Astrokonstelace 24.05.2019

Krásné probuzení do pátečního rána přeji. Luna včera přešla do znamení Vodnáře a po včerejších náročnějších konstelacích v Kozorohu můžeme prožít dnes odlehčení v podobě nadhledu nad problémy a situacemi, které se nám včera zdály nesnadné a těžko řešitelné. Pamatujme, že řešení vždy existuje, stačí se na vše podívat jenom z jiného místa, z jiného úhlu pohledu a s vírou v dobré konce. Luna dnes projde trigonem se Sluncem a Merkurem v Blížencích a to vnese do našich životů jas, optimismus a lehkost. Budou nás napadat nové možnosti i nová řešení a svěží jarní energie vnese do našich životů i nové příležitosti. Chmury budou zažehnány a slunce opět vyjde v naší duši i mysli. Slunce v Blížencích je v kvadrátu na Lilith v Rybách, občas se nám mohou připomenout lítosti a bolesti ukryté v mysli, ale kde je světlo, nemůže být tma a tak se i ony ve světle ostatních energií a konstelací nejspíše rozptýlí a bezbolestně odejdou do světla. Nevěnujme jim moc pozornost, jak přišly, tak odejdou. Luna projde i kvadrátem na Venuši v Býku, možná se zamyslíme nad rigiditou našich některých názorů a hodnot, zpružníme svoje postoje a přestaneme klást zbytečný odpor změnám, které prostě přirozený proud života přináší. Naučíme se užívat si každou etapu našeho života s tím dobrým a i méně dobrým, co přináší. Buďme tady a teď a radujme se ze života, je krásný a uteče rychle.


24.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 23.05.2019

Krásné probuzení do čtvrtečního rána. Včerejší deštivé počasí bude možná minulostí a občas třeba na nás vykoukne zpoza mraků i sluníčko. Máme dnes den, kdy jsme konfrontováni se zodpovědností všeho druhu, tradiční i netradiční, materiální, duševní a duchovní. Pokud někde obelháváme a klameme sami sebe, ať už vědomě nebo nevědomě, je velká pravděpodobnost, že dnes se nám vše ozřejmí. Vnitřní konflikty, neodpuštění, ulpívání a všechny další bloky budou dnes prostřednictvím událostí všedního dne nasvíceny. Vesmír nám je určitě neukazuje proto, aby nás trápil, ale abychom si to uvědomili a něco s tím udělali, bloky zatuhlých energií nám brání žít tady a teď a šťastně. Je to vlastně velká milost je uvidět, ale někdy to chce velkou odvahu a vytrvalost s tím něco udělat. Luna se dnes potká nejdříve se Saturnem v Kozorohu a pak i s Plutem tamtéž, je to jako taková malá maturita nebo státnice z témat, která jsme v minulém měsíci (a někdy i mnohem déle) řešili. Jak dopadne, to bude na nás. Luna je ale také v polosextilu s Jupiterem ve Střelci, tak snad budeme mít štěstí, alespoň na otázku a dostaneme za tři. Někdo možná i za jedna, kdo byl pružný a pouštěl a odpouštěl co se dalo. Dnes dobíhají i témata, která nám vyvstala při sobotním úplňku ve Štíru.Mars je v zajímavém postavení, v kvadrátu na Chirón s Beranu a zároveň v polosextilu s Merkurem v Blížencích a v sextilu s Uranem v Býku. Pobízí nás to k vyřešení a opuštění vnitřních konfliktů. Pamatujme, jen Láskou se vymaníš. Odevzdávejme a pouštějme, co se dá, cestujme cestou zvanou život nalehko a důvěřujme, že vše potřebné dostaneme včas. Nicméně nevytvářejme žádné, byť energetické dluhy a ani se nesnažme se nijak vykoupit, nefunguje to. Hledej Pravdu a Pravda tě osvobodí, to je dnešní motto. Luna v 19.49 hod vstoupí do Vodnáře a vše bude opět jinak.Do půlnoci vytvoří trigon na Slunce v Blížencích a polosextil na Lilith v Rybách, to nám dá prostor integrovat zážitky dnešního dne tak, aby nám do budoucna přinesly štěstí, radost, spokojenost a klid.


23.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 22.05.2019

Krásné středeční ráno přeji. Slunce se potkává s Merkurem na začátku znamení Blíženců, známka jasné komunikace a vhledů do problémů mysli, které nás již dlouhou dobu trápily. Jasnost vhledu může mít formu záblesku, tak buďme bdělí a soustředění. Mars je v kvadratuře na Chirona v Beranu, bude nás směřovat do řešení opomenutých nebo odložených záležitostí našeho srdce a emočního nastavení. Chirón je Léčitel a chce po nás uzdravení, zhojení a přímý vhled a postoj. To nám umožňuje konjunkce Slunce s Merkurem, možná pochopíme, že to, co nás trápí nebo trápilo leží jenom v naší mysli a interpretaci událostí a změnou myšlení o tom co se stalo, změníme i náhled, význam a důvod prožitého pro náš život. Tam, kde se jedny dveře zavřely se otevírají mnohé jiné, to je život, jenže my je často nevidíme, neboť hledíme jenom na ty, které se zavřely. Merkur i Slunce v Blížencích jsou i ve kvadrátu na Lilith a možná budeme mít tendenci se omluvit, zalepit něco flastrem, utéci od toho, zlehčit vážnost problému a oddálit jeho řešení. Ale to nám asi dnes neprojde a možná ani už nebudeme chtít. Jaksi si uvědomíme, že tudy jsme možná šli už dlouho a tato cesta nám moc nepomohla a tak se rozhodneme pro zásadní změnu. Luna je v Kozorohu a povede nás k zodpovědnosti a vnímání toho, co je pro náš život důležité. Dnešní den pro nás může znamenat průlom do nového života, někde v hloubi nás může dojít k uzdravení hluboké bolesti a to zásadně změní a uzdraví náš život.


