnou pozornost a péči. Po vstupu do znamení Panny bude Luna v opozici na Lilith v Rybách, pokud nám koncem dne poklesne nálada, nezoufejme, vše se zítra opět upraví, pozorujme své myšlenky, které nás k pocitům vedou. Luna v Panně bývá často kritická a toužící poo dokonalosti, jenže dokonalý nikdo není, tak se nedejme nachytat a buďme tolerantní ke svým i cizím nedokonalostem. Kdyby Existence chtěla dokonalé lidi, stvořila by je. Možná ta naše nedokonalost má svůj význam v řádu Stvoření, Láskyplnost a tolerance jsou vlastnosti, které nás úspěšně provedou nedělním podvečerem a večerem.


12.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 11.5.2019

Krásné probuzení do sobotního rána. Dnešní den je Slunce v Býku v harmonickém aspektu k Saturnu v Kozorohu a to nám přináší do života tolik potřebný pocit klidu a stability, měli bychom se věnovat věcem, které se nám podařili a stavět na nich nové záměry, pochybnosti o sobě a světě dnes odplují a my můžeme klidně spočinout a nabrat sebedůvěru a sílu k rozhodnutí kudy v životě dál. Můžeme si uvědomit, že skutečná síla a jistota se skrývá opravdu jenom v nás samotných a v tom, jak vnímáme svět a události v něm. Luna ve Lvu přidá teplo a hravost, ideální den k odpočinku nebo ke společným aktivitám s rodinou nebo přáteli. Ale pokud se rozhodneme být sami, i tak uděláme dobře. Můžeme si v klidu pobýt s různými aspekty sama sebe, se kterými se někdy nemůžeme dohodnout. Venuše v Beranu se blíží do harmonického vztahu s Marsem v Blížencích a my najdeme i způsoby, jak vše sladit, uvést do praxe a do souladu. Zároveň ještě doznívá trigon Venuše a Jupitera, přináší a vnáší novou energii radosti do našich záměrů, směrů a cílů, vnáší i energii lehkosti, jara, znovuzrození. Užijme si příjemný májový den.


11.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na 10.5.2019

Krásné probuzení do pátečního rána přeji. Májový čas plyne rychle, už je ho třetina za námi. Venuše v Beranu je dnes stále ještě v kvadrátu na Pluto v Kozorohu, zkoušky včerejšího dne budou asi pokračovat a budou se rozvíjet podle toho, jak jsme v nich včera uspěli, co jsme si uvědomili, která naše stinná zákoutí jsme prosvětlili, kde jsme se posílili, přijali a naučili se něčemu novému. Pluto v Kozorohu mírní Venušinu netrpělivost, impulsivnost, nezkrotnou vášeň a horoucí žár. Na druhou stranu je potřeba tyto energie kultivovat ale ne uhasit, tam kde jsou zmražené je naopak probudit k životu. Je to zajímavá energie, která má sloužit k rozvoji života, ale je hodně hluboká, komplikovaná, syrová a jdoucí až na dřeň. Buďme sami k sobě ale i k sobě navzájem tento den velmi shovívaví a laskaví, nebudeme možná jaksi ve své kůži. Možná že jí obrazně dokonce svlékneme, prostě proto, že jsme z ní vyrostli. Takováto zásadní proměna potřebuje čas na usednutí, je to něco jako puberta. Luna je do 15.14 hod ve znamení Raka, projde polosextilem k Marsu v Blížencích, to nám hodí záchranný pás a zajistí stabilitu, nebudeme chtít konat dle pocitů, které budou asi rozbouřené, spíše se budeme snažit zůstat v klidu. Po 15 hod přejde Luna do ohnivého Lva a dostane se do kvadrátu na Uran a pak i Merkur v Býku, to vytvoří v kombinaci s konstelaci Venuše kvadrát Pluto dosti třaskavou kombinaci. Odpoledne se snažme nic neřešit a držeti se přísloví mlčeti zlato, pokud si pustíme pusu na špacír asi si pěkně "zavaříme", neboť emoce budou vzduté a energie vypouštěného slova by byla mírně řečeno hodně syrová. Luna bude ve znamení Lva až do nedělního podvečera, ale bude už daleko příznivěji aspektovaná, hlavně v neděli. Tak prostě vydržme a podporujme se navzájem, když víme, co se v nás děje a případné vyvření sopky emocí neberme moc vážně ani u sebe ani u druhých.Buďme k sobě tolerantní a soucitní, to pomůže vždy. Pomáhá nám ostatně i příznivý aspekt Slunce na lunární uzly v Raku a v Kozorohu a Venuše v přesném trigonu na Jupiter ve Střelci, určitě se nám nakonec podaří vše tak, že to povede k našemu šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.


10.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.