22.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace 21.05.2019

Krásné probuzení do úterního rána. Dnes je z hlediska astrologických konstelací opravdu změnový den. Máme tu hned tři planety, které přestupují ze znamení do znamení. V 09.56 hod vstupuje Luna do Kozoroha, v 09.59 hod Slunce do Blíženců a ve 13.00 Merkur do Blíženců. Potkání se Slunce s Merkurem může projasnit naše myšlenky, dát jim nové obzory k nahlédnutí, překročit stíny naší minulosti, vyjasnit oblohu v prostoru zvaném naše mysl.Blíženci jsou znamení společenské a hledající sdílení, zároveň je velmi proměnlivé v názorech a stanoviscích, má široký záběr, ale malou hloubku, ale to nevadí, každý máme něco. Můžeme se měnit přeci jak je potřeba a jak to cítíme, je jenom nutné dbát na to, abychom dodržovali to, co jsme slíbili a pokud to mezi tím nějak potřebujeme změnit nebo udělat jinak je vhodné to oznámit a někdy i omluvit. S tímto dnem vstoupí do našich životů lehkost a hravost, saturnské konstelace jsou sice stále přítomné, ale už jim nebudeme věnovat takovou pozornost nebo je prostě budeme brát s humorem a lehkostí. Nezaměňovat prosím za nezodpovědnost, to by nám neprošlo, ale humor, lehkost a svěžest je teď na nějakou dobu po nás žádána jako cesta našeho vnitřního posunu a zvládání běžných denních událostí i dlouhodobě trvajících procesů. Právě změna úhlu pohledu někdy přinese geniální řešení, které je jednoduché a jeho uskutečnění prosté. Tyto náhlé "aha efekty" podporuje i Mars v Raku blížící se do trigonu s Uranem. Přeji nádherné změnové úterý a užívejme si lehkost a svěžest života.


21.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3

Astrokonstelace na pondělí 20.05.2019

Přeji krásný vstup do nového týdne. Včera bylo krásně, sluníčko se na nás po dlouhé době opět smálo z oblohy a po náročném sobotním úplňku nám dodalo energii a radost. Dnes je Slunce i Merkur poslední den ve znamení Býka, zítra vstupují do vzdušných Blíženců. Planety před přechodem ze znamení do znamení nabírají sílu a nutí nás dokončit procesy, které byly pro nás stěžejním tématem celé jejich putování v daném znamení. Asi budeme dokončovat věci týkající se hmotné stránky našich životů, můžeme si dělat i plány ale zároveň asi budeme nuceni udělat ten první malý (možná pomyslný ) krok, kterým začíná každá velká cesta. Zítra kolem 10 hod vstupuje Slunce do Blíženců a Merkur se přidá ve 13 hod, vše bude najednou jinak, lehčí, snazší a jaksi vzdušnější. Luna je celý den ve znamení Střelce, v polosextilu na Saturn v Blížencích může vnést radost do míst v naší duši, kde dávno nebyla. Odpoledne se potká s Jupiterem a tento proces bude kulminovat radostí možná i zdánlivě bezdůvodně prožívanou. Venuše v Býku se už sice vzdaluje z objetí s Uranem, ale dynamická a i trochu výbušná energie tohoto spojení stále působí. V kombinaci s radostným nastavením potkání se Luny a Jupitera se nám může jevit, že zvládneme vše, proto pozor na velké oči. Zítra Luna vstoupí do Kozoroha a potká se tam se Saturnem a Plutem a my budeme nuceni svým slibům a závazkům dostát. Mars v Raku se blíží do sextilu s Uranem v Býku, což nám dodá akceschopnost a sílu si poradit i s věcmi, do kterých se nám normálně moc nechce a které máme tendenci odkládat.


20.5.2019

S láskou Vaše Laura Gabriela - linka 3Jak volat na výklad karet po telefonu

Jednoduše vytočte telefonní číslo 906 420 300 a budete spojeni s volnou kartářkou či věštcem, nebo si můžete sami zvolit, s kým chcete hovořit, od koho si chcete nechat vyložit karty - zvolte číslo linky Vaší požadované kartářky / věštce na svém telefonu a budete přepojeni.

Pro volání ze Slovenska použijte linku 0900 699 234.

Při nabití kreditu, lze volat již od 29,- Kč/min vč. DPH

flag cz +420 222 701 428
flag sk +421 220 510 302

Naše služby

Poskytujeme Vám výklad karet po telefonu prostřednictvím vybraných, kvalitních kartářek a věštců. Mnozí z vás se potřebují rychle poradit s kartářkou, věštcem a znát odpověď na svoje otázky bez zdlouhavého objednávání, proto je tu pro Vás naše telefonní linka. Volat můžete každý den i v sobotu a v neděli, ve dne i v noci, tedy 24 hodin denně.


Teď hned

Teď hned

Potřebujete se co nejdřív na něco zeptat kartářky, můžete zavolat teď hned, jsme pro Vás stále na lince.

Kvalitně

Kvalitně

Kvalitní služby jsou pro nás prioritou, proto vybíráme kartářky a věštce s kvalitními schopnostmi.

Něco navíc

Něco navíc

Vážíme si Vaší přízně a proto Vám chceme posktynout vždy něco navíc.